Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON BRUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Skvělé zprávy... Cehlo dneska trénoval v jedné formaci po boku Krejčího a Pastrňáka. Grzelcyk utvořil s McQuaidem třetí obranný pár. :!:

Agostino na waiver. Další zatím zůstávají.
Malcolm Subban na waiveru. Uff. :-/
S Purcellem jsme se rozloučili. Sezónu začne dvojka gólmanů Rask - Khudobin. Na farmu putují Cehlárik, JFK a Heinen.

Otázka obrany není ještě definitivně vyřešena... "Boston is hopeful that Torey Krug will only miss the first three-to-five games of the regular season."

Nyní sestava vypadá asi takto:

Rask, Khudobin

Chára - Carlo
Miller - McAvoy
Grzelcyk - McQuiad
O'Gara (Postma, Johansson)

Marchand - Bergeron - Bjork
DeBrusk - Krejčí - Pastrňák
Beleskey - Spooner - Backes
Schaller - Nash - Acciari
Vatrano (Czarnik, Kuraly)
BosBru píše:Malcolm Subban na waiveru. Uff. :-/
Stratit mladeho nadejneho brankara takto za NIC je dost na zamyslenie co tym GM sledoval...
Pri pohlade na obranu a mnozstvo mladikov v utoku mam vazne obavy, ze prave Boston moze byt 1. timom v krize a pod tlakom urobit vymeny... Subban mohol byt dobrou protihodnotou, zial prisli sme o neho zadarmo.
Kower píše:Stratit mladeho nadejneho brankara takto za NIC je dost na zamyslenie co tym GM sledoval...
Pri pohlade na obranu a mnozstvo mladikov v utoku mam vazne obavy, ze prave Boston moze byt 1. timom v krize a pod tlakom urobit vymeny... Subban mohol byt dobrou protihodnotou, zial prisli sme o neho zadarmo.
Co se týče ztráty Subbana. Tohle fakt nechápu. :hroza: Khudobin u nás v podstatě končí (poslední rok smlouvy), Vladař a McIntyre vůbec nevypadají připraveni na NHL. A Subban měl letos nahradit právě Khudobina. A NIC z něho nemáme!!! :hroza:

Mladíci v sestavě u mě obavu nevzbuzují. Naopak jsem rád, že se držíme současného trendu a omlazujeme. Bjorka naprosto žeru, DeBrusk, Grzelcyk se zapracují, McAvoy nebo Kuraly prokázali kvalitu už vloni. Spíše mě mrzí nepodepsání zkušeného Stafforda, který vloni úspěšně putoval top9 a do systému dobře pasoval.
Nějaké novinky: Bergeron je day-to-day a Krug se dneska objevil na ledě.
BosBru píše:Malcolm Subban na waiveru. Uff. :-/
Dokedy budeme v kŕčoch z týchto Sweeneyho hlúpostí? Vraví sa, že od geniality je k demecii blízko. V tomto prípade je Sweeney blízko k tomu aby som ho ako gm totálne zavrhol. Toľko hlúpostí čo nastváral snáď ani nezrátam. Príde mi, že tým momentálne ťaží len z bývalej práce Chiarelliho. Jediné čo skutočne doteraz oceňujem je Julienova výmena, hráčov polial živou vodou a dostal nás zrejme do PO. Ale či bola skutočne správna z dlhodobého hľadiska, uvidíme o sedem mesiacov. Začínam dúfať v to, že ak nepostúpime do PO, zbalí si kufre. Miestami mam pocit akoby mu šlo o prestavbu ale zrazu si uvedomí, že to nieje nutné, spraví krok späť a vualá.. roky práce so Subbanom vo výpredaji s cedulkou FREE :hroza:

Edit: nikde som to tu nevidel: náš jediný prospect v bráne od teraz hraje automaty
Fuuuha to su mi veci...Subban na waiveri...kto vie co tym mienia....Swee :slap:

Cehlarik logicky zacina v AHL, predsa zacal lenv piatok naplno trenovat po operaci a neodohral ani jeden pripravny zapas, takze tam je to cisto z logickych dovodov, ja ocakavam ze ho cez sezonu vytiahnu hore.


FIRE SWEE!!! FIRE SWEE!!! FIRE SWEE!!!
Cathy píše:Fuuuha to su mi veci...Subban na waiveri... Cehlarik logicky zacina v AHL,...
Subban už je ve Vegas! Vůbec se nedivím, že si jej stáhli. Sweeney ho dal na waiver (spoléhal, že bez povšimnutí projde) a rázem se to projevilo jako pořádná ko*ot*na. :nasraty:

Cehlo se dostane do herní kondice a během sezóny určitě dostane příležitost.
Na druhou stranu co s ním budou ve Vegas dělat,když mají MAFa a Pickarda? jedině že by jednoho z dvojice Subban/Pickard hned někam poslali
Logan píše:Na druhou stranu co s ním budou ve Vegas dělat,když mají MAFa a Pickarda? jedině že by jednoho z dvojice Subban/Pickard hned někam poslali
A nebo by museli tahat 3 golmany..
Sweeny/Neely mi pridu ako totalne neskuseni a uplne slabi manazeri. V podstate za ich ery sme nespravili ziaden prospesny trade (snad okrem Stafforda) ani free agent signing. Backes a Beleskey v 3. ci 4. lajne nam budu pozierat 9.8 mil este dalsie 3 sezony pokial sa nenajde este hlupejsi GM a akceptuje ich vymenu.

Videl som zopar pripravnych zapasov a neviem ci spoliehanie sa na Zdena, McQuaida a Millera v roli shut-down obrany plus Krug je rozumne. Carlo v pripravnych zapasoch bez Zdena vedla seba bol uplne otrasny... on je moj top tip na totalny prepadak v tejto sezone. A ako fanusikovia Bruins dobre vieme je len otazka (kratkeho) casu kedy pre zranenie vypadne jeden z dvojice McQuaid/ Miller... az potom bude GM lutovat ze neziskal ziadnu posilu do obrany.
AndyF píše: A nebo by museli tahat 3 golmany..
Toto iste sme mali spravit my. Cap space na to mame a na zaciatku sezony je len otazka casu kedy niekomu odide brankar pre zranenie ci pokles formy.
Nooo ja na obranu upozornujem uz dlhsie, a tuto sezonu to bude citit...prestarnuty MIller s CHarom a McQuaidom, k tomu nespolahlivy Carlo, omg...stavat obranu na Krugovi ktory este nie je fit a na neskusenom McAvoyovi to bude ina sranda :wine: :kajo:
:shock:
Kower píše:Sweeny/Neely ....
Beleskey je strašně drahý odpad a Backes se jím může co nevidět stát. No a drahým zbožím se stává i Krejčí, u kterého mám obavy z pokračujícího poklesu výkonnosti (v jeho případě se vzhledem ke kyčlím ani není co divit).

To, že jsme nedokázali nikoho přitáhnout, je samozřejmě průser, už vloni jsem volal po top6 obránci (konkrétně po MDZ). A tím, že jsme si nechali sebrat nadějného Subbana se problém ještě více prohlubuje.

O'Gara byl odeslán na farmu, začneme se sedmičkou beků: Chára, Carlo, Miller, McAvoy, Grzelcyk, McQuaid a Postma. A asi po třetím zápase by se měl do sestavy začlenit Krug. Pozitivní slova padala také na adresu Zbořila a Lauzona. Uvidíme, co z nich bude...

A když už meleme o těch gólmanech, tak 18letý mladíček Kyle Keyser podepsal tříletý vstupní kontrakt. Takové manažerské alibi za ztrátu Subbana. :sarcasm:
News_

Subbana si stiahlo Vegas...

Bergeron zraneny, status day to day....dolna cast tela...
Cathy píše:News_

Subbana si stiahlo Vegas...

Bergeron zraneny, status day to day....dolna cast tela...
I ty jedna, že ty to tady pořádně nečteš! :nono2: :wink2:
Cathy píše:FIRE SWEE!!! FIRE SWEE!!! FIRE SWEE!!!

optimistka ako vysita :slap:
Sweeney_ho a Neely_ho sa zastavat nebudem, zriesili riadne stupidne podpisy Hayes, Beleskey (toto som ako jako doteraz nepochopil), sexy meno Backes za takuto sumu mi tiez nevonia, ale ze by som ich nejako kamenoval, ci posielal do horucich pekiel :roll: v Bostone su doma a asi maju dost seriozny vztah k tomuto klubu
Malcolm, aj pre mna necakany tah, ale pomaly mi to prislo, ako keby sme prisli o klenot typu Rask...to este Mcintyre, ktoreho ozaj nemusim mal na farme lepsie cisla, pred sezonou bol podpisany, co ma prilis nepotesilo, ale pokial sa bude prehadzovat na farme, je mi to jedno, no v 1.time by som ho videl co najzriedkavejsie, to radsej nejakeho Jonatana z Melmaku
G prospekt nie je nikdy na skodu, ale pochybujem, ze Malcolm mal byt Raskovou 2jkou pre tuto, ci nasledujucu sezonu...a ze po nom sfleku siahli rytieri? a co, kvetina je tam jasna a Pickard do pohody do lahody
nas Anton ma daleko od idealnej G 2jky, ale na aky taky zaskok postaci, verim tomu, ze vedenie uz pracuje na kvalitnejsom sparingu k Raskovi a ako bol spominal BosBru podpisali sme KK, uvidime casom co Vladar..
otazka G ma trapi ozaj najmenej, teda za predpokladu a modlenia sa, aby bol Rask aspon tak fit, ako v predoslej sezone, aj ked to bolo na jeho chranicoch nalozene viac ako dost

spät ku GM; minusy su zretelne, na strane druhej, kvitujem silne gule pri odvolani Juliena a naslednom angazovani Cassidyho, ktory dal timu uplne inu tvar, system hry, na ktory sa dalo aj pozerat....ten zandour pri Julienovi bol obcas tazko pozeratelny a vysledkovo to slo dole vodou...samotni hraci si pochvalovali utocnejsi herny prejav, sice narocnejsi na fyzicku, ale ked to este Zdeno zvladne:)) dufam, ze Cassidymu pôjde karta aj v novej sezone a bude dostatok casu zapracovat tak na hernom prejave, ako aj doladeni formacii
kvitujem podpisy Marchanda a najmä pre nas nepostradatelneho Pastrnaka, ktory nas kvalitne natahoval....pri Leovom, ci Jackovom podpise (aj ked ti su niekde inde) odlahlo

viac ako odplonkovanie Subbana, zamrzelo nepokracovanie spoluprace so Staffordom, ten u nas herne pookrial a zapasoval mi jak rci na serbel, nerozumiem, to taky necely melon bola privysoka gaza?! nechapem
uz vonkoncom ma netrapi K.Miller, za 2.500? odohra si svoje, u mna zaruka stabilnych vykonov, bez vyraznejsich kiksov (ak to porovnam s takym Carlom....Z stale do pohody, predpokladam, ze re-signe u nas este taku 2 rocnu zmluvu, jasne uz vo vyraznejsom TOI a nizsej lajne, ale nech Carlo este u neho nasava (skusenosti)
ako bolo spomenute, len aby sa Miller a najmä porcelanovitejsi McQ nezranili hned v uvode, ci na dlhsiu dobu, to uz problem môze byt, ten nech si uz vyriesi GM a spol; predpokladam, ze v priebehu sezony nakukne hore Zboril a ta obrana smerom do buducna nevyzera spatne, nielen obrana, celkovo tesi mladicky rebuild v time, neviem, mozno som az prilis ruzovkasty (nono ziadne bu*na, v zmysle ruzove okuliare) ale rozhodne nemam pocit, ze sme v nejakych srac*ach buducnosti; pri pohlade na ine timy....
aj z toho dôvodu je este priskoro posielat GM do zadnice, je u nas este relativne kratky cas, mozno toho este poserie viac, mozno o nieco menej a mozno nakoniec aj Katarina trosku zmäkne:)

ocakavania pre tuto sezonu? stale mame tim, ktory ma realne predpoklady zamiesat karty v boji o PO a ak sa bude pokracovat v Cassidyho trende, PO by klapnut malo :jj: (ak mu karta nepôjde, hadam bude GM bude trosku viac trpezlivy - http://www.hokejforum.com/viewtopic.php ... 12#p426112" onclick="window.open(this.href);return false;)
A moja otázka na teba znie, čo ak vážnejšie pochybý? Ja sa totiž bojím práve toho, že náš jeho (ne)činnosť pošle niekde mimo bojov o PO. Máme defenzívu a bránu stojacu na zdravý hráčov. V hokeji je bláznovstvo spoliehať sa na tak úzky káder. Čo spravil aby tak nebolo? Ak aj Rask a obrana bude bez vážnejších výpadkov, čo z jeho práce do budúcna? Nevidím perspektívu posunu vyššie. Dlho lížeme priemer a pritom rozhodne patríme do hornej šestky východu.. Sweenemu neverím, zatiaľ neukázal skoro nič a neverím, že nás niekam "posunie"?

Mať lepšiu obranu, na ktorú priestor máme, to by bola radosť sledovať #63 a #88. Takto nevyužívame ani ofenzívny potenciál Kruga..
ako som spominal, o perspektivu vzhladom uz k teraz vyraznejsiemu angazovaniu mladych v 1.time a farme obavy nemam, ale ano, problem a velky, spociva v uzkosti kadra... spoliehat sa na sezonu bez IR:) preto je pre mna tazko pochopitelne preplacanie 3-4 lajnovych hracov, ci tazko stravitelne vybodnutie sa na Stafforda...som si naivne myslel, ze Agostino co by najproduktivnejsi hrac AHL bude akymsi zolikom, omyl, odkotulal sa tam kam Subban....tazko povedat, nevidim do vnutra klubu, do hlavy GM, akurat si tak môzem pockat na TDL haha
tak ci onak nejake fire swee fire swee u mna nehrozi, tobôz ak je jasne, ze GM´s sa nemenia ako couchingovi kolotocari
cepi si optimista :) Ano suhlasim ze mame perspektivnych mladikov ale co sa tyka tejto sezony dovolim si povedat ze sme maximalne rovnako silny ako minuly rok (clovek by skor povedal ze nas kader je slabsi) kdezto vacsina timov nasej konferencie sa oproti minulej sezone posilnila... PO v tomto zlozeni vidim ako velmi optimisticku viziu. Snad Zdenove zranenie pocas kempu bola len nahoda a nie znamenie do celej sezony... a to vcera predcasne trening skoncil Bergeron a dnes na treningu chybal so statusom day-to-day. Aj Backes dnes chybal, vraj len nejake ochorenie.
Toto bolo zlozenie na treningu dnes. Treba byt velky optimista ak toto je play off kaliber team.

DeBrusk-Krejci-Pastrnak
Marchand-Spooner-Bjork
Beleskey-Kuraly-Vatrano
Schaller-Nash-Acciari

Chara-Carlo
Miller-McAvoy
Grzelcyk-McQuaid
Extra D: Krug-Postma
Kower píše:o sa tyka tejto sezony dovolim si povedat ze sme maximalne rovnako silny ako minuly rok (clovek by skor povedal ze nas kader je slabsi) kdezto vacsina timov nasej konferencie sa oproti minulej sezone posilnila...
bez debat, Pastrnak priorita bola jasna, ale mimo toho....ako vravim,cakam uz na TDL:D
Kower píše: toto je play off kaliber team.
podla tejto zostavy to stale vidim na pripravne zapasy :lol2:
uprimne, najviac sa mi pozdava ta nasa osvedcena 4.lajna:)
Dnes bez Bergerona a Backesa. Obaja day to day. Krug by mohol byť k dispozícii už v pondelok.
7906 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES