Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Peter Budaj

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Baffy píše:
Selly8 píše:
Budaj151 píše:peto je najlepsi brankar na svete ale co s toho ked chyta v colorade(aj ked im fandim ale je to tak).kedysi to bola cest hrat za colorado ale teraz to cest nie je.keby peto chytal niekde inde-v neakom lepsom tyme tak by teraz nemal len 89.9% ale minimalne 92%.Ja to viem.
svata pravda :yes: .... :lol3: :wowo: :wowo: :wowo: :wowo: :wowo: :taptap: :thumbsup2:
Selly,to je fakt těžký kalibr a chápu,že Ti to nedalo,ale radši to diplomaticky nechám tak......... :wink: :D
Pravdou ale je,že Budaj to měl letos hodně těžké...... :32:
a nielen on ale uz sa k tomu nechcem vyjadrovat
Peter Budaj sa k nevydarenej sezóne v Colorade Avelanche vracať nechce. Príčiny sa podľa neho hľadajú ťažko a tak iba stručne uzatvára jednu svoju kapitolu v NHL: „Nebol som spokojný so sezónou. Takto som si ju rozhodne nepredstavoval. Urobil som pre úspech maximum, ale nič sa nedá robiť. Ani mne a ani mužstvu nevyšla a verím, že sa z nej v budúcej sezóne poučíme a získame určitú skúsenosť.“
Banskobystrický brankár by rád zostal v Colorade, s ktorým má platnú zmluvu. No či sa tak aj stane, nezáleží iba na ňom. „Colorado nemá momentálne generálneho manažéra. V podstate nie je s kým rokovať. Čakáme kto sa ním stane. Klub má v podstate čas do prvého júla s návrhom kvalifikačnej zmluvy, pretože som stále ich hráč. Rád by som v Colorade zostal, no na druhej strane viem, že šport je šport a všetko je to aj biznis,“ uviedol Peter Budaj, ktorý v súčasnosti nemá v Colorade istý post brankárskej jednotky: „Do druhej sezóny idem s tým, že si chcem znovu vybojovať miesto jednotky. To je aj môj cieľ byť pripravený, keď dostanem šancu, aby som sa tou jednotkou stal a udržal si tento post.“
Náš reprezentačný brankár v týchto dňoch pozorne sleduje finálové zápasy o Stanley cup. Má svojho favorita i predstavu o tom, kto by mohol prestížnu trofej získať a držať ju nad hlavou. „Jednoznačne to želám Mariánovi Hossovi. Myslím si, že jeho krok pred sezónou ísť do Detroitu bol správny. Hrá vynikajúco a verím, že mu bude zdravie slúžiť naďalej. Mohol by to dotiahnuť na Stanley cup. My sa síce s Detroitom extra nemusíme, ale osobne si myslím, že tento tím hrá najkrajší hokej bez ohľadu na to, aký je výsledok,“ uviedol Peter Budaj, ktorý sa s nami ochotne porozprával aj na reprezentačnú tému. Hoci sa na tohtoročných majstrovstvách sveta nepredstavil, pozvánku pri lepšej forme a dobrom zdravotnom stave nikdy neodmietne. „Je to vždycky česť reprezentovať. Odmietol som účasť na tohtoročnom šampionáte z dôvodov, ktoré som už spomínal. Navyše som nemal ani zmluvu a bál som sa zranenia. Človek nikdy nevie čo sa môže stať. Dúfam, že reprezentácia má v budúcnosti znovu osloví, aby som sa mohol do slovenského tímu dostať.“
Hoci Budaj zápasy slovenských hokejistov na nedávno skončenom svetovom šampionáte vo Švajčiarsku nevidel, inkasované góly zo záznamu pozeral: „Boli to ťažké situácie do ktorých sa brankári dostali. Nedá sa viniť jeden hráč. Celé mužstvo nezahralo dobre a chalanov to trápi. Som si však stopercentne istý, i napriek tomu že výkony a výsledky neboli také ako sme si predstavovali, že chalani makali a chceli pomôcť Slovensku, no bohužiaľ to nevyšlo.“
Peter Budaj zostane v Banskej Bystrici minimálne dva mesiace. Zmenil posilňovňu a trénuje spolu s ďalšími hokejistami z NHL v hale na Štiavničkách. Nedá sa hovoriť o vyslovene špičkových podmienkach na prípravu, avšak na záver nášho rozhovoru asi najlepšie vystihol to, čo športovca robí dobrým, respektíve najlepším: „Bolt, ktorý je majstrom sveta v behu na sto metrov a drží svetový rekord, trénuje doma na Jamajke v takej telocvični, že ak by ste to videli, tak je to ukážka toho, že nezáleží na tom kde sa trénuje, ale ako sa trénuje a či sa poctivo trénuje. To je dôležité.“ (hokejportalsk)
cepi píše:Peter Budaj sa k nevydarenej sezóne v Colorade Avelanche
:eek2: :?: Si snáď robia srandu :-)
budaj mal dnes poprvykrat nastupit v tejto sezone ale nenastupi lebo ochorel. Skoda.
No Peto to bude mat tuto sezonu ku.va tazke,ale snad pri troche stastia sa mu podari odchytat aspon 20 zapasov..Drzim palce!!!
arek píše:budaj mal dnes poprvykrat nastupit v tejto sezone ale nenastupi lebo ochorel. Skoda.
Tebe slohy v škole veľmi nešli, že? :D
No nečudoval by som sa, keby si Anderson týmto úvodom zarobil na 79 zápasov v sezóne, Budaj mal šancu počas dvoch rokov, koľkí nedostanú ani to. Podľa mňa už jednotku v NHL nikdy robiť nebude.
ale isli isli. :) Ak narazas na chybajuce ciarky, tak tie zvyknem tu na nete vynechavat.

Anderson podla mna na 79 zapasov nema. Jeho maximum je 31 z minulej sezony, co je len o nieco viac ako tretina vsetkych zapasov. V tomto tempe vydrzi mozno tak do polky sezony.
No posledny zapas,teda ta tretina bola,ako zly sen!!!!50% uspesnost a 4 goly znie hrozne.Ale to nebolo o Petovi.Snad dostane coskoro prilezitost na vylepsenie statistiky.
Tak to vyzerá, že Peťo Budaj si zachytá dnes na ľade Pittsburghu Penguins. Obávam sa, že aj dnes sklame a Colorade dostane debakel :-(
Steven píše:Tak to vyzerá, že Peťo Budaj si zachytá dnes na ľade Pittsburghu Penguins. Obávam sa, že aj dnes sklame a Colorade dostane debakel :-(
TREBA VERIť...JA AKO FAN avs VERíM žE TO DOBRE DOPADNE.... :modlenie:
No nech to dopadne ako to má dopadnúť ale viac verím, že Budaj dnes svoju šancu nevyužije a minimálne šesťkrát inkasuje. Crosbyho a Malkina takže hráčov hrajúcich v parádnej forme peťo nemá šancu zastaviť :smile03:
Plačete tu ako keby boli Pens neporaziteľný bohovia ... sráči sú to. :thumbsdown:
begbeee píše:Plačete tu ako keby boli Pens neporaziteľný bohovia ... sráči sú to. :thumbsdown:
Zato begbee je uplne uzasny borec, ze? :lol2: . Ale tak alespon ten pravopis se nauc. Jinak Budaj nezklamal, za goly nemohl, no nestacilo to na vitezstvi.
Atlantik píše:Zato begbee je uplne uzasny borec, ze?
Áno.
Atlantik píše:Ale tak alespon ten pravopis se nauc.
No blbá chyba, ale stáva sa. Podstatu príspevku to nemení.
Atlantik píše:Jinak Budaj nezklamal, za goly nemohl, no nestacilo to na vitezstvi.
Budaj si užíva asi svoju poslednú sezónu v NHL.
A vy si 21. a 30. 12 pripravte veľa uterákov, bo ich budet potrebovať :cert:
Peto zachytal spolahlivo a drzal svojich v hre az do konca....potom ta nestastna presilovka skvela Crosbyho nahravka to zlomila....Snad dostane Peto sancu aj dnes proti Jackets a zopakuje vykon z Pittsburghu...
peto asi zistil ze nieje taky dobry v branke tak zacal nahravat na goly dneska:-D
bolo na case Peter... :wink:

ObrázekObrázek
Inak pozeral som highlights a mal tam jeden SUPER zákrok Peťo lapačkou..nejake video by nevedel na to najst dakto? dík
Aj motyka raz vystreli :lol2: Skoda, ze se tak skromnemu ogarovi nedari lip, bohuzel, vetsina Slovaku z nej dela hvezdu kterou on urcite neni :) Trocha skromnost a soudnostii hosi jako ma samotny Peto by vam neuskodila :thumbsup:
OMG a ktorý Slováci ho preceňujú? 12 ročné deti, ktoré onanujú nad jeho kartičkou?

Budaj na jednotku NHL nemá a nikdy nemal, zas naopak tvrdím, že je to jedna z najideálnejších dvojek v lige.
Ináč ja som minulú sezónu tvrdil, že sledujeme začiatok jeho konca v NHL, v tejto sezóne sa mi to vyplňuje.

Takže akí Slováci? Takéto hlúposti vypisuj na Blesk.cz v diskusii.
podpisujem sa pod bugyho nazor az na to onanovanie no :lol:
neviem Selly kde si cital podobne Buddy_bludne hviezde nazory, ale ja osobne som sa uz hadam x,y krat vyjadril v tom zmysle, ze Buddy bude stale idealnou brankarskou 2jkou..
Vas 2 jsem teda nemyslel, no pekne jste mi to nandali. Najde se ale dost takovych expertu, to mi verte. Bohuzel mel jsem vcera spatny den a tak i ten prispevek jsem spatne zformuloval a vysel tak jak nemel. Sypu si popel na hlavu :oslava:

begbeee kolikrat mam psat ze takove sra*ky nectu, at uz v internetove ci tistene podobe :) Pokud ty do podobnych diskuzi pripsivas uprimne te lituju :)
Selly8 píše:begbeee kolikrat mam psat ze takove sra*ky nectu, at uz v internetove ci tistene podobe :) Pokud ty do podobnych diskuzi pripsivas uprimne te lituju :)
Ale jasné, v pohode. Však poznáš môj štýl, ale inak nič v zlom. :good: :smile03:
Ja myslím, že Buddy má na to aj byť jednotkou. Možno nie teraz, nie túto sezónu, ale môže ňou byť. Za to, že sa mu jedna sezóna v pozícii jednotky nepodarila, to neznamená, že ňou byť nemôže. Túto sezónu zatiaľ vyzerá dobre, aj keď odchytal len málo zápasov. Ale keď bol Anderson zranení, síce to bolo len na 3, či 4 zápasy, dokázal ho nahradiť. Ja by som nad ním nelámal palicu. Napr. túto sezónu, taký Steve Mason, víťaz Calder Trophy, odchytal túto sezónu 28 zápasov, s bilanciou 10-12-5, priemerom 3.41 a úspešnosťou zákrokov 88,7%. a pritom je Columbus na 25. pozícii. Znamená to teda, že už nemá na to byť jednotkou, za to, že táto sezóna nejde jemu ani týmu?
993 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS