Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Peter Budaj

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Tak Peto ma za sebou prvu sezonu v NHL.A podla mna aj uspesnu.Skoda,ze si neskusil play off,ale uz nabuducu sezonu to bude realitou(play off)....Peto,zelam Ti,aby si sa skvelo pripravil na dalsiu sezonu a aby si sa presadil este vyraznejsie,vlastne najvyraznejsie zo vsetkych,aby sa Ti vyhybali zranenia a aby si nas nadalej tesil svojimi vykonmi a skvelymi "dont blinkmi".Dakujem!!!!:cool: :cool:

GO BUDDY GO!!!!!!!!!

Alex píše:Tak Peto ma za sebou prvu sezonu v NHL.A podla mna aj uspesnu.Skoda,ze si neskusil play off,ale uz nabuducu sezonu to bude realitou(play off)....Peto,zelam Ti,aby si sa skvelo pripravil na dalsiu sezonu a aby si sa presadil este vyraznejsie,vlastne najvyraznejsie zo vsetkych,aby sa Ti vyhybali zranenia a aby si nas nadalej tesil svojimi vykonmi a skvelymi "dont blinkmi".Dakujem!!!!:cool: :cool:

GO BUDDY GO!!!!!!!!!
Ano Alex napisal si to krasne :taptap:

Dnes bol rozhovor na markize s Petom Budajom, hovoril tam ze jeho ciel v buducej sezone je iba jeden a to: stat sa jednotkou v NHL. No uvidme ja mu verim. BUDY GO :cool:

myslim si ze Budaj ma velku budocnost
Go Go Go

Ja som bol o tom presvedceny uz pred tromi,styrmi rokmi,ze ma pred sebou velku buducnost.A v buducej sezone uz bude jeho hviezda ziarit naplno....BUDDY RULEZZZ!!!!!! :cool:

No nabuducu sezonnu to bude velky boj o postjednotky v AVS medzi Budajom a Theodorom.Dufam ze vyhra Peto :!: :!:

V Coloradu stále nemají GM.Nabídku dostal slavný brankář Patrik Roy,ale odmítl.Právě to kdo se stane GM bude mít vliv i na daląí postavení P.Budaje v týmu.

To mas pravdu,ale Lacroix zostava vo vedeni,tak Peto ma stale svojho ochrancu :wink:

A je to tu!!!Na AVS fore sa uz rozbehla tema THEODOR TRADE!!!!Su tam niektore celkom zaujimave prispevky od fanusikov.....THEO OUT!!BUDDY IN!!!

Alex tak to je super sprava a skadial si to vytiahol??JA si myslim ze Peto sa v Avalanche presadi a po tomto playoff urcite

Arek,nasiel som to na fore AVS.....

Kód: Vybrat vše

http://www.coloradoavalanche.com/Forum/viewforum.php?f=8&sid=1dfe070d99209a346c32393846723eae

Ja som netvrdil,ze Peta chcu za #1, ale prisla uz na rad tema o moznom trade Thea......a Peto dokaze ze ma na # 1 a potom budu len pozitivne prispevky aj od tych zadubencov na tom fore.....

Rozhovor s Petom Budajom(v nejake relacii)Je to po americky :D

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=2nql5MiYY7w&search=budaj
Dobra sprava pre fanusikov Colorada je, ze Peter Budaj podpisal s AVS rocni kontrakt na 600 000 USD! :cool:

No rok,nie je moc velka istota do buducnosti,alePeto v buducej sezone si urcite zvysi svoju cenu a dalsia zmluva bude uz lukrativnejsia.....Go BUDDY Go!!!!

Takze,uz je to davnesie zname,ze je to na tri roky.Super ,gratulujem a zelam vela uspechov v novej sezone!!!!!
Rozhovor s Petom v denniku Sport..

Kód: Vybrat vše

http://www.denniksport.sk/clanok?id=10740

Ne. Nema sanci :P

No sancu nema asi aby sa stal najlepsim obrancom,alebo utocnikom,ale brankar bude skvely.... :cool:

No myslim si ,ze budaj sanci nema!!!!:D

Dle mého názoru má Budaj ąanci opravdu velkou!Vąe bude záviset předevąím na tom jaké výkony bude podávat brankářská jednička týmu Jose Theodore.Ten v uplynulé sezoně rozhodně nepřesvědčil,jeho výkony byli nevyrovnané a také několik aférek o kterých se psalo nesvědčí o jeho hokejové pohodě.
Budaj je od svých ąestnácti let v zámoří,takľe zkuąeností z prostředí má dostatek a soustředí se předevąím na svůj výkon brankáře.Myslím,ľe na úspěch má tzv.zaděláno velice slibně.

Ery 91 píše:No myslim si ,ze budaj sanci nema!!!!
A preco si to myslis?Ked zacinal Hasek chytavat,tiez ho odpisovali a nakoniec aki ste z neho nadrzani....aj ked uznavam,ze vtedy to mali europski golmani ovela tazsie......Ale Buddy to zvladne a bude z neho vyborny brankar.

Alex píše:
Ery 91 píše:No myslim si ,ze budaj sanci nema!!!!
A preco si to myslis?Ked zacinal Hasek chytavat,tiez ho odpisovali a nakoniec aki ste z neho nadrzani....aj ked uznavam,ze vtedy to mali europski golmani ovela tazsie......Ale Buddy to zvladne a bude z neho vyborny brankar.
To je sice pravda,ale Hasek kdyz uz v Chicagu dostal sanci chytata zachytal dobre tak stejne jednicka nebyl!A myslim si,ze Theo je lepsi nez Budaj!Ale jako mozny je vsechno treba nebude mit forma a Budaj se chytne uvidime:)

Budaj je dobrý brankář, ale aby z něj udělali jedničku by musel chytat o třídu líp neľ Theodore a mám obavy ľe to spíą bude naopak

Mame na to stejny nazor!Musel by jit jedine do nejakeho slabsiho muzstva,aby si zachytal v NHL
993 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS