Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Jaromir Jagr

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Zakladám topic o najlepąom hokejistovi planéty, s ktorým som mal tú čes» prehodi» pár viet: "Dáą mi podpis? Dáme foto?" :D
PodpĂ­sal mi aj jeho autobiografiu 8)

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=pi7fhaS7E7E

vtierka :lol: :lol: :lol: :lol:

podla mna neni najlepsi hrac planety 8)

Ten Prucha to s takymi ako ten vie :cool:

Ja ho mám najradąej z českých hokejistov...
Vôbec sa mi nezdá by» namyslený ako niektorí tvrdia 8) to ak Bondra bol viac :wink:

hmm...zajímavé :o Jágr nejoblíbenějąí z českých hokejistů,tak to jsem překvapen zatím jsem u větąiny slovenských hokejových fanouąků četl větąinou opačný názor. :wink:

popravde pridavam sa ktomu opačnému názoru :? :D :P :oops: :cool:

Napíą argumenty.. nie jak vąetci napíąu.. ano, ale prečo? vąak je to diskusné fórum.. vyjadri svoj názor :D
aby som ti to mohol vyvráti», ak sa bude da» :)

Já jsem Čech, takľe je to podle mě nejlepąí hokejista planety i můj nejoblíbenějąí a myslím, ľe je 3. v historii nejlepąí, né li víc - nedá se to rovnat, kdyľ v Gretzkyho nejlepąích letech bylo normální mít 150 bodů za sezónu, v Jágrově se tak pomalu nedá mluvit ani o 100 bodech. Navíc Gretzky i Lemieux jsou Kanaďané, kteří to mají v NHL mnohem lehčí

Tak ja Jagra uznavam. Mna osobne potesil jeho comeback v minulej sezone. Je proste tam kam patri, na spi*i. :cool:
A urcite patri minimalne medzi 10 naj postav v historii ligy (medzi europanmi je asi jednotka). A to v spolocnosti hracov sko Gretzky, Lemieux, Howe, ale ved hokej hravaju aj obrancovia (Bourque) a brankari (Roy). :D

A JArri Kurri je kde?

Joe S. píše:A JArri Kurri je kde?
Medzi tymi styrmi, co som nespomenul a ak myslis ze je ako europan lepsi ako Jagr, ved som napisal, ze Jagr je ASI jednotkou medzi europanmi. :D

Ten musí uľ aj kŕče do rúk chyta», keď po kaľdom góle si dáva dole rukavicu a ukazuje to ono gesto...
V 34. rokoch stále medzi najlepąími :cool:

Jarda nebyl na vojně tak to asi takhle doháněl :D :D

Taky Gaborik to zistil hned a prestal "pumpovat". Teraz uz len rozpazi a celu patku prijme na svojej hrudi. :D

Luis píše:NapĂ­Ä… argumenty.. nie jak vÄ…etci napĂ­Ä…u.. ano, ale preÄŤo? vÄ…ak je to diskusnĂ© fĂłrum.. vyjadri svoj názor :D
aby som ti to mohol vyvráti», ak sa bude da» :)
ok nechcel som sa viac k tejto teme vracat ale ked tak velmi chces tak tu to mas... Jagr naozaj nemusim, to jeho kapitanske gesto je trápne ako stierače na ponorke, ma chlapec stastie ze sa stale dostal do tímu kde mal pohodu, nevravim ze nevie hrat hokej to urcite nie urcite je to jednoznacne najlepsi cesky utocnik vsetkych cias ale nerobil by som z neho boha, stacil len zapas na ZOH ked ho Chara uplne vygumoval a chlapec nevedel kde skor skocit, ale o tom som nechcel, proste Jagra totalne neuznavam nech by hral v ktorom kolvek tíme, myslite ci co chcete ale je to tak...

btw. najlepsi Europan je Peter Stastny a bodka 8)

Peter ©»astnĂ˝?, lenÄľe JaromĂ­r Jágr nie je len hokejista, ale aj ÄŤlovek :) KaÄľdĂ˝ nieÄŤo po gĂłle robĂ­, podµa mĹ

tak si to teraz vytlac oramuj a daj si nad postel a modli sa k nemu od rana do vecera a ked ta to prestane bavit tak si zmen rám a mas pokoj... :D :D :D :D :D

napisal som ze je urcite najlepsi cesky hokejista vsetkych cias a nie ze nieje, len si to musis spravne precitat, ja viem nedal som tam ciarku tak ma to niekedy aj iny zmysel ale domysli si tu ciarku a mas to v suchu.

Myslim ze tato debata nema zmysel pretoze nikdy neuznam to co chces pocut . :evil: 8)

[quote="Luis"]Peter ©»astnĂ˝?, lenÄľe JaromĂ­r Jágr nie je len hokejista, ale aj ÄŤlovek :) KaÄľdĂ˝ nieÄŤo po gĂłle robĂ­, podµa mĹ

To se omlouvám, rekord Dvořáka nemáte, protoľe Barcelona byla aľ v roce 1996.

Pre mĹ

OpenFire píše:
Luis píše:NapĂ­Ä… argumenty.. nie jak vÄ…etci napĂ­Ä…u.. ano, ale preÄŤo? vÄ…ak je to diskusnĂ© fĂłrum.. vyjadri svoj názor :D
aby som ti to mohol vyvráti», ak sa bude da» :)
ok nechcel som sa viac k tejto teme vracat ale ked tak velmi chces tak tu to mas... Jagr naozaj nemusim, to jeho kapitanske gesto je trápne ako stierače na ponorke, ma chlapec stastie ze sa stale dostal do tímu kde mal pohodu, nevravim ze nevie hrat hokej to urcite nie urcite je to jednoznacne najlepsi cesky utocnik vsetkych cias ale nerobil by som z neho boha, stacil len zapas na ZOH ked ho Chara uplne vygumoval a chlapec nevedel kde skor skocit, ale o tom som nechcel, proste Jagra totalne neuznavam nech by hral v ktorom kolvek tíme, myslite ci co chcete ale je to tak...

btw. najlepsi Europan je Peter Stastny a bodka 8)
Víą Open Chára ho vygumoval, ale my jsme vyhráli ono je dobré ho nekdy mít jen proto, ľe se o něho musí starat nejlepąí obránce týmu, nekdy i obránci. Kolikrát uľ navázal 3 hráče, dal jednu ąikovnou přihrávku a rozhodl zápas.

Jo a jeątě jednu otázku pro Open, kdo z aktivních hráčů nebo i těch, co nedávno ukončili kariéru ( to aktivních jsem psal jen proto aby tam nebyl Lemieux ) toho dokázalo víc neľ Jágr, jedině daląí Čech a to Haąek

BigPete, podla mna Igor Larionov dokazal viac a Patrick Roy tiez 8)
Ten (Roy) vedel kedy ma skoncit, nie ako ten Hasek :D

Joe S. píše:BigPete, podla mna Igor Larionov dokazal viac a Patrick Roy tiez 8)
Ten (Roy) vedel kedy ma skoncit, nie ako ten Hasek :D
No nevím, co Roy dokázal - odehrál bezkonkurenčně nejvíc zápasů, taky jich bezkonkurenčně nejvíc prohrál, byl to ma*or do statistik, ale Haąek získal víc trofejí a Igor Larionov...no ten moľná párkrát vyhrál MS, protoľe Kanada a USA ho za komančů docela bojkotovali, ©védi taky uľ chodili do NHL, Fini jeątě nebyli a my je pomalu nemohli porazit - jestli to je úspěch - to je jako kdybych ąel na hřiątě s 5-ti letejma klukama a dělal mychra, ľe jsem je vąechny porazil

Ale aj pocet Stanley Cupov je vyssi u mnou spomenutych ako u tych tvojich :D

Joe S. píše:Ale aj pocet Stanley Cupov je vyssi u mnou spomenutych ako u tych tvojich :D
Hej tak přece nemůľeą někoho posuzovat podle počtu Stanley cupů - kdyby Haąek hrál v Buffalských doách v lepąím týmu, tak věřím, ľe jich má tak min. 5.
168 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES