Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Lubomir Visnovsky

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

neis píše:Moc do toho nevidím a jelikož je to Slovák, tak budu mírnit svoje vyjadřování,ale ty jeho kecy jen dokazuji,že je to alibistický uplakánek, hlavně že se může vymluvit na spravedlnost, ta si jeho chování doufám zapamatuje...
Vo Višnovského prípade platí za všetkým hľadaj ženu. To, že chcel ísť preč z Edmontonu, je zásluha tej jeho plavovlasej krásky, ktorá do neho denno-denne bila, že čo má robiť v Edmontone. V LA chodila na pláž, sama seba radila medzi smotánku, v Bratislave nepresle ani cez cestu aby sklonila nos k chodniku.
Podobné kecy má teraz. Proste si zvykla na LA/Ana na teplú klímu, pláže je z nej už v tomto ohľade veľký snob.
Nakoniec ako každý kto sa dostane do sveta a myslí, že je zrazu dôležitejší ako okolie.
MinonkySK píše:Vo Višnovského prípade platí za všetkým hľadaj ženu. To, že chcel ísť preč z Edmontonu, je zásluha tej jeho plavovlasej krásky, ktorá do neho denno-denne bila, že čo má robiť v Edmontone. V LA chodila na pláž, sama seba radila medzi smotánku, v Bratislave nepresle ani cez cestu aby sklonila nos k chodniku.
Podobné kecy má teraz. Proste si zvykla na LA/Ana na teplú klímu, pláže je z nej už v tomto ohľade veľký snob.
Nakoniec ako každý kto sa dostane do sveta a myslí, že je zrazu dôležitejší ako okolie.
Ale že to trvalo.. to ta blonďatá pipka googlovala skoro dva měsíce jaký je počasí v NY? :D Nemůže si válet řiť na pláži, tak je zle. No beaches, no fuck Lubo :hehe:
Co hovorite na kauzu Visnovsky vs Islanders?
podla mna sa lubo sprava ako maly
vymenili ho zo slnecneho Ducks do slabeho Islanders - nechce sa mu tam ist
pocas posobenia v KHL si zahral dosyta+divaci+sanca na PO, mal chut do hokeja - nechce sa mu tam ist
ale na druhej strane mal by sa spravat ako profesional a dodrziavat zmluvu
ja tiez nemozem zamestnancovi povedat ze nejdem do roboty len preto lebo je zima alebo nechce sa mi

cize podla mna zbytocna kauza, ktora uz na zaciatku mala jasny zaver
jednoznacne suhlasim. navyse dnes bol konecne oficialny suspendovany. co by som ja dal za to, aby som mohol hrat v NHL? a on si chce este vyberat. lol
MS neriesi, ale: „Budem sa rozhodovat, ci pôjdem buduci rok na olympiadu,“

:cinka:
Visnovsky (aj Satan) bude v zajtrajsej Lampe (stvrtok vecer).
Temy:
Prečo musí Ľubo Višňovský odísť do NY Islanders? A prečo nechcel?
Prečo sa opakujú výluky v NHL? Prečo nie sú zmluvy iba na kluboch?
Čo všetko našiel počas výluky na Slovensku?
Kam sa dnes posúva náš hokej a kam Slovensko?
Kde bude na budúci rok? Čo OH v Soči?
no totalny trapas to je, oni ho pridu cakat, rataju s nim a on si jednoducho nepride, to by si ani hrac ovela vyssieho kalibru nedovolil a nieto este Visnovsky, ja by som ho do NHL uz ani nepustila, ako bol celkom v pohode doteraz, ziadny horenos ale toto pokaslal, v Edmontone sa mu nepaci bo mu je tam zima, do Islanders sa mu nechce bo neviem co, vymysla ako keby sa o neho trhali :hroza: a ked sa mu nechce hrat nech skonci a ne tu narobit taky humbuk a este sa strapnit :nono:
ja ocakavam opät otvorenie temy, tak ako Miro, ako so Zdenom :roll:
To bude asi dobrá komedie. Hlavně ten srdceryvnej příběh Višni, jak ho v NHL všichni (kluby, soudy, Bettman) podvedli, ale teď on vlastně chce za Isles hrát a vždycky chtěl, ale prostě nemůže, protože se zamiloval do Bratislavy a odjet na 3 měsíce z ní, by ho asi zabilo.
No a téma Šatan - Chára .... to asi bude potřeba spousty kapesníčků. :D
:arrow: http://vernislovanu.sk/index.php?id=2098

Toto tu proste nesmie chýbať! :rofl:
jak mozu byt ludia taky sprosti :panika:

slovanisti boli vzdycky ****** ale toto je...

chudak lubko chudak mirko :grc: ale jedina rada, slovensku ligu a KHL nepozerat,nepocuvat a nerozculovat sa :arrow: jedina cesta ako to zvladnut bez ujmy :paperbag:
Je mi tých ľudí úprimne ľúto :cry: Chudáčikovia, Islanders im berú ich Ľubka ! :D
Šatan sa stal po príchode do Slovana plačkom, v našej lige sa skazil....Višňa u mňa klesol týmto cirkusom :thumbsdown:
ja by som za toto Visnu neodcudzoval, logicky, ze sa mu nechce nikam ist, skôr som sa pozastavoval nad tym :grc: clankom, ako take nieco niekto pustit do sveta :doh:

jasne, su telom aj dusou slovanisti, je to ich milacik, ale pokial sleduju hokej len z rychlika, tak nech drzia radsej hubu, no oni to tym clankom mysleli uplne vazne a seriozne :waa:

Visnu treba chapat v tom zmysle, ze nema najmensiu chut na tych par tyzdnov (u Isles to plati doslova a dopismena) vycestovat na druhy koniec sveta, navyse k timu, ku stroskotancom, ktorym to ide od 10tim k 5tim; ak by slo o destinaciu ANA, urcite by ho to az tak nebolelo, takto tam pôjde nutene len na otocku, sezonu odohra s kyslym vyrazom na tvari, po sezone to tam zabali a s karierou sa rozluci v Slovane

on ako profesional si musi uvedomit a urcite mu doslo, ze NHL nie je cirkus liga, zmluva nie je menstruacny kalendar, kedy v pohode môzem a kedy nie
ved uvidime, co nam na to povie u dubaka
Súhlasím s cepim. Na jeho mieste by sa mi na Long Island tiež nechcelo. U káčerov ešte ako tak, ale asi sa mu ani nechce zvykať si na život u ostrovanov. Tie tri mesiace nejak pretrpí a buď ho zoberie nejaký iný klub z NHL, kde by možno ešte hral (aj keď neviem, či sa tak stane), alebo ukončí tú kariéru v Slovane. Mne sa však zdá, že on ešte v NHL hrať chce a ani ten Slovan nie je dáka jeho srdcovka, ale túto sezónu je to niečo úplne iné. Je to prvá sezóna Slovana v KHL, darí sa im nad očakávania, plné tribúny, fantastická kulisa, fandí im nie len Bratislava, ale skoro celé Slovensko. Mne sa zdá, že Ľubovi to pripomína taký ošiaľ ako keď zahrá naša reprezentácia dobré výsledky na MS, alebo Olympiáde. Fans Slvoana ho milujú, však aj majú prečo, patrí k najlepším obrancov v tej lige, ak aj nie je najlepší. Takto to vidím ja... :yes:
ale figu borovu, koho zaujima ze sa mu nechce, patri klubu tak je povinny za neho hrat, co on je ze si bude vyberat, ze zvyk? a co, je normalne ze si hraci zvykaju v novom klube, cez vyluku aj ostatni boli v europe a do nhl s tesili, ved dobre ked chce zostat a ked mu staci obdiv tychto vymetencov co im o hokej ani tak nejde...nech si tam ostane, ja by som ho tam uz aj tak nechcela...
hraci su uceny ze maju byt vdacny za moznost hrat v NHL, v ktoromkolvek klube, vezmime si priklad Johnsona, je to podobny pripad, zo stanleycupoveho timu ho vymenili do najhorsieho v lige, ale nepovedal, ze sa mu nechce, povedal ze sa tesi ze pomoze timu...a tu je ten rozdiel, uz od zakladov vo vychove hracov a mentalite...a tu idu nejake vymetene hlavy zo slovanu co o hokeji nemaju ani sajnu pisat take somariny?? :hroza:
dosť zvláštny pohľad na vec a ešte aj s chybami, ale o.k.
hockeygirl píše:povedal ze sa tesi ze pomoze timu
taka klise formulka
na co, ci na koho sa tam ma tesit....doma sa ma idealne a ostrovanom dal pekne zabrat; najskôr si overoval trejd medzi ANA-NYI (ostrovania kacerom neposielali ten draft pick za to, ze sa na nich vykasle), teraz tato zalezitost, cukrovinkami ho tam asi nebudu vitat:D "udobri" si ich jedine vykonmi, ake predvadzal v drese Slovana:)
mne je to kazdopadne uplne jedno, ja sa tesim tomu, ze jeho ucast v Soci je otvorena
:roll: je to klise ale aj tak, treba ostat nohami pri zemi, uz nema 18 :slap:

a slovan nie je NHL,takze tie vykony si rada pozriem :giggle:
:?: Podarilo sa vám už zohrať sa s mužstvom?
:arrow: V presilovkách to funguje. John Tavares je pán hráč… Keď neviete, čo s pukom, pošlete mu ho a on už niečo vymyslí. Riadi si presilovku, je rozumom celej lajny. Ja s Markom Streitom sa tiež snažíme niečo vytvoriť. Keď to v početnej výhode dobre zvládneme, dá sa povedať, že skoro vždy skórujeme. Dúfam, že nám to vydrží. Najdôležitejšie je, aby sa nezranili.

:?: Tavares zaznamenal hetrik. Čím bude musieť prispieť do spoločnej kasy?
:arrow: Neviem, som v klube nový (smiech :lol2: ). Žiadna pevná taxa zrejme neexistuje, ale asi nám zaplatí večeru, keď budeme niekde na cestách.

:?: Prečo ste si vybrali dres s číslom jedenásť?
:arrow: Sú tam dve jednotky a jedenásteho som sa aj narodil. Dúfam, že mi jedenástka prinesie šťastie.

:?: Mužstvá vo Východnej konferencii cestujú oveľa menej, než na Západe. Vyhovuje vám to?
:arrow: Samozrejme, veď už som starší hráč. Keď som hral KHL, tak hokej tam nebol taký náročný ako cestovanie. Z New Yorku máme všetko blízko, tak dúfam, že nebudem príliš unavený a budem rýchlejšie regenerovať. Na Západe to bolo naozaj náročnejšie, mali sme dve-tri mužstvá vzdialené do hodiny, ostatné boli minimálne dve a pol hodiny letecky. V skrátenej sezóne je cestovanie ešte vyčerpávajúcejšie.

:?: Ako sa vám páčila atmosféra na nedávnom derby proti Rangers?
:arrow: Bol to vyrovnaný zápas s lepším koncom pre nás. Duel bol výborný, ale musím priznať, že mi chýbajú slovenskí fanúšikovia. S atmosférou, aká vládla v Bratislave na zimáku, sa to nedá porovnať.

:?: Marián Gáborík oslavoval v ten deň narodeniny, mali ste čas porozprávať sa?
:arrow: Po zápase ma počkal, debatovali sme spolu asi desať minút. Deň pred stretnutím sme však boli spolu oveľa dlhšie a dobre sa porozprávali.

:?: Sledovali ste rokovania NHL a IIHF o účasti hráčov na olympiáde v Soči?
:arrow: Nie. Viac sa zaujímam o to, aby som zapadol do tímu, dobre hral a aby sme vyhrávali zápasy. No dúfam, že sa dohodnú. Neviem si predstaviť olympijský turnaj bez najlepších hráčov na svete. Bolo by to smiešne.
(pravdask)
Lubo predlzil zmluvu s islanders o dalsie dva roky :-O

celkom prekvapenia najma po jeho nechuti ist do islanders z Anaheimu ci teraz Bratislavy
Slovan by mu 4,5M na rok nedal. Holt prachy delaj cloveka... a pry laska ke slovanu :lol:
Nakukali mu, ze je to Slovan New York..
No comment... :jn:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO