Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Marian Hossa

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Hossovy sa stale dako ten hatrick vyhyba asi caka kedy da 4 goly. :D
Hossova druha bitka v kariere



Prilis sa mu nedarilo :(
Majo podla mna bol aktivnejsi a dres sa mu lahko stiahol,lebo ho nemal upevneny,ze co dostal aj 10 min....Aj ked nebodoval hral dobre,ukazal tam par peknych idividualnych akcii....Majo sa stava oblubencom JL areny!!!! :good: :good: Aj tato bitka poukazuje,ze Majo chce ostat v HockeyTowne....
Nebolo to z jeho strany zlé. Aj podľa mňa bol aktívnejší len na Sutera nejak nemohol dočiahnuť.
A v Detroite mu to naozaj svedčí. :thumbsup:
škoda že tú bitku nevyhral...bol "lepší",ale proste mu nepatril koniec :thumbsdown: Ešteže to nieje podstatné :)
[li]Ktorý tím v NHL je pre vás osobne najväčším prekvapením?[/li]
[li]Určite Boston, ktorý hrá vynikajúco. :clap: -) (pozn.cepiho :D[/li]
:arrow: Som rád, že mám „horúcu“ hokejku...
Obrázek
podla mna Boston a aj Florida, ktorej sa poslednu dobu dari :good:
u mňa je to BOS, CHIC a WSH, ale aj CBJ, čo ma ale až tak neteší... radšej by som to povedal o STL :sad2:
u mna tiež BOS, WSH a v poslednej dobe aj FLA ...len škoda mojich lavííniek ...AVS sa moc nedaríí kua to ma sere :(
yzy, ivan, coloradcan :backtotopic:

eej marian aky bitkar :lol: posobil v tej bitke dost zmatene ale ustedril suterovi jeden alebo dva dobre udery.
Veru Majo ukazuje ze hra pre tym celym srdcom len skoda ze tu bitku nevyhral :D :D
Chlapci toto je tema o MARIANOVI HOSSOVI a nie o STL,CHI,COL atd. Majovi to podlednej dobe zhlihava odkedy povedal ze am horucu hokejku tak... asi to zakrikol dufam ze dnes nebude mat viac zapasov ako bodov :(
Majo nedohral zapas. Bol stiahnuty v 3. tretine pre symptomy otrasu mozgu. Mal by vsak byt v poriadku.
O Bože.............Len nech to bude OK
Freddie92 píše:O Bože.............Len nech to bude OK
ved mu nic nie je :lol: :lol:
Spominany zakrok na Maja

Majo vynecha minimalne jeden zapas pre zranenie krku.

Mike Babcock a dodal: "Takýto typ zranenia môže znamenať aj desaťdňovú pauzu, no verím, že už v ďalšom zápase bude späť."
Hossa utrpel v zapase proti St.Louis dalsie zranenie. V plnej rychlosti narazil hlavou do mantinelu. Bol prevezeny do nemocnice na pozorovanie. Podla poslednych informacii je OK a poleti s tymom do Colorada, ale do hry by sa zapojit nemal.

Obrázek

na Majovej strane stal anjel strazny..chvalabohu..inak Roman Polak bez debatky bez akejkolvek viny...Majo to po strele neustal a uz sa viezol..
"Nechcel som ho zranit. Hram tvrdu hru, ale nechcel som mu nic spravit," kajal sa ceský bek a dodal: "Pozrel som si to na opakovacke a necitil som sa dobre." kouc Wings zduploval "Slo o typicku tvrdu ranu."
Mňa najviac zarazilo, keď som videl chat pri zápase pit-tbl, kde to preberali a písakli tam také hovadiny (hossa is dead, hossa has broke neck), ja neviem ako to môže niekto napísať.

P.S. Drž sa Majo :)
ja by som tým debilom čo to drístali polámala krky :evil:
Tak nejak smolu ma Majo v poslednej dobe.ale zaroven aj stastie,ze neslo ani v jednom pripade o vaznejsie zranenia.........Dnes v Denveri to zvladneme aj bez neho(i hope) a potom uz snad bude moct makat naplno.
Alex píše:Dnes v Denveri to zvladneme aj bez neho(i hope) a potom uz snad bude moct makat naplno.
Asi si budeme muset počkat Alexi,má něco s kolenem a tak si nějakou dobu nezahraje.... :sad2:

"Seděl včera večer asi hodinu v nemocnici a když se chtěl zvednout, měl ztuhlou nohu a nemohl se pohnout. Potom strávil dvě hodiny v letadle a při vycházení kulhal. Koleno mu dost oteklo. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál a jak se bude Marián cítit za den či dva," bere si znovu slovo GM Red Wings.

nhl.cz
Mňa dnes v novinách pobúrili slová toho čo ho o ten mantinel otrieskal.že chcel len hrať tvrdo.Načo do pekla?Hokej nieje len o tom!Kua taká som rozčúlená...možno by som nebola keby nešlo o nášho naj hráča. :evil:
Freddie92 píše:Mňa dnes v novinách pobúrili slová toho čo ho o ten mantinel otrieskal.že chcel len hrať tvrdo.Načo do pekla?Hokej nieje len o tom!Kua taká som rozčúlená...možno by som nebola keby nešlo o nášho naj hráča. :evil:
Preco si rozculena? :roll: Ten zakrok bol OK. Skratka smola.
572 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS