Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Jaromir Jagr

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

ale v rokoch 97-01 bol mario zraneni a vtedy jarda získaval najviac individuálnych oceneni.
Hej, ale beztak by mal menej bodov.
chorche píše:Hej, ale beztak by mal menej bodov.
Zamysli se nad tím nesmyslem, co tu žvástáš!!!!!!
A bez jagra by jich mel min mario bez gretzkyho kurri a bez kurriho gretzky jednou budme mluvit tak i o malkinovi a crosbym proste je potreba mit stesti na spoluhrace
chorche: Ano, kdyby hral Jagr na lede prakticky sam, tak by tolik bodu neudelal, to mas pravdu, to by totiz neudelal nikdo. :D
Vzasade to dokumentuje i soucasna situace, kdy Jagr pripravi Strakovi tři 200% sance a ten je zazdi.
Ve hře o služby Jaromíra Jágra přibylo ruské Dynamo Moskva, které mu údajně nabízí 12 mil dolarů!!
Zřejmě se okolo něho ještě strhne pěkná mela! Aby ne, vždyt v PO ukázal všem, že pořád může být nejlepší na ledě!! :)
Jak je asi patrné z mého nicku, jsem Jágrův velký obdivovatel. Získal si mě svou hrou na ms 2002, kde hrál skvěle. Fandil jsem mu ve Washingtonu a později v Rangers, kde sahal po další Art Ross Trophy. Jeho odchod z NHL jsem dlouho rozdýchával a stále jsem se s tím nesmířil. Věřím v jeho návrat do nejlepší ligy světa..
Stále je jedním z nejlepších hráčů planety a za tím si stojím. Je radost ho sledovat. Takovýho hráče dlouho mít nebudeme.
Naprosto souhlasím, jak s tím že je to stále 1 z nej aktivních hráčů (a historie vůbec), tak také s tím že takový hráč se v ČR ještě dlouho nenarodí........... !!!!
Jarda byl frajer, je a bude. Jeho odchod do KHL mě hodně šokoval, ale ted jde vidět, že se mu po NHL docela ztýská. Nejenom jak mluvil o Pittsburghu, že by se tam klidně vrátil a hrál za minimální plat, ale ted docela časté spekulace o jeho přestupu do Edmontonu. Byl bych hodně rád kdyby se do NHL vrátil a byl bych i rád, kdyby šel právě do Edmontonu, kde by mohl hrát v lajně s Kotalíkem nebo Hemským.
snad si pristi sezonu znovu zahraje nhl pac muze jeste prekonavat hodne rekordu a pro evropany nastavit latku hodne vysoko :super:
leo píše:snad si pristi sezonu znovu zahraje nhl pac muze jeste prekonavat hodne rekordu a pro evropany nastavit latku hodne vysoko :super:
Bohužel tuhle sezónu to ještě nebude. Ale snad tu příští. Moc bych si jeho návrat přál. :modlenie: :cze:
http://deniksport.blesk.cz/clanek/hokej ... agrem.html

:thumbsup: Zaujímavý rozhovor myslím, že keby zavolal Mario, určite by sa do NHL vrátil.
Jágr dnes zazářil! 2+2! A výrazně tak pomohl Omsku k vítěztví 7:1! :taptap:
Extraligové Kladno může na návrat nejslavnějšího "ztraceného syna" nějaký čas zapomenout. Jaromír Jágr se po sezoně do Česka vracet nehodlá. "Na to ještě nejsem připravený. Buď se vrátím do NHL, nebo zůstanu v Rusku," řekl hokejový veterán magazínu The Hockey News.

http://hokej.idnes.cz/jagr-kladno-pocka ... evropa_lge

:modlenie:
Priznam se ze mne prekvapilo jak je Jagr chytry a premyslivy clovek v tom rozhovoru rekl mnoho zajimavych veci.
Jardovi se začíná opět dařit. Teď naposledy si připsal 1+2 a pomohl tak velkou měrou k vítěztví svého týmu. Jen tak dál Jardo a hlavně ať slouží zdravý. Na MS musíš být v pořádku. O formu starost nemám, tu si do Slovenska určitě odvezeš. :thumbsup:
ja uz som z toho Jagra taky zmagoreny, ze som ani nevedel, kde tento topic hladat :)

Neviem o co mu ide. Ked sa rozhodol vratit do NHL, predpokladal som, ze vie presne kde chce hrat. Ak tuzil po peniazoch, mal zostat v Rusku. Nechapem to natahovanie. Jedine, ze by cakal, ako timy vyskladaju mancafty a chcel ist k niekomu, kto ma velku sancu na Cup. V tom pripade nechapem, preco zvazuje Montreal :D
Taky už mě to sere, ale představ si jeho situaci. Je to hrající legenda a jde pravdědobně odehrát svojí poslední sezonu, takže rozhodnout se kam jít musí být těžké, ještě když jsou ve hře takové týmy.
Pens- už tam jednou hrál a má tam mírnou šanci na SC, ukončení kariery v Pens by byla taková pohádka
Det- jednoznačně nejkvalitnější tým z adeptů a určitě by tam byly na něj nejmenší tlaky, ale zase by tam nemusel zapadnout, protože na západě nehrál a celkově mi nesedí do konceptu Detroitu
MTL- snad nejhokejovější město, spolupráce s Plekym a skoro jistota, že mu to tam pošlape, ale zase může zapomenout na SC

V jeho situaci je asi nejideálnější Pittsburgh, protože je takovým kompromisem a podle mě si jej i vybere, i když bych ho tam chtěl asi nejméně....
O tom mal cas rozmyslat uz pol roka, nie na Ruzynskom letisku. Mna to neserie, len tomu nerozumiem. :ja_neviem:
Skorpion píše:ja uz som z toho Jagra taky zmagoreny, ze som ani nevedel, kde tento topic hladat :)
To je presne to, že topicy majú byť k jednotlivým problémom.
________________
hocikto z vas mohol napr. v topicu NHL-Ostatne vytvorit topic o tejto problematike a vybavene; iniciative sa medze nekladu ;) c.
Skorpion píše:O tom mal cas rozmyslat uz pol roka, nie na Ruzynskom letisku. Mna to neserie, len tomu nerozumiem. :ja_neviem:
A to si myslíš, že měl už návrhy na stole?? Jestli mu Pens nabízí prachy jako hráči 4 pětky, tak bych se na ně taky při vší uctě vykašlal. Peněz má sice dost, ale pod cenou hrát nemusí a to že kdysi řekl, že by hrál za Pens i za minimální plat, to je věc druhá, teďka je situace úplně jiná a Jágr bude zlaté prasátko pro každý tým do kterého by vstoupil. A příjde mi trošku neuctivé nabízet legendě 1,6 mil, když takové prachy bere leckterý niemand bez fanouškovké hodnoty...
som zvedavy kto mu kolko da, ale vyzera to tak, ze Pittsburgh nic. Pens stiahli ponuku.
Obrázek
Hodně slabá grafická práce, hodně dobrej podpis :wave:
168 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS