Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Jaromir Jagr

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Doufam, že se mu bude dařit :) A poskočí v historickém bodování před Sakica :)
http://hokej.sport.cz/clanek/188651-jag ... omsku.html" onclick="window.open(this.href);return false;
hEmmEr83 píše:Doufam, že se mu bude dařit :) A poskočí v historickém bodování před Sakica :)
Bude hodně záležet koho bude mít v brázdě, ale bylo by to fajn :D
Alex89 píše:
hEmmEr83 píše:Doufam, že se mu bude dařit :) A poskočí v historickém bodování před Sakica :)
Bude hodně záležet koho bude mít v brázdě, ale bylo by to fajn :D
No koho by tam asi mel mit? Nödla? Bude to Claude, nebo Danny, takze 60 pts...
:?: Cítíte kolem sebe očekávání, které jste vytvořil výbornými výkony v přípravě?
:arrow: Já se soustředím na to, abych byl stoprocentně nachystaný. Udělal jsem pro to maximum a jestli to vyjde, nebo nevyjde, to už se nedá nic dělat.

:?: Hned v prvním utkání vás čeká těžký test v podobě Bostonu, obhájce Stanley Cupu. Navíc by na vás mohl hrát nepříjemný strážce Zdeno Chára.
:arrow: Já doufám, že budeme hrát druhý útok a tím nastupovat na jiné beky. Z toho důvodu jsem sem šel. On je ohromný rozdíl hrát v NHL první a druhou lajnu. V té druhé hrajete proti horším obráncům. Já jsem takové štěstí nikdy neměl.

:?: Jak se vám zatím líbí prostředí ve Philadelphii?
:arrow: Já to většinou neposuzuju podle toho, jaké je to ve městě, spíš podle toho, jak to vypadá tady v kabině. A tady je výborné zázemí. Tvoří ho všichni, co pracují pro klub, od majitele, manažera přes trenéra až po člověka, který nám pere věci.

:?: Je to srovnatelné s klubem New York Rangers, kde jste působil naposledy? O tom jste prohlásil, že to je v NHL vrchol.
:arrow: Myslím, že tady je to víc takové, řekl bych rodinné. New York je přece jen větší město, tady lidi drží víc při sobě.

:?: Jak na vás v přípravném období zapůsobil tým Flyers?
:arrow: Je tady spousta mladých kluků. Podívejte se kolem, všechno dvacet dva, dvacet tři let. Jsme tady čtyři starší hráči, zbytek dvacet jedna, osmnáct... To je jak juniorka. To v Česku nenajdete, my s tím přitom teď jdeme hrát NHL. Ale není to špatné. Mladí dostanou možnost hrát, určitě jim to bude dobře bruslit.

:?: Není to výhoda i po lidské stránce? Mladý tým je tvárnější, hráči si spíš sednou...
:arrow: Na jednu stranu nemáte takové zkušenosti, když se něco stane. Na druhou stranu je to dobré, protože mladý člověk nepřemýšlí o tom, co všechno by se mohlo přihodit. Jde hrát hokej bez rozdílu, jestli se daří, nebo ne. To je výhoda mladých hráčů, kteří si vůbec nic špatného nepřipouštějí.

:?: Cítíte se být díky věkovému průměru i díky vaší povedené přípravě lídrem týmu?
:arrow: Na to se těžko odpovídá. Myslím, že by mě do téhle role pasovali, i kdybych neměl dobrou přípravu. Přece jen jsem určitý čas už v NHL odehrál.

:?: Co se v NHL změnilo za ty tři roky, kdy jste působil v Rusku?
:arrow: Určitě je tu daleko víc mladých hráčů. Ten systém je celý změněný. Mužstva podepisují mladé hvězdy na dlouhá léta, dostávají přednost před staršími. A protože podepisují velké kontrakty, vedení pak musí doplnit tým hokejisty, kteří jsou mladí a levnější. Tohle je tu jiné než dřív.

:?: Je hra díky tomu rychlejší?
:arrow: Těžko říct. Zatím to byla jen příprava, uvidíme.

:?: Stíhal jste během kempu sledovat výkony vašeho Kladna?
:arrow: Jasně, že ho sleduju. Já doufal, že bude mít lepší výsledky. Kluci dokázali porazit dobré týmy, na druhou stranu doma prohrávají s těmi, se kterými by měli hrát aspoň vyrovnané partie. Je to takové nahoru dolů.

:?: Díval jste se na zápasy živě, jak jste plánoval?
:arrow: Díval. I když ten signál internetové televize z extraligy se dost kouskuje. Pánové, to se kouše... Jak žralok.
(idnescz)

Obrázek
O hviezde Philadelphie Flyers Jaromíra Jágra, povedal Josef Řezníček doslova, že musí byť pre niektoré kluby čiernou morou. ,Nevysvetľujte si to tak, že Jardu Jágra kritizujem. To nie. Mať Jágra v agentúre, to musí byť niekedy doslova peklo,“ rozpráva bývalý hráč. Prečo? V KHL už sa pre Jágra nenašiel tím ako Omsk, ktorý by všetku hru postavil len na ňom a preto Jágr balil kufre späť do NHL, kde sa chce opäť zapísať ako rekordman do historických štatistík. „Rokovania s hráčmi ako je Jágr sú veľmi, veľmi dlhé a zložité. U takých proste neviete, či kontrakt kazí tréner, dvaja spoluhráči v prvej lajne, gólman, peniaze alebo len špatné podnebie… V jeho prípade to nebolo tak, že by sa oň preťahovalo desať klubov a licitovali. V hre zostala len Philadelphia, ktorá s Jágrom našla kompromis,“ dodal Jágrov bývalý kolega Josef Řezníček.
Tak o tom, že Jágr se nepřizpůsobuje týmu, ale tým jemu, je už všem dávno jasno. Jen by mě zajímalo, jak takový Řezníček může vědět, jak probíhaly námluvy s týmy NHL? Ještě je pěkné oslovení Jágrův bývalý kolega. Nikdy v životě nehráli ve společném týmu a jediné co mají společné, že jsou hokejisti. To je, jako kdybych já řekl, že když učím cvíka na škole, tak jsem vlastně kolega našeho rektora. Co je na tom, že jsem ho viděl za celou dobu asi tak třikrát v menze. :D
Kdyby tam nebylo to jméno Řezníček, tak bych si hned myslel, že je to rozhovor s Holíkem. :)
Reznicek byl vzdycky idiot a kdo vi jestli je jen shoda nahod, ze v momente, kdy zacal hrat za Spartu, jsem prestal chodit na hokej...
http://hokej.idnes.cz/video-kdybych-zus ... 48_nhl_lge" onclick="window.open(this.href);return false;

Kdyby, kdyby Jardo :frajer2: A kdo odehral v NHL vice zapasu :sarcasm:
Ne že by Jágr neměl pravdu :D ale je to od něj trochu velkohubý.

Oba hráči mají podobně gólů na zápas...a odehráli v podstatě stejný počet NHL zápasů k začátku letošní sezóny (Jágr má navíc 14 zápasů a 9 gólů).

Jinak sleduju, že oboum borcům se letos zatím bodově daří :frajer2:
To, že Jágr bol v KHL vyhorený veterán a v NHL je z neho TOP 10 krídlo, len ukazuje na úroveň oboch súťaží.
begbeee píše:To, že Jágr bol v KHL vyhorený veterán a v NHL je z neho TOP 10 krídlo, len ukazuje na úroveň oboch súťaží.
Skôr na jeho súčasné korčuliarske schopnosti.
Getzo5 píše:
begbeee píše:To, že Jágr bol v KHL vyhorený veterán a v NHL je z neho TOP 10 krídlo, len ukazuje na úroveň oboch súťaží.
Skôr na jeho súčasné korčuliarske schopnosti.
:32:
Jarda to je kvalitní hráč, který dělá čest Čechům! :good:
Flowerpunk píše:Ne že by Jágr neměl pravdu :D ale je to od něj trochu velkohubý.

Oba hráči mají podobně gólů na zápas...a odehráli v podstatě stejný počet NHL zápasů k začátku letošní sezóny (Jágr má navíc 14 zápasů a 9 gólů).

Jinak sleduju, že oboum borcům se letos zatím bodově daří :frajer2:
Velkohubé to možná bylo, ale asi to napadá každého člověka se zdravým rozumem. Jágr by za ty tři roky nějaké góly určitě dal a to by se Selannemu dohánělo hůř. Každopádně je to celkem jedno, Selanne Jardu stejně předžene si myslím. Důležité jsou celkové body, navíc Jágr na rozdíl od Selanneho nebyl nikdy vyloženě střelec.
jaromira asi na fb viaceri sledujete, pre tych co zatal ne, zhrniem jeho posledne statusy :lol:

cislo 1: AHOJ!Docela jsem se zasmál. Sázková kancelář Fortuna vypsala kurz 8000:1 na to,že moje další partnerka bude Iveta Bartošová.To už za to stojí!POkusím se s ní nějak domluvit, respektive s jejím současným přítelem Rychtářem,jestli do toho nechtějí jít.Pokud bychom se domluvili, dal bych vám včas vědět, každá vsazená stokoruna by vám přinesla skoro MILION! Většinu peněz bychom dali na charitu, ale i tak si myslim,že bychom pořád byli nejbohatší hokejová rodina! Snad se nebude Fortuna cukat, až to bude muset vyplácet:)) A když to nevyjde, pořád máme v záloze Halinu Pawlowskou s kurzem 1000:1. A to je pořád slušný!!:) Budu vás průběžně informovat, jak se situace vyvíjí:):)

cislo 2: Ahoj.Jak jsem slíbil,tady jsou nejnovější informace:od 16,15 - 19,15 stále zkouším volat Ivetě- nikdo to nebere nebo je obsazeno.Mezitím Fortuna srazila kurz z 8000:1 na 150:1( to neni kur... dobrý).Můj další plán:posílám řidiče k Ivetě domů,snad jí zastihne a vše domluví:)).Doufám,že to Iveta bere s nadhledem,jde jen o to,ukázat Fortuně,že by neměla dráždit KOBRU bosou nohou:))).A ještě něco:Iveto fandím ti.

cislo 3: Máme tady další informace v této zápletce,kterou budeme nazývat "PODRAZ 2" (místo Roberta Redforda v hlavní roli Jaromír Jágr). Před malou chvílí se vrátil řidič od Ivety a nevypadá vůbec dobře:):):) Dalo se to čekat, asi se nedomluvili!:) Ale ještě neházim flintu do žita. Můj další plán:právě si vybírám dva nové kurzy s potenciálními partnerkami, které šly mezitím nahoru. A pošlu svého manažera s obrovským obnosem do jedné z poboček Fortuny,aby tyto kurzy vsadil. Zatím nebudu jmenovat, koho jsem si vybral... Mou snahou bude, abych je přes noc kontaktoval a nejlépe rovnou i přemluvil! Doufám, že se tato jednání nepotáhnou tak dlouho jako ta v NHL, nemám totiž tolik času:) Zítra vás budu informovat, jak vše dopadlo.Držte mi palce, jde i o vaše "chechtáky"!!!:):)

cislo 4: Poslední zprávy z "Podrazu 2".Celou noc jsem jednal a snažil se vyřídit nejlepší podmínky (pro mě), ale ne se dvěma dívkama, ale už s PĚTI! Vypadá to zatím slibně! Ráno jsem také dostal esemesku z Ministerstva financí, že by bylo nejlepší výhru darovat,aby dotyčný musel zaplatit darovací daň:))) (od roku 2013 už je to 20 procent!).Mezitím mi také volal právník,že mluvil s Fortunou a ta vyplatí sázky jedině, pokud budu dělat s partnerkami veškeré AKTIVITY(například s Martinou Sáblíkovou bruslit osm hodin denně dokola na jednu stranu... To nedám!:) Promiň, Martino, ale musím tě tedy škrtnout.....:) Zatím čau a zůstáváme dále v kontaktu, rodino!

cislo 5: Ahoj,ještě jsem nedomyslel "Podraz 2" a už mě napadl "Podraz 3".Koukám, že v Sazce se hraje o 250 milionů!! To je LEPŠÍ než sázka na Ivetu B. s Halinou P. dohromady:):) Ale jak je přechytračit?Napadlo mě, že si vyberu čísla, ostatní míčky provrtám, napustím vodou a zalepím.Těžší míčky zůstanou dole, ty lehčí vzduch vytlačí a výhru máme v kapse!!!Jdu do toho, stejně se nudím. Klíčky od budovy Sazky mám, vrtačku mám, lepidlo mám, vodu mám, odvahu mám a štěstí doufám budu mít taky. A štěstí, že mě nechytnou, doufám, budu mít taky!:) Výhru si samozřejmě rozdělíme! 100 melounů na charitu a 150 si rozdělíme v naší hokejové rodině. A v létě můžeme společně letět na dovolenou do Toskánska s kmotry!:):)Byla by to bomba udělat dvě sázkovky během jednoho týdne!:) Pokud to nevyjde, dopředu se omlouvám všem fanouškům, kteří si zakoupili lístek na neděli na zápas Litvínov-Kladno,asi bych už někde seděl!... A hokejová střídačka by to určitě nebyla....:):) PS: V "Podrazu 2" se zatím nic nemění, vše běží podle plánu!!

je to frajer :good:
Měl jsem možnost se s Jardou krátce potkat. Vyfotil jsem se s ním a nechal si podepsat kartu a musím říct, že je to fakt Pan Hokejista po všech stránkách. Neodmítl nikoho a byl naprosto v pohodě. Opravdu obrovská osobnost a žijící legenda :klobuk: :yes:
Chcel by som ho raz stretnúť... Je to Pán Hokejista! Teraz čo predvádza vo svojom Kladne je jedna dlhá a vynikajúca exhibícia!!! Jardo :klobuk: :wink:
168 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS