Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON BRUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

:o tak Glenn Murray ($4,150,000 - age:34) sa (predsa len? objavuje v trade spekulacii..v hladaciku Detroitu, Dallasu, San Jose ..

ale jsou to jenom spekulace a ty se většinou neuskuteční. Třeba si myslím že do tampy Chabibulin nepřijde 8)

cepi píše::o tak Glenn Murray ($4,150,000 - age:34) sa (predsa len? objavuje v trade spekulacii..v hladaciku Detroitu, Dallasu, San Jose ..
Ă

los -) spominam si este z cias fora.cz, ze Glen bol, resp. je pre Teba srdcovou zalezitostou, je tak..? :)
kedze bez vetra sa ani listok nepohne, tu je "dĂ´kazovy" material

c.1. http://www.thefourthperiod.com/trade_de ... names.html
c.2. http://www.thefourthperiod.com/experts.html

a este kratke nhlpro.cz preview k dnesnemu zapasu Bruins vs. Oilers

..z posledních pěti zápasů Bruins třikrát vyhráli. Poráželi týmy, které bojují stejně jako Boston o účast v letošním playoff. Kdyby se „Medvědům“ podařil dnešní zápas proti Oilers můžou pomýšlet stále na elitní osmičku. Protože mají o čtyři utkání méně, jak osmá Carolina a na další týmy ztrácejí také dva až tři odehrané zápasy. Po zápase s Edmontonem začíná i Bruins šesti zápasové turné zápasů na cizím ledě. Ovšem nejedou se podívat na Západ, ale zůstanou na Východě, takže bude velmi záležet kolik bodů si nakonec dovezou..

:modlenie:

Dneska chcem vidiet masivnu vyhru Bruins nad Losers. Andrew hadam prispeje svojim dielom do obrany kde by mal hrat s Albertsom.

Ja by som na Chiarelliho mieste uvaĹľoval nad tradeom
Stuart, Primeau, Sturm (BOS) - Nagy, Shean Doan (PHOENYX)
To by bola skvelá výmena

debil -) vdaka, budem(e) sa snazit :thumbsup:
o dĂ´lezitosti zapasu skoda reci, jednym ockom vsak musime sledovat aj konkurenciu, ta dnes odohra taktiez svoju dĂ´lezitu bodovaciu porciu..snad bude v ich pripade co NAJchudobnejsĂ­a..

los -) tak to by bola..moja fikcia Stuart, Primeau, Sturm vymenou za Joe Thorntona.. :roll: ale je zbytocne rozjimat nad "keby"..v hre su teraz ine rybky, spominany Marc a Glenn, obaja su pre medvede prinosom a ak sa uz nieco udeje, nasledne musi prist do timu ina adekvatna nahrada = kvalita :!:

Marco Sturm -) 6 v timovej produktivite - 48z. - 25b (10+15)
Glenn Murray -) 3 v timovej produktivite - 52z - 43b (26+17)

Parada. Vyhra nad Edmontonom a na nulu. Boston bol sice prestrielany 22:32 ale aj tak :cool: , hlavne s Edmontonom.

Chvalu Thomasa a Bochenskeho necham na inych.

Zameriam sa na premieru Andrewa Ferenca:
* 22:43 druhy najvyssi icetime,
* s Albertsom jedina obrana +1,
* 6 hitov najviac z timu,
* zhrnute velmi dobra premiera

BOSTON Bruins vs. EDMONTON Oilers 3:0 Obrázek

- :o 11 rokov! (od r.1996) trva neporazitelnost Bruins v subojoch s Edmontonom.. :roll:
- Tim Thomas (1*zapasu) zatiahol v tejto sezone svoju druhu "shutout roletku" (3 v kariere); Timmy kryl 32 streleckych pokusov olejarov; perlicka - akurat vcera v noci som si ho supol ako sig.. :angel:
- nestacim sa cudovat, co predvadza novic v time B.Bochenski, dnes 1+2 (3*zapasu), za medvede stihol odohrat 4 zapasy s bilanciou 4+4 :!: vyborny trejd Obrázek
- situacia s Marcom Strurmom mi zacina pripominat tu s Glenom, ked sa na zac. sezony suskalo o jeho moznej vymene; dalsi den na to Glen zacal bodovat jedna radost, no a nieco podobne riesi teraz aj Marco; od zranenia hlavy nastupil na svoj druhy zapas, s bilanciou 4+0 (dnes 2+0 – 2*zapasu)..tretim do bodujucej partie bol P.Bergeron (0+2), ktory si uz dlhodobo (2 sezonu v rade) udrziava vynikajucu formu a ze by sa nam z neho rastol 2 Joe? :wink:
- premieru ex_plameniak Ferenca poriesil debil :thumbsup: druhy z ex_plameniakov Kobasev v zostave nefiguroval
- Boston opät skvele zvladol presilove hry (2/5) a v rebricku vyuzitych presiloviek figuruje v TOP 10
- 4 vitazstvo z 5z. odohratych zap. na domacej pĂ´de potesi, zial, bodovali aj konferencni superi, takze je potrebne bodovo slapat aj nadalej!, caka nas 6z! zaberacka na lade superov, konferencnych superov..na PO priecku stracame 8b..
- jo arek, aby sme nazabudli, paci sa na 3x cepi Obrázek arek

next: N.Y. Islanders vs. BOSTON Bruins.

- tohto sezonne zapasy (4:1, 5:4 p.p., 3:4p.p.)
- ostrovania (zial) naplno zabodovali pocas dnesnej noci a tak 6b odstup zostal neukrojeny; zapas proti ostrovanom bude z kategorie 4 bodovych, priblizime sa na rozdie 4b.? al. naopak, budeme stracat neprijemnych 8?, mimoriadne dĂ´kezite stretnutie..uz aj s po_zapasovym fotom
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

Hall of Famer John 'Chief' Bucyk has scored 20 or more goals in 16 seasons for the Bruins

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

Obrázek novinky od medvedov

novic v time Chuck Kobasew ma problemy s pracovnym povolenim, co bolo pricinou, ze sa neobjavil na supiske v stretnuti Bruins – Oilers; vsetko smeruje k tomu, aby bol Chuck k dispozicii uz v dnesnom (mimoriadne dôlezitom) zapase proti ostrovanom z N.Y.

Chuck Kobasew nehrá pretože je zranený. (zlomený lakeť)
Patrice Bergeron je tieĹľ zranenĂ˝ ale dnes proti NYI moĹľno nastĂşpi.

Tu si mĂ´Ĺľte pozrieĹĄ video Johnny Bucyk night in Boston

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=jCSErFwoQ3M
Cell Zmensi si podpis. Max vyska 100px. Eman22

:shock: Cell, ze by dalsi z medvedej tlupy? :cool:
uff, tak to som milo prekvapeny a samozrejme, mile rad Ta vitam Cell v tomto BB topicu..dufam, ze sem budes prispievat aspon tak casto ako cepi :lol2: (poslal som Ti pm - sukromnu postu)

Kobasew -) :hmm: bol by som nerad, ak by som forum, ktore uverejnilo tuto "pracovno_problemovu" spravu povazoval za "lacny zdroj informacii".. :sad2: podstatne je vsak to, ze este k dispozicii nie je..

Bergeron -) dnes nastupit "musi" :evil:

John "nacelnik" Bucyk -) "Naposledy sme sa tešili už veľmi dávno. Ale trend je pozitívny. Aj ja som najprv prišiel do Bostonu a asi osem rokov sme sa nevedeli dostať ani do play-off. Potom prišlo pár trejdov a my sme vyhrávali Stanleyho poháre. A niečo podobné sa tu deje teraz," dodal Bucyk :arrow: http://www.hokej.sk/clanok46744.htm

Obrázek

Obrázek vs. Obrázek 4:1 Obrázek

zostava Bruins:

Axelsson-Savard-Murray
Sturm-Boyes-Bochenski
Reich-Mowers-Donovan
Chistov-Kessel-Tenkrat

Mara-Chara
Alberts-Ference
York-Stuart

Thomas


..nestranny divak mrkne na skore 4:1, pohodicka, ale to je to caro TV..domaci si 2 body za predvedeny vykon urcite zasluzili, ale Boston mal aj vdaka svojmu vykonu "pravo" aspon na ten jeden..rozhodol ten avizovany jeden, jediny gol, zial z hokejky N.Y.I.; zvysne 2, resp. 1 boli nic neriesiacimi..velka nadej, velka skoda, velke sklamanie..tak podme si to zhrnut..

1st Period (1:0 shots and goal 13:12)

- 1 tretina zniesla celkom slusne kriteria, na oboch stranach sa "lietalo" hore dole, zapas ma tu spravnu PO stavu
- medvede napadaju ostrovanov v ich obrannom pasme, pokusaju sa o castu strelbu, na strane druhej, ostrovania hrozia rychlymi a nebezpecnymi kontrami s golovymi sancami
- Thomas chyta aj napriek inkasovanemu golu vyborne, zlikvidoval 3-4 golove sance Islanders..za inkasovany gol nemohol, Sillingerom nahodeny puk perfektne a nechytatelne tecovany Tambelinnim
- Bruins figuruju na lichotivom 8 mieste co sa tyka vyuzitia presilovych hier, v tejto casti hry mali vyhodu 2 (druha v poradi bola rozdelena na 2 casti - koniec I zac II tretiny), zial, absolutne to v presilovkej suhre neklape; mam pocit, ze vsetko chcu hrat do zadu na Zdena, ale k svojej povästnej delovke sa nedostal ani v naznaku..
- neda mi vsak opomenut DiPietra, ktory v oslabovke na brankara odvadza malo vidane penzum prace, co sa tyka prace s hokejkou, jednoducho fantazia..
- vybornu robotku v 1 tretine odviedol 4. utok Tenkrata
- v zostave Bruins sa zial neobjavil Patrice Bergeron

2nd Period (0:1 shots and goal 12:8)

- GOOOAL tak stretnutie sa nam ani poriadne nezacalo a Boston vytiahol svoju golovou presilovkovu zbran; z nej musi mat obavy kazdy jeden super
- bezala 32s., medvede pokracovali v presilovej hre z tretiny I a po famoznej, biliardovej akcii na 1 dotyk, resp. na taky jedno_4dotyk, po osi Chara-Kessel-Savard-Murray (posledne menovany autor golu) puk konci (konecne!) za DiPietrom!; link na tento gol tu dodatocne supnem, budete :shock:
- sance si vytvara aj jeden, aj druhy tim, dominuju brankari, i ked ovela viac sa zapotil Timmy, pred nim naozaj :poklona: ved po supnuti save linkov budete taky tak :shock:
- pravdupovediac, vdaka nemu a jeho great save drzime remizove konto..v zavere tretiney, v jej poslednej minute naozaj priharalo; treba vsak pochvalit chlapcov, pocinaju si obetavo, vyrazaju do kontier a par krat aj golovo pohrozili
- oci pomlcky, ale bojujem aj ja, snad sa vyplati..vsetko je otvorene, zda sa, ze rozhodne jeden, jediny gol, remizka, bod, sa javi viac ako realne, my vsak potrebujeme body 2!

3rd Period (3:0 shots and goal 13:5)

- za domacich uraduje duo Kozlov, Blake, ti su na neudrzanie, DiPietrova praca s brankarkou bez komentara.. Mira Satana dnes nie je velmi vidiet
- F*CK nedas dostanes; paradoxne, pri miernej prevahe domacich, mohli medvede pridat svoj 2 gol, nestalo sa tak a v zapäti prichadza kruty trest, dorazka Sillingera, Thomas bezmocny :(
- podme! este 7 minut, casu "dosti", ech, to bude velke sklamanie ak to takymto spĂ´sobom pustime..
- Obrázek rozhodujuci 3?, protiutok 2 na 1 a sup ho tam Robitaille :cry:
- 2 min. pred koncom Timmy opusta "klec" 2 golove manko prisilne kaficko
- Robitaille do opustenej brany skoruje svojim 2 golom v zapase, Timmy sa vracia do branky..je rozhodnute..koniec..

slovaci v akcii:

Zdeno Chara (0+0) -) 25:37 -) 0 shots (0-0-0) -) (+/-) -3

Miro Satan (0+0) -) 18:40 -) 1 shots (0-1-0) -) (+/-) +1

highlights:

goal :arrow: presilovkovy GOAL z kategorie ukazkovych

hits :arrow: POTI vs. Sturm :arrow: ALBERTS vs. Hilbert

save :arrow: THOMAS vs. Blake :arrow: THOMAS vs. Sillinger skvela robotka pocas celeho zapasu :poklona:

Som dal 2 v KTL tak nech Boston zabere.
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek

jestli chcou ještě medvědi postoupit do play-off, takové prohry nesmí mít

Ten jediný gol Medvědů byl fakt parádní!!!Přihrávky jak v kulečníku i se zakončením do branky. :D :lol: :D

excelent píše:Ten jedinĂ˝ gol MedvÄ›dĹŻ byl fakt parádnĂ­!!!PĹ™ihrávky jak v kuleÄŤnĂ­ku i se zakonÄŤenĂ­m do branky. :D :lol: :D
okoreneny DiPietrovymi huslickami :cool: sam nevedel, na ktoreho z hracov ma reagovat, sup, no a potom len bezmocny pohlad dole :roll:

today: Obrázek vs. Obrázek

- dnes v noci pokracujeme v poradi 2 zapasom na lade supera; medvede sa predstavia v Buffale
- vzaj, tohto sezonna bilancia vyznieva sice jasne pre supera (6:2; 5:4pp; 2:3pp; 6:3; 7:1; 3:1), no v dnesnom zapase je bod viac ako realny..sabliam bude totiz chybat pätica hracov:

.Novotny (C) - clenok
.Gaustad (C) - koleno
.Connolly (C) - hlava
.Spacek (D) - ruka
.Afinogenov (RW) - zapästie

- na postupovu PO priecku stracame 8 bodov, v porovnani s konferencnymi supermi vsak disponujeme bonusom v pocte mensieho poctu odohr.zap. ..PO nadej stale zije :!:
- dalsi z HF subojov cepi Obrázek extreme7

sice je Buffalo na marodce, ale moc šancí vám nedávám

Obrázek vs. Obrázek 3:4 (sn) :taptap:

preview:

- pred zapasove bodove prognozy sa naplnili a medvede si z Buffala odvazaju mimoriadne cenne a pre niekoho urcite necakane 2 bodiky
- skoda, ze som prenos tentokrat vynechal, pretoze z highlightov, ktore som si pozeral, som mal dost..tento zapas mal vsetko, atmosferu, tempo, bolo vidiet ze sa ide na doraz, krasne goly (Drury, Donovan, ci Savardova lahĂ´dka v oslabeni!), skvele brankarske i obranne zakroky (vid. Ferencov 6min, pred koncom stretbutia..); nekompromisne (pohladne) hity (ALLEN vs. Paille)...zapas sa nemohol skoncit inak ako zasluzenou remizkou; skvela podivana
- mimochodom ja z komentatora Buffala nemĂ´zem :? ten jeho tahany zachripnuty scooooooores :D s bostonackym som max. spokojny :thumbsup:
- stara bolacka medvedov, pustit tak dobre rozohraty zapas..vedieme 3:1 a zrazu 3:3 Obrázek Buffalo vyuzilo v samom zavere II.tretiny presilovu hru o 2 hracov a vsietilo 2 goly do satne..!
- vsetky 3 goly vsietilo Buffalo pri svojej pocetnej vyhode (1 vsak inkasovalo :P
- vazeni, na ten ich 3 gol sa dobre mrknite, ak by toto Thomas zastavil, dovolim si tvrdit, ze sa Timmyho zakrok zaradi medzi save TOPku v celom rocniku NHL..skoda, chybalo ozaj malo.. :(
- zapas dospel do predlzenia, s bodikom boli urcite spokojni obaja superi, aale ked zapas, v ktorom ucinkuje Boston dospeje do pp, ci s.n. uz v tom case si medvede pripisuju na svoje konto bonusovy bodik :cool: - ) z poslednych 6z, ktore dospeli do pp (sn) medvede triumfovali! a z poslednych 5W z. je to ich 4 W v pp! - bilancia z posl. 7z -) 5W - 2L
- P.Bergeron vynechal aj tento duel; pre tim bodovala najmä dvojica hracov Donovan (1+1) + Savard (1+1); no a rozhodujucim (vitaznym) sn (1 v tejto sezone) sa prezentoval Petr Tenkrat (o gole rozhodoval videorozhodca..)
- Zdeno Chara (0+1) -) 30:58 -) 3 shots (1-2-0-0) -) (+/-) +2
- z dalsieho HF suboj vysiel vitazne opät cepi (exi paci sa na 4x) cepi Obrázek extreme7

video highlights: ( :shock: odporucam!)

Sabres vs. Bruins

photos:

Obrázek Obrázek Ference v akcii..
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek novinky od medvedov

Obmedzene voľní hráči: Marco Sturm; Jason York; Petr Tenkrát
Potrebujú: jednotku v bráne
Hráči na výmenu: Brad Boyes; Marco Sturm, Glen Murray; Hannu Toivonen

Bruins odštartovali svoj hráčsky predaj zbavením sa Brada Stuarta a Waynea Primeaua. Na druhú stranu však do tohto tímu, ktorý prechádza prestavbou, prišli Ference a Kobasew, ktorí tiež majú svoje kvality. Obaja budú hrávať so Sturmom, ktorý prišiel minulý rok za Joa Thornotona. Boston sa bude snažiť zbaviť sa niektorých nespoľahlivých hráčov a určite bude hľadať stabilnú jednotku medzi tri žrde.

(nhlpro.cz)

NHLpro ma zaujimave nazory niekedy. Napriklad ze Slovesnko ma najlepsich obrancov. Zaujima ma aky je problem s Thomasom ako jednotkou?
7907 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS