Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Teemu Selanne

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Výborne Teemu, ešte rok bude baviť hokejový svet :yahoo:
Dnes ma Teemu 41 let, tak vsechno nejlepsi a brzke zotaveni z operace! Kez by tak ten 1 rok jeste potahl :)
:?: Máte už 41 rokov, no rok čo rok ste stále skvelým hokejistov a hlavne strelcom. Prezraďte, ako to robíte?
:arrow: To nie je žiadne tajomstvo. Vždy som hrával s dobrými spoluhráčmi, čo mi v kariére neuveriteľne pomohlo. Navyše, ak niečo robíte s tým pravým zápalom, tak nezáleží ani na veku.

:?: Spoluhráči o vás hovoria ako o neustále dobre naladenom človeku. Kde beriete tú energiu?
:arrow: Hokej ma baví, mám z neho radosť a zábavu, a to je podstatné. Byť hokejistom neberiem ako povolanie, ale je to pre mňa skôr hobby. To je môj recept na úspech.

:?: Ste hrajúca legenda, tréner Anaheimu Randy Carlyle vás označil za jedného z najlepších hráčov histórie...
:arrow: Tak to ho musím pozvať na pivo! (smiech)

:?: Čo si myslíte o sile Anaheimu v novej sezóne?
:arrow: Máme potenciál byť jedným z najlepších tímov ligy. Očakávania sú vždy veľké, no musíme najskôr každý nechať na ľade maximum, a potom budeme úspešní. Uvidíme, hádam to tak bude.

:?: V klube je vašim spoluhráčom aj slovenský obranca Ľubomír Višňovský. Ako hodnotíte jeho hru a výkony v zápasoch?
:arrow: V prvom rade musím povedať, že Ľubo je veľmi milý chlapík. Na ľade patrí k najlepším hráčom nášho mužstva. Má skvelú strelu, perfektný prehľad o hre, ladný pohyb. Je dobrý smerom dopredu aj dozadu, čo z neho robí takého kvalitného hokejistu.

:?: Už je to takmer 20 rokov, čo ste strelili vo svojej premiérovej sezóne 76 gólov. Spomínate si sem-tam ešte na tie časy?
:arrow: Sedemdesiatšesť gólov, to je naozaj veľa! Vtedy sa však hral trošku iný hokej, viac ofenzívnejší a otvorenejší z čoho padalo viac gólov. Dnes sa dbá skôr na obranu, aj brankári sú lepší. Trošku mi tie "staré časy" chýbajú, no terajší hokej ma tiež baví. Skórovať je z roka na rok ťažšie a ťažšie, čo beriem vždy ako novú výzvu.

:?: Famózny debutový rok ste odohrali za klub Winnipeg Jets, ktorý sa po pätnástich rokoch vrátil do profiligy. Potešilo vás to?
:arrow: Samozrejme, je to úžasná udalosť pre hokej. Veľmi sa z toho teším, pretože na Winnipeg mám len tie najkrajšie spomienky. To mesto som si zamiloval. Budeme tam hrať 19. decembra, na čo sa už teraz nesmierne teším.

:?: Vlaňajší rok patril k vašim najlepším v kariére, v 73 zápasoch ste nazbierali 80 bodov. Je reálne, aby ste túto métu zopakovali?
:arrow: To je dobrá otázka, ale prečo vlastne nie. Možné to je. Hlavne musím byť počas celého roka zdravý, to je základ. No a ako som už hovoril. Po mojom boku sú neustále skvelí hokejisti, oni pomáhajú mne a ja sa snažím pomáhať im.

:?: Vaša kariére sa pomaličky predsa len končí. Už ste uvažovali čo budete robiť, keď zavesíte korčule na klinec? Budete skôr tréner alebo jazdec rely?
:arrow: Asi budem jazdiť skôr rely (smiech).

:?: Prečo?
:arrow: S hokejom chcem byť spätý aj po konci kariéry, no byť trénerom si vyžaduje venovať sa tejto práci každý deň, a to si asi predstaviť už neviem. Keď skončím, chcem si vychutnávať život, venovať sa záľubám ako jazdeniu rely, či hrať golf... Teraz je však stále čas na hranie hokeja.

:?: Budete aj po konci kariéry pracovať v štruktúrach Anaheimu?
:arrow: Myslím si, že áno, ale nepoviem vám ešte v akej funkcii. Možno aj ako chlapík cez PR (smiech). (pravdask)
Dnes 0+3 v Minnesote a ty se Jarousku modli at nehrajes do 50ti :D Sice bez golu ale to prijde :wave:
http://www.nhl.cz/CZ/27247/selanne_si_p ... ipegu.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Sobotni zapas si nenecham ujit, alespon doufam ze mi do nej nic nevleze :modlenie: A v patek v Chicagu, ted ty zapasy konecne poradne vysly :good:
velka noc pre selanneho. Urcite si toto privitanie bude pamatat do smrti, ako jeden z najkrajsich okamihov kariery :thumbsup:

Na ty videa + jeste dalsi jsem se dival a myslim ze nema cenu nic dodavat :good: Alespon nejake pozitivum v zatim priserne sezone :bitka3: Ten zapas jsem si opravdu nenechal ujit, jen me mrzi ze jsem ho nevidel uplne od zacatku :? Cekal jsem na vhodny moment abych mohl utect z hospody :lol:
http://www.nhl.cz/CZ/27607/selanne_doka ... mreli.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Dnes gol 666. :cert: pro Teema, sice EN, ale pocita se. Mohl skorovat uz v presilovce, ale Berniera zachranilo brevno. Ted uz chybi jen jeden kousek na Jarouse :pivo:
ináč čítali ste? http://hokej.idnes.cz/teemu-selanne-o-z ... 06_nhl_cig" onclick="window.open(this.href);return false;

Je to už síce staré, ale zabudol som to sem hodiť :)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES