Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON BRUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

stale to ma to v sebe :giggle: https://twitter.com/mkmolnar/status/844009541318643713" onclick="window.open(this.href);return false; ale kroti sa:)
inak Tuukka pocas celeho zapasy na vybornu, tie (golove) dorazky dovi dopo
boli by za totalnych luzerov, ak by ponuknute presilovkove moznosti nevyuzili (aj tak boli vid.5na3), skoda toho zaverecneho golu, kde uz bola vidina zisku bodu, aj ten ich uvodny gol :roll:
rad by som si vychutnal nejaku domacu odvetu...ak by to bolo v PO o to viac!
jbat na to, stale to mame na svojich hokejkach

OTT
TBL
vonku ISL
NAS
DAL
FLA
vonku CHI
TBL
OTT
WAS

ak takuto domacu vyhodu nezuzitkujeme, v PO nemame co robit, ten tim na to ma a v PO pak za cerneho kona :frajer:
Zebry nám zkomplikovaly situaci, dneska v přetěžkém zápase s Ottawou must win.

Dvojice Chára - Carlo už druhý zápas po sobě nestíhá zvýšenému tempu zápasů s nálepkou play-off (s EDM, zejména s TOR). Navíc Beleskey mi vůbec nesedí k dvojici Krejčí - Pastrňák, nejraději bych vedle nich viděl Vatrana. A úplně nejlépe Cehlárika.

Takový řízný zápas s výbornou atmosférou (až na jednoho debila v hledišti, co neustále hvízdal), a tak nasraný budu dneska celý den.
Refs beat the bruins tonight. The goal in the four on four situation should not have happened. That should've been a power-play if anything. Also, the power-play late in the game was complete garbage. There was no interference at all. If you're gonna call that you should've called the cross check earlier.

mf
Beleskey môze luskat akurat tak 4 lajnu
co pozeram tak Vatrano i Stafford mizerny toi
dnes s oddychnutou OTT iny match, ale u nas podla vsetkeho s Khudobinom v brane...
cepi píše:
rad by som si vychutnal nejaku domacu odvetu...
Odveta uz nebude, 4-0 sweep je po dnesku kompletni...

TOR vs BOS

G1: TOR up 4-1...win
G2: TOR up 4-1...win
G3: TOR up 4-1...win
G4: TOR up 4-1...win

Casy se holt meni, dabel exorcizovan....
Videla som len prvu tretinu ale vobec som nemala pocit, ako pisal kolega v Chate, ze sme vyborne zacali, skor som mala pocit ze sme sa tazsie rozbiehali a tromi technickymi previneniami na zaciatku zapasu za sebou sme sa nejak zbrzdili...myslim tym tri zakazane uvonenia za sebou. Ked vyrovnalo Toronto prve dve tri striedania sme zapli vyssi level ale potom to zas upadlo....

Co sa tyka dvojicky Carlo Chara, tak Carlo mi vcera krasne zral nervy....neskutocne chyby robi, jenak pozicne, rychlostne ale aj technicky, ked beriem do uvahy ze Chara je ryhclostne uz o nejake tie stupne pomalsi, mal byt o prave on kompenzovat...nuz potom z toho vyplynu obaja ako pat a mat....a dalsi kto vcera sa ku Carlovi pridaval bol Kevan....tiez tam mal par blbosti a Collin musel hasit....

Dnes must win!!!
Atlantik píše:
cepi píše:
rad by som si vychutnal nejaku domacu odvetu...
Odveta uz nebude, 4-0 sweep je po dnesku kompletni......
ak zacina PO, stats po zakladnej casti absolutne neriesim, aj keby to malo byt 10:0...listy nie su urcite superom, z ktoreho by sme mali byt pokakani staci si spomenut na tudlec to :tv:


absolutne nezabudnutelny match https://youtu.be/NYanopv3NCs" onclick="window.open(this.href);return false;

dôlezitost nocneho zapasu je jasna, preto to opät vyzera na Raska v brane :good:
dalsia prehra o gol uz musi nasrat, tretia v poradi ku*va drat
z hajlajtov som mal pocit, ze co strela Sens to gol a ak sme nedokazaliz 2.tr.vytazit nic, to pak tazko, Plesiun zasluzene 1.star
esteze Tampa zakopla s Arizonou lol a najblizsie ju mame doma....nasledne Isles vonku...
:hehe:
Nedalo mi to, podíval jsem se. :hroza: Z Andersona jsme udělali kandidáta na Vezinu, celkově Ottawě stačilo málo - několik zpětných přihrávek, střel a tečí a Rask lovil tři puky ze sítě.

Hrozně špatný výkon podal Carlo. Nechci, aby to vypadalo, že jej opakovaně hejtuji, ale on hraje opravdu hůře a hůře. Pomalý pohyb v obranné třetině, zpracování puku, vyvážení a rozehrávka,... všechno špatně. Bohužel to zatím není bek prvního páru.

Zápas nevyšel ani Pastrňákovi. Hráči Ottawy si jej pečlivě hlídali, prohrával souboje, odskakoval mu puk, kazil rozehrávku v offenzive zone při přesilovce. Podle mě jeho nejslabší sezónní výkon.

Jak píše cepi, Tampa rupla, čekají nás vzájemné souboje. Toronto získává výhodu, uvidíme, jak se to vykrystalizuje...
No jestli to ZASE choknete, to teprve bude neco :sok: Pristi dva zapasy klicove, predevsim ten s Islanders protoze Tampa to beztak krute nezvlada. Ale i kdyby jste postoupili a misto Ottawy sli na Washington / Columbus/ Pit, tak jste poradni blbci. Tady jde celkem o hodne.. Na druhou stranu jestli Caps/BJs maj tu divizi vyhrat tak Bruins jako jejich soupere bych akceptoval radsi nez Leafs. V pripade Penguins samozrejme opacne :)
Atlantik píše:No jestli to ZASE choknete
to ani zo srandy, 2x stacilo

z poslednych 2 zapasov sa bodovat malo, neboli sme o nic horsi ako super, pocitaju sa ale body, teraz zohrava rolu psychika, to ako sme boli este pred takym tyzdnom v inom laufe a do brany supera padol aj hotdog z bufetu, v tomto tyzdni je to o krci a v dalsich zapasoch to inak nebude
potrebujeme sa dostat do vedenia a nie zakazdym len dotahovat
nastastie to vyzera tak, ze Bolts i Isles su este vo väcsom pruseri, tak ak toho nezuzitkujeme
PO mame len a len na svojich hokejkach a ak sa tam dotlacime trebars aj za 5 min 12, som presvedceny o tom, ze super pre uvodne kolecko bude mat s nami problemy :tvrdas:
Ale toto nie je Boston, ktorý chceme, nie? Za 5 minút 12 byť radi, že postúpime.. Cassidyho začiatočnícka várka šťastia je preč a do toho Marchand nám bodovo mierne zaspáva; Pastrnáka som posledných 120 minút nevidel, resp. videl ako nevie nič vymyslieť; chyby v obrane; zbytočné vylúčenia a z nich góly; pohľad na Cháru, ktorý dva zápasy za dva dni už viditeľne nezvláda a samozrejme povestné šťastie vo forme odrazov vďaka čomu Rask rozbíja šatne... Lenže ja som začal Bostonu fandiť práve preto čo je lezie z Raska po prehrách. Preto, že za stavu 4:1 dokážu vyradiť Toronto, prehrať s Montrealom ale vymlátiť z nich aspoň dušu..

2x Senators, 1x Toronto, zápasy, kde sa láme chlieb a ja vidím emóciu tak akurát v štvrtej lajne, zbytok odovzdane hraje a snaží sa dodržovať systém. Proti Torontu som zo začiatku občas zaregistroval nejakú tú iskru na štýl "rozbime ich a go home", postupne opatrný prístup na štýl nič nepokaziť a záver poznáme (dík rozhodca).. Včera po prvom góle úplne odovzdaný prístup, potešil ma zase len štvrtý útok a ich aktivita a doslova vydreté šance. Jedine ich hra mi bránila spánku, čomu som sa aj tak neubránil. Práve som to dopozeral a po druhej tretine som ani nečakal, že to otočíme. Máme nato, ale viditeľne tam je blok z posledných sezón a tak vyzerá aj naša hra v týchto kľúčových zápasoch. Keď vidím 2x Tampu a 1x Ottawu, začínam sa báť o PO
konecne Beleskey zaradeny tam, kam patri

Marchand—Bergeron—Backes
Stafford—Krejci—Pastrnak
Vatrano—Spooner—Acciari
Beleskey—Moore—Nash

v kleci Bolts Budaj :petrik: s Isles mozno proti Halakovi :? (ti riesia b2b a bol povolany)
dnes to asi dam, must win!
Pozdravujem fanúšikov Bostonu, dovoľte aby som aj ja dačím prispel.

Pamätám si časy (tak ako Bostončan), keď sme nad súperom buď vyhrali, alebo ak nie, tak sme ho aspoň dobre vymlátili, prípadne v tom najlepšom prípade sme vyhrali a aj ho dobre vymlátili :-D
Avšak od čiastočného prebudovania tímu, sa tento aspekt a ozdoba hry Bostonu vytratil. Máme aj tvrdých hráčov, ale nehráme tvrdo, v hre nie je zápal ani emócia, ako keby sa z medveďa grizlyho, stal medveď domáci.

Ale k aktuálnemu stavu. podľa mňa treba zmenu, ak prehráme aj dnes, tak určite. Pouvažoval by som nad návratom Cehlárika, má čo ponúknuť. Ako tu bolo písané, problém je aj obrana, Carlo je mladý, ale neskúsený, ak sa aj do playoff dostaneme, bude to veľmi ťažké.

Ostáva nám iba to jediné, čo vieme asi najlepšie zo všetkých, bojovať. Nemáme v tíme supertalenty, ale máme veľa kvalitných hráčov a tí už dokázali, že hokej hrať vedia, takže poďme medvede, nastal čas trhať.
konecne sa dostavame do vedenia a to hned 3x...aby Tampa zakazdym do minuty vyrovnala (toto som nechapal a nechapem stale) dostava sa do vedenia, vybavene...
1tr. turnovery na entu, 2.tr. rybnikaren,, 3.tr. nepozeratelna sama frustracia, nervozita, total deka
ten posahany zapas s TOR bol teda riadne zlomovy, no nic, my uz teraz mame PO zapasy :giggle: ale s akym koncom? :waa:
Rask dtd...dnes v zapase o vsetko s Khudobinom...
navyse posledne zapasy nasich konkurentov nam skutocne "hraju" do karat, takze to 3nasobne chocknutie je na spadnutie :serus:
Rask dostal "maintenance day". Tak snad nic vazne, len pauza.
Zápas proti Tampe som nevidel, ale podľa komentárov to vyzerá, že najväčší problém už nie je len nevyrovnanosť (resp. slabá hra) niektorých hráčov, ale psychika. To je zle nedobre. Najhoršie je, že máme naviac, ako len na to bojovať o poslednú divokú kartu.

No, prajem chalanom, aby v sebe našli svoje skryté medvedie inštinkty. Tých dovolenkárov z ostrovčeka treba preplieskať, bezpodmienečne. :-D
oplatilo sa ponocovat, to bol iny PO zapas :cepi:

Obrázek :nervozny:

4th liner Nash 2+0, isty Khudobin, 6 zvladnutych oslaboviek (tam sme tusim na 4-5 fleku v ramci ligy) najmä tie dve zaverecne s Tavaresovou tyckou, ked bol uz Khudobin obratenou korytnackou, Sabres :good: a momentum opät na nasej strane!
Stále žijeme. :good:

win :cinka:
Po Pens sme druhy najcastejsie strielajuci tym a po LA sme druhy tym, ktory dovoli najnizsi pocet striel na svoju branu. Z tohto pohladu by sme mali byt v tabulke niekde uplne inde. :-O
Uuuuuf, to mi odľahlo. Zápas som sa snažil pozerať, ale zaspal som :oslava: No, ale jeden z krokov sme zvládli, teraz sú však na rade ďalšie, Believe Bruins.
"Krídelník Matt Beleskey nehral pre osobné problémy, pre ktoré opustil mužstvo." Má niekto viac info? Btw. Zápas som nevidel ale poteší, že pochválim štvrtú lajnu a zápas nato Nash zastaví vlnu prehier :klobuk: Marchand :evil: forma ako sviňa a teraz 4 zápasy, 1 bod a -6 a pritom stále cez 20 min. a McDavid si medzitým odletel na inú planétu. Asi som nášho borca priskoro videl s AR v rukách.
PO hajlajt s Tavaresou tyckou v case 3:11
zaujimave stats

Krejci 21-29-50 in 75 games with these line combinations http://leftwinglock.com/line-combinatio ... jci&flag=y" onclick="window.open(this.href);return false;

Bergeron 17-32-49 in 72 games with these line combinations http://leftwinglock.com/line-combinatio ... ron&flag=y" onclick="window.open(this.href);return false;

zajtra fandit NAS+CHI, NAS riesi btb co by sa s nimi patrilo vyuzit
Beleskey chyběl z důvodu rodinných záležitostí. Více není známo.

Výhra s Isles za pět minut dvanáct, tým to snad pozvedne... :pray:

Na Marchanda se toho naložilo až moc. V jeho souvislosti se začalo čile mluvit o trofejích, ale trochu jsme zapomněli, že to je až druhořadé. On sám v těch prohraných zápasech příliš tlačil na pilu, situace přehrával, přespříliš držel kotouč na hokejce a protahoval si střídání. Byly u něho k vidění náznaky frustrace, krčení ramen, nesouhlasy rukou, apod. Vymizela ta jeho drzost a lehkost v kombinaci se skillem. Ale věřím, že nám letos ještě nějaké zápasy vyhraje.

Vázne spolupráce Krejčího formace, přičemž nejvíce tím "trpí" Pastrňák. Steve Conroy (Boston Herald) volá po návratu Cehlárika a dle mého oprávněně. Peter sice nezapůsobil bodovou smrští, ale vykonal spoustu černé práce, z které těžili oba čeští hráči (navíc bilance 7w a 3l s ním v sestavě hovoří v zásadě pro něj).

Jako pozitivní skutečnosti vyznívají hra čtvrté lajny a výkony Khudobina (od půlky února 5-1-0).

Nějak se nemůžu zbavit pocitu, že se na současné křeči nejvíce podepsal závěr zápasu s TOR. Máme hráče i tým na boje v play-off, nepostup by byl krutou ranou i pro nás fanoušky. Věřím, že budeme nepříjemným soupeřem pro kohokoliv.
Ja Vám neviem, pozerám na roster vyzerá slušne, ale stále mi tu dačo chýba. Pozeral som zostavu z roku 2011 a porovnával.

Podarilo sa nám nahradiť pár hráčov, napr. Lucic - Backes, alebo Seguin - Paternák, ale čo mne chýba sú hráči ako, Shawn Thornton, Michael Ryder, Daniel Paille a hlavne Nathan Horton, Mark Recchi, Johnny Boychuk, Dennis Seidenberg a Andrew Ference.

Predpokladám, že Beleskey mal nahradiť Thortona čo sa podľa mňa nepodarilo, Rydera možno Stafford, ale strašne chýba hráč ala Horton, a hlavne ala Recchi (svojho času ho nahradil Jágr). A o obrane ani nehovorím.

Čo tým chcem vlastne povedať? Podľa mňa niektorí hráči v zostave proste nie sú srdcom medvede, alebo sa nimi ešte nestali. Máme skúsenosti, máme kvalitu, máme všetko potrebné, ale chýbajú Big Bad Bruins.

Samozrejme je to len môj pocit.
7907 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS