Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Peter Budaj

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Topic o super perfektnom,talentovanom slovenskom brankarovi....... :cool:

dllllho som premyslal aku dam odpoved ale nakoniec ma osvietilo a je to tu.
AAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNOOOOOOOOOOOOO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
go Budy go :super:

janik:myslim,ze hlasovanie bude jednoznacne,ale pre istotu som to poistil :!: :D

Nuz mysli­m, ze na to urcite ma, ale bude to zavisies hlavne od tvrdej prace pocas kempu. :)

Peto velmi fandim, pretoze je to prvy skutocny NHL brankar, oplatila sa jeho pracovitost a usilovnost stat sa lepsim teraz si ho v Colorade oblubili a myslim ze mu budu davat sancu dokazat ze raz mozno bude nastupcom ich zboznovaneho P. Roya

Nezabudajme ze je este velmi velmi mlady tak aj my fanusikovia musime byt trpezlivy a nie chciet aby sa z neho za jednu sezonu stala super hviezda, on na to ma a dokaze to.

:poklona: Peto Budaj Navzdy

najblizsie uz musi Q dat chytat Budaja... Ved Theodore zatial nic extra nepredviedol... :?

arek:Presne tak,COL ma stastie,ze im to tam pada,resp.Turco je mimo formy....ale "pan vlasovy kondicioner" vobec nechyta a dostava lacne goly.Staci si pozriet Highlighty!!!!!!Buddy in the net!!!!!!NOW!!!!!

Ale nechapem ako moze chytat tento fetak...Jeho biedne statistiky ho sprevadzaju celu sezonu...preco neda sancu petovi? ved ma viac stastia jak rozumu...

Matejko:Musel si? :? To snad nie :) .Ale nevadi,aj tak tie moznosti su v pozitivnom duchu.Aj ked s naznakom pochybnosti!!! :wink:
No musim sa priznat:Ja som mal(minuli cas :!: ) Theodora rad a patril k mojim oblubencom,ktorych nie je vela.Ale teraz z objektivnych dovodov ho nemam rad :!: Nech ide prec od Peta.....sakra,brzdi ho len v napredovani..Nech si zalozi vlastny tim...napr.SAN JOSE THEODORS(a maskotov by mal lupiny) :D

BudÄ,ĹĽcu sezÄ,Ĺ,nu urĂ"«ite nie, aj keby mal oveıŵa lep?ie ?tatistiky ne? Theodore.
NetvrdÄ,­m to preto, ?e Theodore je mÄ,´j obıŵÄ,ĹĽbenÄ,Ë» brankÄ,Ä"r. PozÄ,­cia brankÄ,Ä"rskej jednotky je v NHL inÄ,Ä" ako u nÄ,Ä"s, treba si ju zaslÄ,ĹĽ?i? dlhodobo kvalitnÄ,Ë»mi vÄ,Ë»konmi (ak nemÄ,Ä" brankÄ,Ä"r to ??astie, ?e sa dostane do mu?stva, v ktorom nemajÄ,ĹĽ brankÄ,Ä"rsku jednotku). Theodore bude v Colorade #1 aj keby bol zranenÄ,Ë».

Neviem,je to tazke,Theodore je tiez dobry brankar,aj ked v tejto sezonne je deravy.Ale ak bude mat Peto dobre vykony preco nie :?: :?:

Ja by som bol velmi rad,keby bol Pe?o jednotka,ale momentalne si myslim,?e ani v buducej sezone sa Pe?o nepresadi,tym myslim dlhodobo aby chytal!
Sori Alex ja viem,?e ho zboznujes ale nedavam tomu velke nadeje!
Ale ako napisal Open je este mlady a navyse sa to odvija od financii,predsa nebude Theodore ktory zaraba ?azke prachy sedie? iba na laviĂ"«ke!

Derryl:Jasne,viem co chces napisat a ze Petovi drzis palce rovnako....Ja som o tom presvedceny,ze bude velmi skoro jednotkou....ale aj ked nie,tak o dva roky 100%.Zober me si dlhorocne dvojky ako Vokoun,Legace,Huet,Aebby....vsetci sa presadili na post #1....A Peto je lepsi,ako boli oni v jeho pozicii!!!!
Dalsia vec:Uz len to,ze Peto odchytal cca 35 zapasov,ma viac vitazstiev,ako prehier,ma dve nuly,uspesnost nad 90%-tesne,ale predsa :) ,je perfekne....Si zoberme vsetkych G COL...vsetci su pod 90%,takze,je to aj o slabej obrane Lavin.....
Este prida nejaky ten zapasik v Play Off,samozrejme vitazny a bude to skvela prva sezona v NHL!!!!
GO BUDDY GO!!!!!!!!!! :cool:

Petovi strasne fandim aj preto ze ma dobre vystupovanie pred kamerou, tak ako Lasak :cool: Ale to bolo tak len OFF TOPIC :lol:

Tak a teraz nastava cas,kedy nastupi na scenu BUDDY.....A nikto ho nezastavi,az velky strieborny pohar nazyvany Stanley Cup!!!!! :cool:
GO BUDDY GO!!!!!!

Dufam ze mas pravdu alex!!!Ale theodor teraz proti dalasu pustil iba 2 goly s 54 striel!!!Takze dufam ze sa pesadi je vynikajuci brankarDOTOHO BUDAJ :clap:

No vlasovÄ,Ë» kondicionÄ,Ĺ r to schytal, nastal Ă"«as, aby sa do brÄ,Ä"ny pozrel aj Pe?o. Tak ideme fandi?. PE?O, PE?O, heeeeja heeeeja heja PE?O BUDAJ :cool:

Hej,nastal ten spravny cas,kedy zaziari Petova hviezda dokonale :cool:
Len nech to pochopi aj "Q".... :idea:
Mohol by si zobrat priklad z ANA.Bryzgy chyta,ako drak...Jean Sebastian "LIGUERE" :D je uz zabudnuty.... :P

dnes dostali avs patku...zeby cas na peta?? 8)

No tak ked ho uz teraz nepostavi tak uz asi nikdy, dufam ze si to Q uvedomi

No tak zajtra dáva Galaxie Sport v priamom prenose 2. zápas ANA-COL, och boľe daj, nech sa v bráne objaví­ Pe»ko Buddy. No dúfam, ľe sa dočkáme a eąte v priamom prenose, to by bola senzácia. :cool:

Pe»o musí­ zajtra nastúpi»! :!: Ak nie, tak Q je uľ totálny somár :evil:

Q bude asi fakt debi ked teraz nepostavi Peta!!!!
Sak theodor teraz chytal ako keby prvy krat!!!!Peto budes v brane urcite!!!! :cool: ??
993 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES