Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Alexander Ovechkin

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

vsetko dobre k stvrtrocnici alex, raz ten SC urcite vyhras :good:
Hraje sice dobře a dává hezký branky, nic na tom to ale nemění, že je namyšlenec. Tot muj nazor.
Obrázek
Obrázek

Obrázek
:shock: toto spravil Alex :| ? Je vidno že je to bezcitná sviňa, ktorá rada provokuje (mohli ste to vidieť aj prednedávnom ako bodyčekoval Subbana). Rozum sa mi zastavuje nad ním, ako ste už písali je to skvelý hráč ale ako osobnosť za nič nestojí :hroza: .
:lol2: :lol2:
danny111 píše::shock: toto spravil Alex :| ? Je vidno že je to bezcitná sviňa, ktorá rada provokuje (mohli ste to vidieť aj prednedávnom ako bodyčekoval Subbana). Rozum sa mi zastavuje nad ním, ako ste už písali je to skvelý hráč ale ako osobnosť za nič nestojí :hroza: .
Obrázek
Tak čo si myslíte? Dokáže sa ešte vrátiť do svojej starej formy? Mne sa už začína znova podobať na toho Ovečkina, ktorý tu bol pred Vancouverom 2010 :) Už má túto sezónu na svojom konte 15 gólov a 29 bodov. Po dlhej dobe vstrelil hattrick aj v NHL (kedže v KHL dal jeden počas výluky). Rád by som ho videl v starom dobrom svetle, keď zvádzal súboje o prvé miesto v bodovaní. Teraz je však Kapitán a má iné povinnosti. Čítal som viac rozhovorov s ním a povedal, že individuálnych cien má dosť, no Stanley Cup a zlato z OH nie. Uvidíme či sa jeho slová naplnia a obetuje svoje góly prácu pre tím! Ja mu však držím palce nech sa mu ešte pár rokov darí :) Neprajem nikomu zlé, pretože sám hokej hrám a viem aké je to mať krízu.. :-P
284 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES