Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Peter Budaj

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Ozaj,Peto zachytal vyborne.O to vacsia skoda,ze takto prehrali.Pocuval som to cez radio a mohol to byt fakt dobry zapas.Podla komentara tam musel mat Peto neuveritelne zakroky.Hlavne proti "zdivocelim" slovakom:D:D:D
Sice Buddy prehral,ale nesklamal,skor naopak.

aj ja si myslim, zachytal dobre a aj v dalsom zapase by ho mal postavyt do brany

Vsetci pisu ze Budy chytal dobre a ze nesklamal tak dufam ze mu da Q v tomto tyzdni este sancu, len skoda toho ze ho postavil proti utoku GDR :(

OpenFire píše:Vsetci pisu ze Budy chytal dobre a ze nesklamal tak dufam ze mu da Q v tomto tyzdni este sancu, len skoda toho ze ho postavil proti utoku GDR :(
Hej,akurat som si prezrel AVSforum a vsade pisu len v pozitivnom o Petovom vykone.Asi nejak tak,ze zatial sa najlepsie javi prave brankarsky post.

NHL: Budaj by mal odchyta» druhý zápas v sezóne
18.10.2006 11:02
DENVER - SlovenskĂ˝ brankár tĂ­mu NHL Colorado Avalanche Peter Budaj by mal odchyta» minimálne jeden zápas v drese svojho tĂ­mu poÄŤas tohtotýľdĹ

Nevim proc, ale zacinam mu celkem fandit...doufam, ze Thea avytlaci :lol: :lol:
Hodne stesti... :cool: 8)

OpenFire píše:Ak je fetak urazka alebo nejake hanlive slovo tak potom neviem. :roll:
kebyze to o tebe vravia-navyse takmer bezdovodne,asi by si od stastia neskakal :idea:

canesman píše:
OpenFire píše:Ak je fetak urazka alebo nejake hanlive slovo tak potom neviem. :roll:
kebyze to o tebe vravia-navyse takmer bezdovodne,asi by si od stastia neskakal :idea:
mas pravdu,ale Theodor je znama osobnost a u slavnych je to tak.Bud si najfantistickejsi,alebo najvacsi idiot.Takze kritika slavnych osobnosti za svoje preslapy by mala byt naozaj tvrda!!!!!!A Theo to prepiskol.......

Peto si prave pripisal do statistik vitazny zapas.COL vyhrolo v TOR 4:1.Peto hned na zaciatku inkasoval z prvej strely,ale potom uz nepustil za svoj chrbat ani jednu strelu-1/28.Stal sa druhou hviezdou zapasu!!!!!Go Buddy Go!!!! :cool: :cool: :cool:
Zajtra by asi mal chytat (vestica) Theodor :evil: :? :(

Pe»o dnes dokázal, ľe bude pre Thea nebezpečnejąím sokom ako pred rokom. A keď ho nepostaví tréner po ví»aznom zápase, tak neviem kedy. :? Bol dnes proste skvelý. :cool:

ano,dnes super vykon,ale zas netreba precenovat,mozno nabuduce patku dostane :?

canesman píše:ano,dnes super vykon,ale zas netreba precenovat,mozno nabuduce patku dostane :?
pocuvaj, ty si aky optimista :lol: v dalsom zapase bude shutout :P

ja som skor realista,nemozes od neho stale chciet,aby mal priemer 1.00 :D

Ja by som bol radsej,keby chytal v MTL,pozrel by som si ho konecne v pp(neratam ZOH).....Inak Peto ma novu masku.Vzadu na maske ma Flandersa zo Simpsonovcov,ako drzi slovensku vlajku :D :D :D :D .Asi je vseobecne zname,preco si Peto vybral prave tuto postavicku :D :DObrázek
a este z ineho pohladu,ale len odkaz bo je to velke http://images.sportsline.com/u/ap/photo ... 24x768.jpg

super maska!asi budem lepsim krestanom,ked Flanders fandi SVK :D :D :D :D

ja ho tam poriadne s tou zastavou newidim :(

Dnes by proti LA mal nastupit v brane COL Peto.Dufam,ze to tak aj bude a poda skvely vykon a pomoze muzstvu zvitazit.GL Buddy!!!!!!

Peto si opat zapise do statistik vitazstvo :cool: .Mal 27 uspesnych zakrokov a prekonal ho len Armstrong,hned na zaciatku zapasu :( .Col vyhralo 6:1.Gratulujem Peto,skvely vykon opat.

Alex píše:Peto si opat zapise do statistik vitazstvo :cool: .Mal 27 uspesnych zakrokov a prekonal ho len Armstrong,hned na zaciatku zapasu :( .Col vyhralo 6:1.Gratulujem Peto,skvely vykon opat.
No dokazuje Peto ze uz dozrel na to, aby prebral post jednotky. Navyse Theo vobec nema formu a Petovi sa dari. Tak nevidim dovod preco by uz nemal chytat on.

pekne,pekne...ale newiem,ci sa mu napriek tejto forme podari odchytat viac zapasov,ako minulu sezonu :?

No ja dufam, ze Petovi teraz daju odchytat este par zapasov a ked bude uspesny, snad sa v Colorade spamataju. Lebo s Theodorom asi nic nedokazu... Aspon zatial to tak vyzera.

Ohladom Budaja a Theodora je velmi rozsiahla diskusia na http://forums.coloradoavalanche.com/vie ... art=0Cital som na fore colorada avs. jeden pripevok. Tam chlapik velmi pekne analyzoval, ze vykon brankara je odrazom hry celeho timu v obrane a ta podla neho nie je u avs v poriadku. Preto tie nevyrovnane vykony brankarov v minulej aj tejto sezone. Skoda tej dnesnej prehry.

Tak Petovi ten zapas moc nevysiel.Nie ze by uplne pohorel,ale niektore goly mohol chytit.Ale mal aj skvele zakroky.Skoda.Som presvedceny,ze v dalsom tyzdni si opat zachyta.Ale musime to brat aj tak,ze z 10tich zapasov odchytal 4 a ma skvele statistiky... :cool:
To co sa tyka AVS fora,tak to som uplne nasr.y.Tam niekedy citam take veci,ze mi mozog prestava fungovat :x .Vyjde niektoremu z brankarov zapas,tak uz je hned boh a je fantasticky,dalsi mu nevyjde a uz je najhorsi v lige.A same spekulacie o trejdoch,a navrate Aebbyho o povolani z farmy Wiemana..No proste su to americki chudaci,co menia svoje nazory podla pocasia.......Keby ze viem trocha lepsie po americky :) ,tak by som im to vysvetlil.Debilom. :evil:

Dnes proti CBJ by mal chytat Theo.Sakra zasa neuvidim Peta v TV.O tom ,kto bude chytat zajtra v St.Louis sa trener Q rozhodne dnes po zapase.Verim,ze sa rozhodne spravne.Buddy in the net!!!!
993 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES