Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON BRUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

http://www.nhl.com/ice/news.htm?id=795110" onclick="window.open(this.href);return false;
Potkan :grc:
:slap: to je pako toto fakt....ale svojou vinou sa pripravil o WC....ako hracik je sikovny, len ludsky nervy nema pevne....ale bohuzial nestali sa take veci prvy krat ....aspon pevne zapada pod nazov BIG BAD BRUINS....
Uz o par hodin :petrik: Winter Classic :waa:

no co jak to dopadne?

Krejci zraneny, Marchand zase svojou kravinou sa diskvalifikoval na tento zapas....

v prechadzajucom zapase sme dokazali nastrielat koencne viac golov....Hayes a Beleskey sa mi v poseldnje dobe pacia....

Obrázek

uz sa tesim :good: dufam ze im vyjde pocasie tak ako si praju...
Tak zufaly vykon, ako dnes predvadza Boston som za tie roky vo WC este nevidel, strasne nieco.
Nechapem co sa s nasimi stalo, hrali hrozne, bolo to cele zle....ziadne korculovanie, len stanie, ziadna poriadna akcia, nejazdili....obrancovai dnes totalne pohoreli, Rask ma pravo byt nahnevany pretoze pri vyrazenych pukoch alebo pri tyckah ma obranca odpalovat puk a nie cakat ci sa brankar stihne lezmo presunut.
Prvu tretinu sme odohrali totalne katastrofalne, tak odovzdany vykon som od nasich hrznedlho nevidela.

Neviem cim to bolo sposobene, mozno v kabine je zla atmosfera po tom co spravil Marchand a v podstate sa diskcvalifikoval pre toto stretnutie, alebo tam budu este ine veci, ale aj pri zabere na lavicku tot am bohvieakonezilo.

Rask sa dnes ako jediny z nasich naozaj snazil, pochyta co sa dalo ale jednoducho pokial hraci stoja jak na maturitnom stretnuti snehuliakov a kukaju na seba ktory sa skor rotopi tak to sa fakt neda....este makali dnes
Belseksy aj Hayes snazili sa to tam strielat ale ostatni neviditelni...

zaps pred tymto zapasom sme vyhrali dost jednozancne, myslela som si ze dostali chut do hokeja....ale ze predovetu taky vykon som necakala...som sklamana a dufam ze zacnu makat a ze od tejto vyhry to nebude dalsia predpoved pre zvysok tohto rocnika ...hoci od tohto rocnika encakam nic svetoborne pretoze mame kader aky mame a Swee to pooondial ako sa len dalo....ale newa musie s tym zit a nezmenime tieot skutocnosti.

Montreal hral vyborne, v prvej tretine nas k nicomu nepustil, k tomu prispela aj nasa pasivita stacilo len drobnucne napadanie supera a uz sme mali v plienkach bobky. To ze muzstvu nevyjde jedna tretina sa moze stat, ale ze neprisla zmena v hernom systeme po prvejtr etine, ze hraci nepridali do korcul a neskusili viac napadat ale boli v niektorych pripadoch stiahnuti jak...najblizsie hrame az v utorok, co je dost dlha doba na to aby sa psychicky spamatali ze takto to nepojde....Netvrdim ze nemame robit chyby ...jednoducho dnes tomu chybalo vsetko! Od nasadenia, po tuzbu po vitazstve az po srdiecko a adrenalin....
Super parodie na hokej ze strany Ruins :giggle: Nuloví hokejově, krásně jsme si je povodili. Ale aby dosáhli své pověsti debílků (veterání Chára a Lucic tak mají zdatné nástupce), tak musí zprznit konec krásného zápasu. Tupé hovado Hayes buší do Ellera, který neměl absolutní zájem o bitku, sudí na to čumí :hroza: . Neměl ani rukavice dole. A to je pořád keců, players safety first, co kdyby ho trefil a dostal otřes mozku? A jako vrchol všeho dají i Larrymu 2 plus 2 za hrubost, stejně jako Hayesovi, i když Larry žádnou hrubost nepředvedl :sisi: . Závěrečné sekundy a nejprve Beleskyho loket na Flynna, poté lidský odpad Rinaldo a jeho v zápase druhý sucker punch. Nejprve na ležícího Subbana a poté na Mitchella.
Ale my jsme classy oraganizace, i po těchto ohavnostech jsme si chtěli podat ruce, ale Bergeron zavelel k odchodu. No jo, Ruins budou vždy chudáci :giggle:
Cathy píše:aspon pevne zapada pod nazov BIG BAD BRUINS....
Aha, takže nový význam pro Big Bad Bruins je Malý zákeřný potkan, pokud je tedy pro tebe Marchand definicí vašeho týmu, co se tady člověk všechno nedoví... :hufi:
Fuuuh, moja obava sa potvrdila, Adam je na listine zranenych...with upper body injury, ale mam pocit ze to bude bud otras mozgu co zrejme nechcu rozpitvavat alebo rameno...snad nic nadlho, zatial sa nepise nakolko ho to vyradilo zo sutazneho kolotoca.
Hrat by mal Trotman - teda trenoval

Caka nas narocny trip 5 zapasov vonku :panika: ale zas na druhej strane, v uvode sezony sme lepsie hrali vonku, mohli yb sme sa zas dostat do svojej koze, pretoze hrame strasne, podla mojho nazoru....celkovo za 9 dni odohrame 6 zapasov, dvakrat day to day...velmi narocny januar, ale pokial sa chceme kupat v postupovych vodach alebo chceme byt aspiranti na wild card musime bodovat a bojovat, nicmene bude to zalezat aj na vykonoch brankarov, dufam ze obaja sa dobre vyspia....potrebujeme surne bodovat, lebo bodov rozdavame dost.

Marchand bude stat este jeden zapas, s timom by mal cestovat.

Krejci na trip zatial necestuje, nie je vylucene, ze sa pocas neho k timu pripoji v priebehu tyzdna.

Hore je povolany Pasta :jupi: a trenoval v utoku s Bergym a Louim :-O

V noci ideme na Nove.... snad nezaspim :sarcasm:
:rofl: to co stvarame? najprv dame pekny gol v uvode Bergeronom....a zrazu si enchame vyrovnat po chybe hlavne obrancu Morrowa a teraz dobre ze neprehravame v presilovke, esteze Rask bol na mieste....

jednoznacne nam treba obrancu, zacina sa spominat Byfuglien.....
Tak teď čtu, že Krejčí je ok a jede s týmem do Montrealu. Toho kluka fakt můžu, tak snad bude pokračovat, tam kde před zraněním skončil... :respekt: Ovšem proti nám nikoliv! :nono:
Mno, co k dnesnemu zapasu, videla som dve tretiny a potom som zaspala :D

Nehrame nic extra, mame len bohapuste stastie, ze vieme dat gol z nicoho,pricom miestami nas Habs pekne dusili, ale Rask, tycky a stastie stali na nasej strane. Pobavil prvy Talbotov gol., ked najprv nepremenil najazd na brankara a nasledne mu poslal spat puk Markov...bolo to funny.

Barberio dal krasny gol, tak nejak si rpedstavujem nasu hru, ale Bergy potom zlepil taky gol, ze som najprv enverila ze sme dali gol.

V poseldnych zapasoch sami paci Kempy (rozumej Kempainnen) pekne bojuje, zraza sa, vytvara si pozicie na strely, na to ze nie je draftovany a je novacik zacina sa otukavat v nhl a oproti uvodu totho rocnika pekne vykonnostne podrastol. Tesi ma dalsi gol Pastrnaka, napriek tomu ze bol strceny v poslednje lajne s Rinaldom hrali dobre...

Co ma vsak sere je Obrana.....Morrow, Trotman hraju hrozne, vzdy trpnem ked ich vidim na lade...po tych operaciach ani Dennis uz nie je to co byval, darmo roky nezastavis, Chara nehra uplne zle, len by som chcela aby mal mensi ice time a potom hra ovela lepsie ale zatim hra lepsie ako niektori mladi. Krugovi zvlhol pusny prach, skoda uz taha nejaku tu sunru bez golu a hlavne v presilovke ....ale jeho korculovanie, od neho by s aniektori mali ucit lebo ma neskutocny drift, a prehlad v hre...vid Bergeronov gol proti Buffalu v uvode zapasu...

Preto s bliziacou sa TDL ocakavam doplnenie zadnych radov, zisli by sa nam dvaja sikovni obrancovia, aj ked viem ze nas rozpocet je napnuty jak guma v gačoch...
Obrázek
Ja furt z toho nemuzu.. :rofl:
Atlantik píše:
Ja furt z toho nemuzu.. :rofl:
Chára u mě opět klesl na žebříčku popularity o několik stupínků níže! :nechutne:
Ale je pravda, že herecké vlohy má skvělé! Mohl by v klidu zahrát "kryplíka"! :jn:
Sledujte, jak se pěkně vlní, když se skládá k zemi.

Nicméně faul to byl a vůbec bych se nedivil, kdyby ta hůl byla úmyslná.
JKL píše:Sledujte, jak se pěkně vlní, když se skládá k zemi.

Nicméně faul to byl a vůbec bych se nedivil, kdyby ta hůl byla úmyslná.
To bych neřekl! Na konci zápasu za nepříznivého stavu... Simmer je někdy rapl, ale to ne! :nono:
Nevidím tam protipohyb zas tak výrazný, navíc evidentně neudeřil horní polovinou těla, ale jen loktem. A tvrdit, že Cháru neviděl, tu snad nikdo nehodlá.
dobry ranajsi cas na NovaSporte mi umoznil odsledovat vôbec premierovy tohtosezonny live, resp. relive zapas (neviem uz to tak nedavam) a hned proti Cryers....
ziadna zmena veru od tunajsich phi plackov (samozrejme nehadzem vsetkych do jedneho uplakaneho vrecuska) poniektori to beru odlahcene, poniektori smrtelne vazne, po dnesnom predstaveni by mali drzat pusu...a clovek sa tu este docita, ze vlastne bolo vsetko v poriadku, resp. este im nebolo dopriate...lol

zapas PO, 4 bodovy, v uvodnej tretine bola phi v spiacom rezime, inak si ich ospaly vykon nedokazem vysvetlit, nepustili sme ich az na par puta striel k nicomu, v tej druhej nam uz ale riadne prikurovali (maju celkom solidnu 4lajnu), co sa ale dalo ocakavat, kedze z 20minutovky sme odohrali 5na5 12 minut...tych 8 minut sme riesili v oslabeni, pravom, pisknute fauly, co tam o tom diskutovat (plackovat)
no niekomu sa stale malilo a to som pocas zapasu napocital zo 3 nepatrne? podrazenia na strane domacich (taky Voracek v zavere tretiny), ktore zostali nepotrestane (BeHere si za ten pad v presilovke mohol do istej miery sam
jasne, v samom zavere tam Z zafilmuskoval (aj ked pri tej hre s vysokou hokejkou, ked hrac navyse neriesi plexi sa stava, ze "postihnuty" borec nejako instiktivne viac rupne hlavou, to ze to Z az pomaly zlomilo, tak nech mu je odpustene no, blizia sa ME v krasokorculovani na Sk tak dal piruetku), ale wtf jasna hokejka v tvari, jasne 2 minuty a ono dvojgolovy rozciteny cernosko este bucha hokejkou o trestnu....v zapäti Krugova hokejka zostala zajebabrana v korculi hraca phi a sanca pre domacich na vyrovanie 3:3 stale zila...
ak by bolo ale vsetko koser, tak by sme sa bavili o moznom vyrovnani na 2:2 (to este za stavu 2:1 cinkla Krejciho tycka)...uznat takyto krasokorculiarsky ofsajdovy gol (jedna noha v pasme druha vo vzduchu) aj po naslednom Coach's Challenge (ten asi skôr sluzi na obcerstvenie)...kupujte svate obrazky....Julien mal dost a mohol si zakrepcit
ak by sa to stalo v opacnom vydani, forum by z dôvodu phi preplackovania ukrizovania urcite padlo
ja som na kydanie sudich nikdy nebol (dnes mi to ale nedalo), v drvivej väcsine o vyhre a prehre rozhoduju hraci na lade, navyse, dnes aj hokejova spravodlivost zauradovala a smudla Connolly gol rozhodol....zapasu by asi svedcela remizka, domaci si za tu bojovnost bodik hadam aj zasluzili, puknut takto v zavere, co sa im nestalo po 1x to je uz pomaly na prasky....na strane druhej, ako je u niektorych dobrym zvykom (u niektorych uz po 10 odohratych zapasoch:D hor sa opät na draft:))

v kratkosti na nasu adresu, som docela prekvapeny, ze po premixovani v hracskom kadri sa drzime tak ako drzime, teda bodovo, kedze vykony veru odsledovane nemam a vychadzam z hajlajtov a txt, ale bodova karta smerom k PO ide, to je to najpodstatnejsie
kazdopadne ratalo sa mi, ze po odchode môjho oblubenca Loocha, sme do timu priviedli nejake to hovado, sice bezmozek ale budiz Rinaldo (+ hit Beleskey) a zostali verni hre do tela...obaval som sa Julienovho vyhadzovu, bez neho by sme neboli, tam kde sme, takze da sa....riesit nejaky buz.na tim, to radsej knihu


:lol2: nesklamal
Edwards je u mě suvereně největší idiot mezi komentátory v lize už nějakou tu dobu....to už raději odborníky z Nova sport než ho poslouchat
Takze Gustava sme hodili na IR (problemy so srdcom) a povolali sme Subbana a takisto ide ho aj Pastrnak...
:rofl: :rofl: :rofl: to bolo čo? Ešte dobre ze som si nepozrela dačo... Ach jo...hlavne ze veľa reči okolo tohto zápasu

Ja som zvedavá kam nás tento debakel posunie, ja len verím že vďaka nemu začneme.hrať lepšie a swee pochopil ze nám treba obrancu...

Ja sa musím smiať... No more words
Cathy píše:: swee pochopil ze nám treba obrancu...

Ja sa musím smiať... No more words
Od Sweenyho do trade deadline nic velke nemozeme cakat... obrancu mozno ziska ale s kazdym dnom je viac a viac pravdepodobne ze vymenime prec Erikssona lebo po sezone je UFA... toto vytvori mozno este vacsiu dieru v time ako chybajuci obranca.
Rozmyslam nad nachadzajucou TDL...

otaznikov je viacero aj smerom k buducej sezone (nehovorte mi ze nie), zhrniem to v kocke

1, potrebujeme obrancu.....myslim nieco co je lepsie ako Morrow, Trotman dokopy :D ...

2, hot bude LOUI.....zalezi za co ho vymnei, mozme ziskat, mozme stratit...swee je nevyspytatelny

3, otazka je ci mame na PO - ako Atlantik povedal sme kus lucky team..mame aj stastie, ale zas aj hracom sa dari, ja ako spravny fanusik si PO prajem, ale ruku na srdce...bude ton narocne

4, co s brankarsskou situaciou? Rask je jasny ale Gustav? po sezone je UFA a navyse mal opat problemy so srdcom....aby mse neboli prekvapeni o cca dva tyzdne..

5, co smerom dobuducna? Ako som pisala v chate, byt GM tak ponuknem Kempainnenovi nejaky dvojrocny dvojcestny kontrakt, za nejaku malu sumicku, na to ze neni draftovany by mal byt rad a navyse posledne zapasy sa mi fakt, ale fakt paci....chybam sa nevyhne nikto, ale prikladne maka, bojuje, keby premenil polovicu svojich sanci za poseldne dva tri zapasy mal by na konce dalisch 5 golov....toho yb som si nechala

6, cze leto treba Kruga podpisat....a okolo neho vstavat novu obranu, Zdeno donekonecna hrat hokej nebude a potrebujeme hracov ktori utiahnut cez 25 mi za zapas,

7, mozno ma tu budete preklinat ale taky Erhoff by nemusel byt zly,....a nebol by pre nas v sucanosti drahy, hoci to neni supper upper prima spica bek, zas ma niecon odohrate...

pohlad na nase platy a situacie so zmluvami tady =>

http://stats.nhlnumbers.com/teams/BOS?year=2016" onclick="window.open(this.href);return false;


ale v Swee-ho nemam doveru...po tom co predviedol v lete... :scare: :scare:
Obrázek Art Ross :ahoj:
Obrázek

:lol: :giggle:
Dnes to musíme dať inak.môžme povedať papá....
7906 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO