Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ANAHEIM DUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Krásně jsem to zase jinxnul :giggle: Nejprve oranžové dresy a potom OT bilanci. I když to byla jen zásluha podklouznutí Johnsona a toho, že jsme hráli PP.
Rakell’s goal came on a power-play early in overtime and gave the Ducks their seventh win in the last nine games. They have scored at least one point in 12 of their last 13.
Docela hustá bilance na to, že pořád nehrajeme moc dobře a dneska jsme byli horším týmem docela jasně. Nebyla to úplně taková jednostranná záležitost jako s Philou třeba, ale byli jsme prostě horší a bod byl super po tom průběhu. Že jsou 2, tím lépe.

Celá tahle bilance, stejně jako tenhle zápas, jde asi nejvíc za Gibsonem, který momentálně chytá naprosto fantasticky, podle všeho od úvodu sezony zamakal. Je klidnější daleko, není tak často Quickovsky over-agressive, jak často býval, pozičně super a nedává ostatním týmům příliš moc second and third chances. Od nového roku jen jednou víc jak 2 góly a zrovna v zápase s Flyers, kde předvedl 51 zákroků.

Dneska k tomu senzační Lindholm a skvělý Getzlaf, jak za starých časů dominantní, nepolevuje narozdíl od Perryho a je pořád stejně důležitý.

Speciální pochvala pro Drouina :slintac: :slintac: Neskutečný player, o parník nad každým na ledě, parádní výkon.
tomasinho píše:Krásně jsem to zase jinxnul...
Jojo, akorát mě u něj trochu štve, že někdy dává až přehnaně razantní přihrávky, který přeskakujou hokejky, co má za příčinu ztrátu třetiny nebo případnej brejk soupeře. A přijde mi, že to dělá čím dál častěji, jak kdyby to bylo skoro naschvál. :-D Ale jinak proti němu ani slovo, maká, dře, bojuje + jeho rychlost je jak z jiné dimenze.

Celkově mi přišlo, že jsme hráli lépe větší část zápasu. Vám to šlo především v poslední třetině, tam jsem se bál, že ještě rozhodnete. Nejvíc mě naštval Bish a jeho další darovanej gól soupeři, taková p*čovina zas. :) Naštěstí pak podržel, čímž se trochu vykoupil.
Silfverberg (upper-body) is day-to-day and will not travel on their upcoming two-game road trip.
ešte aj to málo vypadne zo zostavy, to naserie
Joe S. píše:
Silfverberg (upper-body) is day-to-day and will not travel on their upcoming two-game road trip.
ešte aj to málo vypadne zo zostavy, to naserie
Tak naštěstí jsou 3 zápasy a pak je ASG, takže to doléčí do té doby. Nějak to bez něj musíme přežít, i když je takřka nepostradatelný v letošní formě. Ale co, v Minnesotě prohrajeme tak či tak a Winnipeg a Edmonton porazíme i bez něj :frajer:
Bxa :lol:
Obrázek
Future is bright. 46GP - 97P (39+58)
Next on "Coaching Incompetency":

Kevin Bieksa 20:07 TOI
Josh Manson 16:53 TOI
Corey Perry 13:32 TOI
:lol2: :lol2:
Co sa vlastne deje s Perrym? Posledny zapas Ducks som videl niekedy v novembri, takze nemam ani tucha...
harold píše:Co sa vlastne deje s Perrym? Posledny zapas Ducks som videl niekedy v novembri, takze nemam ani tucha...
No co by, prostě už decline. Brzy bude mít 32, herně při 5v5 je to čím dál slabší sezonu od sezony. Letos má sice absurdně nízkuo úspěšnost střelby, ale i herně je to daleko slabší, já to prostě vidím sezonu od sezony, že klesá dolů. 13/14 byla top sezona s Getzlafem od obou, pak 14/15 taky ještě, loni už mírný úpadek byl, letos ještě větší.
Minuly vikend jsem videl oba zapasy na Floride ( ikdyz ne uplne cele ) a Perry byl jedna velka katastrofa. On nebyl ani schopen obcas udrzet puk na hokejce takze se tomu nizkemu casu na lede vubec nedivim. S tim Buffalem to byl vystrel do tmy ale musime se modlit ze dalsi sezona bude lepsi a aspon tech 50+ bodu da, ale i tak je jasne ze za ty prachy co bere je pruser. Je to celkem prdel kdyz nas top centr nema ani 10 golu a top RW tu hranici prelezl az ted. Ovsem u Getzlafa je to normalni, ikdyz ma dobrou strelu stejne to nikdy kanonyr nebyl a jeho plusy jsou nekde jinde.
Selly8 píše:Minuly vikend jsem videl oba zapasy na Floride ( ikdyz ne uplne cele ) a Perry byl jedna velka katastrofa. On nebyl ani schopen obcas udrzet puk na hokejce takze se tomu nizkemu casu na lede vubec nedivim. S tim Buffalem to byl vystrel do tmy ale musime se modlit ze dalsi sezona bude lepsi a aspon tech 50+ bodu da, ale i tak je jasne ze za ty prachy co bere je pruser. Je to celkem prdel kdyz nas top centr nema ani 10 golu a top RW tu hranici prelezl az ted. Ovsem u Getzlafa je to normalni, ikdyz ma dobrou strelu stejne to nikdy kanonyr nebyl a jeho plusy jsou nekde jinde.
Právě ne, oživili jsme ho trošku tím Rakellem v Buffalu, uvidíme, jestli to půjde i dále. Jak jsem psal, já bych ho zkusil vyměnit v offseason, dokud má ještě nějakou hodnotu. Bohužel věk a hlavně jeho term jsou problém.

Co se týče Getzlafa, ten letos dost vynechal, ale jinak by se na tu dvacítku možná dostal. Ale asistencí má hodně a hlavně, Getzlaf je naprosto klíčový při transition, v tom patří pořád k top centrům. Herně i díky svému stylu vydrží déle podle mě, on tu rychlost nikdy až takovou neměl, troška zpomalení ho limitovat nebude, pořád ho potřebujeme a já věřím v jeho dlouhověkost jako třeba u Thorntona.
Still an impressive offensive weapon, Getzlaf actually stands out from the pack in a bigger way as a transition and defensive player. He's good at everything on the defensive side of the puck, but in transition, it’s all about his passing. Getzlaf is a big part of the Ducks’ breakouts and zone entries, extending his influence to all three zones in a big way. Watching Getzlaf away from the puck, note how often he finds himself in an opponent’s passing lane at the last possible second, starting a rush the other way.
Tolik k té naší formě a kvalitě a kdo ví čemu. This is realita :-D
"Quite frankly they only beat teams worse than them"

this is hlavně one of the nejhorší quote, co sem kdy viděl... Takový Washington nebo Detroit jsou na tom v podstatě stejně.


Takže podle pravidla, každé fyzické napadení rozhodčího je minimum 10 zápasů, teď záleží, jak to klasifikoval rozhodčí v zápise. Já se jenom modlím, aby to bylo aspoň těch 10, o takovém posílení se mi ani nesnilo :pray:
:lol2: Prej ironically, to je právě naprostý opak. Doufám, že dostane pořádný flastr a Boba to rozhoupe k nějaké akci. Jako WTF, jestli si necháme utéct Landeskoga do Bostonu za protihodnotu, co proti naší možné je úplný výsměch, tak si Bob nezaslouží nic jiného než okamžitý vyhazov, protože by to byl fakt obrovský fail. Tolik možností máme, jak ten deal udělat, ale on je tak váhavý střelec, že nakonec bude stačit Carlo a my budeme mít prd.

Snad zkusí aspoň nějakého rentala na to LW, klidně i RW do 3. lajny ke Keslerovi.

A ještě k minulému komentu.
If the Ducks win this game it will be the first time they beat one of the 16 current playoff teams since they beat the Leafs on Dec 19th
Johnny :klobuk: :klobuk: Unavený tým na konci tripu, navíc s mizerným výkonem a tím souvisejícími vyloučeními. Proti top týmu, který měl 76 shot attempts, 37 na bránu, z toho 13 v přesilovce. A on z toho udělá shutout, ostatní by mu měli líbat nohy. Ještěže ten trip už končí.
Anaheim Ducks F Antoine Vermette has been automatically suspended 10-games for slashing a linesman.
Tak a teď se Bobe čiň :box: :box:
J***t Randyho fakt, to zas byla mrdka, že se divím, že jsem to dokoukal, 3 naprosto dementní góly. První jasná chyba Perryho při transition a gól, který nám náramně sebral momentum hned po gólu. Pak smůla Mansona a genialtia Jágra, no a 3. gól by si měli pustit ti idioti, co slintaj nad Fowlerem, v oslabení nesmyslně vyjede dopředu, aby jakože šli 3 na 1, samozřejěm propadne a gol. A od té doby už jen křeč, Florida i když jen bránila, tak dalších 5-6 gólových šancí, Gibson dělal co mohl, ale k čemu to bylo platné, když my jsme nebyli schopní pořádně nic vytvořit. Ta absence high-end skillu je do očí bijící, naprosto alarmující. 30+ střel, ale Reimer úplně v pohodě, kromě první třetiny jsme mu pořádně nedali šanci vyniknout.

Perry je úplně mrtvý, ale fakt jako že totálně, vyloženě tragický. Tam chybí ne že jeden, ale aspoň 2 útočníci. Budu ale skromný a bude mi stačit jeden. Nebudu radši fantazírovat nad Landeskogem, ale co se týče rentalů, tak prostě Eaves musí být prioriota, minimální cap hit, za tu cenu prostě high reward.

Jinak jak už jsem zmínil, dneska jasné představení, proč Vatanen > Fowler prostě, dává tomu týmu něco jiného. Stejně je Lindholm o parník jinde jak Fowler. A Vatanen je právě ten jiný typ, který taky potřebujeme. Fowlera můžou nahradit Theodore (až si Randy vytáhne hlavu z prdele nebo ho konečně vyhodí) nebo Larsson. Jasně, Vatanen má v záloze podobného Montoura, ale i tak. Vatanen ještě další 3 sezony za parádní peníze, Fowler rok a pak 6+, což si nezaslouží, protože je letos díky prvním asi 20-30 zápasů hrozně overrated. Je třeba toho ku*va využít, že má cenu, kterou si nezaslouží momentálně.

Jinak rumours
#ANA - Looking for top-6 help: JVR/Landeskog/Kane are the name i'm hearing. Rental: Vanek/Eaves. Willing to give up Theodore/Montour/Manson
Nic nového pod sluncem, ale jestli dáme Mansona, tak fakt končím. Ten se musí keepovat nebo doufat, že je McPhee takový idiot, že ho nevezme. Ale je to asi zbytečné řešit, stejně s touhle mrdkou směřujeme akorát zpátky a naší jedinou nadějí je, že v PO bude Gibson chytat tak, jak chytá od Nového roku a bude to pro nás stealovat jak Price.
Including his 51-save game on New Year’s Day against Philadelphia, John Gibson is 10-5-1 with a 1.86 goals-against average, .939 save percentage and three of his four shutouts over his last 17 games.
Mas pravdu, dnes to byl opravdu zapas na ho*no. Dostanem 3 rychle goly a jsme uplne v riti. Kdyz si vzpomenu na ty casy kdy jsme to v posledni casti teprve zacli roztacet a souperum se zacly trast kopyta :-/ Dnes to byl total zmar ta 3.tretina, Panteri to zahrali paradne a jeste mohli tak 2 goly navic i pridat. A to by byl teprve poradny nasup.
The Ducks are in the bottom 10 of the league for shots on goal for/60 and bottom 15 in corsi for and fenwick for/60.
:scare: :scare:
Ducks have acquired wnger Patrick Eaves from Stars for a 2017 conditional second-round pick.
Ano, ano, ano! :yahoo: :oslava: Tohle je asi jedinej rental, kterého jsem chtěl díky jeho použitelnosti v každé lajně a cap hitu 1 mega, teda nám se počítá prý teďka už jen 250 tisíc, což je paráda. 21 gólů, 11 při PP, což se nám bude hodně hodit, PP nám teď dost skřípe. A každá posila

Když projdeme až do finále konference (hahaha) a Eaves bude hrát v 50% zápasů v PO, bude z toho 1. kolo. Ale to je fakt fuk, budem brát někde mezi 20-30 zase a slabší ročník a vůbec, náš window je moc krátký na to už hledět na jeden pick. Každá schopná posila do útoku se hodí. Podle všeho chtějí, aby hrál už zítra.
.@Ryan_Kesler on @Patrick_Eaves: "Great friend. Good guy and teammate. He's a glue guy - a guy that you can put on the power-play, PK."
RC on @Patrick_Eaves: "He's been able to put up offensive numbers with good players, and he can be a guy who can fit in w/ anybody."
Jinak zítra budeme bez Gibsona, rentgen neukázal vážnější zranění, ale máme bye-week a netřeba zbytečně riskovat, snad v LA zvládneme vyhrát i s Bernierem (nebo Enrothem?).

Konečně si po dlouhé době Bob zaslouží pochválit, snad to nepodělá nějakou kravinou ještě. Pěkně to nechat asi už tak a po sezoně zkusit toho Landeskoga :box:
V únoru 11 zápasů a hned v 6 z nich jsme dali jenom jeden jediný gól, to je vizitka týmu, který jde s přehledem do PO. Pak se mi budou lidi divit, že furt brblám, že vyhazuju Randyho a kdesi cosi. Gibson-štěstí-náhoda, o ničem jiném to od Nového roku není.

Dneska dvě třetiny Kings vygumovaní, my prakticky taky, spíš než hokej se hráči řezali. Ale pak jeden šťastný gól a místo, abychom alespoň udrželi na 1:1, tak během minuty prosereme zápas, ve kterém jsme do té doby horší nebyli.

Perryho tragédnost už je fakt alarmující, tahá dolů i chudáka Rakella. A taky by se hodil dát konečně na 1. PP Lindholma, který to hraje chytřeji než Fowler a má lepší střelu taky. Nevím, z jakého důvodu má už asi 5 let Fowler předplacené místo na 1. PP. A když jsme u té PP, Montour s Theodorem na farmě, v základu Holzer a na PP Bieksa :kajo:

Abych furt jen nepindal, tak Sam Steel dál terorizuje WHL a je nejlépe bodujícím hráčem CHL celkově, včera 4+1.
Steel regains the CHL scoring lead with 111 points. He leads Alex DeBrincat (OHL Erie) by 3 points and his teammate Adam Brooks by 10. More facts on Steel's impressive season: 34 multi-point games, third time scoring 5 points in a game, first 4 goal game, 2nd hat trick.
tomasinho píše:Abych furt jen nepindal, tak Sam Steel dál terorizuje WHL a je nejlépe bodujícím hráčem CHL celkově, včera 4+1.
Steel regains the CHL scoring lead with 111 points. He leads Alex DeBrincat (OHL Erie) by 3 points and his teammate Adam Brooks by 10. More facts on Steel's impressive season: 34 multi-point games, third time scoring 5 points in a game, first 4 goal game, 2nd hat trick.
:nono: Ne tak rychle. DeBrincat čtyřbodový zápas a má 112 :giggle:
andy_hawk píše: :nono: Ne tak rychle. DeBrincat čtyřbodový zápas a má 112 :giggle:
:-D No vida. Pro mě byl velký šok, že šel tak nízko. I že nejel na MS letos. Hlavně, když si vezmu, že jsme z 24. pozice brali Jonese místo, abychom vzali typ hráče, co nám chybí. A Jones se ukazuje jako pěkný ko*ot, po loňském banu na 10 zápasů momentálně odpykává 12 zápasů. To nám byl čert dlužen dalšího takového hráče.
No, tak deadline po dlouhé době u nás proběhl v poklidu. Od výluky jsme během deadlinu udělali nejvíc výměn, včera ani jednu. A ačkoliv mnohé americké a kanadské stránky považují Ducks za losers letošní deadline, já to tak rozhodně necítím.

1. získali jsme kvalitní posilu do útoku, každá posila se počítá, zvlášť takhle levná, navíc s předstihem, žádný panic move. No problem.

2. Vyčítá se nám, že jsme měli být agresivnější a posílit ještě útok? Jenže kým jako? To si jako někdo myslel, že na deadline pošleme v PO pozici pryč klíčové hráče jako Fowler nebo Vatanen? Protože bez nich by žádný move nebyl možný vzhledem k našemu cap spacu. A za další kdo se teď před PO vzdá svého star playera, když ví, že po sezoně může dostat více?

Je logické, nějaké blockbustery nebo větší trejdy jsou prostě vhodnější pro offseason. Jasně, stále zůstává naše potřeba posily na křídlo, mladého hráče, ideálně leváka, protože praváků máme plnou prdel. Ale kde ho teď sehnat? A na poli rentalů nic pro nás nebylo, bylo skoro nad slunce jasné, že nic během posledního den neuděláme. A já jsem i rád, lepší než nějaký panic move. Po příchodu Eavese jsme na tom lépe než jsme byli před jeho příchodem, každé schopné křídlo je posilou. Simple as that. Bodka, tečka, konec, jdeme pro :cup: :box:
"Jak je důležité míti Rakella"

Asi tak bych definoval zápas, Toronto i přes B2B působilo živě, měli nebezpečné situace, Bernier zachytal dobrý zápas. Rozhodly ty dva rychlé góly.

Konečně se trefil Sami, Eeaves první gól, Hampus s Mansonem zase famózní. Malá poznámka ke Kašemu s Montourem, oba jsou už legitimní NHLeři, Kaše ´výborný výkon, Montour potřebuej trošku vylepšil práce u mantinelů v D-zone, ale jinak výborný obránce.

A neodpustím si, Perry opět úplně k hovnu, navíc 3 totálně dementní vyloučení. Dobře, 2, to třetí podražení ještě beru, ale ty 2 fakt hloupost a prostě to jen ukazuje, v jakých sra*kách. Tahá Rakella dost dolů, aspoň Ritchie jim to v té lajně trošku oživil.

Jinak důležitý win, když Calgary furt vyhrává, navíc týmy po bye weeku mají špatné bilance. V neděli must win match s Nucks.
Ja jsem videl zhruba druhou polovinu zapasu od stavu 3-2 a chvili na to tam Perry udelal peknou akci kterou zakoncoval strelou tusim Manson. Pak se dozvim ze uz si dava bycha na vylouceni, protoze sel ven 3 po sobe :lol2: A zbytek zapasu jej moc videt neslo. Za ty prachy by takovych akci melo byt podstatne vic.
2703 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG