Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Peter Budaj

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Chyta THEO,ale aj tak dobre.RED Wings ho opat "zostrelia"(teda dufam)....Buddy nech s ladi formu pre MS :D :D
dnes to bohuzial peto schytal :( .

Ako to s nim vyzera? Nepojde na MS???
Podla mna nie,nikdy nesiel,aj ekd mohol,ako som počula :cry:
arek píše:Ako to s nim vyzera? Nepojde na MS???
mam pocit, ze uz mame vsetkych 3 brankarov na supiske, cize miesto pre dalsieho nieto :| i ked s Buddym by som bol v brank. zalezitosti urcite optimistickejsi ako tetkom.. :sad2:
Bolo mi dnes Peta luto,ale Avs to naozaj total zabalili.No nic.Dufam,ze dojde na MS,lebo ked vidim tych 2 tragedov(Lasak,Krizan),tak nemam chut ani sledovat MS....
uprimne, tiez by som v nasej zostave videl Buddyho, ci Jara..som netrpezlivy ohladom Buddyho odpovede..
Bolo by to prvýkrát,čo by nás reprezentoval a nebolo by zlé,keby to bolo v Kanade :P si myslím...
Hokej-fanaticka píše:Bolo by to prvýkrát,čo by nás reprezentoval a nebolo by zlé,keby to bolo v Kanade :P si myslím...
nono :) Buddy uz ma odfajknutu ucast v repre..
V Kanade by si mohol "napraviť"(ak by chytal dobre) svoju povesť zo včerajška...
cepi píše:
Hokej-fanaticka píše:Bolo by to prvýkrát,čo by nás reprezentoval a nebolo by zlé,keby to bolo v Kanade :P si myslím...
nono :) Buddy uz ma odfajknutu ucast v repre..
ano,na ZOH 2006 Torino.....
Hej?Nepamätám sa dobre,ale čosi sa mi marí... :idea:
cepi píše:.som netrpezlivy ohladom Buddyho odpovede..
povedal :yes: :yes: :yes:

:yahoo:
cepi píše:
cepi píše:.som netrpezlivy ohladom Buddyho odpovede..
povedal :yes: :yes: :yes:

:yahoo:
uff,aspon ze tak.Ale snad nebude Supler preferovat svojho milacika Lasaka,tak ako min. rok Krizana pred Jarom.Dufal som,ze povie ano,ved v druhej polke tolko nechytal,ako minulu sezonu,ked tahal vsetko.Tak go Peter Go!!
IDE?!! :shock:
Povedzte mi pravdu,teraz som vstala z postele,je to tááák?Nech sa neteším zbytočne! :shock:
Hokej-fanaticka píše:IDE?!! :shock:
Povedzte mi pravdu,teraz som vstala z postele,je to tááák?Nech sa neteším zbytočne! :shock:
:good:

Obrázek
Obrázek
Anooooooooooooooooooooooooooooooooo
yes,yes,yes :clap:
Ako by ste zhodnotili sezónu v NHL :?:

Koniec nebol taký, ako sme si predstavovali, ale treba férovo priznať, že Detroit bol lepší. Vo štvrtom zápase, ktorý sme prehrali 2:8, nás vôbec k ničomu nepustil. Je to pomerne frustrujúce, že sme skončili tak, ako sme skončili.


V 1. kole play-off ste vyradili nepríjemnú Minnesotu 4:2 na zápasy, no potom ste prehrali úplne ľahko, čo sa s mužstvom stalo :?:

Nechcem sa vyhovárať, ale hokejisti z Minnesoty nás dosť vyčerpali, je to veľmi dobré mužstvo. To, že sme ich porazili, bol úspech, keďže do série šli ako favorit. Sú to veľmi siloví hráči veľkej kvality. Detroit však bol o niečom inom. Jeho hráči si výborne, nahrávajú, lepšie narábajú s pukom. Mali navrch od začiatku do konca, vôbec sme na nich nenašli recept.

Marián Hossa dvoma gólmi posunul Pittsburgh do finále Východnej konferencie. Tučniaci si počínajú zatiaľ, podobne ako Detroit, suverénne. Keby sa tieto dva tímy stretli vo finále, kto získa podľa vás Stanley Cup :?:

Ak Detroit bude hrať tak ako proti nám, tak asi on.

Ako vidíte svoju budúcnosť v Colorade v konkurencii Jose Theodora :?:

To zatiaľ neviem, momentálne to neriešim. Teraz som v reprezentácii a budem sa sústreďovať na čo najlepšie výkony, aby som mužstvu pomohol. Čo bude o rok, neviem, a aj tak to nie je v mojej kompetencii. O všetkom rozhodne vedenie klubu. (pravda)

..o repre tu TU
Na fore AVs to tiez riesia a niektori uz preferuju ako jednotku Buddyho,dvojku by mu robil Weiman.Samozrejem su aj opacne nazory,ze Peto nema na jednotku a spominali tam aj Emeryho
alebo Thea,ktory by mal ostat...Ja dufam,ze dostane doveru......je ale pravdou,ze mohlo to byt aj lepsie......
<object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/FNPl0kXwI48&hl ... ram><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/FNPl0kXwI48&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=FNPl0kXwI48
Tento zakrok Peta bude este dlho v pamäti ;-)
novodd píše:Tento zakrok Peta bude este dlho v pamäti ;-)
supr novodd :thumbsup: dik, supnem ho aj do nasej video galerky 8)
Fúú...ja som pritom mala zatajený dych...ty kokso... 8)
či ho uznajú,či nie... :eek2:
Nemali co uznat,ked to nebol gol :)
Peter po tom prvom gole,co mal chytit chytal vyborne.Mal par krat aj stastie v podobe tyciek,ale urcite nesklamal.
Dufam,ze ho Supler nasadi proti Slovincom....
Presne ALEX nemali co uznat. A co sa tyka tych tyciek, tak dobry brankar si vie aj dobre tycky postavit :cool:. Ja osobne som s Buddyho chytanim velmi spokojny aj ked ten prvy gol... predsa len nechytal v poslednej dobe tak casto, prisiel z play-off urcite sklamany, premiera na MS a to musel naskocit na "rozbehnuty vlak" a urcite aj tlak dost velky pocitoval, ale zvladol na 1/2 ;-)
Ten gol prvy bola len nesťastna nahoda.To sa mohlo stať i Dzurilovi.Buddy chytal skvele a ten zas*aný puk si tu zasranu dierku našiel... :D Tomu by nezabranil asi žiaden brankár :)
Colorado bude menit trenera, takze mozno svita Petovi na nove casy :cool:
993 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO