Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON BRUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ideme live na NOHE!!! ...aspon mini pozitivum dnesneho vecera, nemusim hladat :hop:
Golf season sa neodvratne blizi :nervozny: ... :golf:

Mam taky pocit ze Pens nedopustia hanbu s sBuffalom, ved naposledy s nimi prehrali pred dvoma rokmi :lol2:

Takze dnes si nas posledny zapas sezony vychutnam, hlavne niektorych hracov mozno napsoledy v bostonskom drese.

:klobuk:
Kower píše:P.S.: Tampa prilieva olej do ohna... pred zapasom dali na lad logo Stanley Cup Play-offs... neverim ze ho tam nemohli dat po zapase alebo zajtra ci neskor kedze PO sa nezacne skor ako v stredu!
a? :eek2:
Pozrel som sa teraz do tabulky a napadli ma dve myslienky... Ako stupidne teraz vyzera ten napad nasadit Subbana na Edmonton ci totalne nezvladnuty zaver s Calgary? A takychto momentov sme mali neurekom pocas celej sezony. :hroza:

Dnesny zapas bude o sebareflexii kazdeho hraca... som zvedavy najma na Soderberga ci sa opat bude po lade pohybovat ako na verejnom korculovani ako proti Panthers ci ukaze aspon trocha emocii... Smitha by som rovno dal na tribunu lebo od neho uz ani nic necakam a dufam ze dnesok je jeho posledny den v kariere Bruins.
Tak a prichadza posledna tretina sezony a celkovo aj Boston Bruins ako ho pozname za poslednych par rokov. :verysad:
Našim sa zjavne nechce ísť na golfik :lol2:
https://twitter.com/matthewkoval_/statu ... 01/video/1" onclick="window.open(this.href);return false;

:ahoj:
Tuukka: "Na konci kazdeho dna dostanes, co si zasluzis. Presne toto sme si zasluzili my." :good:

inak sa uz spekuluje, ze Chiu nahradi jeho asistent Sweeney, ktory je byvalym spoluhracom nasho prezidenta Neelyho
:waa: a teraz sa modlit aby som videla 4finale USA s dakym... a mozno uvidim


snad pojde :pray: :wub:
Boston vyhodil Chiareliho. Chyba ak nenajdu niekoho lepsieho co bude tazke lebo to bol velmi dobry GM. Aj ked v poslednej dobe uplne idealne tahy nerobil jeho zasluha na SC je obrovska.
Pěkně :slap: Tohle si nezasloužil, ale on dlouho nezůstane bez práce - Toronto? :-D
Dalo sa to cakat po takejto sezone. Myslim, ze postupne kazdy rok sa coraz viac bal robit nejake zmeny.
Kazdopadne za tie roky a pracu, ktoru pre Bruins odviedol mu patri jednoznacne vdaka! :klobuk:
Hlupy tah... vraj to dostane Sweeney ktory je Neelyho clovek a potom je len otazka dni, minut ci skor sekund ked sa zabavia aj Juliena (o konflitke v nazoroch Juliena a Neelyho sa pisalo este aj v sezone ked sme vyhrali Pohar). A najvacsi humor nastane ked sa potvrdia spravy ze Mike Milbury je horucim kandidatom na trenera.
Kower píše:Mike Milbury je horucim kandidatom na trenera.
:lol3:
Kower píše:najvacsi humor nastane ked sa potvrdia spravy ze Mike Milbury je horucim kandidatom na trenera
este vacsia sranda by bola, keby sa Milbury stal GM. To by zasa vymenil Charu za vrece pukov :panika:
Neviem ako reagovat :D ...ale budu to zaujimave casy Sweeneyho este prežujem, ako sa hovorí, ale Milbury snad nebude :-D
Chia :rozlucka:
vyhodit Chiu po prvom velkom neuspechu po dlhej dobe? no ja neviem no..adekvatne nahrady nerastu len tak na stromoch
Anty píše:vyhodit Chiu po prvom velkom neuspechu po dlhej dobe? no ja neviem no..adekvatne nahrady nerastu len tak na stromoch
Neely vraj chce mat posledne slovo pri zlozeni timu takze neverim ze mu na to pristupi niekto ako Shero. Ak novy GM nebude Sweeney tak to bude velke prekvapenie.

Som zvedavy kam pojde Chiarelli... zmluvu a teda garantovany plat ma este na 3 roky, spomina sa Toronto ale ja by som si ho vedel predstavit aj ako GM v Las Vegas od 2016... pokial on a jeho rodina maju radi teplo, zabavu a hazard.
Sverberg ide chytať do KHL => do UFY
http://slovaknhl.sk/24104-bruins-oslovi ... itals.html" onclick="window.open(this.href);return false;

tak tohoto keby ziskate, je koniec ery Bruins..to Vam garantujem :!: Za 17 rokov sme sa nedostali cez 2 kolo PO. A to nehovoriac o jeho vycibrenom cite pri trejdovani
:panika: boze len tohto truľa niee...
Boston Bruins President Cam Neely announced today, May 20, that the Boston Bruins have named Don Sweeney the General Manager of the Boston Bruins.
A teď na lavičku Millburyho! :jn:
dalo sa cakat...uvidime...
7906 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS