Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON BRUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

No gratulujem,ale vcera to medvedi trocha pos.ali.A hlavne nechali vyniknut Davidka :( :(

Alex píše:No gratulujem,ale vcera to medvedi trocha pos.ali.A hlavne nechali vyniknut Davidka :( :(
:? to ano, vsetko zachytene na: chod na stranku 5 :)

pre zmenu, nieco z us sudka, na temu uspesnosti vyuzivania pres. hier Bruins najmä z poslednych zapasov :thumbsup:

The Boston Bruins have one of the best power-play units in the NHL
The Bruins (18-13-3) are converting 20.2 percent (36 of 178) of their power-play opportunities this season, one of the league's top marks. They experienced a season-high six-game drought from Nov. 28-Dec. 9, but since then have recorded at least one extra-man goal in seven straight games, converting 13 of 47 chances (27.7 percent) during that span.

Obrázek vs. Obrázek 3:5 :biglol:

preview: pre mna necakane, o to viac prijemnejsie! a medvede bodovali uz v 5 zapase po sebe, pricom dosiahli 4 w a 1 x
zda sa, ze Milan Jurcina si nam predsa len zaspominal na svoje goly z pred. sezony :arrow: Jurcina uraduje
najproduktivnejsi hrac Bruins M.Savard zaznamenal 2 body (1+1) s v kanadskom bodovani sa splha prijemne nahor (9) ako cely tym Bruins 8)


photos Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


to be continued: Obrázek vs. Obrázek


dalsi zvieraci suboj :) medvede su rozbehnute, predatori taky tak, verim v X2, tak ako to sme to dnes supli v stavkovej :wink:

moc nemam rad boston

tak a takto si dovolili zatipovat "typkovia" z nhlpro.cz na dnesne stretnutie NSH -BOS


Posledním zápasem, které dnes pomohu kolegovi, Davidu Meklešovi, okomentovat a tipnout výsledek, je duel mezi "Predátory" z Nashvillu a Bostonskými "Medvědy". Nashville není zrovna v oslnivé formě, ale své si prozatím v sezóně odvádí. Naproti tomu "Medvědi" se chytli a v posledních zápasech o sobě dávají vědět. Z posledních pěti zápasů si připsali devět bodů, jinými slovy čtyři vítězství a jednu porážku v prodloužení. I přes výše zmíněná fakta mírně favorizuji v zápase "Predátory".
Tip: 10 :neja:

na vhozenou rukavici se musĂ­ reagovat!

Vidím to na jasnou záležitost Medvědů. Poslední výkon Predátorů se mi vůbec nelíbil. Selhal i jinak spolehlivý brankář Mason. Tento duel bude hodně důležitý pro budoucí sebedůvěru Predátorů, i to jim bude svazovat nohy a hole. Bude hodně důležité, jak zachytá Thomas, jehož výkony jsou sice nadočekávání dobré, ale také dosti nevyrovnané. I přesto se dočkáme v remízovém utkání, vítězství Bostonu, přednost bych však dal dvojtipu.

Tip: 02 :super:

no nehnevaj sa na mna cepi,ale dnes verim aj ja viac Nashvillu.aj ked Boston ma fakt super formu,ale myslim,ze dnes im to nebude stacit.tipujem 5:2
ale z hladiska sympatii by som urcite uprednostnil medvedov,kedze country borci mi moc nesedia :)

country borci :D to jo, hokejova krajinka ako vysita :) no uvidime, mne uz tiket v stavkovej na Bruins tak ci tak padol, ale tip v KTL zije :)
tazitkom na vyhre, ci prehre budu zrejme brankari, "dvojecka" NSH Mason chyta brutalne (vid. jeho zakrok proti Dallasu :o :arrow: Masonova rybicka
ale tak vyborne sa rozchytal aj Timmy; tak uvidime

Bostonu to moc nevyslo, prehral 0:5 :D . Mason shutout z 38 striel

NASHVILLE Predators vs. BOSTON Bruins 5:0 Obrázek

preview: "tazitkom na vyhre, ci prehre budu zrejme brankari" (30.12) a veru nim aj boli! (31.12), to sme vsak netusili, ze na miesto Thomasa sa do branky postavi Toivonen
bolo by asi na case, aby s nim vedenie poupratovalo; pocas zapasu nan smerovalo "chabych" 25 pokusov, inkasoval 5, pricom slo o golove strely z väcsej vzdialesnoti a takym 3 mohol v pohode zabranit
naprotivok Mason sa cinil, pricom sa cinili aj strelci Bruins, 38x ich vsak Mason polozil do smutku :(
na strane druhej je fajn, ze Toivonen dostal prilezitost, aspon sa ukazalo, s kym mĂ´ze vedenie Bostonu do buducna pocitat a s kym nie...
tak aspon Zdeno Chara v jednom pripade za svojou brankou poupratoval :arrow: hits


photos Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


to be contiuned: TORONTO Maple Leafs vs. BOSTON Bruins
dalsi zo serie zapasov so superom z vlastnej konferencie, zapas o tzv. 4 body, zapas proti superovi, ktory ma pre medvedmi 4! zapasovy naskok, zapas proti superovi, proti ktoremu sa Bostonu v tejto sezone mimoriadne dari (4:6; 2:1pp; 3:1; 4:1; 3:1), zapas, v ktorom sa predstavi (bez debat) T.Thomas , zapas = vitazny :twisted:

Obrázek vs Obrázek 5:1 :cry:

preview: po 4 po sebe iducich vzaj.z. prehrach sa javorove listky zdravo rozfukali a zmietli z Air Canada Centre neskodnych macikov
na strane Leafs dostal opät prilezitost exmedved Raycroft, ktory sa prezentoval 27 uspesnymi zakrokmi, zatial co je naprotivok Thomas nezopakoval vynikajuvu zapasovu vizitku proti tomuto superovi, ked z predoslych 4z. inkasoval od Leafs 4 goly!
dve po sebe iduce prehry, nie su nicim dramatickym, aj ked v tejto faze strata kazdeho bodu mĂ´ze mrziet, nemily je vsak pohlad na skore z posl 2z. Bruins 1:10 Obrázek
Boston skoroval opät v pocetnej vyhode, pocas ktorej sa presadil Zdeno Chara; odohral ju na nezvycajnom poste, ked väcsinou pali od modrej, tentokrat bolo jehou ulohou clonit pred brankarom a takto sa v zapäti presadil :arrow: Zdenova dorazka

photos Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

to be continued: Obrázek vs. Obrázek
idealna prilezitost na reparat... :!:

Stuarta mozem velmi lahko pripusat na ciernu kartu, to, co spravil, sa jednoducho nerobi! Je to zrazak! mame nevybavene ucty, cakam na najblizsi vzajomny zapas....

chorche píše:Stuarta mozem velmi lahko pripusat na ciernu kartu, to, co spravil, sa jednoducho nerobi! Je to zrazak! mame nevybavene ucty, cakam na najblizsi vzajomny zapas....
na najblizsi vzajomny zapas (resp prehru) si budes musiet pockat na buducu sezonu :wink:

V prvním týmu Bostonu došlo ke změně na postu náhradního brankáře. Místo Hannu Toivonena, kterého vedení klubu poslalo na farmu do Providence, přišel Phillipe Sauve (nhl.cz)

Jooj,človek na týžden odcestuje a Medveďom hned chýba podpora..Dúfam že ďaľší zápas bude riadna výhra :!:

Pekne si to tu vyzdobil Cepi :cool:

vitaj doma Los!, v "medvedom brlohu" :cool:
no, tak hadam nam to dnes klapne :!:

cepi píše:TORONTO Maple Leafs vs. BOSTON Bruins 5:1 :cry:

preview: po 4 po sebe iducich vzaj.z. prehrach sa javorove listky zdravo rozfukali a zmietli z Air Canada Centre neskodnych macikov
na strane Leafs dostal opät prilezitost exmedved Raycroft, ktory sa prezentoval 27 uspesnymi zakrokmi, zatial co je naprotivok Thomas nezopakoval vynikajuvu zapasovu vizitku proti tomuto superovi, ked z predoslych 4z. inkasoval od Leafs 4 goly!
dve po sebe iduce prehry, nie su nicim dramatickym, aj ked v tejto faze strata kazdeho bodu mĂ´ze mrziet, nemily je vsak pohlad na skore z posl 2z. Bruins 1:10 Obrázek
Boston skoroval opät v pocetnej vyhode, pocas ktorej sa presadil Zdeno Chara; odohral ju na nezvycajnom poste, ked väcsinou pali od modrej, tentokrat bolo jehou ulohou clonit pred brankarom a takto sa v zapäti presadil :arrow: Zdenova dorazka

photos Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

to be continued: BOSTON Bruins vs. TORONTO Maple Leafs
idealna prilezitost na reparat... :!:
Ten zapas nevisiel moc ani Thomasovi,dostal dost lacne goly.Ale pre mna je tento brankar velkym prekvapenim.Je uz dost stary a do NHL sa presadil len minulu sezonu.A to Toivonen mal byt oporou Bruins.No teraz bude oporou Providence.Aspon,ze uz nedostane po pisku od Peta Budaja :):)A este k Thomasovi.Ma neskutocne nechutnu masku.Fuuuj.To mu neviete nakazat nech sa uvedomi :wink: :D

Alex -) no, to s tou maskou mas pravdu, ani mne sa moc nepozdava, ale pre mna, za mna, nech chyta Thomas aj bez nej, len nech chyta tak, ako doteraz (jasne, okrem nevydareneho zapasu s Leafs) :wink: naozaj pre mna big prekvapenie, ako sa Thomas uchytil :o :thumbsup:
Toivonen ma naopak masku celkom slusnu a vidis to, chyta velke ... :butt: sup hovinko... a mam pocit, ze jeho tohtosezonne dni su pre tuto sezonu v 1 tyme Bruins zratane; sancu ma Sauve velky :?:

no a uz ked si zabrdol do tej masky, neviem, ale Timmy asi bude predsa len na o tom nieco slusivejsie (co sa tyka graf. prevedenia), ako "Tvoj ujo" z Detroitu :P :)

Zatímco generální manažer „Medvědů“, Peter Chiarelli, obhlíží na Světovém šampionátu juniorů mladé talenty, Boston Herald informuje, že tým Boston Bruins potřebuje nutně pomoc! (Poslední dva zápasy = dvě prohry; skóre 1:10 – pozn. redaktora).

Podle novin potřebují Bruins hlavně obránce, nebo hned dva, kteří by dobře bránili, zvláště, když má tým „odvážné“ útočníky, kteří se ne vždy vracejí.

Herald tvrdí, že je hodně vysoce-ceněných, talentovaných hráčů, kteří jsou k maní. Bruins jsou přibližně 2 miliony dolarů pod současným 44 milionovým platovým stropem a tým potřebuje oživit.

Noviny dále spekulují, že oním obráncem pro „Medvědy“, je obránce St. Louis Blues, Eric Brewer. 28letý hráč vydělává právě v této sezóně něco málo přes 2 miliony dolarů; hráč Phoenixu Coyotes Derek Morris (3,9 milionů dolarů) je pravděpodobně také na zvážení. Přesně takové jsou spekulace novin Boston Herald.
(zdroj: nhlpro.cz)

co sa tyka vystuzenia zadnych radov, bez debat! (pozn. cepiho :)

Alex píše:A este k Thomasovi.Ma neskutocne nechutnu masku.Fuuuj.To mu neviete nakazat nech sa uvedomi :wink: :D
Práveže tá maska je veľkou výhodou, pretože Thomasovi umožnuje vyčnievať z rady, tým že iní gólmani takú nenosia, je jedinečný, tak ako bol kedysi Hašek s tou svojou ešte horšou maskou

Chlapci,Hasek nema len prilbu spatnu.....Hasek je.......nechceteho?Ak by som mal tu moznost,tak by som vam ho hned dal a este aj zaplatil neco k tomu.

Alex píše:Chlapci,Hasek nema len prilbu spatnu.....Hasek je.......nechceteho?Ak by som mal tu moznost,tak by som vam ho hned dal a este aj zaplatil neco k tomu.
:) za Toivonena, preco nie? aspon do konca sezony :)
ak by doslo k Tvojmu stretnutiu s Dominikom, mam pocit, ze by si sa s nim mal o com porozpravat.. :D musis vsak uznat, ze zatial chyta nad ocakvane..to iste plati aj pre Thomasa
temu Hasek, mĂ´zme riesit v teme Wings :wink: go Timmy! 8)

Tak dalsi "skvely" vysledok pre Bruins :( :( .To akoze co ma znamenat?Ale ja som uz ticho,lebo,ani mis sme nedopadli o nic lepsie :oops: 8) :( :shock: Zda sa,ze ste v utlme,obrana sa zda byt derava,ani Thomasovi to posledne zapasy nejde a ani goly nedavate.Ze by kriza?

Obrázek vs. Obrázek 2:10 Obrázek

preview: kes som sa rano polamany zobudil a objavil na txt tento vysledok polamalo ma znovu; odchadzal som do vecnych lovist za stavu 2:1 pre Bruins, po prebudeni sa Obrázek
:!: skore z poslednych 3 zapasov vyznieva neuveritelne a takuto golovu urodu do branky Bostonu som este nezazil :arrow: posledne 3 prehrate zapasy pri skore 3:20 Obrázek
po tomto vyprasku sa zda, ze Thomas totalne vybuchol; svoje muzstvo sice moc nepodrzal, ale robil co mohol :arrow: Thomas SAVE mozno jeho posledne 2 inkasovane goly idu ako tak na jeho triko, ale tak za takeho stavu je uz sustredenie a koncentracia 0; nahradnik Sauve pustil z 8 striel 2 goly..je to golmanik vhodny akurat tak do Providence..
kazdopadne, vsetku tu golovu spinu by som hodil na deravu obranu Bruins! :arrow: OBRANA? I. OBRANA? II. OBRANA? III.

hraci Toronta dokazali dokazali Bostonu strelit 3 goly behom 39 sekund...

touto potupnou prehrou Toronto preskocilo Boston v severvych. divizii, odskocilo superovi na 3 body znamenajuce pre tuto chvilku ucast v 8 tymov smerujucich do PO..pred tymito 2 vz. zapasmi bolo vsetko naopak..
to Alex -) bez komentara..


photos: Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek


to be continued:

Obrázek vs. Obrázek
ine ako vitazstvo pri absencii Forsberga neprichadza do uvahy :!:

pri momentalnej forme BRUINS to asi bude ťažke...no dúfam že to zvládnu obrana je v poslednom čase dosť mizerná a nie len obrana no dnes ma prekvapili aj red wings tiež poslabšie v obrane
7906 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES