Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON BRUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

BOSTON BRUINS

Obrázek

Konferencia: Vychodna

Divizia: Severovychodna

Vstup do NHL: 1. november 1924

Stadion: TD Banknorth Garden

Kapacita: 17 565

Mesto: Boston, Massachusetts

Klubove farby: cierna a zlata

Farma: Providence Bruins (AHL)

Osobnosti: Phil Esposito, Bobby Orr, Ray Bourque

Uspechy:
Stanley Cup: 5 — (1928-29, 1938-39, 1940-41, 1969-70, 1971-72)
Stanley Cup finale: 12 — (1926-27, 1929-30, 1942-43, 1945-46, 1952-53, 1956-57, 1957-58, 1973-74, 1976-77, 1977-78, 1987-88, 1989-90)
Vitaz konferencie: 2 — (1987-88, 1989-90)
Vitaz divizie: 21

Adresa: TD Banknorth Garden, 100 Legends Way, Boston, MA 02114
website: http://www.bostonbruins.com/" onclick="window.open(this.href);return false; ("private forum") http://forum.hokej.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Supiska 06/07

G

T. Thomas (1 200 000,- dol./r.)
T. Toivonen (532 000,-)
B. Finley (450 000,-)
P. Sauve

brankarsky post, najväcsia slabina Bruins, co bolo zname uz pred sezonou
Thomas je v tejto sezone jasnou 1tkou medvedov; o post 1tky sa mal pobit s Toivonenom, ktory vsak velmi nezaziaril a pre mna je zatial jednym z najväcsich sklamani Bostonu
Sauve sa k medvedom dokotulal od kojotov, mlady brankar, no ze by prave on mal pozdvihnut brank. post..
Finley, perspektivny golmanik, toho casu umiestneny na waiver list

save:
Link


O

Z. Chara (7 500 000,-)
P. Mara (3 000 000,-)
B. Stuart (2 400 000,-)
M. Stuart (942 000.-)
A. Alberts (661 300,-)
J. York (500 000,-)
M. Jurcina (500 000,-)
N. Dempsey (450 000,-)
W. Brookbank (450 000,-)

Zdeno Chara, bez komentara, big Z s big C a na klauzulovanych 5! rokov
druha slovenska aifelovka v tyme Milan Jurcina si svoj "standard" odvedie, odohra, no v porovnani s min. rocnikom, je to z jeho strany zatial take nemastne neslane
B. Stuart ma svoje hokej. roky este pred sebou. no uz teraz patri medzi top obrancov Bruins
z Albertsa (ktoreho si zobral pod svoje ucnovske kridelka Chara), vyrasta nadejny zadak
punc obrannej kvality dodali muzstvu prichody Yorka + Maru
obrana medvedov stoji v porovnani s min. rocnikom na podstatne pevnejsich labach, aj ked 1, 2 zmeny na tomto poste by tymu rozhodne neuskodili..

hit:
Link

C

P. Bergeron (4 750 000,-)
M. Savard (4 000 000,-)
W. Primaeu (1 150 000,-)
M. Mowers (462 500,-)
P. Kessel

PW

G. Murray (4 150 000,-)
B. Boyes (1 400 000,-)
S. Donovan (925 000,-)
P. Tenkrat (525 000,-)

LW

M. Sturm (2 100 000,-)
P.J. Axelsson (1 850 000,-)
J. Hoggan (450 000,-)
S. Chistov

idealna kombinacia -) skusenost (Murray, Savard, Axelsson) vs. perspektiva (Bergeron, Kessel, Chistov); utocna hra je stavana na suhre dvojic Murray - Savard (posila s veelkym P ziadna dvojzmyselnost! :lol2: vs. Boyes - Bergeron (osvedcena z min. rocnika)
P.J. ten v Bostone snad aj zostarne :) kazdopadne sikovne kridelko nastupujuce v 1 utocnej lajne; vyuzitelno_pouzitelny aj v defenzive
Sturm hrajuci pri mladej krvi chytil ihned po prestupe zo SJ bodovy dych, po ktorom v preb. sezone zatial len lapa (avsak autor dĂ´lezitych golov)
ex_plameniak Donovan, sa snad casom rozpali na tu pozadovanu bodovu frekvenciu
v sympatickom svetle sa ukazuje jediny cech Petr Tenkrat; tato sezona mĂ´ze a zrejme aj bude pren prelomova tym, ze sa po nej napevno usadi v 1 muzstve
s utocnym zlozenim muzstva mĂ´zme vyslovit spokojnost, o nieco horsie je to uz s jeho efektivitou..

goal:
Link

na zaver mi neda nespomenut velku nadej Bruins Philla Kessela, pred sezonou jeden z adeptov na CalderTrophy, zial, zakerna rakovina (semennikov) zmrazila jeho terajsie hokejove plany; Phill urcite zabojuje a snad v kazdom zapase budu medvede bojovat aj za neho a skôr ci neskôr sa vrati spät aspon v takom style ako L. Armstrong 8)

resume: hore uvedene zalezitosti poprosim brat s rezervou, ako tzv. nazor "laika" fanusika
no a dufam, ze v tejto bostonskej aktivite nezostanem osamoteny, los? :wink:

Velmi pekne spracovane, akurat, tie linky som ti zmenil do odkazov, lebo boli moc dlhe ;-) Matejko

je to velmi pekne spracovane,cepi a hlavne dobre sa to cita :cool:
presiel som si to cele,a to o tom Kesselovi som nevedel :(

Tak to je super příspěvek cepi skvělé info o týmu Boston :wink:

kajo píše:je to velmi pekne spracovane,cepi a hlavne dobre sa to cita :cool:
presiel som si to cele,a to o tom Kesselovi som nevedel :(
vdaka chalani ( a dik Matejko za link :thumbsup: snazil som sa :)
no a budem len rad, ak sa to tu pekne rozbehne, vseobecne, co sa tyka celeho fora, i ked bez debatky, medvedia sdrcovka to isti :wink:
no s tym Kesselom to bola, ci je fakt sila, tak mlady, tak nadejny, a zrazu taka rana :( ale pri skorej liecbe (co u Philla plati) je 90% uspesnost liecby, tak hadam sa z toho dostane co najskĂ´r
fajn, tak teraz na po zapasove info po derby s Habs
MON - BOS 4:3 :?


1. tretina -) nazval by som ju z pozicie Bruins ako "oslabovkovu; 4x sa museli medvede branit v nevyhode o jedneho hraca a zial 1x aj inkasovali
inac tretina pomerne vyrovnana, aj co sa tyka poctu striel 10:12 v neprospech Bruins, vylozene golove sance na strane Bruins vsak minimalne

2. tretina -) podstatne zivsia, bolo sa na co pozerat; zvlast Montreal tlacil, hrozil, "odpisovaneho" Toivonena som nespoznaval..v tejto tretine a vobec v celom zapase patril medzi najlepsich hracov Habs ex_medved Samsonov, jeho individualna akcia pri 2 gole, mal som dost
Boston vytazil z presilovkoveho minima maximum; uradoval Savard (2+1) 1 gol, ucebnicova presilovkova akcia na jeden dotyk, no a pri druhom genialna prihravka Murraya po chybe Montrealu vo vlastnom pasme, no a Marc sa uz potom mohol Aebiho spytat kam si to prosi :P
v zavere tretiny Montreal vystupnoval tempo, gol visel vo vzduchu, no najmä vdaka Toivimu a jeho 2 "zazracnym" zakrokom Boston odolal a tak pred zaverecnou tretinou bolo vsetko otvorene..

3. tretina -) utocny, otvoreny hokej pokr. aj v 3 tretine, no bez nejakych vylozenych sanci na oboch stranach
3 gol Habs padol po velkej hrubke Charu, no a nasledne popri Zdenovi supol Montreal kuriozny 4 gol
zaverecny gol Tenkrata (mimochodom, ten nastupil v uvode zapsu v 1 lajne v spolocnosti Savarda - Murraya) uz prisiel neskoro
velka skoda, Boston, bol velmi blizko k bodu, no Montreal si tie 2 body plne zasluzil

najblizsie sa medvede predstavia doma proti :twisted: z Jersey
cas na odvetu..live on TV SopCast

Fakt velice pekne prispevky o tvojej "srdcovke". To som rad, ze je tu dalsi "skutocny" fanusik klubu NHL. Normalne po precitani tychto clanockou vzrastli moje sympatie k Boston Bruins. Len tak dalej a titul "najsympatickejsieho tipera" na HF ti velmi rad prenecham. Dufam ze budes aj tipovat :wink: A co sa tyka Bostonu, bol by som rad keby sa drzali medzi spickou NHL, tento klub mam celkom rad :)

Velmi pekne spracovane, máš odo mna pochvalu :D
A vítam ťa na fore a dufam, že nebudeš písať len do temy Boston :D

DĂ­ky za odkaz na toto fĂłrum cepi, uĹľ sa ma tu asi nezbavĂ­te :P
Škoda že neni celá jedna sekcia venovaná Bostonu Bruins, bolo by tu toho toľko čo napísať...

este raz dik, no pravdupovediac ja som vdacny, ze je toto forum vĂ´bec na svete, takze dobra praca chalani :thumbsup:
samozrejme, ze budem prispievat aj do inych tem, vseobecne NHL, slov. repre, futbalek atd; atd; je tu toho dost a ak by tu mal clovek prispievat do pomaly kazdej jednej temy, zostarol by o peknych par hodin, dni, rokov a sup s nim potom rovno do domova dĂ´chodcov :eek2: o popolnikoch nevraviac :shock:
co sa tyka tipovania, jedneho casu som sa aktivne zapajal do tipovacky na hokeji.sk, aj sa celkom darilo, no po rocnom NHL lock_oute som bol out aj ja :lol2:
pane jo, tie vysledky, ktore nasledovali po hracskom zemetresani v kazdom jednom muzstve = bez sance :?
najidealnejsie by bolo tipovat od zac. sezony, co uz asi nestiham :) takze, ak dozijeme, buduci rok so mnou pocitajte!

Wow!!!!Fanusikovia Bruins-to som este ani nevidel :D :D :D .Ako sa tak pozeram,tak tato tema bude zachvilu konkurovat RED Wings :D
Inak vitajte na fore CEPI,LOS.......

Zdravim tu 2 velky BostoĹ

tak je "palpi" tak je :wink:
tusim ze som jedneho dna klikol na "Tvoje KTL" a bol som v obraze 8)
takze "palpi" na hrad :poklona:

tento ti ma tuto sezonu urcite nato aby postupil minimalne do PO ma dobru obranu len utok este nieje bohvieko dobry ale ja si myslim ze na PO maju

medik911 píše:tento ti ma tuto sezonu urcite nato aby postupil minimalne do PO ma dobru obranu len utok este nieje bohvieko dobry ale ja si myslim ze na PO maju
Práveže útok je výborný, obrana poslabšia..A hlavne brána, hoci sa Thomas rozbehol, stále tam necítim takú istotu.Uvidíme dnes, či mu ostala forma, ked dva zápasy nechytal

Los píše:
medik911 píše:tento ti ma tuto sezonu urcite nato aby postupil minimalne do PO ma dobru obranu len utok este nieje bohvieko dobry ale ja si myslim ze na PO maju
Práveže útok je výborný, obrana poslabšia..A hlavne brána, hoci sa Thomas rozbehol, stále tam necítim takú istotu.Uvidíme dnes, či mu ostala forma, ked dva zápasy nechytal
veru tak je
posilnit brankarsky post a sem v klidu 8)

dnes by sa Timmy mal objavit v branke, takl dufam ze po 2 zapasovej pauze nam velmi nevychladol :) diabli z Jersey ho urcite rozpalia :twisted:

Bostonu se nepodarilo porazit Jersey od 4.4.2004... :doh:

ale sak nehovorim ze je slaby len sa velmi nevedia presadit utocnici ale brankar je fakt slaby no co uz 8)

na utocne mena, ktore ma muzstvo k dispozicii je to veru zatial chaba produktivna vizitka
vsetko vsak zacina od brankara..

Tady se nějak rozthl pytel s novejma medvědama... 8) JAko nic proti vám hoši, ale Bruins zrovna nemusím, ale ani nevím proč, možná, že tam nikdy nebylo moc Čechů a taky se mi zdá, že úplně ničí hráče - vem si Třeba Thorntona v BOS a SJS, nebo i Savarda, Cháru atd.

Preco ved bruin su dobry a mali dobrych hracov a nikdy sa tam nestratli vid CHARA :wink: je to dobry tim len sa este musia trosku viac spoznat

No mně se zdá, že když někdo přijde do Bostonu tak se zahrabe a když se někomu poštestí utéct ( již zminovaný Joe ), tak je z něj hvězda....

ja mam otom uplne opacny nazor ze tam su boli a budu dobry hraci a niikdy sa tam nikto nestrati ani netratil

No možná dřív Esposito, Bourge, možná ještě Allison atd., ale ted se tam docela slušně ztrací - Thornton, Sturm, Šlégr, Chára, Savard

no Sturm sa fakt nejako straca aj Slegr ale chara ten urcite nie podla mna bolo dobry krok ked ho zobrali

No Šlégr se už ztratil úplně v Litvínově :lol:
7906 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS