Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Zdeno Chara

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

No konečne sa nám chytil aj druhý Slovák. Uľ by sa k nemu mohol pripoji» aj Andrej. :cool:

KeÄŹ dala Ottawa 8 gĂłlov, to by v tom bol ÄŤert, aby Chára nemal aspoĹ

Chara ako pilier obrany Senatorou sa musel skĂ´r ÄŤi neskĂ´r presadit.
Pekne Zdeno odvadzas super pracu :lol:

Teraz neviem ci sa mi to zda, alebo ci som to fakt dakde cital, ze mozno pojde do Atlanty :) . To by bola parada.

Philippe píše:Teraz neviem ci sa mi to zda, alebo ci som to fakt dakde cital, ze mozno pojde do Atlanty :) . To by bola parada.
To sa ti nezda,cital som to aj ja,a chce ho aj San Jose a Vancouver

aj Toronto ho chce :roll:

Myslite, ze ho Ottawa pusti? uvidime....Inak, zasa, on nemusi bodovat aby sa ukazal. Staci ze zabrani bodovaniu. A ako ceresnicka na torte, ked vyrazite par zubov nejakej hviezde, tiez to dopomoze k reputacii : ).

Ja si myslim ze ho nepustia a ostane v obrane Senators

Minule sa mi pacilo ked uz neviem koho, ale dal na lad dvoch protihracov jak domino :D .

To viem,to boli hraci Buffala asi Dumont a Connolly :cool:

Matejko píše:Zda sa, ze napriek zaujmu roznych timov, je Zdeno rozhodnuty ostat v Ottawe ... mozno by mu zmena prospela, uvidime :)
Je to sice pekne, ze Chara chce ostat v Ottawe, ale myslim si, ze on to moc neovplyvni. Senators musia riesit dilemu, koho z dvojice Chara- Redden v muzstve ponechat a ak sa vedenie rozhodne nechat si v teame Reddena, tak Chara si bude musiet balit s najvacsiou pravdepodobnostou kufre.

Koro ma pravdu je to tak ako hovori, mozno si ho stiahne konkurencne Toronto, ja by som si ho vedel predstavit vo viacerych dresoch a podla mna sa o neho kluby len tak pobiju kedze ma este len 29 co je na obrancu este dost mlady vek a moze spokojne hrat takych 6-8 rokov

Ja by som ho najradsej videl v drese Rangers, no nie za kazdu cenu. Sather je za neho ochotny zaplatit od 7,8 do 9 mil. dolarov, co je na moj vkus uz privela. Ja si ho cenim na max. 7 mil. dolarov, za viac penazi nech ide hrat radsej niekam inam :(

Chara je v kazdom pripade vynikajuci a dufam, ze sa mu bude darit ci u Senatorov, alebo niekde inde. I ked radsej by som ho videl v Kanadskom teame.

Myslim si, ze Atlante by sa naramne hodil. DUfam, ze skonci prave tam.

Philippe píše:Myslim si, ze Atlante by sa naramne hodil. DUfam, ze skonci prave tam.
A potom uz len vyhrat SC a nic viac si priat nemozeme. :modlenie:

Ocuvaj ty mi citas myslienky :P .

Charovi ponukaju jazdci zmluvu na 8 mil dolarov. Myslim si ze nieje o com peniaze asi rozhodnu, podla mna Chra pojde do Rangers, pretoze Ottawa mu tolko urcite neda :cry:

OpenFire píše:Charovi ponukaju jazdci zmluvu na 8 mil dolarov. Myslim si ze nieje o com peniaze asi rozhodnu, podla mna Chra pojde do Rangers, pretoze Ottawa mu tolko urcite neda :cry:
Ja nechcem aby siel do Rangers. :? No co uz bude hrat z Jardom.

eman22 píše:
OpenFire píše:Charovi ponukaju jazdci zmluvu na 8 mil dolarov. Myslim si ze nieje o com peniaze asi rozhodnu, podla mna Chra pojde do Rangers, pretoze Ottawa mu tolko urcite neda :cry:
Ja nechcem aby siel do Rangers. :? No co uz bude hrat z Jardom.

Ja by som bol rád, keby Chára priąiel do Rangers.Ale otázkou je, ľe ako to myslí Chára a aj jeho agent, ľe chcú aby zostal v Ottawe.Či je to len taká taktika, aby ich neurazil.Alebo chce naozaj zosta» v Ottawe.Lebo ak chce zosta» ,tak aj ked mu dajú 10 mil.dolárov, tak aj tak nakoniec zostane v Ottawe. :?:

Podla mna 8mil. za jednu sezonu je vela.Zdeno je skvely obranca a pre tim velmi potrebny,ale takuto sumu by mali dostavat hviezdy,utocny tahuni muzstva(Foppa,Jagr,Datsyuk....)Pre Zdena by bola idealna suma okolo 6mil, skor do 6mil.......Ako hovorim viac by mali dostavat uz len tie naozaj velke hviezdy..Ale ak bude dostavat aj 10mil.,tak mu ich doprajem a budem rad :cool: :wink:

Tých 8 mil.pre Cháru je síce veµa ale ked dostal Richards tých 7.8 mil.tak Chára si ich zaslúľi tieľ.On je určite lepąí a cennejąí hráč pre tým v ktorom hraje ako Richards.




Gáborík povedal v rozhovore pre ©port, ľe osobne podakuje Richardsovi.Lebo tým akú zmluvu dostal, tak spôsobí, ľe sa zvedne cena aj ostatných hráčov.

Ja to vidim takto: Podla mna je zdeno hviezdny hrac aj ked nieje utocnik podla mna len utocnici nerobia muzstvo, podla mna nezalezi az tak na tom ci je to utocnik obranca ci brankar... vid priklad Haseka, ktorĂ˝ tiez dostaval pekny balik. Zdeno patri medzi najlepsich troch obrancov celej NHL tak preco by si nezasluzil 8 mil USD? podla si to zasluzi.

OpenFire píše:Ja to vidim takto: Podla mna je zdeno hviezdny hrac aj ked nieje utocnik podla mna len utocnici nerobia muzstvo, podla mna nezalezi az tak na tom ci je to utocnik obranca ci brankar... vid priklad Haseka, ktorĂ˝ tiez dostaval pekny balik. Zdeno patri medzi najlepsich troch obrancov celej NHL tak preco by si nezasluzil 8 mil USD? podla si to zasluzi.
Aj podµa mĹ
241 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS