Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Creeper » Pia Mar 25, 2016 12:22 pm píše:Mě přijde Mrázek pořád nějaký divný. To co předváděl na začátku sezóny a teď je diametrální rozdíl. :neviem:
Hmm... Kdyz jsem tady před dlouhou dobou upozorňoval na to, že tým, který ctvrt století postupuje do play-off, je tuto sezonu postaven na nijak vyjimecne talentovaném brankari, jehož vykony se mohou brzo zmenit, a tento tým bez velmi nadprumerneho brankare je naprosto bezzubý, co se tady delo? Byl jsem umlcen, vyhanen pryc a Mrazek byl pomalu na vezinovku...

Rovněž mě těší, že Kindl, u něhož jsem psal, že na NHL má, byť to na její poměry není vůbec dobrý obránce (resp. on by možná i dobrý byl, ale je schopen často vytvářet až nepochopitelné chyby, zejména směrem dozadu), se na Floridě docela chytnul, hraje stabilně třetí pár, dostává relativně dost času na ledě, no a především má 3 plusové body za 11 zápasů u FLO, které se momentálně moc nedaří (u DET měl rovněž 3 a nikdy v této statistice neměl výraznější problémy). To je pro mě u obránce třetího páru, který hraje za momentálně průměrně hrající FLO a hrál za tehdy průměrně hrající DET, přičemž neměl vedle sebe partáka, který ho táhnul a tyto statistiky Kindlovi vylepšoval, nejdůležitější statistika. Pravda, že postavit Kindla na prodloužení 7 zápasu play-off, by se asi žádnému trenerovi nechtělo. Ale on ty chyby, které dělá, by dělal asi i v KHL, možná i v české lize, u 29letého hráče se to už asi nezlepší. Jedině, že by byl problém v hlavě a s větší důvěrou ty chyby přestal dělat.

Mimochodem s odchodem Phaneufa razantně klesla uspešnost oslabení TOR, ale tady to chce mnohem větší odstup na hodnocení. Je pravda, že byl přeplacen, ale to zase byl problém jen a jen Toronta... Kazdopadně podle mě je současný problém Toronta, že stojí na hráčích jako Kadri, Gardiner a Lupul, nebo hráč jako Komarov má místo v první lajně a je hvězdou týmu (nic proti němu ve druhé, ve třetí). Phaneuf nebyl problém, ale celkem dobře hrající zkušený hráč, který mohl zůstat za účelem rozvoje mladších hráčů. Za Kadriho by určitě dostali i nějakou zajímavou protihodnotu, když to nešlo u Phaneufa a jen na ně OTW "vysypala svůj koš".
BigPete1989 píše:
Creeper » Pia Mar 25, 2016 12:22 pm píše:Mě přijde Mrázek pořád nějaký divný. To co předváděl na začátku sezóny a teď je diametrální rozdíl. :neviem:
Byl jsem umlcen, vyhanen pryc a Mrazek byl pomalu na vezinovku...
Mrázek byl v polovině sezóny kandidát na Vezinu (viz. Trophy Tracker). Jestli sis dobře všiml, chlapci z topicu DRW a někteří další komentovali tehdejší stav, nikdo nepsal, že tu Vezinu dostane. Ono napsat, že Mrázek je "špatný" a tým nedovede do play-off, je dosti alibistické. Víš proč? Protože, kdyby tomu bylo naopak, tak sem ani nepáchneš! A pozor! Regular ještě neskončil...
Philly(p) » Pia Mar 25, 2016 6:34 pm píše:
BigPete1989 píše:
Creeper » Pia Mar 25, 2016 12:22 pm píše:Mě přijde Mrázek pořád nějaký divný. To co předváděl na začátku sezóny a teď je diametrální rozdíl. :neviem:
Byl jsem umlcen, vyhanen pryc a Mrazek byl pomalu na vezinovku...
Mrázek byl v polovině sezóny kandidát na Vezinu (viz. Trophy Tracker). Jestli sis dobře všiml, chlapci z topicu DRW a někteří další komentovali tehdejší stav, nikdo nepsal, že tu Vezinu dostane. Ono napsat, že Mrázek je "špatný" a tým nedovede do play-off, je dosti alibistické. Víš proč? Protože, kdyby tomu bylo naopak, tak sem ani nepáchneš! A pozor! Regular ještě neskončil...
Já psal už před hodně dlouhou dobou, že DET je v problémech, zejména kvůli tomu, že Mrázkovy, který nikdy nebyl extra talent, může snadno dojít dech a ten tým je jinak dost bezzubí. To není, že bych tady teď přišel a začal nadávat na Mrázka.

Ano, základní část ještě neskončila a já vůbec neříkám a ani jsem neříkal, že DET nemůže postoupit, je to otevrené, ale je pravda, že DET má ted problémy, protože Mrázkovy tak nějak došel dech a ten tým je jinak dosti bezzubý. (tedy nevím o jakém alibismu mluvíš, mě tady chytáte za slovo, sami místy píšete úplně z cesty).

O tom Phaneufovi a snížené úspěšnosti TOR v oslabení psali asi i na nhl.cz nebo v PRO HOCKEY, teoreticky to bylo nekde jinde, teď nevím... Ale bylo to zmíněno v článku na seriózním webu či v seriózním časopise. Nadto zastávám názor, že pro mladý hráče v týmu je dobré, když tam mají nějaké zkušené hráče, co dřív bývali hvězdy. Mělo to tak CHI, má to teď tak FLO, neměl to EDM. Opravdu si nemyslím, že ve Phaneufovi byla chyba, v jeho platu určitě ano, ale to je jen další ze špatných kroků, co TOR udělalo. Jak jsem psal, ten problém vidím v Kadrim, Gardinerovi, Lupulovi, roli Komarova v týmu apod. Za Kadriho určitě mohli dostat zajímavou protihodnotu, ne hráče, kterých se OTW potřebovala zbavit.

Mimochodem navádět k porušování pravidel je tady na tomto fóru dovolený, že jo? Protože člen fóra JKL mě asi (dostal jsem ban za to, že jsem udělal, co mi napsal) k porušení pravidel navedl, já za to dostal ban, on nic ;-) Dřív jsem měl za to, že navádět je zhruba to samo jako ty pravila porušit, podle okolností někdy horší, někdy lepší. Resp. ani z těch pravidel jsem nevyčetl, že by bylo zakázáno to, co jsem udělal... Jsem tedy z toho velmi zmaten. Jediné možné vysvětlení je pro mě v tuto chvíli to, že se nelibí názor odlišný od většiny, navíc u DET s Mrázkem, u Kindla i u Voráčka s Girouxem si stojím za tím, že pravdivý (což si myslím, že je docela dobré na to, že to byly názory, uznávám, odvážné. U Phaneufa se teprve ukáže, ale myslím, že už teď je jasné, že byli vhodnější kandidáti na výměnu.
BigPete1989 píše:Ano, základní část ještě neskončila a já vůbec neříkám a ani jsem neříkal, že DET nemůže postoupit, je to otevrené, ale je pravda, že DET má ted problémy, protože Mrázkovy tak nějak došel dech a ten tým je jinak dosti bezzubí. (tedy nevím o jakém alibismu mluvíš, mě tady chytáte za slovo, sami místy píšete úplně z cesty).
Tak v první řadě se musíš na zápasy dívat! Pak můžeš hráče hodnotit. A jestli trochu sleduješ moderní trendy NHL, pak moc dobře víš, že komplexní pohled na hráče nevyjadřuje jen jeho statistika. A když už jsem u těch statistik, tak Mrázek je na tom následovně: 14-15 regular: .918 a 2.38 v 29 GP (16 W), p-o: .925 a 2.11 v 7 GP... 15-16 zatím regular: .922 a 2.26 v 51 GP (27 W). Mrázek je mladý, vše má před sebou a je sakra talent!

Co je to v hokeji bezzubí?! Hráči mají nějakou kvalitu a nějakou formu. A pokud jsou na tom některé týmy lépe/hůře, pak je z toho určitý výsledek. DRW pracuje s tím, co momentálně má. A můžu tě upozornit, že kvalitní hráči jsou (Mrázek, Mantha, Larkin,...). a v blízké budoucnosti se osa týmu dotvoří!
Philly(p) píše:
BigPete1989 píše:Ano, základní část ještě neskončila a já vůbec neříkám a ani jsem neříkal, že DET nemůže postoupit, je to otevrené, ale je pravda, že DET má ted problémy, protože Mrázkovy tak nějak došel dech a ten tým je jinak dosti bezzubí. (tedy nevím o jakém alibismu mluvíš, mě tady chytáte za slovo, sami místy píšete úplně z cesty).
Tak v první řadě se musíš na zápasy dívat! Pak můžeš hráče hodnotit. A jestli trochu sleduješ moderní trendy NHL, pak moc dobře víš, že komplexní pohled na hráče nevyjadřují jen jeho statistika. A když už jsem u těch statistik, tak Mrázek je na tom následovně: 14-15 regular: .918 a 2.38 v 29 GP (16 W), p-o: .925 a 2.11 v 7 GP... 15-16 zatím regular: .922 a 2.26 v 51 GP (27 W). Mrázek je mladý, vše má před sebou a je sakra talent!

Co je to v hokeji bezzubí?! Hráči mají nějakou kvalitu a nějakou formu. A pokud jsou na tom některé týmy lépe/hůře, pak je z toho určitý výsledek. DRW pracuje s tím, co momentálně má. A můžu tě upozornit, že kvalitní hráči jsou (Mrázek, Mantha, Larkin,...). a v blízké budoucnosti se osa týmu dotvoří!
Ty bláho :D :-D :-D Já tady dopředu správně upozorňoval na výše popsané problémy DET, které se teď ukazují v celé své kráse. Ty mi nic z toho argumenty nevyvrátíš. Jen obecně napíšeš, že nesleduju zápasy a statistiky nejsou vše (na těch statistikách se shodnem), přičemž zápasy sleduji (asi jako většina především ty, které jsou v dřívějších časech).

Jen třeba k tomu Kindlovi - tam si opravdu myslim, že u hráče na jeho místě je tabulka pravdy tím nejdůležitějším ukazatelem (boduje na obránce třetího páru celkem slušně), jen by ho asi každý trenér nerad posílal na prodloužení sedmého zápasu play-off a podobné herní situace. Jeho jsem viděl ve vícero zápasech a dobře vím, jak ten hráč hraje, stručně jsem ho popsal výše.

A ano i DET má talentované hráče, on asi každý tým je na čele tabulky nebo má talentované hráče, tak to teď v NHL prostě je. Já upozorňoval na možné problémy DET, které se teď staly realitou. Tyto problémy pramení ze špatných kroků na trhu s hráči. Měli jste jiný názor, což je v pořádku, ale já za ten svůj (pravdivý) byl vysmíván a vyháněn... To mi vadilo a vadí.

A děkuji, že jsi mi napsal, že každý hráč má nějakou formu a že DET pracuje s tím, co zrovna má. To jsem opravdu netušil, je to pro mě novinka... Především jsem myslel, že DET nepracuje s tím, co zrovna má, ale že pracuje s hráči COL... :-D :-D :-D
Sry, ale meleš nesmysly, o problémech s trejdováním hráčů sme tu psali dva roky zpátky už snad, navíc si fakticky jen opakoval to, co sme tu sami psali. Ty žádný pravdivý názor nemáš, opakuješ naprosto obecné plky, které platí na kterýkoliv tým z NHL. Seš jak Vrabejka, to samé - nikdo nikde nepsal, že Mrázek získá Vezinu, ale prostě že v té době tak chytal. Kdyby tak chytal, tak se tu nepřihlásíš a nic nepíšeš, seš prostě troll, nic víc. Ty a Vrabec máte evidentně potíže s chápáním psaného textu, protože už vám dvěma to tu napsal každý asi 10x, ale furt jedete jak kolovrátek. Většina lidí tady vidí drtivou většinu zápasů bez závislosti na hracím čase. Vyháněn si byl za to, protože plácáš uplné nesmysly z cesty, asi se ti už vykouřilo z hlavy, o čem sme se tu ten týden dva zpátky bavili, že?
BigPete1989 píše:Ty bláho :D :-D :-D Já tady dopředu správně upozorňoval na výše popsané problémy DET, které se teď ukazují v celé své kráse. Ty mi nic z toho argumenty nevyvrátíš. Jen obecně napíšeš, že nesleduju zápasy a statistiky nejsou vše (na těch statistikách se shodnem), přičemž zápasy sleduji (asi jako většina především ty, které jsou v dřívějších časech). Jen třeba k tomu Kindlovi - tam si opravdu myslim, že u hráče na jeho místě je tabulka pravdy tou nejdůležitější statistikou, jen by ho asi každý trenér nerad posílal na prodloužení sedmého zápasu play-off a podobné herní situace, jeho jsem viděl ve vícero zápasech a dobře vím, jak ten hráč hraje, stručně jsem ho popsal výše. A ano i DET má talentované hráče, on asi každý tým je na čele tabulky nebo má talentované hráče, tak to teď v NHL prostě je. Já upozorňoval na možné problémy DET, které se teď staly realitou. Tyto problémy pramení ze špatných kroků na trhu s hráči. Měli jste jiný názor, což je v pořádku, ale já za ten svůj (pravdivý) byl vysmíván a vyháněn... To mi vadilo a vadí.
Osobně si myslím, že máš velký problém pochopit psaný text, resp. zkus si něco nastudovat ke čtenářské gramotnosti! Ty si na žádné problémy DRW neupozorňoval, ani žádné neznáš, ty si tady akorát několikrát zopakoval, že Mrázek není talent a nedovede tým do play-off. A zbytek byla jen další snůška hloupostí.

Zbytek (Kindl, Phaneuf, tvoje žabomyší války s topickem DRW a vlastně všemi) mě vůbec nezajímá!
Philly(p) píše:
BigPete1989 píše:Ty bláho :D :-D :-D Já tady dopředu správně upozorňoval na výše popsané problémy DET, které se teď ukazují v celé své kráse. Ty mi nic z toho argumenty nevyvrátíš. Jen obecně napíšeš, že nesleduju zápasy a statistiky nejsou vše (na těch statistikách se shodnem), přičemž zápasy sleduji (asi jako většina především ty, které jsou v dřívějších časech). Jen třeba k tomu Kindlovi - tam si opravdu myslim, že u hráče na jeho místě je tabulka pravdy tou nejdůležitější statistikou, jen by ho asi každý trenér nerad posílal na prodloužení sedmého zápasu play-off a podobné herní situace, jeho jsem viděl ve vícero zápasech a dobře vím, jak ten hráč hraje, stručně jsem ho popsal výše. A ano i DET má talentované hráče, on asi každý tým je na čele tabulky nebo má talentované hráče, tak to teď v NHL prostě je. Já upozorňoval na možné problémy DET, které se teď staly realitou. Tyto problémy pramení ze špatných kroků na trhu s hráči. Měli jste jiný názor, což je v pořádku, ale já za ten svůj (pravdivý) byl vysmíván a vyháněn... To mi vadilo a vadí.
Osobně si myslím, že máš velký problém pochopit psaný text, resp. zkus si něco nastudovat ke čtenářské gramotnosti! Ty si na žádné problémy DRW neupozorňoval, ani žádné neznáš, ty si tady akorát několikrát zopakoval, že Mrázek není talent a nedovede tým do play-off. A zbytek byla jen další snůška hloupostí.

Zbytek (Kindl, Phaneuf, tvoje žabomyší války s topickem DRW a vlastně všemi) mě vůbec nezajímá![/quote][/quote]

Já ve zkratce psal, že DET má problém, že stojí na brankáři, který není zrovna velký talent, jen v tu dobu byl "nahoře", jinak ten tým je dost bezzubý. To byla pravda, která tady spoustu lidí rozčílila, zejména když jsem napsal něco ve smyslu, že může spadnout dolů jako Hammond (no myslel jsem si, že Warda si nebudete pamatovat, tak jsem ho dodal až poté) :-) Ty máš problém argumentovat, jen pořád píšeš dokola to stejné, i když se ukazuje to, co jsem psal já.
"Protože člen fóra JKL mě asi (dostal jsem ban za to, že jsem udělal, co mi napsal) k porušení pravidel navedl, já za to dostal ban, on nic "

:lol2: :lol: to je nějaký humot? Skrytá kamera? :rofl: :lol:

Kde konkrétně sem tě NAVEDL k porušení pravidel? Myslíš to, že nejschi schopný pochopit, kde sis měl založit ten topic? :lol2: :lol:
Tak ještě jednou:
Argument č. 1: Mrázek je talent, což potvrzuje již druhou sezónu v organizaci DRW! Statistiky už znáš, že?
Argument č. 2: Bezzubost není vhodný termín používaný pro hokej. V hokeji se používají termíny jako kvalita, dovednosti, forma apod.
Argument č. 3: Tvoje proklamované "problémy" tady nikdo v podstatě nezná, protože jsi žádné "originální" nevyslovil. Papouškuj tady cosi o bezzubosti a Mrázkovi, což je oboje úplně mimo.
Argument č. 4: Pár viděných podvečerních zápasů není měřítko, kterým by ses mohl ohánět ve smyslu aktuálních znalostí týmu DRW.
Sečteno a podrženo. Nevíš a píšeš! Celkově vzato samé hlouposti!
JKL píše:Sry, ale meleš nesmysly, o problémech s trejdováním hráčů sme tu psali dva roky zpátky už snad, navíc si fakticky jen opakoval to, co sme tu sami psali. Ty žádný pravdivý názor nemáš, opakuješ naprosto obecné plky, které platí na kterýkoliv tým z NHL. Seš jak Vrabejka, to samé - nikdo nikde nepsal, že Mrázek získá Vezinu, ale prostě že v té době tak chytal. Kdyby tak chytal, tak se tu nepřihlásíš a nic nepíšeš, seš prostě troll, nic víc. Ty a Vrabec máte evidentně potíže s chápáním psaného textu, protože už vám dvěma to tu napsal každý asi 10x, ale furt jedete jak kolovrátek. Většina lidí tady vidí drtivou většinu zápasů bez závislosti na hracím čase. Vyháněn si byl za to, protože plácáš uplné nesmysly z cesty, asi se ti už vykouřilo z hlavy, o čem sme se tu ten týden dva zpátky bavili, že?
Nevím, co jste tu psali před dvěma roky, nebaví mě to ani číst. Ničí názory jsem tu neopakoval, což je asi důvod této situace, napsal jsem naopak své, které se vám nelíbily. Přijde mi, že tu hokeji nijak zvlášť nerozumíte, byť vám v žádném případě neberu, že informací máte o NHL v hlavě kolikrát o dost víc než já. Reagujete však podle momentální situace v týmu, tedy pokud by někdo odehrál 20 zápasů stylem 15-2-3, bude u vás u tohoto týmu všechno v pořádku a bude kandidát na SC, pokud by měl někdo sérii zrdcadlově obrácenou, tipnul bych si, že některé hráče toho týmu začnete posílat do KHL, prostě nevidíte věci s nadhledem, hodnotíte pár posledních zápasů. Nadto se hned rozčilujete. Jo a nevím (zatím), kdo je vrabejka, jen tuším, že to je tu někdo, kdo fandí FLO. Že tu většina lidí sleduje všechny zápasy jsem vážně netušil, je to pro mě i zajímavé, já bych si kvůli hokeji, který se ještě hraje v USA a CAN (jo kdyby tam byl aspoň čistě český tým) biorytmus nepřevracel.

Blbost byl třeba podpis Židlického, zvlášť ve spojení s tím, že jste ho hned pustili a vzali Greena. Kronwalla jste měli vyměnit, když ještě za něco stál... dalo by se pokračovat dál. Nadto jste děsně pasivní na trhu s volnými hráči, no a když už se odhodláte, tak je to kolikrát "geniální tah". A ne, tohle neplatí pro většinu týmů NHL. Pro spoustu týmů platí opak.
JKL píše:"Protože člen fóra JKL mě asi (dostal jsem ban za to, že jsem udělal, co mi napsal) k porušení pravidel navedl, já za to dostal ban, on nic "

:lol2: :lol: to je nějaký humot? Skrytá kamera? :rofl: :lol:

Kde konkrétně sem tě NAVEDL k porušení pravidel? Myslíš to, že nejschi schopný pochopit, kde sis měl založit ten topic? :lol2: :lol:
Nepsal jsi kam ho mám založit, tedy jsem měl dle toho, co jsi napsal, neomezenou volbu, kde ten topic založím, založil jsem ho v týmech. Tam je občas diskuze, nebudu ho zakládat někde, kde jsou příspěvky jen velmi zřídka... Z pravidel jsem ten den nevyčetl, že by bylo zakázáno někde zakládat topicy.
BigPete1989 píše:
JKL píše:Sry, ale meleš nesmysly, o problémech s trejdováním hráčů sme tu psali dva roky zpátky už snad, navíc si fakticky jen opakoval to, co sme tu sami psali. Ty žádný pravdivý názor nemáš, opakuješ naprosto obecné plky, které platí na kterýkoliv tým z NHL. Seš jak Vrabejka, to samé - nikdo nikde nepsal, že Mrázek získá Vezinu, ale prostě že v té době tak chytal. Kdyby tak chytal, tak se tu nepřihlásíš a nic nepíšeš, seš prostě troll, nic víc. Ty a Vrabec máte evidentně potíže s chápáním psaného textu, protože už vám dvěma to tu napsal každý asi 10x, ale furt jedete jak kolovrátek. Většina lidí tady vidí drtivou většinu zápasů bez závislosti na hracím čase. Vyháněn si byl za to, protože plácáš uplné nesmysly z cesty, asi se ti už vykouřilo z hlavy, o čem sme se tu ten týden dva zpátky bavili, že?
Nevím, co jste tu psali před dvěma roky, nebaví mě to ani číst. Ničí názory jsem tu neopakoval, což je asi důvod této situace, napsal jsem naopak své, které se vám nelíbily. Přijde mi, že tu hokeji nijak zvlášť nerozumíte, byť vám v žádném případě neberu, že informací máte o NHL v hlavě kolikrát o dost víc než já. Reagujete však podle momentální situace v týmu, tedy pokud by někdo odehrál 20 zápasů stylem 15-2-3, bude u vás u tohoto týmu všechno v pořádku a bude kandidát na SC, pokud by měl někdo sérii zrdcadlově obrácenou, tipnul bych si, že některé hráče toho týmu začnete posílat do KHL, prostě nevidíte věci s nadhledem, hodnotíte pár posledních zápasů. Nadto se hned rozčilujete. Jo a nevím (zatím), kdo je vrabejka, jen tuším, že to je tu někdo, kdo fandí FLO. Že tu většina lidí sleduje všechny zápasy jsem vážně netušil, je to pro mě i zajímavé, já bych si kvůli hokeji, který se ještě hraje v USA a CAN (jo kdyby tam byl aspoň čistě český tým) biorytmus nepřevracel.

Blbost byl třeba podpis Židlického, zvlášť ve spojení s tím, že jste ho hned pustili a vzali Greena. Kronwalla jste měli vyměnit, když ještě za něco stál... dalo by se pokračovat dál. Nadto jste děsně pasivní na trhu s volnými hráči, no a když už se odhodláte, tak je to kolikrát "geniální tah". A ne, tohle neplatí pro většinu týmů NHL. Pro spoustu týmů platí opak.
:rofl: :rofl: :rofl: :panika: :ciga:
Philly(p) píše:Tak ještě jednou:
Argument č. 1: Mrázek je talent, což potvrzuje již druhou sezónu v organizaci DRW! Statistiky už znáš, že?
Argument č. 2: Bezzubost není vhodný termín používaný pro hokej. V hokeji se používají termíny jako kvalita, dovednosti, forma apod.
Argument č. 3: Tvoje proklamované "problémy" tady nikdo v podstatě nezná, protože jsi žádné "originální" nevyslovil. Papouškuj tady cosi o bezzubosti a Mrázkovi, což je oboje úplně mimo.
Argument č. 4: Pár viděných podvečerních zápasů není měřítko, kterým by ses mohl ohánět ve smyslu aktuálních znalostí týmu DRW.
Sečteno a podrženo. Nevíš a píšeš! Celkově vzato samé hlouposti!
Ad. 1 - Právě kvůli tomu talentovi, 141 draftu z roku 2010, jakož i díky nekvalitě zbytku kádru, DET tak nějak přichází o play-off, byť možná nepřijde. Spousta brankářů měla v kariéře období, kdy byla na špici ligy, ne všichni z nich jsou ale velmi dobří brankáři. Andersen měl také období v kariéře, kdy chytal velmi dobře, Smith taky, Rask taky, Ward taky, Varlamov taky, Backstrom taky, Crawford taky, Bobrovski taky, Niemi taky, Mrázek s Howardem taky, no a tak by se dalo pokračovat dál.
Ad. 2 - To snad ani nemá cenu se k tomu vyjadřovat, ale tak prostě současný DET není kvalitní tým, jen díky brankáři, který měl po kratší dobu vynikající formu, bojuje o play-off
Ad. 3 - Dost jsem už napsal v příspěvcích výše, dost problémů tam zaznělo. To tady musím hodnotit každého jednotlivého hráče a rozporovat kroky, kterými DET k tomu hráči přišel? Ano DET není jediný tým, který má problémy. Co jsou platové stropy, asi nebude tým, který by ty problémy občas neměl. Já tehdy reagoval tuším na příspěvky, které byly psány s růžovými brýlemi na očích. Jinak nevidím důvod, pro který by měl být DET jediný tým, který obmění kádr a i při obměně bude pořád nahoře.
Ad. 4 Vidím cca 2-3 zápasy týdně, v životě jsem jich viděl nejspíš stovky, nebudu si přehazovat biorytmus, kvůli hokeji, zvlášť když to jsou týmy z USA a CAN a Čechů je tam čím dál méně a jejich role v týmu taky klesá.
BigPete1989 píše: Blbost byl třeba podpis Židlického, zvlášť ve spojení s tím, že jste ho hned pustili a vzali Greena. Kronwalla jste měli vyměnit, když ještě za něco stál... dalo by se pokračovat dál. Nadto jste děsně pasivní na trhu s volnými hráči, no a když už se odhodláte, tak je to kolikrát "geniální tah". A ne, tohle neplatí pro většinu týmů NHL. Pro spoustu týmů platí opak.
Vůbec se nechytáš. Pravorukého obránce Wings shání dlouhé roky, pro p-o prostě chtěli pravorukého ofenzivního D, kterého jiného měli trejdovat? Chyba nebyla Židlu pustit, hrál komplet tragédii. Green ji hraje taky, ale ten ji nehrál předtím. To je uplně jiná pohádka ale už.

Trejdnout Kronwalla, když ještě za něco stál? Jako myslíš kdy konkrétně za koho? Do

A obecné a oblíbené ´pasivní na trhu s volnými hráči´, well, myslím, že tohle není problém, že pasivita je naopak především na trhu s hráčskými výměnami, UFA podepsal Ken Greena a Richieho.

Jistěže to jde napsat na jakýkoliv tým, stačí si vybrat téměř libovolný tým mimo nebo bojující o p-o a můžeš vesele exhibovat jak tu předvádíš ty. Vždycky si můžeš najít tým, kterému se momentálně nedaří a psát tyhle univerzální plky.
JKL píše:
BigPete1989 píše: Blbost byl třeba podpis Židlického, zvlášť ve spojení s tím, že jste ho hned pustili a vzali Greena. Kronwalla jste měli vyměnit, když ještě za něco stál... dalo by se pokračovat dál. Nadto jste děsně pasivní na trhu s volnými hráči, no a když už se odhodláte, tak je to kolikrát "geniální tah". A ne, tohle neplatí pro většinu týmů NHL. Pro spoustu týmů platí opak.
Vůbec se nechytáš.
Resp. máš jiný názor než je ten jediný správný, tak s námi nemůžeš diskutovat. :-)

Jinak já to právě začal psát v době, když se DET ještě celkem dařilo, nevím kolikátý přesně byl, ale bylo to na poklidné dosažení play-off :-) To vás možná štve nejvíc, že jsem si právě nevybral slabý tým, ale tým, který ctvrt století postupuje do play-off, ale ted se dostává do problémů...
BigPete1989 píše:...
1- Kolik jich mělo takové období, když přišli v třiadvaceti z farmy, kterou navíc stejným stylem propluli? Já vím jenom o jednom, který měl podobný vstup do NHL.
2- Ovšem měřítka nejseš schopen sdílet, prostě to tak je, i když je nesleduješ a nejseš se schopný k týmu vyjádřit konkrétně
3- Ne, v příspěvcích výše si nic víc nepsal, o hráčích víš kulové, sám se k tomu přiznáváš. Které příspěvky byly psané s růžovými brýlemi? Už sem ti psal asi 5x, že si máš ten topic přečíst za poslední rok aspoň.
4- Eh..

Založ si ten topic (až teda zjistíš, kam) a piš si tam.
BigPete1989 píše:Přijde mi, že tu hokeji nijak zvlášť nerozumíte, byť vám v žádném případě neberu, že informací máte o NHL v hlavě kolikrát o dost víc než já.
:lol: :lol2: :rofl: Chlapče, ty dokážeš človeku tak spríjemniť akýkoľvek deň. Takže my sme tí hlúpi a ty sa rozumieš do všetkých tridsiatich klubov ligy, pretože si si "naštudoval" štatistiky.

Nemôžem sa nepozastaviť pri Kindlovi a jeho +3 ... Toto nemyslíš vážne, všakže? Skutočne nechápem, ako môže niekto vnímať hokej tak nechutne povrchne bez pozerania zápasov (nie, nepočítam večerné zápasy, ktoré spočítaš na prstoch jednej ruky). Dúfam, že v súvislosti s Kindlom ti postačí tvoja obľúbená štatistika, akú mal Jeff Schultz v sezóne 2009/2010 (+50). Akým spôsobom k nej Schultz prišiel, si zisti sám. Len ti napoviem, že vtedy hral za Washington Capitals. Iste, je rozdiel, keď má niekto +20 a -20, lenže na ľade si s ďalšími štyrmi spoluhráčmi, to nie je tenis, kde hráš sám za seba.

Mrázek nemá príliš veľký talent, máš pravdu, preto ho ukazoval ešte predtým, ako bol draftovaný. Z menšej krízy sa dostane, v takejto roli je prvý rok a nikto nemohol od neho čakať, že sa bude blížiť k číslam Tima Thomasa alebo Dominika Hašeka zo životných sezón.

K výkonom tímu nemá zmysel vyjadrovať sa, chlapci hrali opäť iba 20 minút, chvalabohu sme mali na druhom konci Montreal. S Penguins s takýmto prístupom dostaneme prídel. K dvojici Ericsson - Kronwall je taktiež zbytočné sa vyjadrovať. To, že sú našim prvým obranným párom, hovorí snáď za všetko o našej situácii.

Toť vše nateraz, vidíme sa zajtra o 19:00. Nevylučujem však, že budem opäť donútený k nejakému príspevku vinou trollov na tomto fóre.
BigPete1989 píše:
JKL píše:Sry, ale meleš nesmysly, o problémech s trejdováním hráčů sme tu psali dva roky zpátky už snad, navíc si fakticky jen opakoval to, co sme tu sami psali. Ty žádný pravdivý názor nemáš, opakuješ naprosto obecné plky, které platí na kterýkoliv tým z NHL. Seš jak Vrabejka, to samé - nikdo nikde nepsal, že Mrázek získá Vezinu, ale prostě že v té době tak chytal. Kdyby tak chytal, tak se tu nepřihlásíš a nic nepíšeš, seš prostě troll, nic víc. Ty a Vrabec máte evidentně potíže s chápáním psaného textu, protože už vám dvěma to tu napsal každý asi 10x, ale furt jedete jak kolovrátek. Většina lidí tady vidí drtivou většinu zápasů bez závislosti na hracím čase. Vyháněn si byl za to, protože plácáš uplné nesmysly z cesty, asi se ti už vykouřilo z hlavy, o čem sme se tu ten týden dva zpátky bavili, že?
Nevím, co jste tu psali před dvěma roky, nebaví mě to ani číst. Ničí názory jsem tu neopakoval, což je asi důvod této situace, napsal jsem naopak své, které se vám nelíbily. Přijde mi, že tu hokeji nijak zvlášť nerozumíte, byť vám v žádném případě neberu, že informací máte o NHL v hlavě kolikrát o dost víc než já. Reagujete však podle momentální situace v týmu, tedy pokud by někdo odehrál 20 zápasů stylem 15-2-3, bude u vás u tohoto týmu všechno v pořádku a bude kandidát na SC, pokud by měl někdo sérii zrdcadlově obrácenou, tipnul bych si, že některé hráče toho týmu začnete posílat do KHL, prostě nevidíte věci s nadhledem, hodnotíte pár posledních zápasů. Nadto se hned rozčilujete. Jo a nevím (zatím), kdo je vrabejka, jen tuším, že to je tu někdo, kdo fandí FLO. Že tu většina lidí sleduje všechny zápasy jsem vážně netušil, je to pro mě i zajímavé, já bych si kvůli hokeji, který se ještě hraje v USA a CAN (jo kdyby tam byl aspoň čistě český tým) biorytmus nepřevracel.

Blbost byl třeba podpis Židlického, zvlášť ve spojení s tím, že jste ho hned pustili a vzali Greena. Kronwalla jste měli vyměnit, když ještě za něco stál... dalo by se pokračovat dál. Nadto jste děsně pasivní na trhu s volnými hráči, no a když už se odhodláte, tak je to kolikrát "geniální tah". A ne, tohle neplatí pro většinu týmů NHL. Pro spoustu týmů platí opak.
V zásadě naprostý souhlas. Posledních 238 zápasů máme 74-136-28, ale vidím to s nadhledem a určitě nebudu hned a bezmyšlenkovitě hráče jako je Legwand, Ellis, fenomenální brankář Lindbäck anebo franchise centr Konopka posílat do KHL. Třeba právě Konopka válí v jistě mnohem úspěšnějším týmu Ciarko PBS Bank KH Sanok v Polsku. Takže nemá smysl zbytečně panikařit a hodnotit posledních pár zápasů, protože za dalších 238 zápasů může být úplně vše jinak :!:
JKL píše:
BigPete1989 píše:Ne, z čeho takto odhaduješ?
Odhaduju to z toho, že ses o to pokoušel několikanásobně (neúspěšně) a že to furt stále nechápeš. :lol2:
Nee, já mám za to, že když mě člen tohoto fóra na tomto napíše, že si mám založit topic, neomezí mně kde, přičemž mi to neomezí ani pravidla tohoto fóra, můžu topic založit kdekoliv. Jiná situace by byla, kdybys mi napsal, že ho mám založit v ostatním nebo na jiném fóru. To už bych pak mohl chtíc dodržet to, co žádáš, topic založit jen v ostatním nebo na jiném fóru... Tak jsi to ale nenapsal.
BigPete1989 píše:Resp. máš jiný názor než je ten jediný správný, tak s námi nemůžeš diskutovat.
Ne, ty žádný názor nemáš, jenom papouškuješ obvious povrchní informace, které jsou všem ostatním tak naprosto zřejmé, až o nich nemají potřebu diskutovat. Jenom ty to prostě nechápeš. Tahle tvoje reakce je ukázková, výše sem ti reagoval na ty tvoje blafy a ty prostě k tomu nemáš víc co napsat, protože prostě nemáš co.

Takže ten tým se ´teď dostává do problémů´ :lol2: , no prostě.. neže bychom to tu nepsali už dva roky zpátky, ale ne, čekali sme na tebe, až nám to přijdeš napsat.
Ad. 4 Vidím cca 2-3 zápasy týdně, v životě jsem jich viděl nejspíš stovky, nebudu si přehazovat biorytmus, kvůli hokeji, zvlášť když to jsou týmy z USA a CAN a Čechů je tam čím dál méně a jejich role v týmu taky klesá.
Dovoľ, aby som ti pripomenul, že fandíme, a možno aj ty, klubu zo Severnej Ameriky, tak sa nevyhováraj na 6-9 hodinový posun, to sú drísty. Mne osobne ako fanúšikovi klubu je lautri jedno, či je v tíme Kanaďan, Slovák, Čech alebo je chalan z Mongolska či Angoly. Chcem vidieť svoj tím vyhrávať a hrať kvalitný hokej, čo sa aktuálne nedeje. A je mi jedno, či dal hráč 25 gólov a má 50 bodov. Ak hrá zle, tak ho proste skritizujem bez ohľadu na jeho štátnu príslušnosť.

Takže ak ma nejaký Slovák ide hejtovať za to, že kritizujem Tatara a on bude poukazovať na jeho G/A/P, tak ho pošlem do riti, pretože s takým nemám žiaden dôvod baviť sa o výkonoch hráčov, ktorých vidím takmer každý zápas a on si akurát tak pozrie štatistiky, ktoré síce povedia niečo, ale vlastne dokopy nič. Pokiaľ hráča neuvidíš na vlastné oči počas zápasov, tak, prosím, nevyjadruj sa tu k ich kvalite.

Ešte mi napíš, že si jeden z tých, ktorí dúfajú vo vypadnutie všetkých krajanov už v prvom kole play-off, aby mohli hráči po cca 80-90 zápasoch prísť na Majstrovstvá sveta.
JKL píše:
BigPete1989 píše:...
1- Kolik jich mělo takové období, když přišli v třiadvaceti z farmy, kterou navíc stejným stylem propluli? Já vím jenom o jednom, který měl podobný vstup do NHL.
2- Ovšem měřítka nejseš schopen sdílet, prostě to tak je, i když je nesleduješ a nejseš se schopný k týmu vyjádřit konkrétně
3- Ne, v příspěvcích výše si nic víc nepsal, o hráčích víš kulové, sám se k tomu přiznáváš. Které příspěvky byly psané s růžovými brýlemi? Už sem ti psal asi 5x, že si máš ten topic přečíst za poslední rok aspoň.
4- Eh..

Založ si ten topic (až teda zjistíš, kam) a piš si tam.
Já opravdu myslím, že k tomuto se nemá cenu vyjadřovat. Překrucuješ věci, píšeš co se ti hodí nebo i nepravdy. No i Pavelec měl jako velmi mladý golman dobré období, nevím kolik presne mu bylo, ale on zacal chytat NHL jako dost mladý a dost slušně. Štěpánek jako velmi mladý vyhnal z brány Nabokova, tehdy ještě brankáře na úrovni NHL. Ward při tom tažení v play-off nebyl starší než Mrázek. Andersenovi mohlo být tak 24...

ad. 2 nevím, co to plácás...
ad. 3 tak si to přecti, jestli chces..
ad. 4 Eh...
Vili do GR...
Dneska výprask od Pens :hroza:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES