Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Tomáš Jurčo

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Tomáš je veľký talent, hovorí sa o ňom ako o adeptovi na 10-20. miesto v drafte 2011. Momentálne hraje v QMJHL za klub Saint John Sea Dogs, kde má zatiaľ v nováčikovskej sezóne v 18. zápasoch 10 bodov, má zatiaľ len 16 rokov. Hral v minulosti za Košickú juniorksu, kde mal v 15-16. rokoch bod na zápas, čiže už v 15 prerástol juniorku, kedže v HC KOSICE presadiť sa v 16 je takmer nemožné, rozhodoval sa medzi QMJHL a HK Orange 20. Vybral si nakoniec juniorku v Kanade. Uspešne reprezentoval Slovensko na MS18, kde patril medzi málo svetlých zjavov pri neúspešnom turnaji. Taktiež reprezentoval SVK na Memoriáli Ivana Hlinku, kde Slováci hrali pekný hokej a v kľúčovom zápase prehrali s USA 6:7 po pr. Nahlas sa o ňom hovorí ako o najväčšom talente od Gabbyho

Posielam video:
http://www.youtube.com/watch?v=KWRVWeZ7f8Y
http://www.youtube.com/watch?v=wHM8Fh2UwN4

Chuťovka v podaní Tomáša. Som zvedavý, z akej pozície bude draftovaný, vyzerá fakt mlado a nádejne..
BruinsFan píše:Tomáš je veľký talent, hovorí sa o ňom ako o adeptovi na 10-20. miesto v drafte 2011. Momentálne hraje v QMJHL za klub Saint John Sea Dogs, kde má zatiaľ v nováčikovskej sezóne v 18. zápasoch 10 bodov, má zatiaľ len 16 rokov. Hral v minulosti za Košickú juniorksu, kde mal v 15-16. rokoch bod na zápas, čiže už v 15 prerástol juniorku, kedže v HC KOSICE presadiť sa v 16 je takmer nemožné, rozhodoval sa medzi QMJHL a HK Orange 20. Vybral si nakoniec juniorku v Kanade. Uspešne reprezentoval Slovensko na MS18, kde patril medzi málo svetlých zjavov pri neúspešnom turnaji. Taktiež reprezentoval SVK na Memoriáli Ivana Hlinku, kde Slováci hrali pekný hokej a v kľúčovom zápase prehrali s USA 6:7 po pr. Nahlas sa o ňom hovorí ako o najväčšom talente od Gabbyho

Posielam video:
http://www.youtube.com/watch?v=KWRVWeZ7f8Y
fajn príspevok, Tomáš dáva o sebe vedieť už v takomto veku, čo je skvelé a určite o ňom ešte v súvislosti s NHL, budeme v budúcnosti počuť... tak ako si písal, predčil v 15-tich omnoho starších hráčov a tak verím, že svoje rozhodnutie pôsobiť v Kanade nebude ľutovať. Má tam všetky predpoklady na úspešný rast. Už dnes sa o neho zaujíma mnoho agentov a skautov.
Chlapi! Užaj sem: http://www.youtube.com/watch?v=1Jg7tHyKgiE

Toto som ani v NHL nevidel! Čo ten mladý chalan vymyslel? Ten keď sa nedostane do NHL, tak už neviem čo. Je to talent jak hovado. Ak sa mu neprihodí žiadne zranenie, tak bude v drafte veľmi vysoko. Bravúrny nájazd!
No boze, tak se mu povedla jedna paradicka. Videl jsem jeste vetsi psi kusy s pukem a dotycny se v NHL neprosadil. Uz nevim jak se jmenuje, ale ma tusim co do cineni s Edmontonem. Tim nerikam ze se z nej nestane dobry hrac, to samozrejme muze, ale figle s hokejkou mu NHL nezaruci. To mas jako ti chlapici co umi triky s fotbalovym micem. Co ti s nim dokazou :-O Ale fotbal hrat nebudou pac by museli i behat :lol2:
No lenže on kraľuje aj v lige a toto bola len jedna z tých desiatok parádičiek. Fakt som takýto talent nevidel...
Ja ho vubec nesleduju a to jmeno jsem vlastne poprve videl az tady. Takze obrazek jsem si musel udelat jen z toho najezdu. Ale pokud je i jinak vybornym hracem, tak to je jina a snad se opravdu v NHL prosadi :)
Selly8 píše:Ja ho vubec nesleduju a to jmeno jsem vlastne poprve videl az tady. Takze obrazek jsem si musel udelat jen z toho najezdu. Ale pokud je i jinak vybornym hracem, tak to je jina a snad se opravdu v NHL prosadi :)
Jj, je výborným. Myslím si, že to dotiahne dosť ďaleko. Aj keď je to takto ťažké napísať, no Slovensko medzi mladými takýto talent už asi nemá. Aj som si s ním písal a zdalo sa mi, že je makač. Povedal som, že či už počul o takom hráčom, ako je Patrik Koyš a on, že takých bolo veľa, ale nakoniec z nich nebolo. A on je tiež jedným z nich a tiež si plno uvedomuje, že sa to môže hocikedy posrať. Ale má tuším už 18 rokov a tiahne svoj tím. Takéto góly dáva aj v normálnom hracom čase... Je to fakt talent.
netreba to zakríknuť, Tomáš je skvelý hráč na svoj vek, tak nech nám rastie a hlavne nech sa mu vyhýbajú zranenia...
yzy19 píše:
Selly8 píše:Ja ho vubec nesleduju a to jmeno jsem vlastne poprve videl az tady. Takze obrazek jsem si musel udelat jen z toho najezdu. Ale pokud je i jinak vybornym hracem, tak to je jina a snad se opravdu v NHL prosadi :)
Jj, je výborným. Myslím si, že to dotiahne dosť ďaleko. Aj keď je to takto ťažké napísať, no Slovensko medzi mladými takýto talent už asi nemá. Aj som si s ním písal a zdalo sa mi, že je makač. Povedal som, že či už počul o takom hráčom, ako je Patrik Koyš a on, že takých bolo veľa, ale nakoniec z nich nebolo. A on je tiež jedným z nich a tiež si plno uvedomuje, že sa to môže hocikedy posrať. Ale má tuším už 18 rokov a tiahne svoj tím. Takéto góly dáva aj v normálnom hracom čase... Je to fakt talent.

Tomáš má ešte len 17 rokov. A je v jednom z naj tímov celej CHL, takže šanca na ziska celkvého víťazstva v CHL tam je. Ja by som ho dnes tipo na TOP 15 draftu 2011. Možno aj vyššie. Má ešte času. Táto sezóna, Play Off, dalšia sezóna, dalšie Play off. Veľa bude závisieť od zdravia, ak nebude maród (tak ako napríklad dlaší obrovský talent Rado Puliš), bude vysoko a čo je pre nás azda najdôležitejšie, máme skvelého mladého (vraj aj zodpovedného) hráča, s brilantnou technikou. Mimochodom, ak by nebol aj dobrý hráč (nielen technik), nemal by v 17 rokoch v takej konkurencii naj tímu ligy toľko bodov. V slabšom tíme by mal ešte o cca 10-15 bodov viac!
Dobrý rozhovor. S tým tímom som sa ho aj ja pýtal, že kam by chcel ísť, alebo, ktorý je jeho najobľúbenejším. :cool:
http://korzar.sme.sk/c/5386024/hokejovy ... ezonu.html

Nepotrebuje komentár. Ja len chcem, aby ho Yotes draftovali.
Jurčovi sa začala sezóna dobre, v prvých 2 zápasoch zaznamenal 5 bodov za 5 gólov.
Weiwuer píše:Jurčovi sa začala sezóna dobre, v prvých 2 zápasoch zaznamenal 5 bodov za 5 gólov.
He is unbelievable..
Obrázek

Obrázek

Svoje číslo si pre mnohých zmenil na nešťastné - 13.. No jemu sadlo. Je to dobré, aspoň bude draftovaný z vyšších priečok, ak mu to pôjde.
yzy19 píše:
Weiwuer píše:Jurčovi sa začala sezóna dobre, v prvých 2 zápasoch zaznamenal 5 bodov za 5 gólov.
He is unbelievable..
Bodaj by. :D Uvidíme, či zlepší to čo treba túto sezónu.
Po 4 zápasoch 5+1.
Weiwuer píše:Po 4 zápasoch 5+1.
:good: Som zvedavý, aké technické parádičky vyskúša. Nech budeme mať na čo pozerať..
yzy19 píše:
Weiwuer píše:Po 4 zápasoch 5+1.
:good: Som zvedavý, aké technické parádičky vyskúša. Nech budeme mať na čo pozerať..
Bodaj by bolo viacej takých chalanov na svk ako on...dufam že sa rýchlo presadí a pojde v šlapajach takých hračov ako demitra hossa gabčo :) prajem mu to ...
coli píše:
yzy19 píše:
Weiwuer píše:Po 4 zápasoch 5+1.
:good: Som zvedavý, aké technické parádičky vyskúša. Nech budeme mať na čo pozerať..
Bodaj by bolo viacej takých chalanov na svk ako on...dufam že sa rýchlo presadí a pojde v šlapajach takých hračov ako demitra hossa gabčo :) prajem mu to ...
Mohol by. Je cieľavedomý, nie je namyslený a snaží sa prekonávať svoje hranice..
Teraz, hráči, čo reprezentujú do 16 rokov sú dosť ofenzívne ladení. Ale nie je ich moc. A ešte sú dosť mladí na to, súdiť ich, kam to dotiahnu: Reway, Koyš, Torok a ďalší..
Nejaké videá:


Trošku pán, nemyslíte?



Bola to síce len exibícia, ale aj tak paráda!
HC Košice mali predbežné jednania s Tomášom, že by došiel na PO, stačilo vyplatiť poistku a bolo by to aktuálne, žiaľ Tomáš sa na konci sezóny zranil, takže z toho nič nebude. Celkom som sa tešil, že ho uvidím doma na živo, takáto šanca sa už nemusí naskytnúť tak skoro. Je to od čias Maja Gáboríka asi najväčší talent na Slovensku.
Mne príde príliš soft a ľahko zo zápasu vymazateľný čo veľmi na hokejistoch neobľubuje asi žiaden fanúšik, ale samozrejme držím mu palce. Na drafte i v ďalšej profesionálnej kariére, potrebujeme takých ako on. Čím viac, tým lepšie :yes:

Kód: Vybrat vše

http://sport.aktuality.sk/clanok/106598/video-talentovany-tomas-jurco-finty-sa-ucil-na-ulici/
Tuhľa je rozhovor s ním.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG