Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DALLAS STARS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Lehtonen otres mozku.. Par dni out..


:-D
Hemský :giggle: .. Hrál kulové v Dallasu, nehrál se Spezzou kvůli kterému tam podepsal, tak se urazil a zranil. :lol2: 11 z a 0+1 je strašné na to, že hrál svého času i v 1 PP.. :hroza:
Guddy.44 píše:Hemský :giggle: .. Hrál kulové v Dallasu, nehrál se Spezzou kvůli kterému tam podepsal, tak se urazil a zranil. :lol2: 11 z a 0+1 je strašné na to, že hrál svého času i v 1 PP.. :hroza:
Hemsky je strasne polarizujici element, chvili se mi zda ze by vyresil nas problem na kridle a ze je fakt dobrej. A pak pochopim ze je to jen fatamorgana.. Zatim katastrofa a jak jsem uz psal predtim, Spezzy je vedle neho skoda a proto tenhle centr casto alternuje jako kridlo s Bennem a Seguinem. Dallas by mel neco s tou obranou delat, byla by skoda aby takhle atraktivni ofenzivni team mel kvuli tomu prijit o sezonu a o PO.
V mých očích (a že jej mám nasledovaného opravdu hodně) je to jeden z nejpřeceňovanějších hráčů v NHL. Dlouhé roky se o něm mluvilo jako o nadprůměrném hráči (ano, kdysi dávno tomu ještě v Edmontonu bylo), ale poslední roky šel strašně dolů. Už nemá ten drive jako dřív a co víc, ani kličkama už se moc nepředvádí (až na tu památnou proti Tampě v dresu Ottawy). navíc ta jeho zranění :slap: ..

No Dallas měl ty peníze investovat spíše do obránce. Ale chápu, čekalo se, že Hemský se Spezzou budou druhé duo za Bennem a Sequinem. Teď se to soudí lépe no. :neviem:
Dallas Stars center Jason Spezza has agreed to a four-year contract extension with an average annual value of $7.5 million, according to TSN.
Home discount? :sarcasm:
Obrázek :lol2:
Stars měli v Coloradu za celý zápas téměř dvojnásobek shot attempts oproti Avs (konkrétně 84 ku 43, což udělalo neuvěřitelnou puck-possession 66.14 %) a stejně prohráli. Střeleckou převahu navíc prohlubovali od začátku až do konce utkání, viz křivka v corsi tabulce. Takové zápasy prostě Dallas nemůže ztrácet, pokud chtějí pomýšlet na nějaký úspěšný zásah do boje o play-off.

Obrázek

Navíc co je fakt tristní je ta jejich přesilovka, kde mají potenciál na to drtit v ní každého, ale oni nejsou schopní nebezpečně vystřelit, ba mnohdy dokonce ani udržet pásmo. Chybí tam hlavně nějaký kvalitní bek na modré čáře, který by jim to quarterbackoval, dokázal trpělivě podržet puk a správně zhodnotit situaci, než se rozhodne, kam pošle puk. Daley se tam vůbec nehodí. Ten puk jim z té modré čáry utíká strašně často a Coloradu nabízeli až příliš mnoho možností pro brejky. Celá ta jejich přesilovka jako celek působí dost nahodile.
jamie and tyler were on the ticket sportsradio this afternoon, and jamie was asked if he and jordie room together. this ended up shifting into a wild (and hilarious) conversation about the sedins.
KKTI puberťáckí :thumbsdown:

Hank :klobuk:
http://www.thehockeynews.com/blog/henri ... ckey-gems/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ohlund píše:
jamie and tyler were on the ticket sportsradio this afternoon, and jamie was asked if he and jordie room together. this ended up shifting into a wild (and hilarious) conversation about the sedins.
KKTI puberťáckí :thumbsdown:

Hank :klobuk:
http://www.thehockeynews.com/blog/henri ... ckey-gems/" onclick="window.open(this.href);return false;
Seguin mozno v Dallase uz (tak vela) nechlasta a nepretahuje manzelku spoluhraca ale primitivom ostal a nemyslim ze sa to moze niekedy zmenit.... ruky, nohy ma talentovane ale hlava ostala prazdna...
Kower píše:
Ohlund píše:
jamie and tyler were on the ticket sportsradio this afternoon, and jamie was asked if he and jordie room together. this ended up shifting into a wild (and hilarious) conversation about the sedins.
KKTI puberťáckí :thumbsdown:

Hank :klobuk:
http://www.thehockeynews.com/blog/henri ... ckey-gems/" onclick="window.open(this.href);return false;
Seguin mozno v Dallase uz (tak vela) nechlasta a nepretahuje manzelku spoluhraca ale primitivom ostal a nemyslim ze sa to moze niekedy zmenit.... ruky, nohy ma talentovane ale hlava ostala prazdna...
karma :petrik:

nikomu neprajem nic zleho ale Segedin na isty cas dohral :fucker2:
:good:
Za co dostal Kulikov 5+10?..
Guddy.44 píše:Za co dostal Kulikov 5+10?..
Clipping se zranenim. Co neni jasne?
jaky clipping, co to su za nezmysly zase...Kulikov ten bodycek nezvladol, mohlo to byt maximalne podrazenie....5+10? to je snad vtip
Souhlasím s Pali_Caps. Já v tom právě taky nevidím nic.. Navíc prej Kulikovovi hrozí disciplinárka. Ale jestli je nějaký přesný výčet v pravidlech, nechám se klidně poučit. Ale z mého pohledu zatím trapárna..
Utok na kolena..

http://video.nhl.com/videocenter/console?id=464954" onclick="window.open(this.href);return false;
Mi tedy pak někdo řekněte, jak se má hitovat. To už se může hitovat jen pomocí toho, že dáš někomu "strom", tedy hit zepředu? Vždyť prdelí se hitovalo odjakživa. Nebyl s tím problém. A že někdo trefí v té rychlosti kolena? nebo se to nepovede? No to mě podrž.. Ale pokud je to v pravidlech.. :hroza:

Nicméně, jestli toto je na disciplinárku a prý se řeší, že tam byl úmysl a hit to byl zbytečný.. To hit to byl zbytečný jak řekl po zápase Ruff, to mě rozsekalo. To, že Segedín nahrál vteřinu před hitem, to si vyloženě pro to šel. Dobře mu tak..
Guddy.44 píše:Vždyť prdelí se hitovalo odjakživa.
Muzes hitovat prdeli, ale nesmis na uroven kolen. Minimalne na stehna.
A jak to v té rychlosti měl odhadnout? A co když je to prcek a já jsem obr? Spíš by se tu měl posuzovat úmysl než nějaké kolena. A úmysl v tom nevidím. Prostě Kulikov se snažil zastavit hráče s pukem (ten puk odehrál těsně před hitem), který kdyby projel blíže, dá s jeho skillem klidně gól. Prostě bych dal 2 minuty za nepovedený hit. :neviem: Ale jako, když už se dalo 5+10, tak ta suspendace je nesmysl. Nebo tam snad někdo vidí úmysl zranit jej? nebo jak řekl Raff, byl to zbytečný zákrok? Ani jedno tam nevidím. Navíc, Kulikov žádný prasárny nedělá. Ještě jsem tedy nikdy u něj nic neviděl. Samozřejmě, neviděl sem všechny zápasy takže..
Ujistuju te, ze kazdej hrac moc dobre vi, ze to delat nema. Je tedy na jeho zodpovednosti, jestli to trefi, jak ma.
Proc myslis, ze se nedavno Voras porval? Myslel si, ze mu miril na kolena.
Celkom zaujimave prispevky od niektorych... zaujimalo by ma ci by ste rovnako pisali keby taky 'nevydareny a neumyselny' hit spravil Marchand na Stamkosa ci Crosbyho... ak Kulikov nedostane aspon 3 zapasy (ja osobne by som taketo zakeractva riesil 7 az 10 zapasmi a hned by sa vytratili z NHL) tak je cela NHL na smiech...
Kulikov tam šel jak idiot a pokud takovéhle hity neumí, tak by se o ně neměl ani pokoušet. Je jasné, že do toho nešel s úmyslem někoho zranit. Věřím tomu, že žádný hokejista v NHL nikdy nechce nikoho zranit. Ale tady je prostě zcela jasně viditelné, že ten pokus o hit provedl hodně špatně a šel na nohy = faul v jakémkoliv hokejovém vesmíru.

Kower napsal dobrou poznámku. Byl to hit na všeobecně neoblíbeného Seguina a Kulikov není známý jako zákeřák, tak se to snáz obhajuje, ale prostě tohle byl hnusný faul, který do NHL nepatří. Trest v zápase oprávněný a pokud dojde k suspendaci, tak proti ní nikdo nemůže říct ani popel.
Já samozřejmě neříkám, že mám pravdu. Proto jsem tuto debatu taky započal. Zajímaly mě vaše názory. Ta Kowerova poznámka má opravdu něco do sebe. Takže i já po tomto poněkud přehodnocuji ten pohled na ten hit. Jsem zvědav, jak to nakonec dopadne. Jestli dostane Dmitry trest, tak naše obrana už bude horší jak obrana v kdejakém AHL týmu..
Seguin je out na 3-6 tydnu a Kulikov jde na osobni pohovor, takze zrejme suspendace 5+..
822 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES