Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Dnes si myslím,že to bude velmi těžké,ale body potřebujeme jako sůl,tak snad kluci najdou na Millera recept! :cinka:
Pěkně Brian!!!!!!!! Důležitý gol v důležitém zápase v důležité době!
pěkný to pohled na tabulku Západu po dnešku: ...7.Nashville 81, 8.Detroit 80, 9.Calgary 77. Všechny týmy shodně odehráno 69 zápasů.
Hlavně nepolevit a poctivě makat :povzbudzovanie: ,jsme na dobré cestě..... :cinka: :wawe: :cinka:


Jimmy znovu několik skvělých zákroků,Datsova vyrovnávací trefa přímo výstavní a práce
Homera před bránou (nejen) při vítězném gólu - ani nepotřebuje komentář.... :poklona2: :ejha: :taptap:
Zápas jsem neviděl, jen šot a tak Howard chytil za stavu 1:0 trestné střílení a o chvíli později Dacjuk vyrovnal. Super práce. A k Holmstromovi fakt není třeba nic dodávat, takhle to umí jen on. :good:
Ani ja som zapas nemohol sledovat,ale super,ze sme zvladli odvetu a oplatili sme flames prehru z minuleho tyzdna.Teraz by bolo super natiahnut tu seriu vyhier co najviac a predbehnut aj country team.......
Dnes treba bodovat naplno.Dufam,ze nepodcenime Oilikov a zahrame zodpovedne.Aj NSH(ten dkonca taha seriu 5 vyhier),aj CGY vyhrali,tak nesmieme zavahat!!!!
No normalne som to privolal...Aspon,ze ten bod sme ziskali.....Dnes to bude o dost tazsie a este viac dolezitejsie....Mame zapas k dobru,tak to treba vyuzit.Vela stastia chlapci.

GO WINGS GO!!!
Alex píše:No normalne som to privolal...Aspon,ze ten bod sme ziskali.....Dnes to bude o dost tazsie a este viac dolezitejsie....Mame zapas k dobru,tak to treba vyuzit.Vela stastia chlapci.

GO WINGS GO!!!

Bal jsem se te plichty taky a bohuzel..... dalsi ztráta bodiku dost mrzí,dnes to holt odnese Vancouver,dostanou za usiska...... :cinka:
Najhorsi mozny vysledok. Este aj jazdci na poníkoch ziskali 1 bod. 50 striel v zakladnom case je neskutocne. Fak.
Uf,tak 2 body sme ziskali.Chlapci si povedali,ze budu davat goly zaroven so sirenou :D
Ale hrali sme dobre.Aj v pocte striel sa to zacina podobat predchadzajucim sezonam.......Tak dufam,ze tych zvysnych 11 zapasov budeme hrat takto a hlavne treba vyhravat.Natahovacka s Flames bude trvat asi az dokonca.Skoda,ze NSH sa prebudil a vyhrva a vyhrava!!!
Mam hodně rad Detroit, a moc mu přeju play off a pak další finále, ale dnes budu přeci jen držet druhé straně. Vím, že ale Wings potřebují každý bod, proto by prohra pens tolik nemrzela. Idealní scenař by byla výhra Detroitu v prodloužení 7:6 a hattrick čísla 87. My potřebujem body na boj s Devils o divizi....
tak to je holt pešek,dneska dostanete na prdel.... :cinka: :bitka3: :cinka: :povzbudzovanie:
:D a dnes se budu dívat už to začíná v 0:05. Super čas. REpríza finale 2008,2009 a preview finále 2010.
a také prewiew FIN SC 2011, 2012, 2013, 2014 atd. - až do Soudného dne, že :hroza: :hroza: ??
Kromě fandů Pit a Det to již nikoho nebaví, navíc Det bude hodně moc rád když tam letos vůbec proklouzne, rozhodčími neskutečně preferovaný Pit letí v 1. kole, stačí aby potkal nás nebo Bos !!!!
Yzy místo aby jsi se denně modlil a děkoval za to, že Dave Tippet dotáhl takový tým sra*ek kterým Pho je do neskutečných výšin, tak tu neustále machruješ a meleš ko*otiny. Já vím, ty jsi znalec NHL a ty jsi již před ZČ věděl, že ten tvůj skvělý Pho půjde do PO, no víš, každý není tak skvělý jako ty, pro každého fandu NHL, který jí rozumí je to, kde Pho je, obrovským překvapením, ale holt ty jsi Všeználek !!!!
No já moc nemylím, že by Pens byli nějak protěžovaní rozhodčími, pominuli toho Cooka.
Tak letos finale PIT-DET nejspis nehrozi... Ale porad to jsou kvalitni tymy a rad se na tenhle zajimavy match podivam!
Ja prave Detroit moc rad nemam a verim ve vyhru po 60-ti minutach, aby jsme helfli i CGY.

BTW. Philly, Pittsburgh letos s rozhodcimi nespajej, vzdyt jsme skoro porad na tr.lavici za nejakou prkotinu. Kdyby si se dival na nase zapasy, tak by si videl, ze nedostavame nic zadarmo, alespon prozatim v ZC. Nastesti mame dobre oslabovky, jinak by jsme byli dost v srac*ach. A napsat ze Pittsburgh poleti v 1.kole playoffs pokud potka PHI nebo BOS, tak to je evidentne ve stylu "prani otcem myslenky", ale sam vis ze realita bude nejspis jina. Proboha, vzdyt letosni Boston na nas nema ani nahodou, je to naprosto nevyrazny team a posledni dva vzajemne zapasy jsme jich spolehlive herne prejeli jako male decka. A Philka je pro nas tym, na ktery umime nejlip zahrat a navic s Boucherem v brane...

Dnes ale opravdu nevim co cekat od zapasu v DET, mirne favorizuji Wings, kteri jsou doma a ted nutne potrebuji body a taky hraji dost dobre. Budeme to mit velmi tezke, ale mozne je samozrejme vsechno.
ano možné je všechno tačí vzpomenout na game 7 :) . Jo jsou mírným favoritem, ale letos taky doma prohrávají. Ale 54 ran co vypálili ve Vancouveru zaslouží uznání. My musíme hlavně zlepšit přesilovky, to je základ i v Detroitu. Sidney měl ted hlušší období ale po něm vždycky přijde hostina, tak třeba dneska.V pslední době se zlepšila hodně obrana, což je před play off dobré znamení, ted nezbývá doufat e i podle jmen hvězdný utok, vše potvrdí i na ledě. Jinak si taky myslím, že dostat v play off Boston by nebyla taková hrůza. Vždyt oni nejsou schopní dávat goly a ja je viděl s NYR včera a taky to nebyla žádná sláva, vyhráli jen díky tomu že Jezdci jsou vepředu stejně jaloví jako oni.No a letce mame doma v sobotu tak uvidíme čeho jsou schopni.
Atlantiku, když jsem hovořil o preferování rozhodčími tak jsem hovořil zejména o PO, celá ZČ je víceméně o ničem, nejde o nic jiného než-li o postup do PO. Uvidíme jak budou pískat Pit letos, sám ale musíš uznat, že loni to byla haluz. Co se týče toho 1. kola, tak se opravdu domnívám že my bychom Vás vyřachli, stejně tak Bos, naopak Habs či Sen´s by jste asi vyřadili. Kéž by jste skončili 4. a my 5. - to by bylo super a hodně bych si na Pit věřil, odveta za minulý rok, navíc z totožných postupových míst !!!!
ENGLAND-PHILLY píše:Atlantiku, když jsem hovořil o preferování rozhodčími tak jsem hovořil zejména o PO, celá ZČ je víceméně o ničem, nejde o nic jiného než-li o postup do PO. Uvidíme jak budou pískat Pit letos, sám ale musíš uznat, že loni to byla haluz. Co se týče toho 1. kola, tak se opravdu domnívám že my bychom Vás vyřachli, stejně tak Bos, naopak Habs či Sen´s by jste asi vyřadili. Kéž by jste skončili 4. a my 5. - to by bylo super a hodně bych si na Pit věřil, odveta za minulý rok, navíc z totožných postupových míst !!!!
Uznavam, ze loni byla haluz serie s WSH. Herne byla vyrovnana a skvela, nas v ni nepodrzel Fleury, ale podrzeli nas rozhodci, proto jsme postoupili. Jinak s PHI, CAR a DET to piskali dobre, tam jsem zadne protezovani nevidel.

Co se tyce 1.kola, tak kdyby jsme vypadli s Bostonem, tak to by byla pro mne osobni tragedie a obrovska ostuda. Boston letos povazuji za podprumerny tym, jejich hokej je strasne nezazivny a nemastny. Neverim, ze by nas takovy tym mohl vyradit. Philadelphii uznavam, to jo! Nechtel bych ji do 1.kola ani nahodou, ale myslim si ze stejne by jsme to zvladli. Ale i kdyz ne, tak bych prohru v playoffs s PHI jeste pochopil a prekousl... I kdyz te ted Philly vazne nechapu jaky mas duvod si prat Pittsburgh do 1.kola, kdyz vas tym ma z Pittsburghu pomalu komplex. Vzajemne zapasy z poslednich nekolika sezon jsou jednoznacne v rezii Penguins. Pro vas do 1.kola kdokoliv jiny, takove Jersey, nebo Buffalo a muzete si klidne verit...
to vše,stejně nic nemění na tom,že z Det pojedete bez bodu..... :D :cinka: :box: :cinka:
Baffy píše:to vše,stejně nic nemění na tom,že z Det pojedete bez bodu..... :D :cinka: :box: :cinka:
No ale v prvnim letosnim zapase jsme vas porazili po perfektnim vykonu 2-1n. To byl paradni zapas z nasi strany, uplne jsme vas drtili, Howard byl ale neskutecny a tak nakonec rozhodly az lahudkove najezdy Crosbyho a Malkina. Jinak dnes nam bude Malkin chybet, porad ho jeste asi boli ta noha po zasahu pukem, takze sance Detroitu se jeste vic zvysuji. My ale urcite pojedeme do toho naplno a navic muzeme hrat v klidu, narozdil od DET, ktery bude prece jen pod urcitym psychickym tlakem.
Atlantik píše:
ENGLAND-PHILLY píše:Atlantiku, když jsem hovořil o preferování rozhodčími tak jsem hovořil zejména o PO, celá ZČ je víceméně o ničem, nejde o nic jiného než-li o postup do PO. Uvidíme jak budou pískat Pit letos, sám ale musíš uznat, že loni to byla haluz. Co se týče toho 1. kola, tak se opravdu domnívám že my bychom Vás vyřachli, stejně tak Bos, naopak Habs či Sen´s by jste asi vyřadili. Kéž by jste skončili 4. a my 5. - to by bylo super a hodně bych si na Pit věřil, odveta za minulý rok, navíc z totožných postupových míst !!!!
Uznavam, ze loni byla haluz serie s WSH. Herne byla vyrovnana a skvela, nas v ni nepodrzel Fleury, ale podrzeli nas rozhodci, proto jsme postoupili. Jinak s PHI, CAR a DET to piskali dobre, tam jsem zadne protezovani nevidel.

Co se tyce 1.kola, tak kdyby jsme vypadli s Bostonem, tak to by byla pro mne osobni tragedie a obrovska ostuda. Boston letos povazuji za podprumerny tym, jejich hokej je strasne nezazivny a nemastny. Neverim, ze by nas takovy tym mohl vyradit. Philadelphii uznavam, to jo! Nechtel bych ji do 1.kola ani nahodou, ale myslim si ze stejne by jsme to zvladli. Ale i kdyz ne, tak bych prohru v playoffs s PHI jeste pochopil a prekousl... I kdyz te ted Philly vazne nechapu jaky mas duvod si prat Pittsburgh do 1.kola, kdyz vas tym ma z Pittsburghu pomalu komplex. Vzajemne zapasy z poslednich nekolika sezon jsou jednoznacne v rezii Penguins. Pro vas do 1.kola kdokoliv jiny, takove Jersey, nebo Buffalo a muzete si klidne verit...
Philly pravdepodobne túži po odvete. :box:
Cindy musel byt pekne frustrovany :-P Howardov postoj sa mi velice pozdaval :good:

<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/v-1ppQJDTvk&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/v-1ppQJDTvk&hl=cs_CZ&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>[/youtube]
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO