Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Marian Gaborik

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Gáborík odkríval ale nie sú to slabiny a ako sám povedal: "It´s nothing major.." Navyše keďže v 2/3 rozhodol hru v 3/3 ho mohol stiahuť čo tréner aj využil.
Tak na stastie to nebude asi vazne...Gabby je vo forme,mal by sa stat hracom mesiaca!!!!
Alex píše:Tak na stastie to nebude asi vazne...Gabby je vo forme,mal by sa stat hracom mesiaca!!!!
Reservé. Anze Kopitar. Alebo ešte lepšie CRAIG ANDERSON !
nech sa da chlapec rychlo do poriadku, piatok hra v X :bitka3: :D

alebo len simuluje a nechce tam hrat :hmm: :angel: :lol2:
skoda, dnes proti Islanders si mohol pekne zastrielat. Do piatku sa da dufam ze dokopy, chcem vediet ako na nho budu reagovat fans Wild :)
Gabby (2+2) slapel, slape, slape :cinka: utocnejsie ladeny NYR mu sadol ako rit na serbel :yes:

ObrázekObrázek
... a moje slová, že je spolu s Heatlym a Kovalchukom jediný hráč ktorý môže Ovieho zosadiť z tronu Richarda. A tiež že ak je zdravy očakávam 60 golov v sez.
Ked som zbadal ze dal 2 goly a potom este aj 2 ass. tak hned sa mi zlepsil den super :smile03:
Idem mu tooooo :clap:
Gaborik sa musi zobudit! Tim prehrava. Gaborikove goly su na milu jarmilu. Treba byt lidrom timu, nie iba zbierat body. A takisto branit. Rangers su od playoff 1az5 bodov. Ak by to bolo tych 5 bodov to uz je dost.
Gaborik je po pôsobení pod Lemairom kompletný balík, všetci to vedia a priznal to aj Tortorella.
Veď ale jasné, už nehrá na západe, tak si do neho kopni. :thumbsup:
Tak Gáboríkovi sa v tejto sezóne naozaj darí. Ale jeho góly sú vo väčšine prípadov takpovediac zbytočné lebo tím prehráva. V zápase s Pens dal dva fíky ale bolo to úplne na nič. Rangers si nechali ako vždy nechali v priebehu minúty vyrovnať stav a psichika bola dole. Gáborik hra perfektne ale treba aj pomoc od spoluhráčov a on ju nemá, škoda keby sa chytili hráči ako Drury, Prospal či Kotalik hneď by bolo veselšie :yes:
debil píše:Gaborik sa musi zobudit! Tim prehrava. Gaborikove goly su na milu jarmilu. Treba byt lidrom timu, nie iba zbierat body
:roll: tak podla mna je tam v prvom rade ako hrac, utocnik, ktory ma zbierat body a to sa mu myslim si docela dari...v tvojej oblubenej statistike :plus: / :minus: ma :plus: 8....v Rangers patri momentalne medzi hracov, od ktoreho by si mohli zobrat priklad aj ostatni spoluhraci...snad od neho nechces, aby zaskakoval este aj za Henrika :giggle:
cepi píše:
debil píše:Gaborik sa musi zobudit! Tim prehrava. Gaborikove goly su na milu jarmilu. Treba byt lidrom timu, nie iba zbierat body
:roll: tak podla mna je tam v prvom rade ako hrac, utocnik, ktory ma zbierat body a to sa mu myslim si docela dari...v tvojej oblubenej statistike :plus: / :minus: ma :plus: 8....v Rangers patri momentalne medzi hracov, od ktoreho by si mohli zobrat priklad aj ostatni spoluhraci...snad od neho nechces, aby zaskakoval este aj za Henrika :giggle:
myslím si, že namieste reakcia, v podstate súhlasím s cepiho poznámkou. Mne sa Gabiho spôsob hry pozdáva, je kvôli tomu vysoko produktívny a myslím si, že takého hráča by bral každý GM všetkými desiatimi...
...a taktiež si nie som istý tým, že má byť lídrom svojho tímu, na to je tam podľa mňa iný hráč. Gáborík má robiť body.
Tiež si myslím, že Gáborík nie je typ lídra akým je Iginla, ktorý môže byť oprávnene etalón ideálnej kombinácie strelec-def útočník-tvďas-leader.
Gáborík má typovo najbližšie k Buremu. A to tiež nebol bohvieaký leader i keď nebol GM ktorý by ho nechcel :smile03:
begbeee píše:Tiež si myslím, že Gáborík nie je typ lídra akým je Iginla, ktorý môže byť oprávnene etalón ideálnej kombinácie strelec-def útočník-tvďas-leader.
Gáborík má typovo najbližšie k Buremu. A to tiež nebol bohvieaký leader i keď nebol GM ktorý by ho nechcel :smile03:
No tak kto mal Bureho v teame ani nemusel uvazovat o defenzive ... No proste Gaborik je strelec/technik :frajer2:
To máš ako teraz tá kauza Ovečkin, tak keď máš teraz Gabbyho, ktorý strelil v posledných 42 zápasoch 34 gólov..
No choď a povedz hráčovi čo strieľa 50 gólov za sezónu - hraj tak a tak... :smile03:
Obrázek
Majo si teda vedel vybrat :box: sparingpartnera :hroza:

<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Prk2Lojjmbw&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Prk2Lojjmbw&hl=cs_CZ&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>[/youtube]
neviem načo tam zhodil rukavicu, veď on sa biť vôbec nevie, iba sa strápnil... :thumbsdown:
ivan23 píše:neviem načo tam zhodil rukavicu, veď on sa biť vôbec nevie, iba sa strápnil... :thumbsdown:
Asi si chtěl vyléčit komplex ze zápasu, jelikož za celou hru měl tak jeden wide net. Libilo se mi na Dannym, že se sním rvát nechtěl.... Kdyby si vybral Briera nebo Timonena, tak by to bylo vyrovnané, ale Carsiho ? Jednoznačný zkrat Gaboše ;)
Nie ale podľa niektorých mal Carsi za úlohu zničiť Gáboríka :sad2: ...veď pár sekúnd predtým tam Gabiho chcel nabúrať ale sa mu to nepodarilo :fucker: ...ale aj tak si mzslím že Gabo nmal zhadzovať rukavice :doh:
no je tam toho, ze dostal na hubu. Stava sa. Dobra praca Carcilla, urcite ho vyviedol z miery a mozno aj preto sa gaborik nasledne pocas zapasu nepresadil :)
Síce ho Carcillo zmlátil a ja osobne som po tých ranách nevidel žiadne rany. Takže ho triafal len do prilby? Btw. na Gabbyho mieste by som spravil aj ja to isté. Kebyže mi počas zápasu nejde, na 100% by som stratil nervy, tak to mávam aj ja vo zvyku.
453 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS