Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Marian Hossa

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Podla mna nas jednoznacne najlepsi hrac....vase nazory :) .

asi je naj slovak v nhl,ale nesuhlasim s tym, co vravel golonka-ze je naj na svete

Myslim si, ze mozno pravdu nema ale urcite od nej neobl daleko. Jemu ako hracovi vobec nic nechyba.

na ms ma az tak nepresvedcil....inak, samozrejme, je to hrac s velkym H

Lenze na MS nemal s kym hrat, jakoze nic proti nasim chalanom ale on potrebuje hraca typu Demitru aby mu mal kto nahrat. Ved teraz na MS musle Majo byt ten co daco vymysli.

a moc toho nevymyslel...predviedol mozno 5-6 krasnych akcii,ale kopu razy zbytocne dlho tahal a nic z toho

nato, ze hral 4-5 zapasov je 6 asistencii dost dobrych. Opakujjem, on potrebuje byt ten co dava goly, nie ten co tvori.

Hossa je dobry hrac, len niekedy by mohol viacej prihravat a menej hrat sam na seba. Predsa len je hokej timova hra a nie solovka.

Hossa sa stala zlepsuje,podla mna to nabuducu sezonnu dosiahne :!:

Dolezite je, aby sa mu vyhybali zranenia. Ale je to jednoznacne skvely hrac, skvela praca s hokejkou, dravost, rychlost, zmysel pre hru, silne ruky, teraz ukazal, ze je aj dobrym vodcom. A vie sa aj bit, co ukazal proti Tverdovskemu. Proste svetova spicka, a ci je najlepsi na svete - no to sa neda velmi posudit, kedze sa nevie, ktore parametre rozhoduju :D .

ked nebude zraneni tak urcite dosiahne 100bodovu hranicu

arek píše:Dolezite je, aby sa mu vyhybali zranenia. Ale je to jednoznacne skvely hrac, skvela praca s hokejkou, dravost, rychlost, zmysel pre hru, silne ruky, teraz ukazal, ze je aj dobrym vodcom. A vie sa aj bit, co ukazal proti Tverdovskemu. Proste svetova spicka, a ci je najlepsi na svete - no to sa neda velmi posudit, kedze sa nevie, ktore parametre rozhoduju :D .
Ano arek plne s tebou suhlasim :taptap:

idefix píše:Hossa je dobry hrac, len niekedy by mohol viacej prihravat a menej hrat sam na seba. Predsa len je hokej timova hra a nie solovka.
Praveze na MS viac nahraval preto dal tych 6 asistencii co potvrdil aj v nhl v Atlante bol druhy najlepsi nahravac myslim si ze ked bol mladsi viac sebcil ale teraz uz je to kompletny hrac :!: aj ked niekedy efektne potiahne puk ale to k hokeji patri :wink: Jednoznacne prekona tu hranicu ked sa bude viac darit Atlante 8)

Majo sa tiez este stale zlepsuje a je skutocne jeden z najlepsich slovenskych hokejistov. Dokonca patri asi aj medzi top 10 vo svete. Ale co sa najviac ukazalo u neho na MS je drzanie a kontrola puku a hlavne to, ako sa vie dostat do utocneho pasma a tam najst spoluhraca. Je to az neuveritelne ako jednoducho dokaze prechadzat cez obranu superov. No a potom je to jeho rychlost.

Ví»azom hlavnej kategórie 9 ročníka celoątátnej sú»aľe Zlatý puk o najlepąieho hokejistu Slovenska za rok 2006, sa dnes v Bratislave stal Marián Hossa.O jeho ví»azstve rozhodli hlasy 42 hokejových odborníkov a hokejových novinárov.27 ročný odchovanec Dukly Trenčín, vyhral aj kategóriu o najlepąieho útočníka. :taptap: :taptap:

Gratulujem!!!Myslím, ľe je to zaslúľené ví»azstvo. :cool:
________________
Evil Insiders

Těľko říct, v Atlantě nemají pořádného centra - od Holíka můľou tak akorát čekat bránění, ale s Kovalchukem by toho mohli dosáhnout, ale v tom případě zřejmě Atlanta nepostoupí do play-off, protoľe kdyľ se bude Kovalchuk snaľit tak bude v hodnocení +/-na - 60

Majo si celkom jasne zasluzil vitazstvo v hodnoteni Zlaty puk, uz len z toho titulu co dokazal na MS. Dole klobuk pred nim. Drzim mu palce, aby v nasledujucom rocniku mu to islo ako po masle a bez zraneni. Potom tych 100 bodov je pomerne realnych.

Já nevím co z toho Maja Hossu děláte - mně se mnohem víc líbí Majo Gáborík

neser GM nasho timu, lebo pojdes do rezervy :lol: :lol: :lol: :lol:

Majo je dobry, aj ked ten jeho otec :roll: :roll: :roll:

Joe S. píše:neser GM nasho timu, lebo pojdes do rezervy :lol: :lol: :lol: :lol:

Majo je dobry, aj ked ten jeho otec :roll: :roll: :roll:
Počky Janik ho má rád nebo jsi uľ GM ty? Já bych ąel do rezervy jen v tom případě, ľe by někdo z rezervy byl lepąí neľ já

BigPete píše:
Joe S. píše:neser GM nasho timu, lebo pojdes do rezervy :lol: :lol: :lol: :lol:

Majo je dobry, aj ked ten jeho otec :roll: :roll: :roll:
Počky Janik ho má rád nebo jsi uľ GM ty? Já bych ąel do rezervy jen v tom případě, ľe by někdo z rezervy byl lepąí neľ já
jj, Janikov oblubeny, ved je aj mod skupiny Majo Hossa Fans.


Tak nabuduce davaj pozor :wink:

Tak Marian Hossa je urcite nejlepsim Slovenskym hracem!Libbi se mi ta jeho rychlost,dokaze obejit hrace 1 na 1 doufam,ze se mu bude darit

Dobrý obránce.

Aky obranca? :shock: On je utocnik ty trkvas :x

Arek píše:Aky obranca? On je utocnik ty trkvas
Ze trkvas,super som sa zasmial :D :D :D :D :D .To slovo som nepocul celu vecnost...super!!!! :D :D :D
572 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES