Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Marian Hossa

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Freddie92 píše:Mňa dnes v novinách pobúrili slová toho čo ho o ten mantinel otrieskal.že chcel len hrať tvrdo.Načo do pekla?Hokej nieje len o tom!Kua taká som rozčúlená...možno by som nebola keby nešlo o nášho naj hráča. :evil:
no Sveti, hokej a zvlast v NHL je dost casto o tej tvrdosti a kto si na nu nezvykne, paci sa, extraliga vola :D absolutne cisty zakrok..skore uzdravenie pre Mariana :wink:
ja som si to pozrel viackrát, už aj preto, že sa mu to stalo pri strete s hráčom Blues, ale objektívne som to posúdil, ako nezavinený zákrok. On proste veľmi nešťastne padol :sad2: Takých a ešte aj ďaleko razantnejších stretov je každý deň v zápasoch NHL požehnane...
Verím samozrejme, že Majo sa dá čo najskôr do poriadku a bude hrať v takej pohode, ako do zranenia :yes:
nechci být škodolibý,ale budu doufat,že přinese Detroitu smůlu,kterou přinesl minulý rok nám... :beee:
To tazko. Minuly rok to nebolo o smole, ale o kvalite. Teraz to bude znova o kvalite, takze smola pre Pens :serus:
ObrázekObrázek
..bez komentara..

Obrázek

Kód: Vybrat vše

http://hokej.sme.sk/c/4889793/o-mariana-hossu-je-v-detroite-stale-zaujem.html
NHLfanAVS píše:"Marián Hossa dostal 48 hodín po nešťastnom zápase ponuku na predĺženie zmluvy s Detroitom Red Wings. Rodák z Trenčína lukratívnu ponuku odmietol a rozhodol sa pre finančne menej výhodnú zmluvu zo strany svojho bývalého zmastnávateľa Pittbusrghu Penguins. Svoj krok odôvodnil slovami, že "si myslí, že Pittsburgh má lepší tím a veľkú šancu na zisk Stanley Cupu v roku 2010.""

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Skor trapne. Mne je Mariana vcelku luto, takto by som donho nekopal.
kajo píše:Skor trapne. Mne je Mariana vcelku luto, takto by som donho nekopal.
Asi tak. Marian ukazal, ze sport je pre neho viac ako peniaze a za to mu patri obdiv. Malo kto dnes odmietne take $$$ len preto, aby dosiahol to, o co v sporte ide predovsetkym - vitazstvo. :poklona2: Snad ten :cup: coskoro vyhra.
V plus 1 deň je článok o nich dvoch,o majovich nespechoch a mirových úspechoch. :-(
:?: Detroit prehral vo finále play off s Pittsburghom v siedmich zápasoch. Je to vaše najväčšie hokejové sklamanie v kariére?
:arrow: „Určite áno. Človek celú sezónu drie a nakoniec vo finále rozhodne jeden gól. Je to kruté. Ale taký je šport."

:?: V základnej časti ste boli so 40 gólmi najlepším strelcom mužstva, v play off už gólov ubúdalo a vo finálovej sérii neprišiel žiadny. Čomu to pripisujte?
:arrow: „Či chcem, alebo nie, tlak bol enormný. Navyše v mojom prípade sa pridala špecialita, že sme hrali proti tímu, z ktorého som vlani v lete prišiel. Aj keď som sa snažil blokovať tieto vplyvy, nedalo sa. Na druhej strane si vravím: mám ďalšiu dobrú skúsenosť."

:?: Čo ste si po prehre povedali?
:arrow: „Že sú na svete aj horšie veci. Stále si opakujem: som šťastný človek. Som zdravý, rovnako aj moja rodina. A robím si robotu, čo ma baví."

:?: Ako ste zabúdali na neúspech?
:arrow: „Čas zahojí ranu. Nie je to tragédia. Vraví sa: čo ťa nezabije, to ťa posilní. Príde nová sezóna, nové ciele."

:?: Zaspali ste prvú noc po siedmom zápase?
:arrow: „Zaspať som zaspal, ale na druhý deň ráno som mal znova všetko pred očami. Myslel som na to, ako sme boli blízko k titulu. Keby sme prehrali v prvom kole play off, to by až tak nebolelo."

:?: Finálová séria znamenala aj veľkú psychologickú bitku. Zaregistrovali ste provokácie útočníka Pittsburghu Maxima Talbota? Že už sa teší, ako vám pripomenie nesprávne rozhodnutie pred sezónou.
:arrow: „Maxa poznám veľmi dobre. V šatni tučniakov som sedel vedľa neho. Prostoreký chlapík. Čo na duši, to na jazyku. V tlači jeho slová zrejme ešte trochu nafúkli. Pousmial som sa nad tým. Ani pri podávaní rúk po zápase nepadli žiadne narážky. Zagratuloval som mu a tým všetko zhaslo."

:?: Čo ste povedali krajanovi Mirovi Šatanovi?
:arrow: „Že mu blahoželám a nech si titul užije."

:?: V amerických mediách rozmazávali útočníka Pittsburghu Sidneya Crosbyho, že po skončení série nepodal ruku hráčom Detroitu. Vidíte v tom zámer mladého kapitána?
:arrow: „Keby som ho nepoznal z predchádzajúceho účinkovania v Pittsburghu, možno by som váhal. Ale so Sidom som hral štyri mesiace, viem, aký je to dobrý chalan. Napísal mi esemesku, kde vysvetľoval, prečo s podávaním rúk meškal. Na ľade bolo veľa novinárov, chcel im vyhovieť s prvými dojmami."

:?: Pri oslavách prvenstva v Pittsburghu sa proti vám objavilo zopár transparentov. Vzrušilo vás to?
:arrow: „Čosi som úchytkom zazrel, ale nevšímal som si ich. Fanúšikovia si robia oslavy po svojom."

:?: Ako ste uzavreli sezónu v detroitskom klube, keď ste sedeli na mítingu už s chladnými hlavami dva dni po siedmom finále?
:arrow: „Že to bola dobrá hokejová zima, akurát sa v závere od nás odklonilo šťastie. Možno sme doplatili aj na zranenia, neboli sme stopercentne v poriadku. Lidström aj Ericsson absolvovali počas play off operácie a vrátili sa, rovnako zdravotné problémy trápili Daciuka. Ani ja som nehral celkom fit. V najbližšom čase sa po konzultácii s lekármi rozhodnem, či nepodstúpim operačný zákrok. Bližšie to nechcem rozoberať. Keď celé zhrniem, pri lepšom zdravotnom stave sme za stavu 3:2 na zápasy mohli už sériu dotiahnuť. Ale teraz sa už nedá nič vrátiť nazad."

:?: Hrali ste v NHL v štyroch rôznych kluboch. Bol Detroit najlepší?
:arrow: „Z môjho hľadiska áno, lebo som bol najbližšie pri Stanley Cupe. Mužstvo malo obrovský potenciál. Čo hráč, to hokejová osobnosť. Zapadol som do tímu. Najlepšie som si rozumel s Tomášom Kopeckým, Jirkom Hudlerom, ale na večeru som často chodil aj so Švédmi Lidströmom, Holmstromom či americkým veteránom Cheliosom."

:?: Po sezóne sa vám končí zmluva, znova sa stanete voľným hráčom. Zostanete v tíme Red Wings?
:arrow: „Do 1. júla nás s klubom čakajú intenzívne rokovania. Uvidíme, čo mi ponúknu. Uvedomujem si, že v čase svetovej hospodárskej krízy platový strop asi nenarastie. Rád by som v Detroite zostal, ale som pripravený aj na druhú možnosť."

:?: Červené krídla v závere sezóny podpísali dlhodobé kontrakty so Zetterbergom, Franzenom. Veľa peňazí už do limitu nezostalo.
:arrow: „To sa dá ľahko zrátať. Ale je tu ešte možnosť, že by niekoho vymenili. V tom prípade by bola šanca aj pre mňa. To je však už záležitosť vedenia klubu. Oni vedia, aké majú plány."

:?: Čo by ste vraveli tučnej ponuke z Ruska?
:arrow: „Že ešte mám na Rusko čas. Možno niekedy ku koncu kariéry. A to je, dúfam, ďaleko."

:?: Komu by ste vy udelili Norris Trophy pre najlepšieho obrancu NHL?
:arrow: „Zhodujem sa s výsledkom na slávnosti v Las Vegas - Chárovi. Aj keď som v tejto sezóne hral v mužstve s Lidströmom, tak som veril, že cenu dostane Zdeno. Každému útočníkovi sa proti nemu ťažko presadzuje a stále je na ľade. Ťahal Boston, tvrdo pracoval v celom ročníku. Spolu s Daciukom, Ovečkinom a Malkinom by som túto štvoricu označil za najlepšiu v NHL."

:?: Ovečkin si prevzal MVP pre najužitočnejšieho hráča podľa hlasovania hokejistov. Komu patril váš hlas?
:arrow: „Daciukovi. No uznávam, že rozdiely medzi najlepšími sú nepatrné."

:?: Budúca sezóna je olympijská. Napraví si slovenský hokej pošramotenú reputáciu z posledných majstrovstiev sveta?
:arrow: „Áno, ak prídu najlepší hráči. Povzbudil by nás návrat Žiga Pálffyho do reprezentácie. Ale treba vidieť aj silu súpera, a tak reči o medaile by boli prisilné."

:?: Plány na leto?
:arrow: „Žiadne veľké nemám. Kamaráti nemajú vo výhľade svadby - a zatiaľ ani ja. Možno si pôjdem oddýchnuť k moru niekde blízko v Európe. Mali by sme ísť jazdiť v rýchlych autách na okruhu v Brne. A nebude chýbať golf."

:?: Kde si viete najlepšie oddýchnuť?
:arrow: „Doma v Trenčíne. Vo štvrtok som prišiel na Slovensko a na druhý deň ráno som si privstal, aby som sa prešiel okolo domu. Nádhera. Vravel som si: najkrajšie rána sú doma." (smesk)
Obrázek
"Na stole som mal zopár ponúk. Pre Chicago som sa rozhodol preto, lebo ich ponuka spĺňala tri body: majú mladý a bojovný kolektív, ponúkli mi dlhodobú spoluprácu a Chicago je pekné mesto. Po skúsenostiach z minulého roka som viac-menej očakával, že voľným hráčom budem len niekoľko hodín. Keďže mi ponúkli kontrakt na viac rokov za veľa peňazí, nemohol som viac vyčkávať. Chcel som ukázať, že si takúto ponuku vážim. Už som tiež túžil na dlhší čas niekde zakotviť,""S Tomášom sme si predtým telefonovali a vedeli sme o sebe, že nás chce Chicago. Tiež som vedel o tom, že chcú dobrého hráča do tretej útočnej formácie, a takým Tomáš je. Navyše, má šancu ešte napredovať,"

"S príchodom elitného svetového hráča Mariána Hossu a tiež Tomáša Kopeckého, ktorý je už víťazom Stanleyho pohára, dostáva naše mladé mužstvo výrazné posily a stúpa naša šanca pokúsiť sa získať Stanleyho pohár," uviedol vo vyhlásení pre médiá generálny manažér Chicaga Dale Tallon (sita)
Mne sa ten jeho nový kontrakt nepáči :? Ale čo už...Predstava že už nezmení tím... :|
Je to celkom dobra a logicka volba timu. Toews a Kane to pripomina Malkina a Crosbyho v picburgu. Sice to dotiahli "iba" do finale konferencie, ale co nie je moze byt najblizsie roky.
Chicago je mladý a veľmi perspektívny team z dobrými výhliadkami na úspechy v najbližších rokoch. Pokojne môžu o dva roky získať SC, takže tiež sa prikláňam k názoru, že si vybral dobre (aj keď som tipoval, že skončí v BOS)
Ide na operaciu,je to isté. :verysad:
TO je dobre Freddie. Je lepsie ak nebude hrat 2 mesiace a potom bude kompletne fit, ako keby hral stále a to rameno by ho brzdilo, a mozno by sa jeho stav zhorsil.
DIDI píše:TO je dobre Freddie. Je lepsie ak nebude hrat 2 mesiace a potom bude kompletne fit, ako keby hral stále a to rameno by ho brzdilo, a mozno by sa jeho stav zhorsil.
To je jedna možnosť a určite je lepšie, že ide na operáciu teraz a nie počas sezóny. Takto si aspoň niečo zahrá a netreba nad tým vzlikať :beee:
presne tak a aj koli ZOH je dobre ked pojde na operaciu teraz ako keby ma na nu ist trebars niekedy okolo vianoc :)
TAk, ak sa jeho liečba nepredĺži, mal by nastúpiť koncom novembra.

Kód: Vybrat vše

http://hokej.sme.sk/c/4948466/hossa-je-po-operacii-zahra-si-v-novembri.html
V novembri?Fajn,lebo spomínali až december,nech sa čím skôr vylieči. :)
Freddie92 píše:V novembri?Fajn,lebo spomínali až december,nech sa čím skôr vylieči. :)
Spomínali začiatok Decembra a to máš skoro to isté, ako koniec Novembra, pár dní :D
má čo chcel :D na zlatom puku sa mu o to postarali kosicania :wawe: nech žije majov "Stenly Cap" :oslava:
stalney cap bol super :D
572 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS