Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

:poklona2:
<object width="660" height="525"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/aq7fZ0b2cTM&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/aq7fZ0b2cTM&hl ... 1&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="660" height="525"></embed></object>[/youtube]
To snad nie.Prave s NSH musime prehrat...serem na to!!!!Este som dufal aj,ze pri troche stastia a obrovskej smole CHI by sme mohli ziskat divizny titul,ale uz je to pasee......Ale to piate miesto by sme mohli ziskat,ale aj sieste nie je zle(PHO aj VAN by sme mohli porazit)Ale este sme nepostupili,tak to treba najprv zaistit a potom budeme kalkulovat......
Jimmy 2 hviezda mesiaca marec :good: :good: :good:
zajtra sa dúfam rozlúčime doma víťazne, CBJ by nemal by vačší problém :cinka: :cinka:
tak proti Detroitu Columbus asi neuspeje, ale zase v poslednom čase hrajú Jackets dobrý hokej, aj WSH potrápili :)
Mustanq píše:tak proti Detroitu Columbus asi neuspeje, ale zase v poslednom čase hrajú Jackets dobrý hokej, aj WSH potrápili :)
no hadam ale nepustíme dolezite body Columbusu :cinka: :frajer2:
treba vyhrat, potom v piatok vyhrat v Columbuse zase :yes: a v nedelu sa pokusit v United Center daco ziskat. A samozrejme cakat na zaváhanie Nashvillu a dostat sa na 5.miesto
DET už zdá sa chytol PO fazónu a ide perfektne, myslím, že CBJ bude tak na zahriatie...
OndroNR píše:no hadam ale nepustíme dolezite body Columbusu :cinka: :frajer2:
treba vyhrat, potom v piatok vyhrat v Columbuse zase :yes: a v nedelu sa pokusit v United Center daco ziskat. A samozrejme cakat na zaváhanie Nashvillu a dostat sa na 5.miesto
no teda ja by som hlavne bral zaváhanie Nashvillu proti St. Louis :D
no teda ja by som hlavne bral zaváhanie Nashvillu proti St. Louis :D[/quote]

fíha, tak to som nevedel, ze proti nim hráte, tak drzim palce, musite ich porazit, a hrate doma ci vonku ? :)
u nich... náš posledný zápas v sezóne
tak a zvládli sme daľší zápas, opäť výhra a dva bodíky :cinka: :cinka: :wawe: :wawe: :clap: :clap: :clap:
po OH mame bilanciu 15-5, naprosto skvele :cool: :good: :thumbsup:
:groupwave: :12: :groupwave:
gogo píše::groupwave: :12: :groupwave:
vitaj gogo, kde si bol človeče..?
dnes sa treba vitazne naladit pred play-off, aj ked v Chicagu to bude tazke, ale my to zvladneme :clap: :wawe: :cinka:
No ak vyhrame budeme piaty,ak prehrame mozme skoncit az siedmy.
CHI ma sancu na konferencne prvenstvo,tak urcite budu hrat naplno.Ale hraju proti nam,tak dufam,ze ten titul neziskaju!!!
Alex píše:No ak vyhrame budeme piaty,ak prehrame mozme skoncit az siedmy.
CHI ma sancu na konferencne prvenstvo,tak urcite budu hrat naplno.Ale hraju proti nam,tak dufam,ze ten titul neziskaju!!!
zle vravis kamo, momentalne sme piati o skore pred nashvillom, no kedze ti uz odohrali 82 zapasov, tak uz nemozu zamiesat s poradim.
ak vyhráme, tak si zabezpečíme 5.miesto, ak získame BOD, tak spoliehame sa nato, ze LA KINGS nevyhraju v Colorade. Čiže nashville moze skoncit az 7. :clap:
OndroNR píše:
Alex píše:No ak vyhrame budeme piaty,ak prehrame mozme skoncit az siedmy.
CHI ma sancu na konferencne prvenstvo,tak urcite budu hrat naplno.Ale hraju proti nam,tak dufam,ze ten titul neziskaju!!!
zle vravis kamo, momentalne sme piati o skore pred nashvillom, no kedze ti uz odohrali 82 zapasov, tak uz nemozu zamiesat s poradim.
ak vyhráme, tak si zabezpečíme 5.miesto, ak získame BOD, tak spoliehame sa nato, ze LA KINGS nevyhraju v Colorade. Čiže nashville moze skoncit az 7. :clap:
No neviem,neviem,ci zle vravim......Sme sice piati,ale len preto,lebo mame menej zapasov odohranych(co je 1 kriterium pri rovnosti bodov)Ak by sme prehrali v riadnom hracom case,tak klesneme za NSH a to preto lebo 2 kriteriom po pocte odohranych zapasov je vacsi pocet vitazstiev a tych ma viac NSH.Takisto by sme skoncili az za LA,keby ziskame s cHI 1 bod.Samozrejme za predpokladu,ze Kings vyhraju(budeme mat rovnaky pocet bodov,aj zapasov,ale menej vitazstiev.To znamena,ze klesneme az na siedme miesto.....Ale dufam,ze dnes vyhrame a toto co sme tu rozoberali bude zbytocne.....
Lidstrom zvazuje koniec kariery :ja_neviem: ze by liga stratila dalsieho vynimocneho hraca? :cry:
Tak som sa rozhodol, že zhodnotím uplynulú sezónu RED WINGS :smile03:
Už pred sezónou bolo viac-menej isté, že nebudeme dávať toľko gólov, čo pominulé sezóny, však odišli Samuelsson, Hossa, Hudler, Kopecký (aj keď ten nedával góly). Do tímu pred sezónou prišli Todd Bertuzzi, čomu som sa neradoval,no keď na trhu nebolo nič lepšie, tak OK. Nakoniec Bertuzzi ma potešil, mal dobré zápasy, napr. 4.zápas proti San Jose (1+4) alebo 19.Decembra pri prehre 3:4 v Dallase mal 1+2, +2. :thumbsup: Takže dúfam, že Holland bude viesť úspešné rokovania s Toddom, a podpíšeme ho, čítal som, že chce dvojročný kontrakt, tak sa nechajme prekvapiť. :good: Druhou posilou bol Jason Williams, ktorý odohral LEN 44 zápasov, no nazbieral len 15 bodov (6+9). Holland avizoval, že s týmto hráčom zmluvu nepredíži, čomu som rád, pretože, hoci Jason nehral v elitných formáciách, tak ma sklamal :thumbsdown: .Tretia predsezónna posila bol Patrick Eaves, nevedel som, čo mám očakávať, ale po čase som prišiel tomuto hráčovi na chuť. :good: Veľmi bojovný hráč, svojou bojovnosťou kompenzuje, že nie je taký technický. v 65 zápasoch nazbieral 22 bodov (12+10), a to hrával väčšinou v 3. či 4. lajne.Po sezóne je RFA, tak dúfam že Holland podpíše s Bertuzzim aj Eavesa :good: . Sezónu sme začali dvomi prehrami vo Švédsku proti ST.Louis, 3:4 a 3:5. Po návrate zo Švédska sme hrali doma proti Chicagu. tento zápas sme vyhrali 3:2, no prišli sme o Johana Franzéna, a tým sa začali problémy Red Wings. Postupne sme hrali ďaľšie zápasy, a postupne sa zraňovali ďaľší hráči, v zápase proti Torontu Jason Williams, ktorý vypadol na 2 mesiace. 21.novembra v zápase s Montrealom Kronwalla kolenom zrazil Laraque, a stabilný člen obrany wings vypadol na 2 mesiace. a to som myslel, že zraneniam je koniec. onedlho sa zranil Valterri Filppula, :thumbsdown: . Toľko zranených, čo mali Wings, nemal nikto. Wings sa herne trápili, dávali málo gólov. A to ešte v zápase s Tampou Bay 17.Decembra sa zranil henrik zetterberg. Vypadol na 3 týždne. Nový rok sme otvorili pre mňa trošku prekvapivou výhrou vo Phoenixe 4:1. 7.januára prišiel asi najlepší zápas Jimmyho Howarda, Wings vyhrali 2:1 a Howard si pripísal 51 zákrokov, všetko to vtedy dokonal gólom v čase 59:42 Darren Helm na 1:2. No pred týmto zápasom sa zranil Tomas Holmstrom, ktorý na tréningu tečoval strely od modrej, a jedna ho trafila do nohy a bum, vypadol na vyše mesiac. 12.januára prišla asi najhoršia prehra sezóny. Večer som išiel s kľudom do postele, že ráno budem môcť povedať, že Detroit si bez problémov pripísal 2 body. No ráno som myslel že sa mi sníva. Na teletexte som uvidel NY Islanders - Detroit 6:0. Neveril som tomu. :thumbsdown: To bola najškaredšia prehra sezóny. 31.Januára sa hrala repríza finále SC v Mellon arene, bol to ďaľší skvelý Howardov výkon, ktorý vyšperkoval 46 zákrokmi, no stačilo to len na bod, (PIT vyhral 2:1 sn). Na konci januára sa vrátili Kronwall, Holmstrom, Williams. Do olympijskej prestávky sme to nejak dohrali, a všetci dúfali, že nakoniec vybojujeme play-off. Po olympiáde sa začala perfektná jazda červených krídel :wawe: :wawe: . Red Wings drtili súpera za súperom, ich bilancia bola nakoniec 16 - 5. nakoniec bola z toho výborná 5.priečka. V prvom kole nás čakali Kojoti z Phoenixu... Ja osobne som čakal vyrovnanú sériu, no skúsenosti boli na našej strane, preto som tipol 4:2 v prospech Wings. v 1.zápase to vyzeralo veľmi nádejne, no nakoniec sme prehrali 2:3. v 2.zápase nasúkali RED WINGS 7 gólov, Kojotov zdolali 7-4, Henrik Zetterberg dal hetrik. Domov sme šli za stavu 1:1 na zápasy. 3.zápas bol veľmi zlý, prehrali sme 2:4 a v 4.zápase sme museli vyhrať. Tak sa aj stalo, vyhrali sme 3:0. v 5.zápase to bola výhra 4:1 a v 6.zápase sme mali obrovskú šancu ukončiť sériu pred domácim publikom, no bohužial sa tak nestalo, prehrali sme 2:5 a v 7.zápase nás čakalo ozajstné peklo vo Phoenixe, zápas sme zvládli perfektne a vyhrali sme
6:1. Pavel Dacjuk dal v tomto zápase 2 góly, a Nick Lidstrom dal taktiež dva góly. Sériu sme teda vyhrali 4:3, no v druhom kole nás čakal
tvrdý oriešok. SAN JOSE SHARKS :box: čakal som perfektnú sériu, so šťastným koncom pre nás. 1.zápas série sme prehrali 4:3, keď už po
11.minútach sme prehrávali 4:3. Druhý zápas sme začali lepšie, no opäť sme prehrali 4:3. Pred domácimi zápasmi sme teda mali ťažkú úlohu.
Ak sme sa chceli udržať v sérií, museli sme vyhrať oba zápasy. 3.zápas sme začali výborne, viedli sme 3:1, no nakoniec z toho bola zbytočná
prehra 3:4 po predížení. V 4.zápase teda Sharks mohli rozhodnúť. No nestalo sa. Tento zápas som naschval nepozeral, a dúfal som že to nebude posledný duel sezóny. Ráno som pretieral oči, vyhrali sme 7:1, a Johan Franzén dosiahol 6 bodov (4+2). Stav série bol 1:3 a ja som ešte dúfal, že do Joe Louis Arény sa vrátime. Dúfal som márne, v 5.zápase prišla prehra 2:1 a koniec sezóny pre Wings. No napriek tomu, odohrali sme dobrý ročník, v ktorom sme mali mnoho problémov zo zraneniami. To že Red Wings sú v plnej sile jedným z najlepších tímov ligy, ukázali po olympiáde. Trocha sa pozrime na štatistiky. Najproduktívnejšími boli Pavel Datsyuk (27+43) a Henrik Zetterberg (23+47) so 70 bodmi. Nebolo to veľa, ale hrou určite nesklamali. Ktovie, keby odohral Franzen celý ročník, koľko by mal jeho parťák z útoku Dacjuk bodov.
Najproduktívnejší obranca bol Lidstrom (9+40). Dlhú dobu sa trápil, nevedel dať gól. Do 14.1. dal iba 1 gól !!!. Potom sa veľmi zlepšil a jeho hra bola perfektná. Tak to napíšem pekne po poradí.
1.Dacjuk 27+43 = 70 bodov, 2.Zetterberg 23+47 = 70 bodov, 3.Lidstrom 9+40 = 49 bodov, 4.Holmstrom 25+20 = 45 bodov (tento hráč ma prekvapil, skoro 50 bodov v jeho veku je slušné číslo) :good: , 5.Bertuzzi 18+26 = 44 bodov, mňa tento hokejista potešil :cinka: 6.Rafalski 8+34 = 42 bodov, 7. Filppula 11+24 = 35 bodov (odohral len 55 zápasov), 8. Cleary 15+19 = 34 bodov, 9.Helm 11+13 = 24 b. a tak ďaľej.
Zhodnotím ešte brankárov: Howard 92,4 %, 2,26 GAA, Osgood 88,8 %, 3,02 GAA. Zmluvy končia Bertuzzimu, Holmstromovi, Lidstromovi, Liljovi, Williamsovi, Lebdovi, Maltbymu. verím, že podpíšeme ešte Liďasa, Homera a taktiež Berťa, a takisto Lebdu, možno aj Lilju, Williams a Maltby papa, Maltby zrejme ukončí kariéru. Z trhu voľných by sme mohli vziať Frolova napríklad.Keď som si to tak vzal, tak by to možno mohlo vyzerať takto : Lidstrom - Rafalski, Stuart - Kronwall, Ericsson - Lebda útok: Franzen - Dacjuk - Holmstrom, Hudler - Zetterberg - Bertuzzi, Frolov - Filppula - Cleary, Eaves - Helm - Abdelkader. Takýto tím by na SC určite mal !
Snáď sa nám to podarí, v nasledujúcej sezóne..:)
Lidstrom signs one-year contract.
:clap: :clap: :clap: :yahoo: :yahoo: :yahoo: Paráda, slovami to neviem opísať, najlepší obranca posledného desaťročia podpísal ešte minimálne na jednu sezónu s Červenými krídelkami
Lidas to prekvapive podepsal za peknej balik (6 M) :-O
leo píše:Lidas to prekvapive podepsal za peknej balik (6 M) :-O
:roll: odkial máš sumu ? nikde nevidím že by bola zverejnena :smile03:
OndroNR píše:
leo píše:Lidas to prekvapive podepsal za peknej balik (6 M) :-O
:roll: odkial máš sumu ? nikde nevidím že by bola zverejnena :smile03:
Hokejportal.cz ma nejake zdroje ktere to odhaduji okolo 6 melounu :wink:
http://tsn.ca/nhl/story/?id=323258

...new contract is worth just over $6M for the one year...
PainKiller píše:http://tsn.ca/nhl/story/?id=323258

...new contract is worth just over $6M for the one year...
:good: :good: :good:

Je super, že Nicklas bude hrať aj v budúcej sezóne :yes:.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO