Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON BRUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Podíval jsem se alespoň na góly. DeBrusk, McAvoy (první NHL góly!) a Pastův one-timer. :slintac:
win :cinka:
Ten záver bol riadne na infarkt. Mladíci super, hlavne McAvoy. Ak nerátame Marchanda, tak majú naši strelci gólov dokopy 60 rokov :lol:
Pekne pekne pekne, toto chlapci potrebuju, dostat sebavedommie :)

Ten Pastov gol je jedna nadhera, jak sa mu ohla hokejka...to sa riadne zaprel :)
bez Bergerona, Backesa, Kruga hm
cepi píše:bez Bergerona, Backesa, Kruga hm
Podíval jsem se na záznam. Krejčí hodně tvořil hru (odehrál tuším přes 21 minut), což se promítlo do jeho asistencí. A dostávali jsme až nečekaně hodně prostoru.
Katastrofa! :hroza: A vrcholem dnešní bídy se stává Tuuukkaaa Rask. :lol: :hroza:
:tired:
brankarkou uz uz isiel mlatit:D
Útok bez iskry a obrana s toľkými chybami, že aj sám Rask sa pridal. Sme predsa tým!

Uff, toto mohlo skončiť spokojne aj 7:0. Tak mimo z nášho výkonu som bol naposledy snáď proti Montrealu vo Winter Classic 2016. Dúfam, že sa po Colorade aktivuje povestný "Zdeno efekt" a nabudúce aspoň pred Raskom nechajú všetko a ak nie, snáď ich #33 zhora ušéfuje. Miestami sme pôsobili ako neskutočný motáci. Tých 120 minút mi bohate stačí nato aby som vedel, že ak to v útoku nebude gólovo sypať a Rask nebude chytať akoby bojoval o olympiádu, sme pekne hlboko, hlavou napred, v ťažkých problémoch. (Či sa tu hodí skôr napísať v svini s menom Don?) Inak takýchto zápasov bude zrejme viac a to nás v konečnom dôsledku môže stať Play Off.
Nečudo, Avs si k vám chodia po body pravidelne od roku '99, odvtedy ste nad nimi doma nevyhrali :sok: To musí byť už vcelku slušný komplex.
Proti COL strašný výkon na všech postech.
První a zejména třetí gól jde na vrub Raska (ten byl snad zfetovanej, doteď na tím kroutím hlavou), o druhý gól (při naši PP) se postaral Beleskey s Bjorkem, kteří na ledě místo puku hledali ztracený čtvrťák.
Přesilovky chaotické, bez pořádného postavení, špatné zakládání akcí, spousta střel šla mimo klec, případě se ozývalo poklidné "save by Varlamov". Obrana na přes držku, Chára s Carlem dopředu jaloví, dozadu pomalí a chybující. U Kruga a McAvoye byla vidět alespoň snaha, ovšem ta k výhře a kvalitnímu výkonu nestačí.
Útok s nulou na našem kontě, ale paradoxně ten se mi jevil jako nejlepší z nejhorších. Ovšem kritiku zaslouží Marchand, který bez Bergerona působí polovičatým dojmem a s dvojicí Krejčí - Pastrňák to neklapalo.
Někdo psal v chatu, že Pastrňák nic moc. V první třetině z první trefil tyčku, ve druhé zase jeho puk skončil na brankové čáře. Chyběl kousek a zápas se mohl vyvíjet jiným směrem...
Nechvalný rekord proher s Avalanche bohužel pokračuje, ale alespoň venkovní odveta je za dveřmi. :box:
Neviem ci Avs komplex ale vstupili sme do zapasu znacne nekoncentrovani, pricom sme mali aj puk na hokejkach aj sme sa snazili vytvarat si sance, ale furt tomu chybala myslienka, moment prekvapenia av neposlednom rade rychlost. Kto vie co mali na obed :-D Zo spominanej nekoncentrovanosti vyplynulo dost skore vedenie AVS o dva goly.

Posobime este dost nezohratym dojmom, ja preto tieto prve zapasy velmi nerada hodnotim, a vzdy vravim ze im treba nechat 10 zapsov na aklimatizaciu, predsa sa hra v inom teme a v inom nasadeni ako pripravny zapas. Mladi chlapci si musia privyknut na rychlost sutaze a na to ze kazda milichybickca sposobi vaznejsie nasledky.

Nevidela som cely zapas, takze k dianiu tretej tretine sa vyjadrovat nemusim.

Pastrnakov vykon sa mi pacil, on sa aspomn snazil, dostaval sa do slubnych sanci, takze nesuhlasim s kritikmi, tusim raz aj tycka zaznela.

Tjot vsjo..

:cinka:
Je este skoro na predcasne vyhlasenia (plus nam chyba Bergeron a Backes) ale ako som pisal pred sezonou, tim a najma obrana v tomto zlozeni na play off nema. Ved aj v prvom zapase sme z jasneho zapasu vyrobili dramu.

Hraci su sice dobre plateni profesionali ale tiez len ludia, preto sa tak trocha obavam ako na pripadnu krizu a neperspektivu na ziskanie Pohara ci ucast v play off zareaguju starnuci Chara, Krejci, Rask, Bergeron ci Marchand. Uz niekolko sezon GM hovori o potrebe ziskania top 4 obrancu a nahradenie LW pre Krejciho a nic sa neudialo a ani tak skoro sa nic neudeje.
Proti Avs asi takto...

Chára - Carlo
Krug - McQuaid
Miller - McAvoy

Marchand - Nash - Pastrňák
DeBrusk - Krejčí - Bjork
Beleskey - Spooner - Vatrano
Schaller - Kuraly - Heinen

Rád bych se letos dočkal dvojice Krug - McAvoy :pray: a toho, že Chára s Carlem zastanou roli třetího páru.

Čekají nás tři zápasu venku (Avalanche, Coyotes, Knights), čtyři body = spokojenost.
Preeesne na toto som myslela Krug McAvoy....ak sa Charlie este skusenostne obohati, moze to byt jedna luxusna obrana...Krug to ma pri Adamovi hrozne tazke...musi zanho neraz hasit prusery a nestiha svoju obrannu cinnost...
BosBru píše: Rád bych se letos dočkal dvojice Krug - McAvoy :pray: a toho, že Chára s Carlem zastanou roli třetího páru.
Tvoje zelanie sa moze stat skutocnostou, len treba si uvedomit, ze v tomto scenari by nasa top obrana bola Miller-McQuaid :lol: :lol2:
Cathy píše: Krug to ma pri Adamovi hrozne tazke...musi zanho neraz hasit prusery a nestiha svoju obrannu cinnost...
Cathy, realita je taka ze my nemame top obrancu ani na jednu stranu. V top timoch by Zdeno hral len shut down ulohu na 15-17 minut za zapas v 2. ci 3. obrane.

Tu je tabulka kvality nasej obrany podla mna:

Top obrana: NIKTO - NIKTO
2. obranna dvojica: Krug - NIKTO (mozno casom McAvoy)
3. obranna dvojica Chara - McAvoy/Carlo/McQuaid/Miller
To byl ale nářez! :spank: :hroza:

Vůbec nemám chuť něco sepisovat, 50 minut jsme předváděli žalostný výkon. Colorado získalo zcela zaslouženě další dva body.
:cookies:
Obrázek

:cry: Tak nejako sa momentálne ako fanúšik cítim. Dostali sme 2x tvrdo na hubu a ... sám som zvedavý čo bude.
Bostončan píše: Dostali sme 2x tvrdo na hubu a ... sám som zvedavý čo bude.
Nic zasadne sa nestane. GM ma teraz "vyhovorku" ze je zraneny Bergeron a Backes. S nimi budeme aspon hrat pozeratelne zapasy, aj ked necakam lepsiu ako 50% uspesnost v bodovani. Ako som pisal este pred sezonou, Boston bude zrejme 1. tim v totalnej panike a nuteny zachranovat ake take sance na play off este pred Thanksgiving teda o 6 tyzdnov.

Ak z tripu nedonesieme ani bod tak to bude dost kriticke lebo na uvod mame v rozpise velmi hratelnych superov no coskoro nas cakaju ine kalibre (San Jose, LA).
Kower píše: A ako fanusikovia Bruins dobre vieme je len otazka (kratkeho) casu kedy pre zranenie vypadne jeden z dvojice McQuaid/ Miller... az potom bude GM lutovat ze neziskal ziadnu posilu do obrany.
Máme za sebou ďalší dvojzápas a stále sa trápime. Dva bodíky proti slabučkej Arizone potešia a boli nutnosťou. Bol to veľmi vyrovnaný hokej a zamýšľam sa nad myšlienkou čo keby, nebyť "Zdeno efektu". Rozhodne bol náš kapitán mužom, ktorý sekol kojotov tak, že stačilo zvyšok zápasu v podstate dohrať.

Prvá vyrovnaná, v druhej nás Vegas dosť prehralo a v tretej keby nebránili dvojgólový náskok.. No neviem, neviem. S chybami, tentokrát, hlavne na našej modrej a ako inak aj pred Raskom to ružovo nevidím. Bergeron nám rozhodne chýba a Krug a McQuaid nech sa rozdelia. Jeden hrá veľmi pod svoju úroveň a druhého ťahá zo sebou dole. Veľmi zlý začiatok sezóny pokračuje. Kedy sa má vrátiť Bergy? Potrebujeme nejaký ten impulz...
Bostončan píše:Máme za sebou ďalší dvojzápas...
Dá se říct, že souhlasím. Trápíme se, obranné dvojice nefungují, útočné trojky jakbysmet. Absence Bergerona má výrazný dopad na fungování top formací. Bottom je slabý, tradičně si hejtnu na Beleskeyho :hroza: . I ten Backes by se už hodil.

Ten zmíněný "Chárův efekt" moc nepřijímám, protože Zdenovi se povedl pouze zápas s Arizonou, s Vegas opět spadl do předchozího podprůměru. Krug se vrátil, ale do jeho herní pohody je zatím daleko. Dal bych jej do dvojky s McAvoyem. A Millerovi s McQ bych prozatím sundal minuty na nutné minimum.
Carlo sice nechybuje tolik jako vloni, ovšem na ledě působí takřka neviditelným dojmem, řekl bych až bojácným ve vztahu k možným chybám. McQuaid a Miller doposud předvádějí nedůslednost, turnovery, špatné rozehrávky, prohry v soubojích,... Ti dva jsou hodně špatní. Líbí se mi McAvoy, ale jeden z šesti je holt málo.

Neházejme flintu do žita, máme pět zápasů za sebou, 4 body nejsou tragické, ale žádná sláva to taky není.
7906 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES