Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DALLAS STARS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

megaton píše:rychlej soud po jednom nepovedem tripu...
Tak jiste, vytocili mne a castecne jsem si vylil frustraci, nicmene kdybych si to nemyslel tak to sem nepisu.. V PO je teamy jako LA nebo Chicago sundaj s prstem v nosu.
to si nemyslim. Krome kvalitniho golmana maj vsechno.Obrana je tezce nedocenena a kdov vi, treba Niemi chytne co musi a znova bude slavit cup. Jednou uz mu to na nej stacilo.
:wub:
Ye, to je něco, co on umí, když na to dojde. Vždycky sem litoval, že z těch poděsu typu Andy, Cleary, Emmerton a spol. u nás nezůstal právě Eaves.
JKL píše:Ye, to je něco, co on umí, když na to dojde. Vždycky sem litoval, že z těch poděsu typu Andy, Cleary, Emmerton a spol. u nás nezůstal právě Eaves.
Taky jsem měl Patrika rád :good:
Tak tak, hoši. Ak je v NHL niekoľko hráčov, ktorým prajem aj po odchode od nás, Patty je jedným z nich. :yes:
Na ruskych forumoch sa objavila sprava, ze Nicuskin, podobne ako Grigorenko, ma zmeneny rok narodenia, v skutocnosti je starsi. Neviete o tom nieco?
:pc:
:giggle:
:sok:
:cry: Ten útok je fakt polorozpadlý pomalu. Janmaark zraněný, Eakin taky, Hemský, Big Val v KHL, Fiddler se Sceviourem pryč, teďka navíc něco vynechal Spezza, k tomu i Hudler. Pak se nemůžeme divit, že to Dallasu zatím skřípe. Navíc, když připočteme ty dva finské cedníky, co jim zabírají přes 10 milionů.
Hudlera postihla reprezentacni kletba..
Mozna si to mel na Svetovej pohar rozmyslet..
Uz je zase nemocnej..
První dva góly pro Gemela Smithe v NHL.

Má ještě mladšího, ale většího bráchu: http://www.eliteprospects.com/player.php?player=252472" onclick="window.open(this.href);return false;
Takze Eakin dostal 4 zapasy..
NICHUSHKIN co dělá v KHL? Se nedohodl na smlouvě? Není to tak dávno, na YT jsem viděl dokument o Dallasu a tam ho spoluhráči vychvalovali, jak je to super spoluhráč, že to není typická ruská povaha, ale že na sobě strašně maká a snaží se zlepšit angličtinu. Navíc, i Jarda o něm prohlásil, že je to nejtalentovanější hráč, jakého kdy viděl (a to je co říct). Tak sakra, mi neříkejte, že utekl za penězma.. To by mě mrzelo. Já ho v jeho první sezóně (vlastně už v pre-season) začal žrát. :cry:
Guddy.44 píše:NICHUSHKIN co dělá v KHL? Se nedohodl na smlouvě? Není to tak dávno, na YT jsem viděl dokument o Dallasu a tam ho spoluhráči vychvalovali, jak je to super spoluhráč, že to není typická ruská povaha, ale že na sobě strašně maká a snaží se zlepšit angličtinu. Navíc, i Jarda o něm prohlásil, že je to nejtalentovanější hráč, jakého kdy viděl (a to je co říct). Tak sakra, mi neříkejte, že utekl za penězma.. To by mě mrzelo. Já ho v jeho první sezóně (vlastně už v pre-season) začal žrát. :cry:
Měl problém s Ruffem, který i v PO na úkor jeho i po dobrém výkonu stavěl dřeváky jako Moena třeba. Asi cítil, že potřebuje hrát, při těch zraněních by se hodil, ale takhle se 2 roky vyhraje a pak se snad vrátí. Teda takhle v to doufá Nill, který doufá, že za 2 roky se vrátí jako lepší hráč.
:pc: :pc: :lol2: :lol2:
Oceňuji, jak dokáže rychle měnit emoce. Klidný - nasraný - klidný. :lol2: Správný "C". :good:

Tohle jsem jednou zkusil ze svým "dřevem" a málem jsem si zapíchl zlomenou hokejku do stehna.
Me se libi ze je videt ze to fakt sere. :) to mam daleko radsi nez lidi co maj rad stejnej ksicht. :)
JKL píše:Ye, to je něco, co on umí, když na to dojde. Vždycky sem litoval, že z těch poděsu typu Andy, Cleary, Emmerton a spol. u nás nezůstal právě Eaves.
16 gólů :?
Dallas do toho :wave:
Ruff sa už nevráti, my sme vyhodili Desjardinsa... Willie dokázal vyhrať AHL s Texasom, takže organizáciu Stars aj ich prospecty pozná. U nás ho kritizovali aj zato že nedáva šancu mladým a preferuje veteránov lebo chce za každú cenu vyhrať, tak to nie je coach čo sa hodí do tímu v prestavbe ale ked sa pozrieme na Dallas tak oni mali tento rok vyskladaný tím ktorý by presne Williemu sedel, samí veteráni (Spezza, Hamhuis, Eaves, Hemský, Hudler...) a po minuloročnom PO boli v mode win now . Neviem čo tam Nill vymyslí v lete ale pokial to celé nevyhodí do luftu tak si myslím že Desjardins by sa tam hodil. Ja som ho mal celkom rád, ako človek bol super, ale do tímu v prestavbe sa nehodí.. dúfam ale že v NHL zostane a chcel by som ho vidieť na lavičke Starz. :hmm:
Nill hlavně musí vyřešit brankáře. Jednoho z těch dvou sněhuláků vyměnit/vyplatit/poslat na Mars, druhého nechat jako dvojku a v létě jít ideálně po Bishopovi. Jinak tam ani Desjardins ani nikdo jiný s tím moc neudělá.
Nj preto som písal že v prípade ked to v lete nevyhodia celé do vzduchu.. v útoku končí zmluva trojici Hudler, Hemský a Sharp a ja by som nepredlžoval ani jedného :neviem: , ale niekto z nich podla mňa určite zostane už len preto že len tak nahradiť hned 4 útočníkov ked počítam aj odchod Eavesa nebude také jednoduché. V obrane tiež okrem Klinberga nič moc, Hamhuis je skôr taký Bieksa v.2 .. A tá strašná brána.. Som zvedavý na to leto, ale strašne rýchly pád z contendera do takýchto :ho*no: . A po odchode Ruffa je Nicuškinov návrat reálnejší (aj ked až o rok), ako mu to išlo v KHL?
822 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG