Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

:evil: Boha jeho ještě že jsem to nerviděl. 3 a 4 gól stál opravdu za to. To jsme tam stáli jak kuželky. Obrana bude asi good :thumbsdown:
Aj ja som rád, že som sa nakoniec rozhodol tento match nepozerať. 14 striel. To sa vôbec nepodobá na Detroit, ktorý poznám. :sok:
Tak je vidiet ze detroit hral bez hudlera :)
Detroit začal veľmi dobre, v úvode bol lepší, prvá tretina bez gólov. Potom sa presadil vo svojom prvom NHL zápase Brian Lashoff, po ňom sa presadil Ian White a vyzeralo to dobre. Avšak potom znížil Atkinson a to, čo sa dialo v tretej tretine, bola hrúza. Red Wings hrali oslabenie za oslabením, najprv vyrovnal bombou Wisniewski, po ňom v ďalšej presilovke poslal domácich do vedenia Prospal. Potom však zaúradovali najlepší hráči Red Wings, Zetterberg vybojoval puk pre Kronwalla a ten našiel voľného Datsyuka, ktorý dal do prázdnej brány. V nájazdoch rozhodol Datsyukovkou zatiaľ veľmi dobre hrajúci Damien Brunner.

Takže dôležité 2 body, ale netreba sa dlho tešiť, už dnes home opener s Dallasom, príde veľký Jarouš :)
Pasha píše:V nájazdoch rozhodol Datsyukovkou zatiaľ veľmi dobre hrajúci Damien Brunner.
:thumbsup:
Neviem teda, mne sa Brunner vôbec nepáčil. Šancí spústa, všetky riešené pomaly, súhru s Zettem som si predstavoval po tej chvále zo Švajcu lepšiu... žarty bokom, mne tam fakticky chýbal Hudler. :D

Nuž a prirodzene, že po takomto zápase dá Brunner ukážkový nájazd. Aby som nebol k nemu výsostne len kritický, tak veci, ktoré som spomínal, sa dajú časom zlepšiť. Babcock v prestávke spomínal, že sa sústreďujú len na to aby pochopil systém a bránenie, že na ňom veľa meniť nechcú. Ak to takto zostane a on sa nezlepší, budú musieť a netrúfam si odhadnúť, či to bude mať hmatateľne pozitívny efekt. Uvidíme, zatiaľ ale zhruba napĺňa to málo, čo som od neho čakal. Snáď ma presvedčí, že som mal byť voči nemu optimistickejší. Fandiť mu však nebudem. :bee:
No vidím, že máte problémy s obranou chlapci, tak ponúkam vám Volchenkova za Tatara, čo?! Môže byť? okay sme dohodnutý :hop:
Davvy píše:No vidím, že máte problémy s obranou chlapci, tak ponúkam vám Volchenkova za Tatara, čo?! Môže byť? okay sme dohodnutý :hop:
:oslava: Môže byť, ale to nie je otázka na mňa, ale na Kennyho Hollanda :D Všetky otázky týkajúce sa výmen smeruj na neho a daj mi vedieť čo ti povedal :D
Pasha píše:
Davvy píše:No vidím, že máte problémy s obranou chlapci, tak ponúkam vám Volchenkova za Tatara, čo?! Môže byť? okay sme dohodnutý :hop:
:oslava: Môže byť, ale to nie je otázka na mňa, ale na Kennyho Hollanda :D Všetky otázky týkajúce sa výmen smeruj na neho a daj mi vedieť čo ti povedal :D
Ok ok večer mu idem zavolať tak potom ti dám vedieť čo povedal :D
Red Wings 1 - 2 Stars ... but too early to panic...
Zápas nepodarený, obrana sa zlepšila, ale útočníci sa nevracajú, nevypomáhajú defenzíve, veľké množstvo zbytočne stratených pukov, katastrofálna presilovka. Nevadí, čas na nápravu stále je, 45 zápasov pred nami, 90 bodov v hre :ciga:

V piatok prídu divosi, tak to treba zlomiť.

Ehm, nebudem menovať, ale niekto tu vravel že Howard je priemerný brankár ? Dnes chytil niekoľko čistých gólov a nebyť jeho, po druhej tretine bych to vzdal. Jimmy :wave:
Co říci k zápasu. Katastrofální přesilovka, kde citelně chybí Nick. :cry: Bez nápadu, každy čeká jestli někdo z ostatních něco nevymyslí. Obrana trochu lepší. V útoku to je bez vetších vyložených šancí :nono: jen nahazování puků na brankáře soupeře. Vyjímkou byla Flipova tyčka v oslabení. Kdo dnes snese větší kritiku tak je Jimmy, neboť chytil několik tutovek a v půlce zápasu mohlo byt hotovo. Tak bylo ještě o co hrát. Konečně se trefil Damien, ale tady je vidět nezvyk z Evropy. Jediné co mne těší, že se netrefil Jágr. Jardo promiň, ale zrovna proti Wings :nono: :nono: Je sice před námi ještě 45 zápasů, ale máme nesmírně našlapanou divizi a takový začátek není moc dobrý. :thumbsdown:
Ještě jsem zapoměl zmínit rozloučení s aktivní kariérou Tomase Holmströma, která se uskutečnila pár hodin, před nepovedeným zápasem se Stars. Homer vhodil česté buly a navždy zamával JLA. Díky za vše Tome :klobuk: Stejně jako Nick, odchází jedna z ikon klubu, kterou si budou všichni pamatovat jako neustupného bijce :box: před brankou soupeře, zejména při přesilových hrách Wings. Díky v tomto zůstaneš jedinečný :klobuk:
Pasha píše:Ehm, nebudem menovať, ale niekto tu vravel že Howard je priemerný brankár ? Dnes chytil niekoľko čistých gólov a nebyť jeho, po druhej tretine bych to vzdal. Jimmy :wave:
On má svoje noci (pamätáš zápas s Canucks? :wink2:) ale medzi elitu proste nepatrí.



Dnes :poklona2: za parádny výkon, najmä lapačku pri šanci Smitha.
Creeper píše:pamatovat jako neustupného bijce :box: před brankou soupeře, zejména při přesilových hrách Wings. Díky v tomto zůstaneš jedinečný :klobuk:

Vskutku !!!!
Getzo5 píše:On má svoje noci (pamätáš zápas s Canucks? :wink2:) ale medzi elitu proste nepatrí.
Dnes :poklona2: za parádny výkon, najmä lapačku pri šanci Smitha.
Ja viem, že medzi elitu nepatrí, ale rozhodne nie je priemerný. Ktorý zápas máš na mysli ?
Ten zápas je teraz starý už 2 roky... ale od toho zápasu som aj ja začal Howarda vnímať ako velmi dobrého brankára.

Na tejto stránke sa to rozoberalo ked si chceš osviežiť pamäť
http://www.hokejforum.com/detroit-red-w ... -2200.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Holmstrom :klobuk: :ahoj:
Jáj, jasné, pamätám si ten zápas veľmi dobre. Vtedy ale ešte v obrane boli Nick, Rafalski a Stuart :?
A obrana teraz ? Utrpela ďalšiu ranu, White mimo 2-3 týždne, takže momentálne je tam zdravý Kronwall, Kindl, Smith, Quincey, Lashoff, Huskins. V piatok doma Minnesota (live nova sport), treba to zlomiť.

Ale presilovky sú katastrofa :x
:slintac: Jordin :good:
Jsem z toho úplně rozhozený,pořád hledám na ledě Lidase,Homera,Stuarta.... :?
K té hře nemám ani chuť něco psát,je to mizérie..... :samovrazda:
Nezbývá než jen doufat,že se hra v útoku a v přesilovkách zlepší.Není to žádná sláva.Obranu máme takovou jakou máme a lepší už nebude.Jinak Kyle Quincey má v hodnocené +/- -4. Snad nebude pokračovat v těhle výkonech dál.
To je lazaret to ani není možné :oops: White jeden z těch, kteří patří k lepším. Quincey to nemá smysl komentovat. Kdyby se aspoň vrátil tam co hrál u AVS tak to by byla vzpruha. Zitra Wild vidím to :?: :thumbsdown:
Wings 5 - Wild 3. Zápas jako noc a den. V první třetině jsem se díval, zda jsem nepřepl nějaký špatný kanál na TV (Nova Sport). Viděl jsem ze strany Wings zcela rybníkový hokej, kde si zejména obránci neuměli nahrát na metr a byli zoufalí při přechodu do útoku. Po přejetí modré čáry následovala přihrávka z5 na dalšího obránce a tím vše zkončilo. Smith při rozehrání puku trefí do zad obránce před sebou :bitka3: Hra bez nápadu a zapálení. Na straně Wild narůstal počet střel na straně Wings počet vyloučení. Nevím zda rozhodčí nasadili po zahájení této podivné sezóny nějaký jiný metr, ale hromada našich faulů byla zcela zbytečných, řekl bych až žákovských. Prostě obrana hoří :x Do druhé třetiny nastoupili zcela jiné Křídla a 2 slepené góly Brunnera (první využitá přesilovka v sezóně :thumbsdown: ) a Berta a n světě bylo slibné vedení 2:0. Pak ovšem následovala další várka zbytečných faulů (4 vyloučení po sobě :!: ) a následovalo vyrovnání na 2:2. Říkám si to snad není možné. Kdy budem hrát hokej :?: Pak se ovšem ukázala Pavlova genialita při náhrávce na gól Hanka. Další využitá přesilovka v Pavlově podání a následovalo ukázkové namazaní na druhý gól Berta. Pavs 1+2 :klobuk: Pozitivum zápasu jsou konečně 2 využité přesilovky a ubránění 7 z 8 oslabení, které ovšem Babcok sledoval se značným zarudlým výrazem v tváři :evil: neboť jak jsem psal si hráči vypomáhali fauly při vlastní nemohoucnosti a celková zlepšená hra ve druhé polovině zápasu hlavně jeho třetí třetině. Další zápas je na ledě dosud suvereního Chicaga a to bude jiný soupeř. Bod by byl zlatý :good:
Go Wings !!! :clap:
Tak, kde začať :?:
Prvá tretina K A T A S T R O F A. To bolo totálne nepozerateľné, šťastie, že Wild nevyužili žiadnu z presiloviek. Druhá tretina začala lepšie. Damien Brunner naozaj výborne trafil do rôžku Hardingovej svätyne a bolo 1:0. O pár sekúnd poťa gól Bertuzziho a vyzeralo to sľubne - 2:0. Avšak potom opäť obrovská nedisciplinovanosť :evil: hráčov DET a Parise znížil na 2:1, potom, síce už nie v PP, ale gól pramenil z toho, Gilbert zrovnal na 2:2. Potom však, ako kolega predo mnou spomenul opäť Pavšík ukázal svoju genialitu a parádnym pasom (minulý rok proti Jets predviedol takú istú na Filppulu) pripravil Zetterovi šancu, ktorú využil - 3:2. Potom prišla presilovka a kráľ Pavel sa trafil tak, ako to on má rád, strela švihom a parádne umiestnená. Výbornú prácu ovšem odviedol Franzen, ktorý fajnovo clonil Hardingovi vo výhľade. V tretej tretine to bol už kľudnejší výkon od Detroitu, na 5:2 zvýšil po ďalšom Dackovom výbornom pase Bertuzzi a bolo 5:2. Potom ešte Parise šťastným gólom od tela Zetterberga znížil na 5:3, ale viac už Wild nestihli.

- 3 hviezdy zápasu: 1.Datsyuk, 2.Bertuzzi, 3.Parise
- Brunner strelil svoj 2.gól v sezóne
- Detroit využil svoje prvé 2 presilové hry v sezóne
- Najbližší zápas odohrajú Krídla v noci z nedele na pondelok v Chicagu.

Najlepší hráči dnešného zápasu: Pochopiteľne Pašoun, Bertuzzi, Huskins tam zblokoval pár striel, zatiaľ hrá dobre, nechybuje.

Zo Chicaga by bol bod zlatý !
Tak dneska nás zase čekají Hvězdy. Prohráli na ledě Columbusu a mají hned další utkání u nás. Mohli by jsme zabodovat. Bod od Jestřábů beru, i když jsem zápas neviděl. :frajer2:
Detroit 4 - Stars 1 :cool: Tak se zápasem jsem spokojen. Zápas začal bitkou Jordina s Nystromem, kde dominoval jasně Jordin :lol2: pak se hrál vcelku dobrý hokej, kde skóre zápasu otevřely Hvězdy a jednu asistenci měl Jarda Jágr :| Vzápětí odpověděl Flip, po jak jinak geniální přihrávce Pavse :klobuk: Druhý gól přidal Hank v končící přesilovce 5 na 3. Už jsem si říkal co chceme více :?: a Hank se do toho krásně opřel. Ve třetí třetině krásně tečoval Brunner střelu Frenzéna a dílo dokončil opět Flip (asistence Pavs), který útočil na hatrick po samostatném úniku, ale neproměnil.
Ubránili jsme všechny oslabení soupeře :thumbsup: , ale proměnili pouze jednu přesilovku a to dvojnásobnou :nono: Kronwall 3x na lavici hanby :bitka3: :slap:
Hvězdy zápasu: Flip, Pavs a Hank
Další zápas je doma a to divizní derby s Blues. Třeba bodovat a stáhnout ztrátu na čelo divize :!:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES