Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ondrej Pavelec

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Brankar Atlanty ma dost zaujimavy start kariery v NHL..prve tri zapasy vyhral a naposledy bol dokonca prvou hviezdou zapasu..

Obrázek
v záppase s Floridou byl mnohem lepší než jeho protivník v bráně-mnohokrát skušenější Vokoun
Ano Ondra příjemně překvapil...o tom že je to talentovaný brankář se hodně mluvilo ale takový skvělý start jsem opravdu nečekal...myslím že s Jiřím Tlustým zatím nejlepší čeští nováčci v NHL :)
Klobouk dolu pred tim, co tam predvadi. Dyt on ma lepsi start nez kterejkoli ceskej golman pred nim...a to je celkem uspech, a kdyz k tomu prictu, ze chyta ve slaby Atlante, tak je to jasnej nabeh na nejlepsiho CZ golmana do budoucna... :thumbsup:
jj podle mě bude do 2 sezon v Atlantě jednička a v reprezentaci taky neznam momentalně lepšího českého golmana :good:
Martin #27 píše:jj podle mě bude do 2 sezon v Atlantě jednička a v reprezentaci taky neznam momentalně lepšího českého golmana :good:
ak vymenia Lehtonena tak Pavelec bude mať šancu preraziť. Hedberg mu bude robiť asi dvojku :)
jj to máš pravdu nad tim sem taky uvažoval o Lehtonena má zájem Philadelphia tak uvidíme jak to dopadne každopádně by bylo super kdyby Lehtonen odešel do Phily a Pavelec se usadil v Trashers :good:
ja dufam ze lehtonen odijde zasluzill by si zachytat v lepsom klube a potom bude asi pavelec 1.
Martin #27 píše:jj podle mě bude do 2 sezon v Atlantě jednička a v reprezentaci taky neznam momentalně lepšího českého golmana :good:
Zatím to vypadá že jsi nebyl daleko. Pokud si Ondra udrží formu, nemusel by se Lehtonen po uzdravení do branky ani vracet :frajer2:

Přílohy

Zajímaví číšníci a výčepní pracovali v úterý večer v jedné z restaurací na sídlišti v Kladně-Kročehlavech. Byli jimi tři hokejisté z NHL – Ondřej Pavelec, Michael Frolík a Jakub Voráček. Trojici navíc doplnil hráč finského Lahti Radek Smoleňák.

Obrázek

A proč se hokejové hvězdy sešly právě v Kročehlavech? Důvod je jednoduchý. Podnik totiž provozuje Voráčkův otec.
.....příležitost položit jim několik otázek

Jaký máte vztah k pivu? Chutná vám?
Ondřej Pavelec: Mám k němu dobrý vztah. V létě na něj občas s klukama zajdeme. Většinou si dávám tak jedno nebo dvě pivka po zápase, mám to místo prášků na spaní (směje se).
Jakub Voráček: K pivu mám dobrý vztah. Chutná mi hlavně přes léto. Nejraději mám Plzeň a Krušovice.
Michael Frolík: Osobně si ho spíš dám v létě. Po zápase si pivo moc nedávám, nejsem na to.

Je podle vás české pivo nejlepší? A je lepší než americké?
Ondřej Pavelec: Tak určitě je české pivo nejlepší na světě, tedy i než americké.
Jakub Voráček: České pivo je tím nejlepším. Americké není tak chutné, je převážně dováženo z Evropy a Američanům chutná to naše, české.
Michael Frolík: Měl jsem tu čest ochutnat dost piv, ale české je nejlepší. Nejraději piji Plzeň.

Kdy jste poprvé ochutnal pivo?
Ondřej Pavelec: Už je to dávno, ale bylo to s dědou, když jsme chodili hrát fotbal
Jakub Voráček: Ochutnal jsem ho už v sedmi nebo osmi letech, to mi dal táta cucnout.
Michael Frolík: Poprvé jsem pivo měl asi ve svých patnácti letech.
V letošní sezóně měl mírné rozdíly ve výkonech, ale i tak super sezóna řekl bych... Jen tak dál.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG