Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Peter Budaj

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

debil píše:Zajtra dobre radim nech ide do brany racej Theodore.
Hmmm asi si nieco tusil...Peto si to pekne odniesol,aj ked CGY nakoniec nevyhrali...Jose zachytal dobre a tak to zacina vyzerat zaujimavo.Ja si vsak stale myslim,ze Peto bude jednotkou........Ale to sa taketo zapasy nesmu opakovat....Drzim palce
Peter podla man odchytal vyborny zapas...mal tam vela super zakrokov,ale zial prave pri tom tretom nemoze mat ciste svedomie...no hold taky je hokej.....Ale aj tak som mal z jeho vykonu dobry pocit.V EDM uz vychyta shutout!!!!! :cool: :wink:
Alex píše:V EDM uz vychyta shutout!!!!! :cool: :wink:
to ani nevrav. My musime doma vyhrat.
No shutout to nebol,ale aspon vitazstvo.....sorry arek :wink: 8)
Alex píše:No shutout to nebol,ale aspon vitazstvo.....sorry arek :wink: 8)
Len to nezakriknut. Zatial ziaden slovak nevystrkuje tuto sezonu vyraznejsie rozky. uz ma to totalne stve
Eman22 len treba vyčkať....ešte sa dočkame ked nasi budu bodovať jak starhany...verim tomu :yahoo: :cinka:
Je toto mozne toto?Sakra.Opat TV prenos COL a opat nebude chytat Budaj.Teda aspon podla rockymountainnews........ :sad2: :thumbsdown:
Peter skvele odpovedal na vyborny vykon Thea..Opat vyhral,jubilejne 50 vitazstvo....a podal spolahlivy vykon...Ja som bol presvedceny,ze PEto bude chytat proti Min,napriek vybornemu Theovi v CGY.......Peter nesklamal a ja si myslim,ze ma o nieco lepsiu poziciu ako Theo....len si to treba udrzat....Nech sa dari!!!
Budy tam mal na konci krasny zakrok lapackou 8)
:arrow: Za jedným míľnikom stojí druhý

V nedeľu ste nastúpili na ôsmy zápas v tomto ročníku a v tejto bilancii vyhrávate nad vaším uzdraveným konkurentom Josem Theodorom, ktorý sa dostal do bránky len štyrikrát. Čo vy na to :?:

„Uvidíme, kto z nás nastúpi proti Pittsburghu, pretože Jose chytal vynikajúco proti Calgary. Záleží na trénerovi. Veľa ľudí sa pýta na nás dvoch a ja im opakujem, že s Josem máme veľmi dobrý vzťah. Stále sa rozprávame o brankárskych záležitostiach, poradíme si, on mi povie, ktorý z protihráčov kam strieľa a ja som mu za to povďačný. Najdôležitejšie je, aby sme spoločne pomohli povyhrávať nášmu mužstvu zápasy.“

Obrázek
Dnes proti Cosatkam by mal nastupit Peter...Tak dufam,ze opat vitazne a uz aj ten shutoutik by nebol zly....GL
nakoniec vykon 18/22, ktory je sklamanim :( . Skoda, ze nevychytal vitazstvo, to by sme sa aj z Marekovych golov viac tesili. :(
No zapas som videl a za goly naozaj nemohol,ale na druhej strane treba povedat,ze nemal skoro vobec ziadnu robotu....COL hralo dobre,ale vyborne chytal Luo......Nucks boli absolutne o nicom....jedine v tedy boli v tretine supera,ked boli na lade Sedinovci a Naslund...No kosatky boli velmi efektivne....Aspon,ze Svaty sa blisol......
Coloradu pomaly dojde trpezlivost s Budajovymi premenlivymi vykonmi. Hlavne v spojitosti so zlepsenymi vykonmi timu kedy budu urcite chciet ist daleko.
No myslim, ze po dnesnom zapase a poslednom Petovom zlyhani sa Theo pevne usadi v brane a znovu Peto bude vyckavat na jeho zavahanie. Treba ale uznat, ze tuto sezonu je Jose jasne lepsi :( a Peto podava velmi nestailne vykony.
Dnes proti Edmontonu opat v brane Peter!!!!Trener pokracuje v rotacii brankarov.....Peter chce to odpovedat na Theove vykony shutoutom....GL
jednoznacne :!: proti olejarikom je to najidealnejsia prilezitost :!: ..sorry arek :angel:
myslím že Peter dnes vychyta víťazstvo a dokáže trénerovi že stále by mal pokračovať v tej rotácii brankárov....ale aj keby nevychytal vyhru tak trener asi bude striedať brankarov lebo vie že má dvoch kvalitných a odpísať jedného z nich by mohlo znamenať aj odchod z mužstva a tak by potom mal len jdného
Po prvej tretine som mal chut to vypnut.....ale potom sa Peter rozchytal a podal dobry vykon a pomohli mu aj tycky...ale to k tomu patri.....No nebolo to zle,ale tu statistiku si takto moc nevylepsi...GL to next games........
Tak Buddy dnes 3.hviezda zápasu...Osobne som nevidel zápas,akurát som videl len highlighty...Prajem mu veľa šťastia...
Skoda tohto zapasu v MIN...Dufal som,ze uz konecne vychyta nulu..No naopak prehral a aj stats si pokazil..Sakra stale sa nevie prehupnut nad 90%...zda sa,ze naozaj Peto sa rozchytava az po novom roku 8) :D
:eek2: 16 striel vyslali domaci olejari na Buddyho, ale tak ako spominal tusim Hannu, pre brankara je to niekedy naozaj narocne, ak sa musi sustredit na take minimalne mnoztsvo striel..z hajlajtov sa vsak dalo pekne vycitat, ako si Buddy pri ojedinelych sanciach Oilers pocinal = :thumbsup: zvlast zakrok na Hemskeho v III tretine bol paradny :good:

pre Colorado je to velmi dôlezite vitazstvo, takze predpokladam, ze sa Peter predstavi v kleci aj v sobotnajsom domacom (diviznom) zapase proti plamenom

Obrázek
Ono to je argument,alebo take mini ospravedlnenie,ze ide na brankara malo striel.Pravda to je,ale prave v tychto veciach sa odlisuju kvalitni brankari,ked vedia podrzat muzstvo aj pri malo strelach...Z pravidla to byva tak,ze ked je malo striel,vacsinou su to obrovske sance..Peto zachytal dobre,ale som dost nekludny z tych statistyk...Tie musia ist jednoznacne hore...Tak drzim palce...GL Peter!!!!
hehe :lol: fakt good videa :good:
993 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS