Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Alexander Ovechkin

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Fry68, debil: :thumbsup: :good:. Rubikova kocka z Ruska? To čo je za blbosť? Veď to je maďarské ako segedín. A to mi ešte hovorí ten, ktorý ma posiela na protidrogové liečenie :).

Inak ešte jedna vec k Ovečkinovi. Ja si myslím, že tie zákroky kolenom boli úmyselné. Teda, neviem, či presne chcel Gleasona trafiť kolenom, ale nohou určite. Takto zabudnúť nohu neúmyselne nie je možné. Ovečkin nie je zákerný, je úplne blbý, lebo nevie odhadnúť následky. Myslím si, že stačí, aby niekto skončil na vozíku a až vtedy sa spamätá. Tento zákrok nevyzeral nejako nebezpečne, 2 zápasy sú adekvátny trest, tu by som skôr videl nešťastnú zhodu okolností, že Campbell tak zle dopadol, skôr by som trestal tie jeho "akože" čisté hity s výskokom a tie nechutné zákroky kolenom, ktoré mi pripadajú úmyselné. Niekto tu hovoril, že tie kolenové zákroky nie sú úmyselné, že Ovečkin hádam nie je taký blbec. Noo, mňa už dávnejšie presvedčil, že je. Nie je to prvý raz, čo takto neodhadol situáciu. Mimochodom škoda, že sa nikto nepustí do Ovečkina za toto, rád by som si pozrel ďalšiu epizódiu Osobného strážcu :).
ThrashersFan píše:Fry68, debil: :thumbsup: :good:. Rubikova kocka z Ruska? To čo je za blbosť? Veď to je maďarské ako segedín. A to mi ešte hovorí ten, ktorý ma posiela na protidrogové liečenie :).
A sakra, teď si mě dostal. Tak se přiznám, že jsem to psal zhulenej a zdálo se mi jak bude Atlanta v plejaf, Flyers vyhrajou pohár a Rubik je Rus.
Navíc, se omlouvám, že jsem tady odpověděl na debilní komentář Frye68. Z mé strany to byla jen recese, ale asi jsem udělal chybu, že jsem tam nedal aspoň 5 usmívajících se smajlíků a 3 fakující smajly, abych byl cool a vy jste to pochopily. Kdybych věděl, že tady pak budete řešit takový píčoviny, tak to samozřejmě nepíšu.
Ještě vám všem posílám smajly :good: :thumbsup: :clap: , abych ocenil, jak jste nejlepší.
P.S.: Moc prosím, řešte tady už jen toho Ovečkina!
Hráči a trenéři komentují Ovechkinův zákrok.
Líbila se mě tam zmínka o Crosbym a taky podle mě pravdivá věc: ,,Ovečkin hraje extrémně tvrdě a někdy také nečistě".
PainKiller píše:Hráči a trenéři komentují Ovechkinův zákrok.
Líbila se mě tam zmínka o Crosbym a taky podle mě pravdivá věc: ,,Ovečkin hraje extrémně tvrdě a někdy také nečistě".
Pain, boli tam aj iné názory. :)
mt-svk píše:
Kika píše:Mt-svk nechápem,čo si mi tým videom chcela dokázať :sad2:
To Kika, že nikto z vás neodsudzoval Adams, nenadával mu do kokutkov a podobne. Alebo mi chcheš povedať, źe si pre neho ty, a zvyśok Pens fans, navrhovala exemplárny trest? Nie. Zato na Ovcu máte iný meter.
No počkaj,nemôžeš predsa porovnávať jeden zákrok Adamsa,ktorý bol dosť hnusný,s tým,čo robí Ovca.Veď on nie je normálny.Ako povedal TF,uvedomí sa až keď sa stane niečo veľmi zlé :-(
mt-svk píše:Teraz iba o Ovcovi, nič iné.
asi tak...
cepi píše:
mt-svk píše:Teraz iba o Ovcovi, nič iné.
asi tak...
:D :good:
Alexander Ovechkin zase tak potřebný není. Capitals dnes celkem popáté v utkání nastříleli 7 a více branek a celkem potřetí za této podmínky ruský útočník nehrál. nhlpro.cz
Cím to asi bude? :roll:
To je aj výsledok hry na Ovečkina. Ten dosť toho aj pozahadzuje, navyše často volí strelu v možnostiach, kedy je lepšia prihrávka. Aj to zohrá svoje. Ale istým spôsobom je to aj náhoda.
Tak napríklad dnes dostal Vokoun z 21 striel 5 gólov.

Hra Washingtonu je síce založená na Ovečkinovi, ale zďaleka nie tak, ako v minulých sezónach.
mt-svk píše:Tak napríklad dnes dostal Vokoun z 21 striel 5 gólov.

Hra Washingtonu je síce založená na Ovečkinovi, ale zďaleka nie tak, ako v minulých sezónach.
S tým nemôžem súhlasiť... Akurát je pravda, aj keď si to nenapísala, že Ovechkin viac nahráva, no striela stále rovnako. Tak by som povedal, že je pri puku ešte viac, než v minulej sezóne. Pretože predtým hlavne dával góly. Teraz dáva rovnako gólov, plus ešte aj veľa nahráva. Z toho vyplýva, že je v každej riti.
Asi takhle. Ikdyž se Ovechkin zraní a nebude tak svému týmu k dispozici, jsou oni schopni dosáhnout těch nejlepších výsledků i bez něho. Jsou ohromně silní.




Očakávam na vaše vyjadrenia, typu "kokutek", "hovado" atď. Aha, zabudla som, dotyční hráči nie sú Rusi a ani jeden z nich sa nevolá... Ovečkin.
Evka, Ovechkina mám asi najradšej zo všetkých tých hviezd, alebo skôr mal som... Treba uznať, že je to veľká sviňa a už aj jeho vyhlásenia na zákroky sú trápne... Ale ty máš manžela Rusa a stále si budeš hovoriť svoje okolo toho. Darmo to riešiť... Nie je tu žiadny objektívny názor. Niekto má rád Ovcu, niekto Crosbyho...
yzy19 píše:Evka, Ovechkina mám asi najradšej zo všetkých tých hviezd, alebo skôr mal som... Treba uznať, že je to veľká sviňa a už aj jeho vyhlásenia na zákroky sú trápne... Ale ty máš manžela Rusa a stále si budeš hovoriť svoje okolo toho. Darmo to riešiť... Nie je tu žiadny objektívny názor. Niekto má rád Ovcu, niekto Crosbyho...
Yzy, môj manžel s tým nemá nč spoločné. Len chcem rovnaký meter. Ak sa sproste nadáva na Ovcu, prečo nie aj na iných, a ak sa nenadáva na iných, prečo sa potom nadáva na Ovcu? Okrem toho sviňa nie je. Sviňa je pre mňa ten, kto robí časté účelové likvidačné zákroky. Čiže hráči tipu Ott, Tootoo, Cooke a podobne. Nadôvažok, urážame také milé zvieratká, ako sú prasiatka. :D

Mimochodom, Malkin je Rus a pritom ho nemám extra v láske, to isté platí aj o niektorých ďalśích ruských hráčoch. :frajer2:
mt-svk píše:
yzy19 píše:Evka, Ovechkina mám asi najradšej zo všetkých tých hviezd, alebo skôr mal som... Treba uznať, že je to veľká sviňa a už aj jeho vyhlásenia na zákroky sú trápne... Ale ty máš manžela Rusa a stále si budeš hovoriť svoje okolo toho. Darmo to riešiť... Nie je tu žiadny objektívny názor. Niekto má rád Ovcu, niekto Crosbyho...
Yzy, môj manžel s tým nemá nč spoločné. Len chcem rovnaký meter. Ak sa sproste nadáva na Ovcu, prečo nie aj na iných? Okrem toho sviňa nie je. Sviňa je pre mňa ten, kto robí časté účelové likvidačné zákroky. Čiže hráči tipu Ott, Tootoo, Cooke a podobne.

Mimochodom, Malkin je Rus a pritom ho nemám extra v láske, to isté platí aj o niektorých ďalśích ruských hráčoch. :frajer2:
Evka... Tak to som rád. Ale treba uznať, že aj Ovechkin robí zákerné zákroky. Ja ho mám radšej, než Crosbyho, ale toto bolo moc... Ináč sa mi páči, že si kľudne začne aj do Cháru.
yzy19 píše:
mt-svk píše:
yzy19 píše:Evka, Ovechkina mám asi najradšej zo všetkých tých hviezd, alebo skôr mal som... Treba uznať, že je to veľká sviňa a už aj jeho vyhlásenia na zákroky sú trápne... Ale ty máš manžela Rusa a stále si budeš hovoriť svoje okolo toho. Darmo to riešiť... Nie je tu žiadny objektívny názor. Niekto má rád Ovcu, niekto Crosbyho...
Yzy, môj manžel s tým nemá nč spoločné. Len chcem rovnaký meter. Ak sa sproste nadáva na Ovcu, prečo nie aj na iných? Okrem toho sviňa nie je. Sviňa je pre mňa ten, kto robí časté účelové likvidačné zákroky. Čiže hráči tipu Ott, Tootoo, Cooke a podobne.

Mimochodom, Malkin je Rus a pritom ho nemám extra v láske, to isté platí aj o niektorých ďalśích ruských hráčoch. :frajer2:
Evka... Tak to som rád. Ale treba uznať, že aj Ovechkin robí zákerné zákroky. Ja ho mám radšej, než Crosbyho, ale toto bolo moc... Ináč sa mi páči, že si kľudne začne aj do Cháru.
Zákroky koleno na koleno nie sú zákerné, keďže si môže ublížiť aj on sám (a aj si ublížil), pretože ich nerobí učelovo. Ani zákrok na Campbella nebol zákerný, skôr nedomyslený, pretože tam nebol účel ho otĺcť hlavou o mantinel. Ja viem o dvoch hnusných zákrokoch, Briere a Wirtz, za tie by som ho niekde nakopala. Čudujem sa, že hráči dotyčných tímov po ňom nevyleteli, zaslúžil by si napraviť vizáž. :box: Snáď mu to ešte vrátia.

P.S. Ak si si všimol, jedine ja som sa zastala Cooka po faule kolenom na kolena na Coleho.
Ja by som chcel vidieť Ovcu sa biť. Fyzické predpoklady na to má... Ale či by ho spoluhráči k bitke pustili... Bolo by to zaujímavé.
mt-svk : prosímtě řekni mi kde jsi přišla na to že zákroky kolenem nejsou zákeřné a že hráč do nich nejde protože má strach i o svoje koleno... Pořád to tu opakuješ přitom to je totální kravina....kolikrat protihráči to koleno tam necháš když tě obchází aby si ho stavila...víš kolikrat jsem někomu dal koleno a vubec jsem nepřemýšlel že by se mi něco stalo .. Takže fauly na koleno rozhodně umyslne jsou to mi věř
yzy: jj taky si myslím že Ovca by v bitce v phoodě ustál z jeho silou a postavou ... myslíě ale že už se měl pobít dřív jako Crosby
Martin #27 píše:mt-svk : prosímtě řekni mi kde jsi přišla na to že zákroky kolenem nejsou zákeřné a že hráč do nich nejde protože má strach i o svoje koleno... Pořád to tu opakuješ přitom to je totální kravina....kolikrat protihráči to koleno tam necháš když tě obchází aby si ho stavila...víš kolikrat jsem někomu dal koleno a vubec jsem nepřemýšlel že by se mi něco stalo .. Takže fauly na koleno rozhodně umyslne jsou to mi věř
yzy: jj taky si myslím že Ovca by v bitce v phoodě ustál z jeho silou a postavou ... myslíě ale že už se měl pobít dřív jako Crosby
Úplne súhlasím s tým. Jedine by som vymenil slovo zákerný za blbý, lebo tieto zákroky nie sú zákerné, ale dementné a vypovedajú o Ovečkinovej debilite ak ide do takéhoto súboja.
Martin #27 píše:mt-svk : prosímtě řekni mi kde jsi přišla na to že zákroky kolenem nejsou zákeřné a že hráč do nich nejde protože má strach i o svoje koleno... Pořád to tu opakuješ přitom to je totální kravina....kolikrat protihráči to koleno tam necháš když tě obchází aby si ho stavila...víš kolikrat jsem někomu dal koleno a vubec jsem nepřemýšlel že by se mi něco stalo .. Takže fauly na koleno rozhodně umyslne jsou to mi věř
yzy: jj taky si myslím že Ovca by v bitce v phoodě ustál z jeho silou a postavou ... myslíě ale že už se měl pobít dřív jako Crosby
Nesúhlasím, ak by bol faul zákerný, koleno by si zafixoval. Čo on nespravil. Okrem toho, dôraz dotyčných bodyčekov bol na inú časť tela a, to chcem upozorniť, boli to zákroky v rýchlosti.

Ak chcem niekoho trafiť kolenom, pripravím sa na to.

TF, hľadať vypatlancov musíš inde (mám na mysli hokejistov). :D
mt-svk: Znova to zopakujem. Na zákrok kolenom sa nedá pripraviť. To je nemožné.
ThrashersFan píše:mt-svk: Znova to zopakujem. Na zákrok kolenom sa nedá pripraviť. To je nemožné.
Ak máš v pláne hráča odstaviť kolenom, tak áno.
Ovečkin vracia Crosbymu požičané. Keďže sa mu akosi strelecky nedarilo (výnimkou jedného zápasu), Ovca sa nenamáhal strieľať góly. Alebo je to naopak? :D
284 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG