Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON BRUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ked si spomeniem na doposial jedine vystupenie Malcomma, tak ma striaslo :D ale i tak som hos tiahla do yahoo, oc mi ine zostalo....

Do zostavy sa vracia McQuaid - dnes odohra prvy zapas v sezone.
cepi píše:dnes Subban zajtra McIntyre?
tak to zvladi obaja. Snad si to v dalsom zapase neprehodia :?
Skorpion píše:
cepi píše:dnes Subban zajtra McIntyre?
tak to zvladi obaja. Snad si to v dalsom zapase neprehodia :?
ono dnes je to opät vysoko pravdepodobne :lol2: hadam sa ta komedia cim skôr skonci (Subban je uz do buducna u Bruins asi jasny) a v sobotu proti Wings uz hadam s Raskom a s realnejsou sancou bodovat
ale ak dnes nebude mat kralovna svoj den :angel:
Pastrňák dva zápasy stopka.

andy_hawk píše:... to bude ...
Myslím si, že pláče ani ne, spíše se bude objevovat názor, že to byl čistý hit. Ovšem úder na hlavu tam byl, tak není nad čím moc polemizovat.
Uder na hlavu tam bol, o tom neni o com diskutovat...da zapasy su fajn, ono pri tychto mladych hracov zastavam nazor, ze takeot mensie tresty ich mozu motivovat aby v buduconosti toot nerobili a viac sa sustredili na cistu hru. Pasta je mlady, musi sa poucit a vjeho pripade predpokladam ze to bude mat aj pozitivny efekt, formu na zaciatku sezony ma slusnu.

Dobrou spravou je, ze Tuukka dnes absovolval plny terning, a mal by ybt pripraveny na zajtrajsi zapas s Detroitom. Naopak do Detroitu neodcestuje Backes, ktory sa zotavuje po mensom operacnom zakroku lakta ale mal by s apripojt na nadchadzajuci trip to Miami, ekd v utorok hrame s Panthers a vo stvrtok s Lightings.



Dnesny treningovy utok:

Spooner—Krejci—Czarnik
Marchand—Bergeron—Pastrnak
Beleskey—Nash—Hayes
Schaller—Moore—Acciari—Heinen

...ako je zname, Pasta moze zasiahnut do subojov az v Tampe.
neriesit ementale v brane, na nezaplatenie
Obrázek

Marchand konečne akceptoval svoje ja? :giggle:
Start Bergyho v nocnom zapase je otazny...neabsolvoval totiz predzapasove rozkorculovanie, o dovodoch zatial som blizsie nic nevynuchala, ale vrja sa to netyka predosleho problemu. Povolany bol ale Sean Kuraly...pojde o jeho vobec prvy start v NHL....uvidime ako sa to vyvinie.


Trening vyzeral akto

Brad Marchand-David Krejci-Danton Heinen
Matt Beleskey-Ryan Spooner-Austin Czarnik
Sean Kuraly-Riley Nash-Jimmy Hayes
Tim Schaller-Dominic Moore-Noel Acciari

+ Pasta, ktory este dnes bude stat....
v top6 Heinen, Czarnik, Beleskey :unsure: v bottom6 Kuraly, Schaller, Acciari...zostava snov :lol2:
taky priskory rebuilding v uvode sezony:) ak sa vrati Pasta, Bergy, Backes uvidime co a ako
vykony Raska budu v tejto sezone smerodajne
btw, Krug po 8 zapasoch 0+0 :eek2:
Ked vidim tu nasu zostauv, mi pride taka exoticka... :lol2: :verysad: :cry:

jj Krugovi sa nedari, newa jeho forma pride inokedy :lol2:

Potrebujeme zastabilizovat kader aby neboli rosady aby sa koencne zohrali tak jak treba......
:hufi: koniec, zhasnite svetlo
Obrázek
cepi píše:vykony Raska budu v tejto sezone smerodajne
7 winnerov (z toho dve roletky) - 1 lostka

Obrázek :klobuk:
asi nebolo najstastnejsim riesenim nasadit Bobra ako btb (dobre im tak)
Krug aleluja
ten druhy gol kabatu :rofl:
vyhra po zbabranej zaverecnej minute u Habs prisla vhod
Potešil prvý gól Kruga... Konečne!! Snáď sa už rozbehne...

Aj v tomto zápase sme nezachytili úvod a sme hneď inkasovali ale následne štyri góly v rade nás upokojili....


Inak na nove pôjde náš pondelkový zápas s coloradom
Pastovi to střílí wow :thumbsup:
Takto to zmrvit v zavere, to je peklo! :bitka3: Rask mohol mat dalsiu nulu.
nie je to prvykrát v tejto sezóne, čo sme takto zbytočne stratili body...
az pri citani tohto clanku http://www.hokejforum.com/viewtopic.php ... 03#p417903" onclick="window.open(this.href);return false; som zaregistroval ten :-O pocet Jets striel pri nasom vitazstve 4:1

Obrázek
Myslim, ze v tych 4-minutovych highlightoch boli vsetky :-D
Můžete mi někdo říct, jestli Bruins fakt mysleli vážně to goalie interference u prvního gólu Blues, že šli do coach's challenge? Vždyť to bylo naivní. Ten kontakt Lehtery s Raskem byl jen minimální, navíc mimo brankoviště. Překvapilo mě, jak byl z toho Rask u vytržení.
honziss píše:Ten kontakt Lehtery s Raskem byl jen minimální
Co to je za pitomost??
to je jako bys nekdy rekl, ze ten puk byl jen centimetr za lajnou, tak proc by mel gol platit..

Kontakt tam byl 100%. Da se souhlasit, ze byl mimo brankoviste. Ovsem to neni pro posouzeni, zda mohl prekazet golmanovi v zakroku vubec zajimave. Podle pravidel kontakt iniciovany protihracem, byt mimo brankoviste, muze vest k neuznani golu..
Kdyby ho neuznali, nemuzou Blues rict ani popel..
Tak to aby Gary pak plošně zakázal se přibližovat k soupeřově brankáři, ne? Lehtera prostě najížděl do předbrankového prostoru. Nijak přitom nezasáhl do brankoviště, žádný iniciovaný kontakt tam z jeho strany nebyl. Rask jen povyjel a Lehtera mu lehce ťukl do lapačky. Takových kontaktů za zápas může být tucet a půl. Spíš hádám že byla chyba beků že ho tam vůbec nechali takhle najet.

Jsou to spíš Bruins, kteří neměli říct ani popel proti tomu, že se gól uznal, a ne se tak vehementně divit.
AndyF píše:Podle pravidel kontakt iniciovany protihracem, byt mimo brankoviste, muze vest k neuznani golu..
takže Rask vyjede příště mezi kruhy, tam se ho někdo dotkne a bude to goalie interference?
7906 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO