Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DALLAS STARS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

ráno som nechápal čo sa mohlo stať, že nedohrali a až po zhliadnutí záznamu som pochopil, :?
tak dúfam že Peverley bude naozaj v poriadku a že sa dá zdravotne do poriadku tak, aby zasa plnohodnotne hral, :yes: sú to nepríjemné okamihy, ale v tomto prípade verím že so šťastným koncom. :) :wink2:
Gorol píše:Dnes proti "Modrokabátníkům." Potřebujeme nutně body protoze se tam furt motáme kolem toho 8. fleku a to mě znervozňuje :-D furt lepší ale tohle než být jako v předešlých sezonach už mimo hru. Patrně to však budou nervy do posledního zápasu, snad to letos už konečně to play off dopadne :pray: V bráně by měl být dnes Tim (Kari má otřes mozku :cry: ). Letos jsme s CBJ hráli jen 1x a to před pár dny, kdy vyhráli 4:2 Doufám, že tentokrát to urvem. V posledních 10 vzájemných zápasech jsme 5x vyhráli a stejně tak prohráli, takže uvidíme.
a vitaj priateľu, tiež som rád za fanúšika Stars, je to sympatický team, taký pracovitý. :yes: :good:
Jak jde o zdravi je to hnus.Uplne jsem si vzpomel na Fishera.
Vítej Garole! :klobuk: Snad nejsi jak ten fanda Winnipegu, co napsal jeden příspěvek a šel dál. :jn:
Díky za vřelé přijetí :) to Guddy: kdybych tu měl byt kvůli nějakému jednomu příspěvku, tak to se tu radši ani neregistruju. Bohužel jsem toto forum objevil až nedávno, jinak bych tu byl pečený, vařený mnohem dřív :-D co se Pevse týče, bojím se, že to bude muset zabalit, takto hazardovat se zdravím je napováženou :nono: já osobně bych se po tomto incidentu bál znovu vlézt na led.
Je to tam! :clap: důležité 2 body proti nej týmu NHL :good: zápas parádní, skvělý Timmy, ale taky Miller :klobuk: Modlil jsem se ať nejsou nájezdy, protože Oshie ze Steenem potažmo Tarasenkem by Thomase nejspíš pěkně vykoupali :) Nakonec to Benn trefil
Dneska to byl nejlepší výkon, jaký jsem od vás letos viděl. Přijeli jste do St. Louis fakt dobře připravení. Perfektně jste nás dostupovali, nenechávali našim hráčům ani kousek místa a po celý zápas drželi tempo. Bylo to celkově hodně bojovné a bruslivé utkání. Remíza je, řekl bych, spravedlivá a ten bod navíc pro vás je určitě zasloužený, přeju vám to. :klobuk:

Mimochodem, je celkem reálný předpoklad, že se spolu utkáme v 1. kole play-off. :)
Stars winger Alex Chiasson was shaken up by the Rich Peverley incident on Monday night and did not fly with the team to St. Louis, Stars general manager Jim Nill said from Dallas.

Chiasson was taken to the hospital and released, but the Stars felt he did not need to be playing today in St. Louis.

Tak s Chiassonem to taky značně otřáslo...
Gorol píše:Stars winger Alex Chiasson was shaken up by the Rich Peverley incident on Monday night and did not fly with the team to St. Louis, Stars general manager Jim Nill said from Dallas.

Chiasson was taken to the hospital and released, but the Stars felt he did not need to be playing today in St. Louis.

Tak s Chiassonem to taky značně otřáslo...
ono asi zadnej div. nevim jak k sobe maji blizko, ale stat se mne, ze vedle me vlastne umre kamarad (pak ho sice ozvi) ale taky by mi asi nebylo nejlip.
honziss píše:Mimochodem, je celkem reálný předpoklad, že se spolu utkáme v 1. kole play-off.
souhlas, před Minnesotu se ještě do konce základní části dostanete :yes:
Ztratili jsme vyhraný zápas. Vest 3:1 a ještě to pustit, to by se týmu, který bojuje o PO nemelo stávat :thumbsdown: Kdyby Seguin proměnil ten svůj únik z kraje 3.tretiny mohlo byt vymalováno, ale to jsou jen kdyby a naopak palec nahoru pro Calgary, které to nevzdalo a bojovalo až do konce, což jim nakonec přineslo zaslouženě vítězství.
Nějakou dobu jsem tu nebyl, je teď na vše strašně malo času. Dneska s Pens. No doufám, že se nám dneska zadaří a překvapime. Kari je připraven, Horcoff stále mimo. Za Pens by měl nastoupit Zatkoff.

Co se tyče nedohraného zápasu s Colubusem - odehraje se 9.dubna, stav zůstane 1:0 pro Jackets, ale hrát by se mělo znovu celých 60 minut.
Teď nwm, jestli byl Dallas tak špatný, nebo my tak dobří. V první třetině nás sotva pustil do jejich pásma.. Vyžebral si 5 přesilovek a já nwm co ještě. Ale to co zapnul od druhé půle, to mi přišlo jako těžká rezignace na PO. Od 10. minuty druhé třetiny jsme je motali tak, že jsme jim mohli napálit klidně 7 banánů a nikdo se nemohl divit. Dobře prosranej zápas. Report si pak odpoledne písnu na topik Panthers. :yes:
Obrázek

Tak šťastného som ho snáď ani nikdy nevidel.

:jupi: za posledné roky si to nikto nezaslúžil viac, ani Columbus.
So Seguinom to Dallas vychytal na celej čiare. Čo by som ja dal za takého hráča v Newarku :frajer2:
Asistent trénera Dallasu Stars, James Patrick, bol zatknutý a obvinený z napadnutia po tom, čo sa minulý týždeň dostal do konfliktu so svojou priateľkou.


Päťdesiatročný odborník udrel svoju priateľku počas hádky, ktorej zárodkom bol obsah v jeho mobilnom telefóne. Všetko začalo 30. apríla o pol druhej ráno v jeho dome. Patrick prišiel domov pod vplyvom alkoholu pokrytý zvyškami po vracaní. To však takým problémom nebolo.

Jeho priateľka mu pomohla vyzliecť sa a potom ho konfrontovala po tom, čo uvidela v jeho mobile niekoľko nevhodných textových správ od inej ženy. Následne sa začali naťahovať o telefón, Patrick ju chytil pod krk a zatlačil jej hlavu k vodovodnému kohútiku v kúpeľni. Utrpela pri tom tržnú ranu na dolnej pere.


Omylom som to dala do topicu Anaheimu :D
Dallas Morning News reports the Dallas #NHLStars will be looking for a second line center via free agency or trade this offseason
Vinny. :modlenie:
Rono píše:
Dallas Morning News reports the Dallas #NHLStars will be looking for a second line center via free agency or trade this offseason
Vinny. :modlenie:
No doufám, že V Dallasu nebudou tak tupí, aby vzali zrovna Vinnyho
GM Jim Nill went after Vincent Lecavalier last summer. Options for the Stars: Jason Spezza, Paul Stastny and Ryan Kesler. Long-shot options in Eric or Jordan Staal. Bridge scenario in Mikhail Grabovski. Go with Eakin and have third line options in Vern Fiddler, David Legwand, Steve Ott and Jay McClement.
Vole, toto leto bude dosť nadpriemerných hráčov available, myslím si, že pri GMs ktorí sú "willing to make a trade" sa máme na čo tešiť :yes: :cookies:
Pochybujem, ze by Vinny rusil NMC kvoli Dallasu :neviem:
Obrázek
Rono píše:Obrázek
To asi nepotřebuje komentář :giggle:
Horcoff ještě není vyplacený? :-O
http://blackoutdallas.com/2014/08/02/da ... ks-tenure/" onclick="window.open(this.href);return false;
822 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO