Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON BRUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

no to je veru pekna kriza, to skore z poslednych troch zapasov :shock: , neni o com, jednoznacne treba posilnit obranu. Jurcina -4body, neviem ci mam plakat alebo sa smiat, ale asi :cry: . A to som uz myslel ze Boston sa uchytil a pojde hore :?

Kokos ÄŤo sa to deje? :o :cry:
Trochu mi to pripomína typické výkony slov. mužstva, keď dokáže dlho ťahať skvelú sériu zápasov a v dôležitých zápasoch sa totálne položí na lopatky...

Aj to niekto pozeral? Teraz neviem ci by mali Bruins posilnit za tie 2 zvysne miliony utok alebo obranu. Jednak utok v podani Bruins je jalovy, nevytvaraju si sance ba dokonca sa nedostavaju ani do superovej tretiny na dlhsi cas, co som si myslel ze je taktika hrat to dost defenzivne. Obrana alebo radsej povedzme defenziva sa mi zdala vcelku oukej doteraz, take obetovanie utocnej sily na obranu. No teraz zapasy s Torontom ukazali ze defenziva je pod tlakom vo vlastnej tretine neschopna vypratat puk z tretiny ani na niekolko krat. Takto padli takmer vsetky goly minuly zapas a z highlightov to vypada ze aj tento. Thomasa by som moc nevynil. A zas mi ide na rozum ta Zdenkova hra kedy len stoji pred brankou a nacahuje hokejku a este neviem ci sa mi mari ale Mara sa zacal po nom v tomto opicit.

Ale zas dalsi postreh investicie Toronta do obrany sa ukazuju ako velmi slubne podla mna, hlavne do playoff ak sa tam dostanu, ved kto ma v tretej obrane takeho borca ako je Kubina co sice trosku polavil zo svojej famoznej formy v Tampe ale je to iba otazka casu kedy sa mu vrati. Toronto moze byt vcelku uspesne v playoff ale to je strasne tazke tam nieco predpovedat staci aby nejaky priemerny tim chytil nejaky hot streak a uz je vo finale konferencie.

Obrázek

Dnes netrenovali Chara a Bergeron a zajtra proti Flyers asi nenastupia. O Charovi nechceli povedat nic konkretne o pripadnom zraneni predtavitelia Bruins. Zdroj Boston Globe.

10:2 Nooooo. To by mě zajímalo na koho to chtějí svést?

Bostonu nevysli posledne zapasi, ale oni sa z toho dostanu. Aj ked sa musim priznat, ze ma zatial dost sklamal Bergeron....

Boston Bruins prehral posledný zápas s Torontom na domácej pôde vysoko 2:10. Rodenie zahanbujúceho výsledku videlo naživo 14 560 domácich fanúšikov.

Vyzerá to tak, že Bruins dostali po Vianociach riadnu amnéziu – zabudli hrať hokej. Tímu sa začalo dariť, no po prestávke je to úplne inak. Ako čerešničkou na torte bol posledný výprask od Maple Leafs 2:10.

„Bola to hrozná noc. Šokujúca noc,“ povedal obranca Paul Mara. „Som v rozpakoch. Je ťažké nájsť nejaké slová. Určite to bola hrozná skúsenosť pre celý tím,“ povedal slovenský kapitán bostonského tímu Zdeno Chára.

Slováci pri výprasku svoje štatistiky nezlepšovali. Práve naopak. Zdeno Chára zaznamenal dva mínusové body a Milan Jurčina až štyri.

Zdeno Chára potrebuje oddych. Jeho zaťaženie a snaha v tíme Bostonu je značná a pre hráča unavujúca. Chára má dnes navštíviť doktora a nebude tímu pravdepodobne k dispozícii. Stále sa však čaká na rozhodnutie tímu a nič nie je definitívne. Slovenský obor nejavil známky zranenia, bližšie dôvody jeho návštevy doktora sú neznáme.
(zdroj: slovaknhl.sk)

:hmm:

debil -) do obrany
Enzo -) na obranu
novodd -) pevne verim! a s Bergeronom to az tak zle nevidim, v timovej produktivite 2 miesto (38Z 13G 29A 42B)

DenĂ­k Boston Herald nedávno zmĂ­nil, Ĺľe je ten pravĂ˝ ÄŤas, aby generálnĂ­ manaĹľer tĂ˝mu, Peter Chiarelli, udÄ›lal nÄ›jakou vĂ˝mÄ›nu. PĹ™inesl do tĂ˝mu novĂ© talenty a novĂ˝ Ĺľivot. Redaktor Bostonu Herald takĂ© naráží na nekonzistenci v tĂ˝mu. KonkrĂ©tnÄ› se ve spekulacĂ­ch nezmiĹ

Obrázek vs. Obrázek 4:3 :)

preview: stretnutie sa zacalo o 19.00 SEC

Boston nastupil v zostave:

Axelsson-Savard-Murray
Sturm-Bergeron-Boyes
Stastny-Primeau-Donovan
Tenkrat-Mowers-Chistov

Alberts-Stuart
York-Mara
Lashoff-Jurcina

Thomas


play by play:

1.tretina

04:11 - GOAL Sami Kapanen, Wrist Shot - Unassisted. (0:1)
12:28 - GOAL Marc Savard, Assists: Matt Lashoff, Petr Tenkrat (1:1)
13:02 - GOAL Glen Murray, Assists: Marc Savard, P.J. Axelsson (2:1)
19:23 - GOAL Patrice Bergeron (PP), Assists: Paul Mara, Marc Savard (3:1)

2.tretina

5:17 - GOAL Sami Kapanen- Unassisted. (3:2)

3.tretina

2:21 - GOAL Marc Savard (PP), Assists: Paul Mara, Patrice Bergeron (4:2)
18:05 - GOAL Michael Knuble, Assists: Jeff Carter (4:3)

THE END a mimoriadne dĂ´lezite body ostali doma :!:
M.Savard -) 2+2
P.Bergeron -) 1+1
TD Banknorth Garden -) 17,565 aj napriek poslednym vykonom divaci na svojich nezanevreli a ti sa im odvdacili tym naj spĂ´sobom :thumbsup:

goals: nenahraditelny Savard :arrow: SAVARD-Murray


Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek



to be continued: Obrázek vs. Obrázek
divizne derby, tym je povedane vsetko; dufam, ze po 1z. absencii s Flyers sa v drese Bruins opät predstavi BIG Z

Boston to uz otocil. :cool:

Podle média Boston Globe, začala vyjednávání mezi obráncem Brad Stuartem a vedením týmu Boston Bruins. Agent hráče údajně požaduje na příkaz Stuarta nový víceletý kontrakt, čtyř nebo pětiletý, se stoprocentním zvýšením platu. Tuto sezónu si Stuart přijde na 2,4 milionu dolarů.
(zdroj: nhlpro.cz)

cepi píše:Podle mĂ©dia Boston Globe, zaÄŤala vyjednávánĂ­ mezi obráncem Brad Stuartem a vedenĂ­m tĂ˝mu Boston Bruins. Agent hráče ĂşdajnÄ› poĹľaduje na příkaz Stuarta novĂ˝ vĂ­celetĂ˝ kontrakt, ÄŤtyĹ™ nebo pÄ›tiletĂ˝, se stoprocentnĂ­m zvýšenĂ­m platu. Tuto sezĂłnu si Stuart pĹ™ijde na 2,4 milionu dolarĹŻ.
(zdroj: nhlpro.cz)
Fúha..No snáď to nebude znamenať výmenu Stuarta..Teda ak by bola prospešná tak som za

Obrázek
Nádejný americký hokejový reprezentant Phil Kessel sa po operácii nádoru na semenníkoch vracia do zostavy Boston Bruins. Devätnásťročný útočník patril v uplynulých rokoch medzi najlepších mládežníckych hokejistov na svete. Kessel sa podrobil operačnému zákroku, pri ktorom mu odstránili pravý semenník, v prvej polovici decembra a po necelom mesiaci sa vrátil na ľad.
Po dvoch zápasoch na farme v drese tímu AHL z Providence dostal opäť príležitosť v prvom mužstve, kde mal miesto od úvodu sezóny. Vo svoje nováčikovskej sezóne má zatiaľ bilanciu 27 zápasov a 9 kanadských bodov (5+4).
Návrat Kessela do mužstva odsúdil na cestu do rezervného tímu Yana Šťastného, syna slovenskej hokejovej legendy Petra Šťastného. Mladý útočník zaznamenal v drese Bruins v 21 zápasoch dve asistencie a 19 trestných minút.

Vedenie Bostonu povolalo z farmy do prvého mužstva brankára Philippa Sauveho a opačným smerom putoval fínsky gólman Hannu Toivonen

Edmonton Oilers pokračuje v hledání ofenzivně laděného obránce. „Olejáři“ by rádi získali z Bostonu Brada Stuarta, který už začal s „Medvědy“ dojednávat případný další kontrakt. Edmonton není ale jediný klub, který se o Stuarta zajímá. Podle Ottawa Sun jsou to i „Žraloci“ ze San Jose, „Laviny“ z Colorada nebo „Rudá křídla“ z Detroitu.

(zdroj: hokej.sk, nhlpro.cz)

Stuart je jeden obycajny radovy obranca, ktoreho v San Jose naklonuju kedy chcu po tazkej preflamovanej noci jednou rukou za chrbtom! Je to nanichodnik a priemerny obranca! Pocul som, ze je o neho zaujem, v lete mu vyprsi zmluva....
Hannu Toivonen – povolany z Providence (AHL).
Philippe Sauve – poslany do Providence (AHL).

Jonathan Sigalet – povolany z Providence (AHL).
Wacev Rabbit – poslany do Long Beach (ECHL).
Chris Collins – poslany do Long Beach (ECHL).

To preco zasa vymenili brankarov?Toivonen odchytal 2 zapasy v AHL(dobre) a uz ho povolali spat?Vies mi to prosim ozrejmit,ze preco?Zo Sauvem to ide dolu vodou,odkedy odisiel z COL a uvolnil miesto Budajovi.....Ani ten Yan Lucky sa nevie vyraznejsie presadit,hmm mladsi bracha bojuje o Caldra a on sa mota medzi farmou a NHL.... 8)

ozrejmim Ti to takto, je uplne jedno kto pendluje hore, dole, ak je Timmy fit, tito 2 brankari su v 1 time "statistami"..zial
ak uz nie v tomto, tak v nastavajucom rocniku, by som sa mile rad dockal brankarskej zmeny, vymeny, nie vsak typu Sauve..

Myslim, ze takymto tahom vedenie viac skodi celej moralke tychto chlapcov. Ja to proste nechapem. Jediny vyznam v tom vidim, ze chceli Toivonenovi pohrozit, ze ho poslu dlhodobo na farmu, ak nezlepsi formu :?: Hm... je to vysoke. Boston preziva zrejme krizu, ale myslim, ze by potrebovali zlepsit obrannu hru a nie nahanat brankarov medzi farmou a prvym timom.

kelemantia -) no jo, je to taka neobvykla situacia v time; z nej je vsak jasne, ze ani jeden z dvojice brankarov nema stabilny ani len post 2jky; o to prekvapujucejsie je to u Toivonena, ktory sa pred zaciatkom rocnika mal pobit s Thomasom o post 1tky..
existuje vsak veelmi jednoduchy recept na to, aby sa spominani brankari necitili ako na kolotoci; ak pride sanca, chopit sa jej..
SlovenskĂ˝ obranca tĂ­mu NHL Boston Bruins Zdeno Chára vynechá v utorok uĹľ druhĂ˝ duel v rade, po sobotĹ

No, myslim ze Boston utrpel dasiu ranu pod pas. Viest dve tretiny 2:0 a v tretej tretine inkasovat 5 golov, to je prisilna kava. Co bude teraz pokracovat? Padne trener? Nastane hracska rosada v time?

Vymena bude, Stuart je uz jednou nohou v inom klube.

no mi se docela hodí když Boston prohrává :angel: :D

Obrázek vs. Obrázek 5:2 Obrázek

preview: takto si presustrovat zapas v zaverecnej tretine (0:2, 0:0, 5:0!) Obrázek
tazko sa hladaju slova, po tak zbabranom a nepochopitelnom zavere zapasu; co z toho, ze Boston sa ujal vedenia peknym golom M. Stuma z trest. str. :arrow: STURmov najazd ked vsetko snazenie vyslo nazmar
Timmy (3.hviezda zapasu..) sa mĂ´ze v branke aj poskladat, ked s momentalnou obranou si robi super co chce :arrow: OBRANA?! nemyslel som si, ze absencia Zdena Charu bude az tak citelna :? (kelemantia - posilnit obranu..)
Boston (43b.) aj napriek tejto zbytocnej strate bodov straca na postupovu PO priecku (8-Washington) nic neriesiace 2 bodiky

doplnene: Bruins se museli v kanadské metropoli obejít i bez služeb dalšího z obránců. Brad Stuart místo cesty do Ottawy absolvoval přesun do Kalifornie, kde jeho manželka Melissa čekala první dítě. Návrat k týmu už nestihl, takže za něho musel zaskočit zelenáč Jordan Sigalet. Zahráli si i další mladíci.
“Na ostatnĂ­ch bude leĹľet vÄ›tší zodpovÄ›dnost,” upozorĹ
aj prehra znamena vitazstvo a tym bol navrat PHILLA KESSELA :taptap:

doplnene: Nádejný americký hokejový reprezentant Phil Kessel sa po operácii nádoru na semenníkoch vrátil do zostavy Boston Bruins. Devätnásťročný útočník patril v uplynulých rokoch medzi najlepších mládežníckych hokejistov na svete. Kessel sa podrobil operačnému zákroku, pri ktorom mu odstránili pravý semenník, v prvej polovici decembra a po necelom mesiaci sa vrátil na ľad.

Tento návrat je veľkou vecou pre samotného Phila, ale povzbudil i jeho tím. Po návrate do zostavy ho tréner Bostonu zaradil v Ottawe do útoku k Petrovi Tenkrátovi a Stanislavovi Čistovovi. Tento zápas sledovali cez satelit s napätím i jeho rodičia Phil senior a Kathy.

"UĹľ len to, Ĺľe sa vĂ´bec vrátil na ÄľadovĂş plochu bolo pre mĹ
7906 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS