Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Alexander Ovechkin

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Veď je to stále vyrovnané.Alex so Stamkosom majú jediné šťastie,že Crosby mal asi 10 čiernych zápasov,v ktorých nedal gól. :|
Kika píše:Veď je to stále vyrovnané.Alex so Stamkosom majú jediné šťastie,že Crosby mal asi 10 čiernych zápasov,v ktorých nedal gól. :|
Obrázek

Nemajú náhodou obaja šťastie, že Alexander Ovečkin nehral v 10 zápasoch?
begbeee píše:
Kika píše:Veď je to stále vyrovnané.Alex so Stamkosom majú jediné šťastie,že Crosby mal asi 10 čiernych zápasov,v ktorých nedal gól. :|
Obrázek

Nemajú náhodou obaja šťastie, že Alexander Ovečkin nehral v 10 zápasoch?
Aj to,ale necápem tú poznámku,že vracia Crosbymu požičané
Kika píše:
begbeee píše:
Kika píše:Veď je to stále vyrovnané.Alex so Stamkosom majú jediné šťastie,že Crosby mal asi 10 čiernych zápasov,v ktorých nedal gól. :|
Obrázek

Nemajú náhodou obaja šťastie, že Alexander Ovečkin nehral v 10 zápasoch?
Aj to,ale necápem tú poznámku,že vracia Crosbymu požičané
Bože Kika, ty nechápeš srandu? Alebo si si nevšimla na čo narážam? Taktiež tvoja veta "Alex so Stamkosom majú jediné šťastie,že Crosby mal asi 10 čiernych zápasov,v ktorých nedal gól." je klenot. To by som mohla kľudne povedať, že Corsby so Stamkosom majú šťastie, že Ovca nedáva góly, prípadne fanúšik Tampy, niečo podobné o Stamkosovi.
Kika střídej :D :D :D :D to je už fakt moc :D
Sranda,tak mne to vtipné neprišlo :thumbsdown:
Kika píše:Sranda,tak mne to vtipné neprišlo :thumbsdown:
Ja som sa dosť pobavil na begbeeeho príspevku :D :D
Dobre,dobre,beriem späť
Kika píše:Dobre,dobre,beriem späť
Kika, vysvetlím. Dokým mal Ovca dištanc, Crosby (a ani Henrik Sedin) nebodoval (na čo som narážala v téme Sidney Crosby). Preto som napísala, že teraz, keď sa Sidneymu tak strelecky nedarí, nestrieľa góly ani on. Taktiež som napísala: "Alebo je to naopak?" čo si asi prehliadla.

Preboha Kika, prestaň akúkoľvek narážku, prípadne žart na adresu Crosbyho ( v tomto prípade aj na Alexa) brať ako urážku jeho majestátu. :frajer2:
Dobre,vzala som to späť :) Prepáčte,zle som to pochopila
zvláštne je odolny voči zraneniam a neodohra nejakych 10 zapasov pre nejake debilne fauly čo napachal kebyže hra o 10 zapasov viac tak si Sid The Kid so Stamkosom a Sedinom ani nepipnu by mal aj 120 bodov.
jj, to mas pravdu, ale hokej sa nehrá na ... KEBY.... :) a to by tiez nemohol byt taký somár ako je , ale ako vravim, je to iba keby... a realita je tak trocha inde mam pocit :) napriek tomu si myslim ze Alex the great je fantasticky hrac a mam ho rad, akurat jeho povaha mi nesedi... ved uvidime v akom svetle sa ukaze v P.O. lebo v 1. zapase, zostal nejak ticho...
ale po druhom už ticho nebol :verysad: vsak HABS? :D
Tak sezonu 2009/2010 si Alex the Gr8 za ramecek neda. Posralo se mu vsechno, prohral vsechno. Zivot je kruty, ale ja verim, ze v tomhle pripade byl k Alexovi spravedlivy. At si to v hlave srovna.

A dalsi prohra na ceste: Alex Ovechkin vs Tiger Woods, sazim jednoznacne na Tigera :D

Obrázek
No nevím Atlantiku, dle výrazu Ovečkinovi tváře bych to viděl na to, že na této jamce právě trefil "hole in one" :D . JInak jsem rád že je Was venku, ale to vyloženě kvůli PHILLY, jinak mi Ovečkin absolutně nevadí, naopak, jsem tedy rád, že ho letos ještě můžu pozorovat na MS !!!!
Drive muze mit dobry :D ale na patovani nema na Woodse sanci :D

Jenomze co se tyce MS, tak to je absolutne druhotridni turnaj, ktery mne osobne vubec ale vubec nezajima a asi se na to ani nebudu koukat. Je to uplne o nicem, hlavne v olympijskem roce. To nema pro mne zadnou hodnotu, C-vybery u vsech tymu (SVK, CZE, CAN, USA, SWE tam se to projevuje nejvic). Klidne at si tam Alex jede "lecit sve rany" na dusi, tam mu mozna i davam sanci na nejaky metal :ja_neviem:

Jinak pro mne je tohle vypadnuti WSH jedna obrovska satisfakce. Sice se na zapasy Caps dobre kouka, ale jinak je nesnasim ze vsech jinych duvodu. Nejenze to ted hraje Penguinum (stejne jako ostatnim tymum) nehorazne do karet, ale fanousci a cely tym Capitals byly letos neskutecne sebevedomi a primo arogantni. Nepripousteli nic jineho nez Stanley cup. A ted jim Halak dokonale zavrel huby. To ja se jeste krotim, i kdyz WSH z cele duse nenavidim jako kazdy hard fan Pittsburghu. Ale kdyby jsi si precetl ty sra*ky mezi fans WSH a PIT na americkych forech a taky na stadionech a mezi hracema, kdyz spolu hrajeme, tak to je obrovska rivalita a nevrazivost. Proto ani ja nejsem vyjimka a hrozne mne to tesi, reknu to uprimne a nebudu nic zastirat, tuhle noc jsem si po prohre Ovechkina a spol. poradne zahulakal :yes:
by som rad vedel, co si povedal Ovechkin s Halakom pri podavani ruk
nic, asi konecne zistil, ze sa Halakovi netrasu ruky
Atlantik píše:

Jenomze co se tyce MS, tak to je absolutne druhotridni turnaj, ktery mne osobne vubec ale vubec nezajima a asi se na to ani nebudu koukat. Je to uplne o nicem, hlavne v olympijskem roce. To nema pro mne zadnou hodnotu, C-vybery u vsech tymu (SVK, CZE, CAN, USA, SWE tam se to projevuje nejvic). Klidne at si tam Alex jede "lecit sve rany" na dusi, tam mu mozna i davam sanci na nejaky metal
MS má bohatou historii a tradici sahající do doby, kdy ještě žádná NHL ani neexistovala! V minulosti se ho zůčastnila celá řada hokejových legend, které psali dějiny a nebýt NHL, tak se ho i dnes zůčastnují nejlepší hráči planety! Bohužel je tu NHL, s tím se nedá nic dělat! Nemusíš se dívat, já ale budu fandit klukům, kteří jedou reprezentovat svoji rodnou zemi a s*eu na ty č**áky, kteří se válí doma na pohovce, protože jsou prý po sezóně unavení! Na ty z**dy, rozmazlený z NHL s*ru!
Atlantik píše: Jenomze co se tyce MS, tak to je absolutne druhotridni turnaj, ktery mne osobne vubec ale vubec nezajima a asi se na to ani nebudu koukat. Je to uplne o nicem, hlavne v olympijskem roce. To nema pro mne zadnou hodnotu, C-vybery u vsech tymu (SVK, CZE, CAN, USA, SWE tam se to projevuje nejvic). Klidne at si tam Alex jede "lecit sve rany" na dusi, tam mu mozna i davam sanci na nejaky metal
Bože Atlantik. Pokud je MS druhořadý turnaj tak to potom jsi dle mého snad chorý. Jinak nemůžeš z pusy vypustit tato slova.

A jak psal Cartman. Já jsem velmi, ale velmi rád, že ty namyšlené hvězdy z NHL na MS tento rok nejednou. Aspoň uvidíme tu pravou touhu něco dokázat v repre. A ne ty trapné hvězdičky, které se tam jen tak klouzají a chtějí, aby to vše už skončilo.
Cartman píše:
Atlantik píše:
Nemusíš se dívat, já ale budu fandit klukům, kteří jedou reprezentovat svoji rodnou zemi a s*eu na ty č**áky, kteří se válí doma na pohovce, protože jsou prý po sezóně unavení! Na ty z**dy, rozmazlený z NHL s*ru!
:thumbsup:
Dnes má Ovechki narodeniny. Ako povedali jedni komentátori, dnes má narodeniny nie hokejista, ale hokejový umelec..
Tak všetko najlepšie. Prajem ti, aby sa ti podarilo zraniť toho Crosbyho niekedy. Nič viac. .

Obrázek

Obrázek
yzy :hroza:
Ak to čítaš Alex, všetko naj. :lol2:
Weiwuer píše:Ak to čítaš Alex, všetko naj. :lol2:
:D :D :lol3:
284 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS