Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Michal Handzus

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Inak s Misom ma napadol este jeden pripadny trejd, co takto keby putoval do Ottawy?

Ottawa po sezone moze vyhodit Comrieho ten ma zlmuvu na 3 melony, Misovi daju 4 a maju vyriesenu otazku druheho kvalitneho centra + braniaceho utocnika v jednom, avsak vela napovie aj Emeryho kontrakt ktoreho si urcite budu chciet udrzat.

Tuomo sa podla vlastnych slov lesie citi na kridle a co som mal mozost ho sledovat, tak naozaj na kridle mu to ide lepsie, je tom sice prevychovany center, ale je to univerzal. Kym Zeus je striktny center. Tuomo nech hra prave kridlo, Havly moze lave a Zeus centra. Smrtiaci utok je na svete. Comrie je dobry tak do komixu a Ottawa si nemoze dovolit vsetko, na co ukaze, Zeus nepojde niekam, kde by hral nejakeho smiesneho tretieho centra....

chorche píše:Tuomo sa podla vlastnych slov lesie citi na kridle a co som mal mozost ho sledovat, tak naozaj na kridle mu to ide lepsie, je tom sice prevychovany center, ale je to univerzal. Kym Zeus je striktny center. Tuomo nech hra prave kridlo, Havly moze lave a Zeus centra. Smrtiaci utok je na svete. Comrie je dobry tak do komixu a Ottawa si nemoze dovolit vsetko, na co ukaze, Zeus nepojde niekam, kde by hral nejakeho smiesneho tretieho centra....
Ve Philly bude hrát 2. centra, to je pro něj ideální........... !!!!

Lenze Chicago mu ponuka post 1. centra s dvoma vybornymi kridlami a s nim v kadri ma Chicago na playoff celkom v pohodicke, ak budu opory zdrave!

ved prave...CHI zacalo famozne,ale prisli o Misa,Havlata a Nikiho a uz sa z toho nedostali.....a ani Bonzai im nepomohol 8) ....aspon strelil ten 500 gol.... :cool:

Hej,a le ked si ho podal Brad Stuart, vtedy z Bostonu, tak mu v podstate znicil zvysok sezony.

chorche píše:Lenze Chicago mu ponuka post 1. centra s dvoma vybornymi kridlami a s nim v kadri ma Chicago na playoff celkom v pohodicke, ak budu opory zdrave!
urÄŤite má, ale ako vravíš, musia byĹĄ opory zdravĂ©, inak pre mĹ

Mischu se vyjádřil, že by rád odešel od Black Hawks ale já bych moc rád kdyby tam zůstal kdo mu může nabídnout víc místo 1.centra a křídla jako Havlát a Ruutu nerostou na stromech takže by mohl zůstat jeho hodnocení Chicaga je ovlivněno tím že byl zraněnej a klubu se nedařilo takže když ho Jestřábi přesvědčí tak by to bylo nejlepší pro Jestřábi, jeho a taky pro me jako velkého fanouška Hawks

A sme v...! Zeus ide na trh s volnymi hracmi, GM Tallon sa pri rokovaniach asi zdrahal dat mu zasluzene peniaze, je to hokejova katastrofa!

chorche píše:A sme v...! Zeus ide na trh s volnymi hracmi, GM Tallon sa pri rokovaniach asi zdrahal dat mu zasluzene peniaze, je to hokejova katastrofa!
To je jedna sprava a ta druha hovori, ze dostal konkretnu ponuku od Tallona :!:

Koleno dostalo zelenĂş :!:

Michal Handzuš má za sebou kontrolnĂ© prehliadky jeho operovanĂ©ho kolena. MinulĂ˝ týždeĹ

Tak akože tá arenabarani je dobry nápad.to je asi hokejbalove ihrisko. :taptap: Michal

V Chicagu su mimo cerstvej vymeny stojate vody, viac v prislusnej teme, Zeusa ale chcem!

:arrow: http://www.hokejportal.sk/?q=clanok/11587

Miso sa vyjadril ze by rad zostal v Chicagu, ale rad by aj vyhral SC :roll: .
A ma novy uces :D

este tu bradu dole a bude vyzerat ako clovek :cool:

Miso mohol bojovat o SC v drese Chicaga, v drese L.A. od neho bude zasa o nieco dalej. Skoda.

Chicago bude bojovat o SC najskor,ked uz bude Miso v hokejovom dochodku,LA tiez nema sancu(moje nazory)

Chicago nebude bojovatz o SC este minimalne dve najblizsie sezony a ako poznam tych hlupakov tam, urcite spravia vsetko preto, aby mali multitalentovane muzstvo zlozene z mladych usiakov a zasa budu do sveta vytrubovat, ze aki sme perspektivni a ako o 3 roky prevalcujeme ligu...tieto reci som pocul uz koncom minuleho tisicrocia.... Ryba smrdi od hlavy! A Zeus v L. A. sice urcite spravi kus poctivej roboty, ale nebude to mat tak dobre, ako v Chicagu, tam mohol Havlatovi nabijat na goly a Mach 9 sa skratka vie postavit tak, aby do nahravky len polozil hokejku, umenie mu netreba, ale sikovneho centra ano. Takto by rastla cena aj Havlymu, aj Zeusovi, ale boli odtrhnuti. Havly sa nestrati, ale Zeus nema kanoniera, ktory by premienal sance tak spolahlivo, ako prave Havlat. Pri vsetkej ucte ku Cammalerimu, Kopitarovi a ruskemu obojrucnemu kladivu Frolovovi. :idea:
Neviete co je so Zeusom? hrava malo, neboduje a nic sa o nom nepise... ako keby sa vytratil...
no tak miso ma paradny vypadok :( . Uvod tejto sezony nie je u neho taky ako uvod tej minulej :thumbsdown: . Jedine pozitivum je, ze sa nezranil zatial. :eek2:
nevadi...on sa chyti...to toto zranenie robi jeho vypadky
Lanskú sezónu NHL vynechal pre zranenie kolena, v tejto sa mu v drese nového klubu, Los Angeles Kings zatiaľ nedarí. Skúsený stredný útočník Michal Handzuš

Úvod sezóny vám nevyšiel. Prečo :?:

Mohol som to trochu očakávať, veď som celý minulý rok nehral. Nie je to stále ono - ani ja nie som spokojný, a aj mužstvo v poslednom čase začalo prehrávať.

Pred pár týždňami ste dávali súperom päť - šesť gólov, teraz máte problém streliť jeden. Čo je za tým :?:

Každé mužstvo takou fázou počas sezóny prejde. Šance máme, ale góly nepadajú. Sme typom tímu, ktorý by rád hral pekne, dostal puk až do prázdnej bránky. Potrebujeme viac strieľať, trebárs aj do korčúľ, aby padali aj náhodné góly.

Čo brzdí vás - lanské zranenie alebo operácia mandlí pred štartom tejto sezóny :?:

To možno platilo na začiatku sezóny. Teraz sa už cítim dobre, netrápi ma ani jedno ani druhé. Rád by som sa už chytil a konečne hral tak ako predtým.

Trénujete viac ako spoluhráči, po odchode z ľadu skáčete cez prekážky. Chýba vám kondícia :?:

Operáciou mandlí som v lete stratil tri týždne, musím si stále trošku pridávať. Na ľade sa cítim pomalší, ani silu nemám takú, akú by som potreboval. Ale snáď sa to už zlomí.

Vedenie Kings vás však chváli - pomáha vám to :?:

Zatiaľ sú trpezliví. Azda trpezlivejší ako ja sám.

Pred týždňom vás na ľade prekvapujúco napadol hviezdny obranca Anaheimu Chris Pronger. Čakáte od neho ospravedlnenie :?:

Ale nie, tak to vôbec nechodí. Žiadne ospravedlnenia za bitky v rámci zápasu sa nedávajú. To patrí k hokeju. Vyletel na mňa, asi bol nahnevaný. Ja som ho vlastne ani nevidel, nečakal som to. Pamätať si na to budem, ale už sa to skončilo. V ďalšom zápase budem myslieť na víťazstvo, nie na neho.

Pobili by ste sa s ním znovu :?:

Ak by išlo o rovnakú situáciu, iste, hoci by som nemal veľkú šancu. Ja nie som bitkár, on sa vie biť lepšie. Ale keď už ste na ľade v súboji, treba dokázať, že sa nebojíte. To by mohli súperi využiť.

Ako ste sa v Los Angeles usadili? Už ste si našli byt :?:

Stále som v prenajatom, hľadám si apartmán či dom. Všetci v tíme bývajú v jednej štvrti, blízko tréningovej haly aj letiska, ja ale nie vo vlastnom.

Stretli ste už v meste niektorú z holywoodskych celebrít :?:

Raz som zahliadol Davida Beckhama s manželkou, nikoho zaujímavejšieho už nie. Na futbale sme Beckhama v tejto sezóne už nestihli. Sústreďujem sa iba na hokej, tomu som podriadil všetko. Na iné veci už neostáva čas. Vyjsť si do Beverly Hills ma ani až tak neláka. Je to asi tridsať minút cesty, bol som tam len raz či dvakrát.

Robí vám problémy zlá dopravná situácia v Los Angeles :?:

To nie. Keď cestujeme na zápasy, od haly na letisko máme naozaj blízko, ani nemusíme ísť na diaľnicu. Našťastie.

V minulých týždňoch sužovali Kaliforniu požiare. Zažili ste ich aj vy :?:

Najprv sme ich sledovali v televízii, potom ich už bolo cítiť aj vo vzduchu. Akoby stále niekto neďaleko griloval. Boli sme od nich síce dosť ďaleko, ale z diaľky sme oheň videli. Nebolo to príjemné, aj keď sme boli v bezpečí.

V lete ste sa v Banskej Bystrici pustili do obnovy ihriska pri vašej základnej škole. Ako je ďaleko :?:

Práce sa troška spomalili, najmä kvôli počasiu. Plochu máme, do začiatku zimy ešte musíme položiť mantinely a pripraviť ihrisko. Na jar by sme chceli skončiť so stavebnými prácami.

Aký je váš podiel na projekte :?:

Nebola to moja myšlienka, ale dvoch kamarátov, ktorí žijú v Banskej Bystrici. Keďže som v Amerike, je na nich aj výstavba. Ja len pomáham.

Ako :?:

V zime by sme chceli plochu zaľadňovať, tak teraz zháňam peniaze na potrebnú techniku. A hokejky, aby si mohli zahrať aj deti, ktoré si ich nemôžu dovoliť.

S čím budete spokojný? Ak raz budete v Banskej Bystrici vychovávať talenty pre NHL :?:

Spokojný budem, keď bude ihrisko stále plné, každú hodinu. Nejde mi o to, aby sme hľadali talenty pre vrcholový šport - okrem toho, ihrisko bude viacúčelové, najviac sa bude používať na hokejbal. Poteší ma, ak deti zo sídliska dostanú možnosť zahrať si a nebudú sedieť doma pri počítačoch a televízoroch. Či budú hrať hokej, basketbal, volejbal, je vedľajšie. Dôležité je, aby ako mladí športovali.

Prečo nešportujú :?:

Tak, ako sme sa my kedysi hrávali na uliciach, sa oni nemôžu. Všade je plno áut a parkovísk. Ak si ale raz nájdu niečo, čo ich bude baviť, môžu pri tom ostať - a popritom vyrastú aj talenty
(pravda.sk)
Obrázek
v 22 zapasoch 4 body (1+3) je velmi malo na 4-milionoveho hraca.
paradoxne handzus mal nejvecsi icetime zo vsetkych utocnikov.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS