Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Creeper píše:Má Q pitchus tím to končí.
Když budeme hrát v JLA, mohl by ze stropu spouštět tu chobotnici — má osm chapadel a byla by užitečnější ve srovnání s Q.
To už je týždeň staré, to vieme.

Na trhu je klid. To je mi taká výhovorka. Kto chce, trade urobí hocikedy.

Ale ako hovorím, nič nebude, náš GM je pripostratý robiť výmeny a zdá sa mi, akoby nebol schopný vyjednávať. Jednoducho keď mu Murray povedal, že za Myersa chce Nyquista, Manthu abo Tatara, tak sa nikam nepohli a nič nebude. Minulý rok pri výmene Ryana pôvodne Ducks žiadali hory-doly, nakoniec až tak veľa nedostali, Spezza detto.

Neviem no, chcel by som ale raz vidieť, ako vlastne prebieha rozhovor dvoch GMs ohľadom možnej výmeny. :hmm:
Pasha píše: Neviem no, chcel by som ale raz vidieť, ako vlastne prebieha rozhovor dvoch GMs ohľadom možnej výmeny. :hmm:
http://video.predators.nhl.com/videocen ... catid=1501" onclick="window.open(this.href);return false; - do 02:35 - trejd Neal for Hornqvist+Spaling, plus zamitnuti 23+22 za 11 jako dodatku. Nic podobnyho jsem nikde nikdy nevidel..
Pasha píše:To už je týždeň staré, to vieme.
Tady vůbec nejde o čas.Tady jde o to,jak ta parodie na GM vůbec přemýšlí.Je léto,klid,takže nic nebude.Proto ani nikomu nebudu volat.Však co bych se namáhal.Místo toho,aby zvedl ten posraný telefon a obvolal GM vytipovaných hráčů a začal jednat.Tragický člověk co vlastně ani neví co má dělat,aby udělal nějaký ten trejd.Asi by to chtělo příručku pro začínající GM.
ted uz bude pro nas lepsi radeji nikoho nemenit a nechat sestavu takovou jaka je. Vetsina trejdu uz jsou velky risk a abychom prisli o Nyquista nebo nekoho jineho, to fakt ne. Pokud budou hraci zdravi, ten tym bude silny dost. Sice nemuzeme ocekavat dominanci, ale holt mladi se musi chytit a snad pristi ( :-D :lol2: ) leto neco rozumneho vymysli (Hollyho tvrzeni, ze to, co momentalne zbyva mezi obranci je horsi nez Sproul a Ouellet je pravda, tedy budou castecne zkusenejsi, ale za takove obrance obeti nestoji (tatar a spol)). Podle me nam chybi dominatni obrance. Vcera jsem se dival na Lidstromovy goly 10/11 a to je jednoduse receno maras. Vim, takovy obrance uz nebude, jenze my nemame obrance ktery by umel vystrelit.

jinak tedy Ericsson, Kindl, Smith - tihle hraci nevydrzi delsi dobu fit, takze Sproul si pevne verim poradne zahraje:) pro me je to nej prospekt poslednich xxx let a miluju ho:)

tady z 10/7/14 video Sproul
https://www.youtube.com/watch?v=mfkpJ0I-vUs" onclick="window.open(this.href);return false;
Prosím Tě,už tady nezmiňuj žádné další léto.To od Tebe slyším už 4 roky :lol2:

Nejlepší na tom je,že se ohání mladýma,ale zároveň si s nima vytírá zadek.Máme 7 beků a 15 útočníků před mladýma,tedy před např.Sproulem,Manthou.Takže pokud opět nepřijdou hromadné rakve,těžko se na někoho z nich dostane.Je to opětovný blábol,jako vždy.
Jirik19 píše:Prosím Tě,už tady nezmiňuj žádné další léto.To od Tebe slyším už 4 roky
Podpisem Quinceyho a Clearyho popřel všechny kydy, co kdy vypustil z pusy. Toho šaška už nikdy nemohu brát vážně. Ať vyhoří co nejdřív.
Ve všeobecnosti myslím, že na ty možnosti stále ještě dobrý kádr, hlavně vepředu. Chybí tomu dva obránci a byl by to hned celkově jiný level. I když ´jsou k smíchu´ (to je spíš o řečech a výsledcích trejdů). Takhle i ta hra vypadá, útok se modlí, aby nepropadli, bo za nima Q, není tam ta jistota vzadu. Absence Lidase a silných D se na Wings podepsala strašně moc, víc než asi kdo čekal. Tedy, příští sezonu to nebude vůbec o nic lepší, i kdyby vepředu válel 19 v nejlepších letech. Tyhle řeči o trejdech, všichni víme, že žádný trejd nebude, to by byl zázrak

A ty Hollandovy kecy... Stále mám strach, že bude mít zájem získat nějakého protřelého veterána.
Tony Granato has accepted a coaching job with the Detroit Red Wings. Wings still looking for a second assistant. #TSN
Granato výborná voľba, aspoň niečo pozitívne v týchto dňoch :giggle:

Kto nevidel :)





Rád by som pozdravil všetkých fanúšikov Red Wings. Som tu na fóre síce nový (registrovaný trošku dlhšie no dostal som sa k tomu až dnes), po odporučení od Pashu, ale zato dlhoročný fanúšik "rudých křídel z Detroitu" :wine:
dzar..

A jaký máš názor na Hollanda?
Tak na jednej strane som sklamaný z jeho počínania si pri vyjednávaní, kvalitný pravoruký obranca bola proste pre nás priorita do novej sezóny a dokázal čo? Podis Quinceyho za nezmyselných 4,250 000 čo ma ,a nie len mňa, dost vytočilo. Smutná je aj jeho nemohúcnosť pri vyjednávaní.Mne sa zdá,že keď padne meno Mantha,Nyquist tak Kenny namiesto toho aby hľadal inú možnú cestu k dohode hned jednanie ukončí. Ale tak všetci sú si vedomý ako dobrého beka potrebujeme, takže z nás chce každý vyžmýkať čo to len dá, ale hovorím je to všetko o šikovnosti GM-ka.

A na druhej strane by som ho možno dokázal aj pochopiť v tom zmysle, že neobetuje Manthu,Nyquista či Tatara s Jurčom, ale počká si ešte sezónu-dve kým dozrejú napr. Sproul, Quellet či Almquist a na nich sa bude budovať.

Je to záležitosť uhla pohľadu, takže ho neodsudzujem ale nie som ani spokojný s jeho konaním.
Vítej chlape.

„Hrál jsem na Floridě a v Kalifornii a to nejsou zrovna tradiční hokejové oblasti. Byla to skvělá místa, ale chtěl jsem si vyzkoušet něco odlišného – klub z Original Six. Jinde jsem mohl dostat větší peníze, ale nakonec jde přece o to, abych byl šťastný,“ tvrdí Boyle.

My nejsme original six? :evil:
Nejsme šťastní.
Nič no, budeme si musieť počkať na chlapcov z farmy. Len taký mini prehľad minulej sezóny v podaní mladíkov obrancov z GR.

2013/2014
Alexey Marchenko 23r, ----- 49 zápasov -> 18b (3+15) /+11
Ryan Sproul 21r, -----72 zápasov -> 32b (11+21) /+0 ----- Playoff: 10 zápasov -> 5b (2+3) /+2
Nick Jensen 23r, ----- 45 zápasov -> 9b (0+9) /+12 ----- Playoff: 10 zápasov -> 1b (0+1) /-3
Xavier Ouellet 20r, ----- 70 zápasov -> 17b (4+13) /+3 ----- Playoff: 8 zápasov -> 0b /+5
Mattias Bäckman 21r, ----- 54 zápasov -> 21b (6+15) /+25 ----- Playoff: 10 zápasov -> 6b (1+5) /-6

*Bäckman odohral základnú časť v tíme Linkoping v Elitserien, v GR hral v základnej časti 2 zápasy bez bodov.

Najvhodnejšími adeptami sú pre mňa 1.Sproul 2.Marchenko (obaja pravoruký)
taky te zdravim a vitej. Mame stejne nadeje - Sproul a Marchenko jsou oba pravaci, navic z tech peti patri mezi nejlepsi, i kdyz Backmana bych rozhodne nepodcenoval a Ouelleta ( sranda, ze z tech ctyrech je kazdy typove jiny hrac)mam taky rad. Neni sance, aby se vsichni uchytili. Jsem zvedav, co s tim Holly udela :)
Presne ako hovoríš. Ouelletovi ešte 2 sezóny urobia dobre a zlepší sa , no Bäckmana by som tiež nepodceňoval. Vo švédskej Elitserien, čo je dosť kvalitná liga, zahral na "prospekt" obrancu perfektnú sezónu, nehovoriac o playoff AHL, kde bol bodovo lídrom medzi obrancami. Ale vidím to fakt zrejme na tohou Sproula, uvidí sa počas sezóny ale má najlepšie "vyhliadky". :good: Škoda, že Almqvist odišiel do KHL jeho 53 bodov (4+49) za 73 zápasov by ho nepochybne posunulo pred Sproula a dostával by priestor on.
Pánové, vymysleli jste to sice hezky, ale Sproula pustili vloni na led jednou. Myslíte, že pošlou do GR přeplaceného Quinceyho a nechají hrát mladého kluka? Já bych to uvítal, ale ty Hollandovy kecy nakonec zůstanou zase jenom těmi kecy. Rád bych se ovšem mýlil.
To ne, to se nemýlíš. Ale, budou zranění, bude sezona a mám takový pocit, že kupříkladu Kindl - pakliže něco nepředvede - je dobrý leda jako vata do trejdu. Amlqa je mi trochu líto, typologicky se mi hodně líbil, aktivní obránce na rozehrávce, přesilovkový typ co to uměl dávat, to trochu občas prvnímu týmu chybí. Err je hodně pasivní, Kroner je spíš to kladivo vzadu, no a Smith stále tak nějak nenaplnil to, co se od něj čeká a následující sezona pro něho asi bude rozhodující, jestli na to jakože má nebo ne. Já myslím, že má, ale ne vedle Kajla.
No ono jediní dvaja, na ktorých sa fakt nič zlé nedá povedať, sú Kronner a DeKe. Kronn je na tom bodovo výborne, to, že spraví chyby, to je bežné aj u iných obrancov no.1. Ale nemá v tíme niekoho ako je on, všetko obrancovia, ako by som to povedal, no jednoducho tá obrana nijak neprevyšuje napr. ďalších 20 v lige. O tých top sa nemá cenu baviť, tie sú niekde kvalitatívne inde (Bruins, Hawks, Kings...)

Ako písal Danco, podľa mňa tie trade talks Hollyho a iných GM vyzerajú tak, že keď druhý GM predostrie svoje požiadavky a s tými Ken nesúhlasí, tak jednoducho to znamená koniec rozhovorov. :thumbsdown:
To som ešte zabudol doplniť, že cez sezónu budú isto zranenia aj v zadných radoch (kiežby neboli ale všetko zlé je na niečo dobré) , takže Sproul by mohol dostať viac priestoru, prípadne ako tu kolega JKL spomína, Kindl je v mojich očiach jedna veľká tragédia a nevidím problem v tom aby ho herne prerástol niektorý z mladíkov.
Hoj Dančo :klobuk:
Jen tak při okurkách :)
http://www.nhl.cz/CZ/35703/pokud_se_nev ... racum.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Mike :box:
Pravda je vonku ? Nie, radšej podpísať za milióny a nedávať 100 % každú noc... Babcock má pravdu, nepáči sa ti, tam sú dvere a ďalších 29 tímov, ktoré môžu mať záujem.

Kto má problém, dovidenia. Bože, z hráčov sa stali sa mi zdá absolútne primadony. Však tie podpisy aj tak vyzerajú. Ok, radšej nech idú do Anaheimu hrať pod Boudreaua (Sorry Ducks fans, ale s tým človekom nikdy nič nevyhráte), alebo niekam inam, kde nebudú pritlačení k maximu ...

Koniec.

Inak plán a vizualizácia novej arény, fantázia :) Supermoderné.

http://www.mlive.com/entertainment/detr ... e_i_3.html
Pasha píše:Pravda je vonku ? Nie, radšej podpísať za milióny a nedávať 100 % každú noc... Babcock má pravdu, nepáči sa ti, tam sú dvere a ďalších 29 tímov, ktoré môžu mať záujem.

Kto má problém, dovidenia. Bože, z hráčov sa stali sa mi zdá absolútne primadony. Však tie podpisy aj tak vyzerajú. Ok, radšej nech idú do Anaheimu hrať pod Boudreaua (Sorry Ducks fans, ale s tým človekom nikdy nič nevyhráte), alebo niekam inam, kde nebudú pritlačení k maximu ...

Koniec.

Inak plán a vizualizácia novej arény, fantázia :) Supermoderné.

http://www.mlive.com/entertainment/detr ... e_i_3.html

vypada pekne:)

V kazdem pripade by se mel podepsat jeste ten Tatar a DeKe. Chapu, ze priorita byla podepsat opory tymu - Q a Clearyho, ale cas se krati a me to zacina s*at. Tyhle dva smejdy podepsal skoro hned a za neskutecne prachy a mladym chce dat 700k? :-D
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO