Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Jaromir Jagr

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Ved predsa ho volaju JJ, nie? :?:

:arrow: „Kariéru skončím v Číne!“

PRST ZOSTAL KRIVĂť

TakĂ© zranenie, akĂ© JaromĂ­r Jágr utrpel na šampionáte 2005 v RakĂşsku, sa beĹľne operujĂş, ale v tom prĂ­pade by sa turnaj preĹ

Chci ještě jeden prsten

Ve své první sezoně za mořem získal Jaromír Jágr Stanley Cup a netají se tím, že by rád svou kariéru v NHL ziskem nejslavnějšího poháru 'orámoval'... "Ještě jeden prsten bych bral," tvrdi Jaromír Jágr

Je na vás vidět, že se do letadla 'netřesete'...

"To ne. Snažím se to brát jako součást práce. Ale Rangers majĂ­ vĂ˝hodu: jeden tĂ˝m ve mÄ›stÄ›, další dva do hodiny od nÄ›j... LĂ­táme skoro nejmĂ­Ĺ
Tak Jarda se včera konečně zase trefil :cool: Doufám,že mu to tam začne padat a přikloní se k němu golové štěstíčko. :cool:
Jaromír Jágr má ako kapitán Rangers mnoho povinností. V prvom rade byť medzi najlepšími hráčmi ligy, v druhom, pripraviť si na tlačovku pre novinárov tisíc komplimentov. Čo znamená víťazstvo proti mestkému rivalovi z Islanders, pýtali sa po štvrtkovom newyorskom derby.

"Sú skvele poskladaný tím, hrá sa proti nim ťažko," odriekava pochvaly. "Oproti úvodu sezóny sme sa ale zlepšili, vieme ich unaviť. Skórovať a dorážať je ľahšie, keď druhý tím zavrieme v jeho pásme a štyridsať - päťdesiat sekúnd ho dusíme," opisuje.

Úlohou tímu Rangers je nájsť, ako môžu spolupracovať drahé hviezdy. Jágr berie ročný plat vo výške 8,36 milióna dolárov, stredný útočník Scott Gomez dostáva desať, ďalší center Chris Drury vyše sedem. Ani jedna z drahých posíl však s Jágrom nehrá. Ako center mu rozdeľuje puky 21-ročný nováčik Brandon Dubinsky.

"Uff, s Dubym hrám už asi pätnásty zápas," reaguje na otázku, ako je s mladíkom spokojný. "Už som si zvykol, ani neviem, či by som ešte chcel niečo meniť. Celkom sa mi ten chalan pozdáva. Je silný v hre jeden na jedného, dobre bráni. Som až prekvapený, aký je šikovný, talentovaný," vysype ďalšiu porciu chvály.

Iste je rád, že sa po zranení vrátil veterán a kamarát Martin Straka, pokúšajú novinári. "U neho viem, že bude hrať tak, ako si to predstavujem. Vie na mňa počkať," vysvetľuje. "Je trpezlivý, vie, že mu puk vrátim a dopredu sa rozbehneme spolu. Verí si, pokojne počká, keď nemá komu nahrať. A nehádže puk niekam na druhý koniec klziska - a ešte aj do opačného rohu, než je ten, kde som ja, aby som sa za ním naháňal," uškrnie sa.

Po tlačovke, v hlúčiku krajanov, sa uvoľní, mieša úprimnosť s vtipkovaním. "Ja som v živote za Spartu ani za Slaviu nehral, tak to vám asi nepoviem," krúti hlavou pri otázke, či sa dá newyorské derby porovnať s pražským. "Ále," povzdychne si pri žiadosti, aby znovu opísal jeden z gólov. "Ako si to mám ešte pamätať? Však si ho pozrite na videu!"

Rangers sa v úvode sezóny nedarilo, Jágr sa na ľade dlho trápil. Cíti sa už dobre? "Vždy som sa cítil dobre," kontruje. "Akurát, keď som bol na ľade vpredu, puk bol vzadu a naopak. Nevedeli sme spolupracovať. A päť hokejistov by už snáď malo vedieť hrať spolu ako jeden celok. Keď už mám puk na hokejke, tak sa s ním predsa snažím niečo vymyslieť, no nie? Načo ho mám hneď odpáliť, odovzdávať súperovi? Tak sa tu však často hrá..."

Na jar odohral pár zápasov s mladším bratom Mariána Hossu Marcelom. Prečo nenastupujú spolu aj teraz? "Hosička má trochu problém, že ešte nedal gól. Potrebuje sebavedomie a príležitosti od trénera. Taký je život - pre jedného kouča ste neschopný, pre iného úžasný. A o tom, ako na tom práve ste, rozhoduje často iba náhoda." (pravda)
Jágrovi schází nasbírat 6 bodů a je v TOP 10 nejproduktivnějších hráčů všech dob!!!

Pět bodů před ním už je pouze Raymond Bourque. :)
HAPPY BIRTHDAY :pivo3: :oslava: :ejha: :poklona: :povzbudzovanie: :good: :yahoo:
Alex_GR8 píše:HAPPY BIRTHDAY :pivo3: :oslava: :ejha: :poklona: :povzbudzovanie: :good: :yahoo:
No naštěstí si včera nevzal příklad z tvých zmíněných smajlů...hraje totiž dneska velmi dobře :thumbsup:
Snyder píše:
Alex_GR8 píše:HAPPY BIRTHDAY :pivo3: :oslava: :ejha: :poklona: :povzbudzovanie: :good: :yahoo:
No naštěstí si včera nevzal příklad z tvých zmíněných smajlů...hraje totiž dneska velmi dobře :thumbsup:
Jarda beztak nikdy na nějaké velké slavení nebyl. :wink:
Zato na tipovanie a spavanie s peknymi zenami ano. :D Dobre, dost bulvaru! Vela zdravia, JJ.
Dnes proti Islanders 2 góly a stačilo málo a měl Hattrick!!! :good:
chorche píše:Zato na tipovanie a spavanie s peknymi zenami ano. :D Dobre, dost bulvaru! Vela zdravia, JJ.
A ty bys nespal s pěknýma holkama, kdybys mohl? :wink: Ať si užívá, to je jeho věc!! Klidně ať je střídá po týdnu!! :lol:
HK: No tak, to jemu nic nevravi vernost? :D Ale tak je to fuk. O sebe pst!
Jágr chytl formu, navíc byl vyhlášen druhou hvězdou týdne v NHL!! Kéž by v tom pokračoval i v PO!! :modlenie:
Nikdy som ho nemal rad ale je to paradny hokejista
Pavel-Bure píše:Nikdy som ho nemal rad ale je to paradny hokejista
Co ti na něm vadí???
Hockey_King píše:
Pavel-Bure píše:Nikdy som ho nemal rad ale je to paradny hokejista
Co ti na něm vadí???
Pretože buremu vyfukol art ross trophy a pretože zbieral až vela individuálnych trofejí v nhl :D a že neni tvrdý hrač.
Pavel-Bure píše:
Hockey_King píše:
Pavel-Bure píše:Nikdy som ho nemal rad ale je to paradny hokejista
Co ti na něm vadí???
Pretože buremu vyfukol art ross trophy a pretože zbieral až vela individuálnych trofejí v nhl :D a že neni tvrdý hrač.
Bure taky nebyl tvrdý hráč! A Jágr dosáhl tolika ůspěchů, protože byl nejlepším hráčem světa konce 90 let!!
Ale ked sa pozrem na jagrov a na bureho štyl tak ten bureho sa mi viac pači.Ale suhlasim že bol najlepší hokejista na svete v rokoch 97-2001
Nebyt Maria, JJ nema take cisla.
Kdyby kdyby :wink:
Niekde davnejsie bola tusim analyza, kolko bodov ma JJ vdaka Mariovi. Ver tomu, tolko bodov by nenazbieral!
168 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES