Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DALLAS STARS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ak dobre počítam, tak Dallas stráca na 8.miesto 6 bodov, čo sa za 3 zápasy dá získať, ale má menej výhier ako Nashville Predators, a preto bude tohtoročné PO bez nich :!: :!: :!: (Asi) Aj z tohto dôvodu postavil tréner "hviezd" Dave Tippett do bránky 26-ročného amerického brankára Matta Climieho, ktorý si pripísal 1.štart v NHL :oslava: . Climie nastúpil proti "bluesmanom", ktorí nakoniec odchádzali z ľadu, ako porazení a Climie sa mohol radovať z 1. výhry :oslava: , keď zneškodnil 22 streleckých pokusov :good: .

Obrázek
Matt Climie

"Hviezdy" budú v PO chýbať po prvýkrat od sezóny 2001/02, v ktorej naposledy nepostúpili do PO. Viacero hráčov môže nastúpiť na MS vo Švajčiarsku, kde by boli oporami svojich reprezentícií (napr.: Eriksson, Brunsstrom- Švédsko, Ribeiro, Neal, Ott - Kanada, Niskanen - USA ...).
ale Dallas hrá ešte tri zápasy :
7.4. v MIN
9.4. v COL
10.4. v ANAH
takže teoreticky ešte môže získať 6 bodov :yes:
ivan23 píše:ale Dallas hrá ešte tri zápasy :
7.4. v MIN
9.4. v COL
10.4. v ANAH
takže teoreticky ešte môže získať 6 bodov :yes:
SRY, pomýlil som si zápasy :) , ale aj tak nemôže postúpiť, lebo Nashville má viac výhier :wink: .
nič sa nedeje, ja ich už ako súpera o PO ani neberiem, viac v našom topicu... :smile03:
„Stále se cítím dobře a budu se i nadále udržovat v kondici. Těším se, že si v létě odpočinu a poté se budu připravovat na další sezónu. Už se těším až se za rok vrátím.“ M. Modano (nhlpro.cz)
http://www.nhl.cz/CZ/19238/modano_bude_pokracovat.html
Tak zatím se na následující, jistě skvělou sezónu připravujeme ve "velkém" - ještě 1 rok vydrží "The best" Mike MODANO a ke změněn došlo na postu GM, kde dvojici Jackson/Hull střídá také náš bývalý vynikající hráč Joe Nieuwendyk - Joe věřím že Dallásek přes léto parádně doplníš, jako to před 2 lety udělal Holmy ve PHILLY (kromě zasrané malé Ludry) a odčiníme tu letošní mizérii.......... :yahoo: :yahoo: !!!!
Tak stalo se něco co jsem si vůbec nepřipouštěl - Tippy byl odejit :cry: :cry: :thumbsdown: :thumbsdown: . Jsem z toho hodně rozčarován, každému kdo NHL alespoň krapet rozumí je jasné, že Dallásek do PO nepostoupil vinou série dlouhodobých zranění klíčových hráčů která se jen tak nevidí. Jak jsem byl rád že přišel na post GM Nie, tak teď bych ho nejraději střelil pěkně na komoru, tohle je velká chyba ať již přijde kdokoliv, Tippy je skvělý trenér, který vyznával skvělý styl, hráči ho uznávali a měli rádi, toto se nemělo stát. Ať již bude trénovat kdekoliv a on bude, tak mu přeji jen to nejlepší, bude mi fakt moc chybět.
Měl by prý přijít Crawford, ale raději bych v Dallásku viděl Pata Quinna.
No tak toto budu hodně dlouho rozdýchávat........... :? :? !!!!
Come on ENGLAND píše: ale raději bych v Dallásku viděl Pata Quinna.
Ten bude od novej sezóny koučovať Edmonton Oilers.
Crawford je hotova vec. Ked sa pozrieme do historie Quebec,Colorado, tak to vypada dobre, ak sa pozrieme na posledne vysledky tak nic exta, samozrejme hovorim o jeho posobeni v LA. Ja osobne by som trenera nemenil, Joe spravil zmenu hned ako novy manazer. Pockame a uvidime, nic ine sa ani neda napisat.
debil píše:Crawford je hotova vec.
Ani nie 24 hodín po prepustení Tippetta :). Zaujímavé.
Tak se také stalo, naším hlavním koučem se stává Marc Crawford, jsem zvědav jak se spolu s novým GM Nie rozhodne tým přes léto posilnit, chtělo by to 1 TOP beka a 1 forwarda, nic jiného není potřeba. Samozřejmě když počítám že se podepíše Zubie a Jere. Nejvíce jsem ovšem zvědav jestli bude Cra pokračovat ve stylu který Dallásek vždy hrál, tedy z tuhé defenzívy a s max. bojovností a obětavostí, já doufám že ano, protože tento styl je nám vlastní a fakt ho umíme............ :thumbsup: :thumbsup: !!!!
Come on ENGLAND píše:Nejvíce jsem ovšem zvědav jestli bude Cra pokračovat ve stylu který Dallásek vždy hrál, tedy z tuhé defenzívy a s max. bojovností a obětavostí, já doufám že ano, protože tento styl je nám vlastní a fakt ho umíme
Tak na to jsem tedy zvědavý maximálně. Jestli se Crawovi něco vytýkalo, tak že Kings pod ním hráli totálně bez systému s velkou volností směrem dopředu a patřili mezi nejměkčí týmy NHL :D Ale těžko srovnávat... No, možná se ale chystá i velký návrat Dana Cloutiera, těžko si ty dva bez sebe představit...
No Sidney s tímto mě nestraš, to by mě zabilo :wink: . Jakožto skalní fanda Dallásku si zakládám právě na tom, že naši hráči mají vždy na 1. místě defenzívu a plnění svých úkolů dle své pozice a že TÝM je vždy na 1. místě, na jednotlivce se u nás nehraje. Jestli Nie vyhodil Tippyho, který je pověstný svým defenzivním a propracovaným stylem a přivedl "ocáska" který nám to všechno rozbije a budeme hrát MÁSELNICKÝ hokej, tak pak jedině střelit na komoru oba 2 :wink: :roll: :frajer2: - ale snad se tak vážně nestane...... :thumbsup: :thumbsup: !!!!
Kdyžtak napiš mi něco o Crawfordovi z doby co byl u Vás, třeba jestli protěžuje nějaké hráče, jak se staví k médiím a vůbec nějaké zajímavosti o něm jestli víš, hodně mě to zajímá - díkes........ !!!!
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Na nějaký Crawfordovo exces si ani nevzpomínám. Vlastně loni se znovu začal probírat jeho podíl na kauze Bertuzzi - Moore, kdy byl nařčen, že ten útok na Moora byl na jeho pokyn, což samozřejmě ihned odmítl. Momentálně pracuje jako analytik nebo spolukomentátor pro TV, takže s médii mít problém nebude.

Jako kouč v Kings totálně propadl, ale je otázka, nakolik za to mohl on a nakolik politika a stav organizace. Nicméně je fakt, že Kings pod ním hráli bez obrany, hráči měli víceméně dost volnosti směrem dopředu. To všechno je dobře čitelné ze statistik, zatímco nebyl až takový problém s přesilovkami a počtem vstřelených gólů vůbec (průměr NHL), v obdržených gólech, ve střelách proti a oslabeních patřili Kings na samé dno.

Crawford je jinak hodně známý svým neurotickým chováním na lavičce, kdy snad neustále a na každého kolem sebe řve a řve, což se logicky ne každému hráči líbí. Nejvíc se po jeho odchodu ulevilo Jacku Johnsonovi, se kterým si nepadl do oka asi vůbec. A matně si vzpomínám, že i Višňovský s ním měl nějaký problém.
Obrázek
Určitě nedokázal z Kings vytvořit tým, tedy to, aby hráči drželi při sobě a byli ochotni se za sebe postavit. Typickou ukázkou bylo, když v zápase s Coloradem Smyth píchl do LaBarbery a zlomil mu žebro za boharovného přihlížení hráčů Kings, zejména kapitána Blakea. A s tím souvisí celková měkkost Kings, kdy se hráčům nechtělo chodit před obě branky a do soubojů v rozích.

Crawford se bere jako vyhovující a vhodný trenér pro zavedený a zkušený tým, nikoliv pro tým plný mladých hráčů, se kterými pravděpodobně příliš zacházet neumí. Tak se alespoň vysvětlilo jeho loňské vyhození.

Co se týká případného prosazování hráčů, tak mě hned napadne samozřejmě Cloutier a asi i Blake, což ani v jednom případě nebyla dobrá volba. V Kings se to dost měnilo, takže ani nemohl mít víc oblíbenců.
Tak to s tím že byl Toddem nařčen že to zbití Moorea přikázal jsem slyšel i četl, no z těch pár Vašich zápasů co jsem loni viděl mi fakt přišel na střídačce jako docela rapl, v porovnání s totálně klidným Tippym (patrně nejklidnější trenér v lize) to bude hodně velký kontrast, ale předpokládám že když si bude hubu otvírat až moc tak ho Morry jakožto správný kapitán přes ní vezme hokejkou a krapet se zklidní :wink: :) .
Jinak Cloutierea si s sebou asi také nepřitáhne, i když tohoto gólmana mám rád, tak již nyní máme podepsané Turcieho a o post 2 bojující Climieho a Krahna.
No kdyby k nám přetáhl Dustina Browna to by byla jiná, co Ty na to Sidney.......... :wink: :frajer2: ??

Jsem fakt zvědav jak mu to u nás půjde i jak to s Nie poskládají - u Vás ta hra do 2/3 ZČ dobrá, předtím ve Vancy se to zase docela řezalo pod jeho vedením, tak snad to půjde...... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: !!!!


Let´s go DALLÁSEK................ !!!!!!!!
Browna? Po Norströmovi další kapitán Kings v Dallasu? Popravdě na Dustinovi zrovna moc nelpím, takže za adekvátní náhradu bych ho i oželel. Můj problém není v samotném Brownovi a jeho hře, ale spíš v tom, že hraje v první lajně, kam absolutně (zatím) nepatří...
Jere Lehtinene podepsal smlouvu na 1 rok za 1,5 mil.
Je to skvělé, že Jere podepsal, sice jen na rok, ale při tom jeho chatrném zdravý je to pochopitelné, že vedení Dallásku zvolilo právě tuto délku smlouvy. Je to stále velice platný hráč a jestli bude zdravý tak nám hodně moc pomůže. Navíc hráče takového formátu za 1,5 mil. je parádička, Jere se ukázal jako soudný člověk který ví, že v kontextu s těmi svými zdravotními lapáliemi kterými si prošel za poslední 2 roky si moc vyskakovat nemůže. Nyní máme stále spostu místa pod stropem na podepsání Zubieho (uvidíme jak toto dopadne), pořádné posily do obrany a snad i na 1 top forwarda, uvidíme. Jinak jsem také zvědav pro který klub se nakonec rozhodne Gustavsson, u nás jako 2 by se mi moc a moc líbil :yes: :yes: !!!!
No tak konečně se také něco událo s tou naší obranou, již jsem začínal být krapet nervózní. Se Zubiem to vypadá všelijak, takže jsem moc rád že mohu Karlise přivítat do naší organizace. Se svým stylem hry by k nám měl dokonale zapadnout, jeho bojovnost a obětavost je příkladná. Navíc přinese do hodně mladé obrany notnou dávku zkušeností. Zkrátka super podpis za super cenu. Nyní je tedy jasných 5 beků do 1. týmu, a to Daley, Robidas, Skrastins, Grosmann a Niskanen, v záloze máme mladého a nadějného Fistrice a také Hutchinsona. Kdyby se podepsal Zubie tak je pořešeno a stále máme spoustu místa pod stropem - řekněme na 1 TOP forwarda, že by :wink: ?? Již by se také mohl rozhoupat Gustavsson, kam ty jeho kroky povedou - u nás máme několik Švédů, mohl by skončit u nás :yes: :yes: !!!!
ENGLAND - The3LIONS píše:No tak konečně se také něco událo s tou naší obranou, již jsem začínal být krapet nervózní. Se Zubiem to vypadá všelijak, takže jsem moc rád že mohu Karlise přivítat do naší organizace. Se svým stylem hry by k nám měl dokonale zapadnout, jeho bojovnost a obětavost je příkladná. Navíc přinese do hodně mladé obrany notnou dávku zkušeností. Zkrátka super podpis za super cenu. Nyní je tedy jasných 5 beků do 1. týmu, a to Daley, Robidas, Skrastins, Grosmann a Niskanen, v záloze máme mladého a nadějného Fistrice a také Hutchinsona. Kdyby se podepsal Zubie tak je pořešeno a stále máme spoustu místa pod stropem - řekněme na 1 TOP forwarda, že by :wink: ?? Již by se také mohl rozhoupat Gustavsson, kam ty jeho kroky povedou - u nás máme několik Švédů, mohl by skončit u nás :yes: :yes: !!!!
Zubov uz je podepsany za 2,1 mega na 1 rok....sestava by mohla vypadat takhle:Morrow,Richards,Eriksson,Neal,Ribeiro,Ott,Brunnstrom,Modano,Lehtinen,Barch,?,Benn,Glennie....Zubov,Robidas,Niskanen,Daley,Grossman,Skrastins,Fistric....Turco,Gustavsson?
navic vam i s touhle sestavou porad zbude kolem 9 mega!ale to pristi rok hrave schlamstou nove smlouvy Erikssona,Otta,Neala,Robidase ci Niskanena :D
Před 1/2 h jsem byl na našich oficiálních stránkách a není tam o tom ani zmínka :shock: :wink: . Jdu mrknout na TSN, jestli je to opravdu tak, tak jsem velmi šťastný, Zubieho jsem v týmu chtěl a ta částka je skvělá :clap: :clap: . Obrana je tedy pořešena :yes: :yes: :good: :good: !!!!
ENGLAND - The3LIONS píše:Před 1/2 h jsem byl na našich oficiálních stránkách a není tam o tom ani zmínka :shock: :wink: . Jdu mrknout na TSN, jestli je to opravdu tak, tak jsem velmi šťastný, Zubieho jsem v týmu chtěl a ta částka je skvělá :clap: :clap: . Obrana je tedy pořešena :yes: :yes: :good: :good: !!!!
jestli je obrana poresena se uvidi podle Zubovove formy :D
Když je Zubie zdravý, tak má hodnotu stále okolo 5 mil., ale jelikož poslední 2 roky byl více u doktora než-li na ledě tak se domnívám že těch 2,1 mil. je adekvátních. Je to stále 1 z nej beků ligy co se týče rozehrávky a PP, o jeho formu strach nemám, tu má velmi dobrou již 15 let :) . Spíše mi ale Leo řekni odkud máš že podepsal, ani na TSN o tomto podpisu nic není :shock: ??
ENGLAND - The3LIONS píše:Když je Zubie zdravý, tak má hodnotu stále okolo 5 mil., ale jelikož poslední 2 roky byl více u doktora než-li na ledě tak se domnívám že těch 2,1 mil. je adekvátních. Je to stále 1 z nej beků ligy co se týče rozehrávky a PP, o jeho formu strach nemám, tu má velmi dobrou již 15 let :) . Spíše mi ale Leo řekni odkud máš že podepsal, ani na TSN o tomto podpisu nic není :shock: ??
myslim ze nhlpro nebo neco takoveho ale cetl jsem to ze podepsal za 2,1 mega na 1 rok
822 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES