Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Peter Budaj

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

tak petovi sa teraz znacne dary a bolo by super keby uz konecne bol jednotka pretoze sa vsade hovori ze len mozno!A proti DET by mohol zachytat podla mna Peto lebo v takomm zapase ziska vela skusenosti :)

Chlapci stacia dva nepodarene zapasy a Theodore je spet jednotka. Budaj musi takto chytat dlhodobo aby mohol byt brani ako nejaka jednotka . Tie reci ze uz je jednotkou lebo vyhrali tri zapasy za sebou (po dvoch prehrach :!: ) su smiesne. U lavin ma stale poziciu nestabilneho mladika ktoremu sa zadarilo par zapasov a nie je to brankar na playoff.
Preco pisem takto negativisticky je ze sa to opakuje uz tretikrat. Najprv som cital ze Janko Lasak je jaka hviezda po tom co mu ako tak vysli nejake dva zapasy, potom ze zas Stana uz ide byt tou hviezdou no a teraz nou je Budaj po par zapasoch.

Ako mozes porovnavat Stanu a Lasaka s Budajom.Uz len to kolko ktory odchytal a ako je rozdiel.Peto ma jednocestnu zmluvu.To je prvy krok.A o post jednotky bojuje velmi dobre.Urcite pridu aj nevydarene zapasy,ale tomu sa nevyhne nikto.Suhlasim,ze pokial tam bude Theo,alebo podobny brankar s velkym platom,tak uplnou jednotkou nebude,ale v sucastnosti Peto potrebuje hlavne zbierat skusenosti.Za 2 roky bude Peto jasnou jednotkou,ci uz v COL,alebo inde a uz bude plynule prechcadzat do pozicie hviezdy muzstva,ale aj NHL.Opakujem s tym porovnanim Peta s Rastikom a Janickom si ma naozaj dojal :( :cry:

peter budaj úkazal že má na to aby chytavám pravidelne a som čítal vyjadrednie niekoho z Coloreda mylím že to bol tréner že Budaj nie je dvojka že on má dve jednotky

Deco2508 píše:peter budaj Ăşkazal Ĺľe má na to aby chytavám pravidelne a som ÄŤĂ­tal vyjadrednie niekoho z Coloreda mylĂ­m Ĺľe to bol trĂ©ner Ĺľe Budaj nie je dvojka Ĺľe on má dve jednotky
Myslim,ze v podobnom zmysle sa vyjadoval GM COL Giguere.....

môže byť Alex ja už presne si to nepamätám

Deco zmensi si podpis moze byt vysoky max 100Px. 2 obrazky pod sebou nie su pripustne. Daj si ich vedla seba Eman22

tak aj mna si tym riadne nasral ze stana a lasak sa daju porovnavat s Petom nikdy som nejako nezboznoval Lasaka a kazdy vravel ze je hviezda po jednych vydarenych majstrovstvach!nema sa vobec v nicom porovnavat s Petom iba ak v jednej veci a to ze Peto nehovori stale ze to je jeho vina! :x
Nieje jednoznacna dvojka neviem skade si to nabral ked aj sam Q povedal ze Buddy a Theo nemaju dane pozicie lebo sa stale striedaju cize to znamena ze nieje dvojka! :x presne tak ze za dva alebo uz len jeden rok bude Peto jednotkou Colorada ked v nom este vobec bude !Colorado teraz musi davat chytat ja Thea lebo nemozu nechat len tak 5 melonov na lavicke musi niekedy aj on chytat!JA som za to ze by mal byt Buddy jednotkou ale nie preto ze to je slovak ale preto ze ma lepsiu formu ako THeo a je momentalne aj stale lepsi Theo si uz vobec nieje isty hoci aj petovi niekedy zapas nevyde ale zapas sa neda vyhrat ked nevedia dat gol a to sa stalo proti STL ked STL:COl bolo 2:0 a buddy mal 27 zakrokov !Tak to je :) a este vyhodou COlorada je aj to ze Buddy nieje velmi drahy a tym maju aj vyhodu ze im viac ostava na hracov v poli!Peto len tak dalej nech sa ti dari a nepustaj do brany namysleneho Canadana :x nech ti vydrzi forma velmi dlho :) :) :) :) :!:

No dobre mozno ich bolo trochu viac ako par. Konkretne Budaj 56, Lasak 6, Stana 6. :wink:

Uz som aj ja chcel trochu obhajit Budaja ale vidim ze to uz spravil alex a medik. Tak isto si myslim ze sa tito traja nedaju porovnavat uz len z toho dovodu ze ani jeden z nich za to obdobie nedokazal tolko co Budaj v jednej sezone. Nasa brankarska otazka sa postupne stava stabilnejsou a tesia ma tiez vykony mladeho Halaka, mozno sa z neho stane prvy odchovanec Slovana co skutocne prerazi v NHL bodaj by som mal pravdu.


btw. medik toto bol asi tvoj najlepsi prispevok co si zatial na fore :cool:
Nádejný slovenský brankár Peter Budaj sa výkonmi v drese Colorado Avalanche podľa zámorských novinárov postaral o bizarnú situáciu v mužstve sídliacom v Skalistých horách.

Odchovanec banskobystrického hokeja vytláča z pozície jednotky skúseného veterána Joseho Theodora, ktorého ročný príjem je 5,33 milióna dolárov, čo je takmer osmina ročného rozpočtu na platy hráčov v mužstve z Denveru.
Budaj odchytal 22 stretnutí (12 víťazstiev) a v bránke "lavín" nechýbal už päť zápasov v rade. V sobotu dokonca vychytal na ľade Minnesoty svoju tretiu výhru v rade.

"Počíta ešte Colorado s Theodorom?" pýtajú sa zámorskí novinári. "Samozrejme, je súčasťou mužstva a sme presvedčení, že nám ešte pomôže. Určite sa do bránky vráti," povedal pre Denver Post tréner Joel Quenneville, ktorý na adresu slovenského gólmana doplnil: "Je v dobrej forme, zápasy mu vyšli, a preto nie je dôvod, aby sme ho menili. Dostal príležitosť a chytil sa jej."

Brankár slovenskej hokejovej reprezentácie súboj s Theodorom nevníma tak, ako ho prežívajú zámorskí odborníci. Pre mladého brankára sú podstatné najmä jeho vlastné výkony a víťazstvá Avalanche.
"Sústreďujem sa najmä na víťazstvá a na cestu mužstva do play off. Dôležité sú súboje najmä s tímami z našej divízie a konferencie," povedal Budaj a dodal: "Ak vyhráte boj o miesto prvého brankára a mužstvo nebude hrať o Stanleyho pohár, veľmi vám to nepomôže. Mojím cieľom je pomôcť tímu. Samozrejme, že som veľmi rád, že dostávam toľko príležitostí.

Otazka okolo Budaja sa momentalne moze preformulovat do konkretnej formy. Bude Budaj chytat v play-off? Podla mna nie. Velmi rad sa budem mylit a potom mi to tu mozte kludne nandat.

A este k tim vyhlaseniem netreba ich brat doslova, hlavne mladeho hraca vo vyvoji trener a vedenie nikdy neskritizuje verejne ale naopak bude chvalit ako sa len da. V nhl svojich hracov pokial to nie je ocividne nekritizuju cez media. To je taka policy v tychto timoch. Naopak v hokejovych forach napr. na ofic. stranke coloradan alebo na hfboards sa fanusikovia vyjadruju otvorene a sice vcelku kvituju Budaja za posledne vykony ale ako brankara na playoff ho neberu.

debil píše:Otazka okolo Budaja sa momentalne moze preformulovat do konkretnej formy. Bude Budaj chytat v play-off? Podla mna nie. Velmi rad sa budem mylit a potom mi to tu mozte kludne nandat.

A este k tim vyhlaseniem netreba ich brat doslova, hlavne mladeho hraca vo vyvoji trener a vedenie nikdy neskritizuje verejne ale naopak bude chvalit ako sa len da. V nhl svojich hracov pokial to nie je ocividne nekritizuju cez media. To je taka policy v tychto timoch. Naopak v hokejovych forach napr. na ofic. stranke coloradan alebo na hfboards sa fanusikovia vyjadruju otvorene a sice vcelku kvituju Budaja za posledne vykony ale ako brankara na playoff ho neberu.
To je pravda ale ja mam taky tusak ze ak sa COL prebojuje do play off v co dufam tak Q spravi taky tah ze na posledne zapasy ked uz prakticky o nic az tak nepojde tak da chytat Thea a PEta vytiahne na zapasy play off.

fanusikovia ho na PO neberu pretoze je este mlady a prakticky v NHL toho este vela neukazal, Theo je nesmierne skuseny brankar a preto v nich prevlada tento dojem ale keby peto chytil fakt vitaznu seriu a potiahol ju aspon na 6 zapasov tak podla mna aj u fanusikov by vznikli pochybnosti ci ten Budaj nieje nahodou novy Roy ale to som uz asi prehnal :D

neprehnal si to je to moĹľne a PO ak postupia tak urÄŤite si zachyta tak 2 z 5-6 urÄŤite

vsetko je to pekne hosi, ale ja si radsej pockam na to PO a ak tam laviny budu, potom to mĂ´zme riesit.. :)

Chlapi,na kazdom prispevku je nieco pravdy.Ale preco sa bavime o PO.COL sa tam najprv musi dostat.
Debil,mas pravdu treneri a vedenie verejne svojich hracov nekritizuju,ale ciny hovoria za vsetko(Peto dnes bude chytat 6 zapas v rade a to Theo este neodchytal)Opakujem sa,ale aj ja si myslim,ze PEto nie je jednotka(momentalne ANO),ale budme trocha realisti(aj ked ja som optimista),kto predpokladal(okrem mna a par fanatikov),ze Peto odchyta po polovici sezony 22 zapasov?A to este zapasy budu pribudat.Verim,ze vitazne!!K tym AVS fans:Niekedy mi to skor pripada,ze je to o sympatiach,respektive,ked sa dari tak si boh a ked nie tak brankara skritizuju az az....Evidentne je to vidiet v temach,kde pisu o priebehu zapasu.Ked ma brankar skvely zakrok,tak je boh a ked dostane gol tak by ho uz najradsej striedali.... 8) Jeden tam si dovolil napisat,ze Peto bude novy Roy,ale to nemal robit :) 8) ,tak ho tam rozniesli.Ale jedno je iste Peto je buduca hviezda nie len svojho muzstva,ale aj celej NHL!!!!

no Alex myslim ze je to dost odvazne hovorit uz teraz o tom ze Buddy bude hviezdou NHL, ale kedze to vravis ty ako velky odbornik na brankarov a sam si brankar, tak tomu verim :thumbsup: :)

arek píše:no Alex myslim ze je to dost odvazne hovorit uz teraz o tom ze Buddy bude hviezdou NHL, ale kedze to vravis ty ako velky odbornik na brankarov a sam si brankar, tak tomu verim :thumbsup: :)
Arek,je to skor o tom,ze som optimista 8) ,ale ked mu bude priat stastie,tak preco nie?

nejde tu len o stastie ale ide aj oto ci ho budu mat aj fanusici radi a ci mu bude davat trener sancu teraz je to dobre

tak petovi dnes treba drzat palce....myslim, ze bude velmi zavisiet od neho jeho dalsia pozicia v branke......media coraz viac hovoria, ze je jednotkou v brane, to mu moze psychicky pritazit, dalej colorado stratilo dobreho obrancu, Lilesa, zlomil si nohu.....a napokon colorado taha seriu troch vyhier a detroit zase posledne tri zapasy prehral, moze ich to vyburcovat k dobremu vykonu.......peto proste bude pod palbou a musi to ustat ak chce potvrdit svoju dobru formu.....drzim mu palce 8)

este dodam, detroit to na colorado vie uhrat....zo styroch poslednych vzajomnych zapasov styri vyhrali, ked strelili vzdy najmenej 3 goly....raz proti nim chytal aj budaj...pustil 6 golov z 28 striel

vidim, ze dnes vecer sa jedna zo serii skonci :roll:

Je skvele, ze Peto sa dnes opät. Drzim mu palce, nech pochyta co najviac striel, najlepsie by bolo vsetky. Viem, ze to bude velmi tazky zapas, ale ja Buddymu verim, ze sa v nom predvedie. :cool:

Doufam, ze to bude souboj golmanu SVK vs. CZ a Budaj zvitezi...
Preju mu shootout a vítězství min. o 5 gólů... 8)

The Thrasher píše:Doufam, ze to bude souboj golmanu SVK vs. CZ a Budaj zvitezi...
Preju mu shootout a vítězství min. o 5 gólů... 8)
No sice shootout neziskal, nevyhral ani o 5 golov a ani nevyhral nad Hasekom, ale napriek tomu je Peto vitaz. Stal sa totiz prvou hviezdou zapasu aj napriek 3 inkasovanym golom, ked 40 dalsich striel supera zlikvidoval. Nepripise si vitazstvo, ale napriek tomu si myslim, ze ten zapas zvladol bravurne a nevidim dovod, preco by ho Q mal menit za Thea v buducom zapase.

presne tak ked som videl ako sa mu zadarilo tak mi bolo jedno aj kolko mam ja bodov!Ale zachytal to fakt skvele 43 striel a znich tri pustil tak to je podla mna perfektny vykon proti Detoridu ked ho Q vymeni za Thea tak bude ale riadny debo

Zettergberg ho teda pekne vyfajcil. Inac dva goly z troch najazdov aj lepsie to mohlo byt.

Obrázek in action (COLORADO - Detroit 3:4pp) 40 SVS - 3 GA (1 hviezda zapasu)

"Peter Budaj podal vynikajĂşci vĂ˝kon. Je sĂ­ce pravda, Ĺľe sme prehrali, ale z duelu sme si zobrali aspoĹ
993 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES