Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON BRUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Čo sa týka výdrže tak Carlo je mladý, ak to dá Chára musí aj on to tempo zvládnuť. Má 20 rokov, odohral 79 zápasov a nastupuje proti najlepším hráčom súpera. Rozhodne si nezaslúži kritiku za občasné chyby.

Liles hraje dobre a spoľahlivo, to súhlas. A áno má aj skúsenosti. Lenže Play Off si vyžaduje určitú hernú formu a prax a tú Liles momentálne nemá, hral dva zápasy február, dva marec. Doteraz 33 zápasov zo 79. U mňa jasná voľba a to Carla podržať a do budúcna mu dať menej úloh kým nebude mať aspoň dve-tri sezóny za sebou.

btw všimli ste si, že sme druhý v divízií? :-D
Bostončan píše:Rozhodne si nezaslúži kritiku za občasné chyby...
Rozhodně si zaslouží i kritiku! Přeci nebudeme chválit hráče, který evidentně nezvládl zápas. A není to bohužel poprvé. Netvrdím, že je Carlo špatný hráč. Ovšem má určitou formu a limity, které momentálně nestačí ani náhodou na první pár, spíše jsou na hraně sestavy. Jsme ve fázi sezóny, kdy si nemůžeme dovolit opakované hrubky, z kterých inkasujeme. Navíc Tampa zvládla domácí duel s Dallasem, drží se zuby nehty.

Pokud vyhrajeme nad Bolts, jsme v play-off.
Chára nakonec označen jako autor úvodní branky proti CHI a Kuraly si tím pádem zapsal první NHL bod za druhou asistenci.
Super zápas, našponovaný som bol ako guma v trenkách :-D

Zvládli sme to, aj keď ako píšete, veľa zmätkov pred našou bránou a v obrannom pásme. Obrannú hru treba jednoznačne zlepšiť, bolo vidieť, že keď Chicago zaplo motor, mali sme veľké problémy.

Ohľadom Carla pochybujem, že ho posadia (aj keď Liles by mal čo ponúknuť, síce nemá takú zápasovú prax, ale je to skúsený obranca). Možno by som Carla vyskúšal v druhom, alebo v treťom obrannom páre, aby sa uvoľnil, ale neviem, kto by tam hasil prípadné kiksy, Zdeno je predsa len kvalitná poistka (no, ale na druhej strane, hasiť kiksy v prvom páre je nemysliteľné, ak chceme pomýšľať na úspech).

K útoku výhrady asi žiadne.

Zatiaľ 100% úspešnosť, kritické zápasy sú, ale len pred nami, avšak máme najlepšiu možnú pozíciu, akú sme mohli za týchto okolností dosiahnuť. Už to treba len doraziť.
Mimochodom, pdopisali sme trojrocnu novaickovsku s Jacobom Forsbackom Karlssonom ..bol draftovany 2015 z 45 miesta.


Vinidi....sulasim, mozno pre Carla je prilis na psychiku hrat quazi v prvom obrannom pare, ale zas v NHL sa tieto obranne dvojice velmi neclenia, skor na presilovkove a oslabovkove....mozno by mu pomohol mensi ice time, aby dostal vacsiu chut do hokeja.

Nejde tu o to ze sme vyslovene proti Carlovi, ale zas nieeky objektivna kritika je pozitivna kritika, o tom uz hovorili aj staroveki filozofi. Jednoducho po vynikajucej prvej polovice sezone sa zrejme dostavil psychicky blok, hra hrozne zmatocne, niektore situacie riesi skrz nelogiku a v predbrankovom priestore posobi jak nemotorna kopka nervov, navse hra v pare so Zdenom, ktoreho vek uz citit a nie je taky rychly a obratny ako za mladi a preto sa ocakva ze niektore veci bude prave svojou mladickou dravostou kompenzovat...nuz chlapec potrebuje potrenovat na psychike...ale hadam sa znova zjavi jeho hra zo zaciatku sezony.
Medvědí čumáčči, tak Liles v základu opět místo C. Millera. Útoky beze změny od CHI, Schaller, Vatrano i Hayes dneska mimo hru. Forsbacka (No. 23) se zúčastnil pregame skate, ovšem je pochopitelně taky mimo sestavu. Rask v kase.

"Medvěda ani blesky neskolí."
Tak ako sa nam to posunulo? Flyers uz vypadli a Hurrricanes maju sancu uz len teoreticku. Dnesna noc bude zaujimava - hraju vsetky timy. Hurricanes a Islanders hraju o prezitie. Takze sa nam to moze zajtra trochu preriedit.

Zelenym su timy nizsie v tabulke a cerveny je super o play-off

78/93 Maple Leafs (Capitals, Lightnings, Penguins, Blue Jackets)
78/92 Senators (Red Wings, Bruins, Rangers, Islanders)
79/92 Bruins (Lightnings, Senators, Capitals)
-----------------------------------------------------------------------------
78/88 Lightnings (Bruins, Maple Leafs, Canadiens, Sabres)
78/86 Islanders (Predators, Hurricanes, Devils, Senators)
78/84 Hurricanes (Wild, Islanders, Blues, Flyers)
Canes a Isles jsou v podstatě taky mimo hru o PO. Už jen díky tomu, že týmy nad nimi mají vzájemné duely (BOS - TAM, BOS - OTW a TOR - TAM). A teď už fakt ztrácí výrazně. S nimi už nepočítám.
teoreticky je mozne este vsetko. Aj to, ze Isles predbehnu Maple Leafs :) . Listy maju tazky zaver. Nie je nerealne, ze uz nevyhraju. No z poslednych 10 zapasov prehrali len jeden. Lenze ziaden streak netrva vecne. Naopak, Ottawa je trochu z formy.
Ak sa nezameriam len na nás, tak by som tam rád Floridu a nie Kanadu. Pokiaľ možno Ottawa out. Blesky bez Stamkosa odviedli kus práce a zaslúžia si tam byť. S jeho gólmi by zrejme boli aj tri miesta vyššie a osobne by som ho rád videl v Play Off, musí byť už riadne hladný po hokeji.. No a samozrejme faktor Budaj.
Collin hra nepravidelne ale zas vzdy ma v zapasoch v ktorych vidim, presvedci, ze by mal byt v zakladnej zostave, mam ho radsej ako Kevana...ktory tiez v minulom zapase sa nechal zbytone vylucit....jeho podpis ma asi najviac nasral v lete...nuz co uz narobime :)
To je ten náš problém, že máme Cháru, McQuaida a Kruga čo sú výkonnostne hráči druhej a občas možno aj prvej lajny. A zvyšok je o triedu nižšie, fakt škoda toho Hamiltona. Citeľne nám chýba po Chárovi nástupca.
Clinched :yahoo:
Perfektní koncentrovaný výkon po celých 60 minut zápasu nás dovedl k zasloužené výhře a postupu do bojů o SC. :klobuk: :pivo2:

Jediný okamžik, který mi hnul žlučí, byl Marchandův nevybíravý zákrok holí do rozkroku protihráče. Dostal trest do konce zápasu a navíc může očekávat peněžitý flastr.
Ak som to správne porátal tak z divokej karty nam idu Caps, v pripade druhej a tretej pozície to budu Sens alebo Leafs. Tampe sa v prípade ich postupu vyhneme. Koho by ste brali? Za mňa asi Toronto, hlavne pre neskúsenosť s play off.Ale, že sa Ottawa prebadne až na divokú kartu je najmenej pravdepodobné.
momentalne by som bral asi Sens. Hlavne nie Capitals :-) Senators momentalne uplne neslapu aako by mali a Leafs su celkom vo forme. Kazdopadne treba vyhrat 16 a je jedno proti komu :-)
BosBru píše: Jediný okamžik, který mi hnul žlučí, byl Marchandův nevybíravý zákrok holí do rozkroku protihráče. Dostal trest do konce zápasu a navíc může očekávat peněžitý flastr.
peňažná pokuta? :rofl: To musí byť už niekoľkozápasová stopka, alebo každý hráč, ktorému toto urobí, nech má možnosť niekde pred celou Amerikou v priamom prenose vrátiť rovnakou intenzitou, potom si ten zm*d rozmyslí :grc:
Sak ho len trocha pociglal. sa tam rus zvalil jak portugalsky reprezentant v sestnastke. strasne precitliveli su dnesni nhl divaci.
:nono: Crosby nic nedostal, ani Marchand nemal dostat ziaden trest
Po skomplikovaní si dobrej situácie (séria prehier), sme dokázali odpovedať bezchybne a bez ďalšieho zaváhania si vybojovať postup do playoff. Pozitívom je, že sme dokázali náročný zápas vyhrať a to dominantným spôsobom.

Podľa môjho názoru však v playoff nie je dôležité na akom mieste do neho vstupujete a akú dominantnú sezónu máte, ale ako ste si dokázali načasovať formu kľúčových hráčov a pohodu v mužstve. Počas pôsobenia Cassidyho máme zatiaľ bilanciu 18-7, to nám dáva nádej.

V každom prípade by som však bol rád jednej zmene, keby sme sa z "medvedíkov", konečne zmenili na BIG BAD BRUINS :evil: :box: :-D

K Marchandovmu zákroku, mal to riešiť medvedím spôsobom a dobre ho vymlátiť a nie takto zákerne. Jasná stopka do playoff, aspoň si oddýchne :-D
Skorpion píše::nono: Crosby nic nedostal, ani Marchand nemal dostat ziaden trest
koľký to bol Patkaňov takýto alebo iný zákerný zákrok túto sezónu? Myslím, že prsty jednej ruky stačiť nebudú :nono:
nikde v pravidlach sa nehovori, ze za prvy takyto zakrok sa trest nedava a za desiaty ano ;-) Takze kolky takyto zakrok to bol je irelevantne. Pravidla maju platit pre vsetkych rovnako :rtfm:
Joe S. píše:
Skorpion píše::nono: Crosby nic nedostal, ani Marchand nemal dostat ziaden trest
koľký to bol Patkaňov takýto alebo iný zákerný zákrok túto sezónu? Myslím, že prsty jednej ruky stačiť nebudú :nono:
Prásárny Marchanda nebudu určitě obhajovat. Koleno na koleno Kronwalla a Stralmana (což byl spíše úder do horní části lýtka), píchnutí hole do rozkroku Dotchina, ok, ať trestají, jak je libo, zaslouží si stopku (Stejně tak jako ji měl dostat Crosby za skalpování rozkroku hráče Buffala a nedostal. Vždyť on nedostal ani trest ve hře!). A teď mi vyjmenuj těch dalších xy zákeřných zákroků v této sezóně, na které ti prsty jedné ruky nestačí. A nemyslím tím hity, šarvátky, bitky, slovní přestřelky a podobné jevy, které se objevují na ledě vcelku běžně, ale TY zákeřnosti. Tak aspoň 6 kousků, snaž se srandisto.
po dvorocnej odmlke opät cas ponocovania :ejha: :sleep2:
zlomovy okamih sezony? odvolanie Juliena....po ktorom som to nevidel az tak pesimisticky http://www.hokejforum.com/viewtopic.php ... 77#p420277" onclick="window.open(this.href);return false;
pod Julienovym vedenim, by sme tu zlomovu a potrebnu vitaznu seriu asi sotva trhli, vyhra striedala prehru, dve prehry striedali dve vyhry, kolotocare
ihned po nastupe Cassidyho tusim 5 win streak (skoda v zapäti tej deky, ktora zacala po tom fail zapase s listim) a terajsi 6tkovy zarez s PO visackou
co sa tyka zapasoveho zlomu, za mna vyhra na lade Isles s Tonom v brane, na strane druhej deka Isles (na zachrancu Halaka si nastastie spomenuli za 5 min 12, tupci, dobre im tak)

Cathy, nechapem, co sa ti na K.Millerovi nepozdava a ako si ho odvrhla pri odsledovani par matchov.....priznavam, vela som ich neodsledoval ani ja, ale K.Miller je istota a nebolo tomu tak davno, ked tvoril par so Zdenom....hra do tela, ziadne zbrkle odovzdavanie pukov a navyse vie to podrzat a potiahnut aj smerom hore....strelec nasho vitazneho golu proti CHI bol..?
to ta ako 2.500 rocna gaza za K.Millera nasrala? som rad, ze ho budem mat v time s takouto gazou aj dalsie 3 roky...ked to porovnam s ....... podpismy Hayesa (2.600 :hroza: a Beleskeyho (4.000-4.000-3.000 :hroza: :hroza: esteze ten Stafford vysiel a za lacne peniaze Nash s Moorom
C.Miller - pocas nasej 6 zapasovej vitaznej snure, bol v zaklade 3x....vo zvysnych 3 pripadoch mal priemerny toi okolo 12 minut...je to nas 6-7 bek a osobne staviam v PO na skusenost (Liles), chalanisko ma cas

Bostoncan - nastupca po Charovi by mohol byt prave Carlo, nie nahodou mu dava otcovske rady v prvom D pare:) podobne kiksy, tobôz v PO sa neodpustaju, preto som velmi zvedavy, ako sa s tym vysporiada
znizovat mu nejako toi (na ukor koho?), ci posunut ho na poziciu 3-4 beka, v PO na experimenty niet casu, mame vytvorene stabilne odbranne dvojice, vsetko sa bude vyvijat od PO serie
stale je to 2O rocne babe a tie skusenosti, ktore nadobuda su na nezaplatenie, nezabudajme, ze v zalohe mame McAvoya, ci Jakuba (nie Homolu:D
aby som nezabudol na 40rocneho Z, tuto sezonu po predoslej nie moc vydarenej, kalap dolu,je vidiet, ze si sezonu, postup uziva

k Marchandovi len jednou vetou, pokial to raz nema upratane v hlave....mal ku*evske stastie, ze Bolts boli v tej 5 minutovke bezradni, inak by ho hnali aj vlastni....ale pokial pan Cindy obisiel bez akehokolvek potrestania :bee: pre mna za mna, nech vyfasuje distanc, ale maximalne tak do konca zakl.casti:P
tohto nasho potkanika do PO potrebujeme, aj s tymi jeho provokacnymi ""finesami" a ak si niekto trufa, nech si ho pre mna za mna spacifikuje na lade osobne, inak to neriesim

koho do PO? vsetkych okrem Caps :) teda v ramci 1.kola, kde je slusna sanca vyfasovat rozhodne prijatelnejsieho supera..tym by bola bez debat OTT, ale osobne si zelam TOR :jj: mame im co vracat (aj oni nam ze:) a tato seria by mala iny naboj :box: % to zatial vychadza prave na tuto dvojicu http://www.sportsclubstats.com/NHL/East ... oston.html" onclick="window.open(this.href);return false;
tak ci onak, v PO musime byt opät tymi neprijemnymi, nenavidenymi medvedmi, ist pod kozu, ziadne muchlovanie, plackovanie
no a uz mi tu na zaver chyba len nas vecny kritik kower:)
7906 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES