Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jojo, uz jsem to smazal, stale je free.
S Bertem sem se nikdy taky tak zcela nesmířil. Podle mě to bylo hovado. I přesto, že byl u Wings docela platný (krom těch posledních dvou let teda) a imo byl technicky a herně o level nad Lucicem.

Jestli Lucic je ten hráč, kterého má fanoušek rád, když hraje za ´jeho´ tým? Věřím, že ho i v Bostonu měli skrz ty jeho úlety někteří rádi, no já dodnes tak nějak nevychladl za ten kulosek na DeKeho.

Nicméně ten problém mám trochu jiný - u hráčů jeho typu je prostě enormní riziko, že po třicítce začnou rychle vadnout, stejně tak jako i Abdul bude za pár let (ne-li už teď), a takový kontrakt se stane neužitečnou zátěží, kterou nikdo nepřebere. To riziko je prostě příliš velké a jestli chce něco jako 6/6aav, tak jako NE je jediná odpověď. Tak leda na tři roky 3,5-4aav, kdyby už. Ať se z něj Benning třeba pokaká.

Krom toho máme mladého Bertuzziho, ten myslím vypadá jako solidní pokračovatel rodinné tradice :bee:
JKL píše:Nicméně ten problém mám trochu jiný - u hráčů jeho typu je prostě enormní riziko, že po třicítce začnou rychle vadnout, stejně tak jako i Abdul bude za pár let (ne-li už teď), a takový kontrakt se stane neužitečnou zátěží
Jo, s tím bych asi souhlasil. Konkrétně u Abbyho uvidíme během příští sezóny, letos šel po podpisu kontraktu rapidně dolů (tedy s body, počet hloupých vyloučení naopak násobil). Tohle jsou hráči, který by měli dostávat smlouvy na rok až tři. Myslím, že na tom to nakonec i ztroskotá — sám Ken už musí mít dlouhých kontraktů po krk.

..a až ho trejdnou, tak přizná, že se s Howiem v podstatě vůbec nebavili a situace byla špatná. Jimmy má 32, Petr mu dost možná ukončil kariéru jedničky. Vždyť to dává smysl, že je to špatná situace. To je jen taková zpětná poznámka k tomu fan článku slovenskému, jak se tam psalo, že dobré vztahy jsou základem kvality brankoviště RW.
"dobré vztahy jsou základem kvality brankoviště RW" - nič také sa tam nepíše; rád by som to uviedol na pravú mieru. Článok, resp. komentár sa viazal k 34. až 37. zápasu sezóny, t.j. k 22. až 29.12., kedy ich striedanie pokračovalo. Mrázek vyhlásil, že už "nie sú takí priatelia" až o mesiac neskôr, kedy sa pomery zmenili a Howard už väčšinou sedel. Článok teda vyšiel v pravý čas, "v hodine dvanástej"; za mesiac by bol neaktuálny. Ale, pochopiteľne, nezmaže sa len preto, že ich vzťah sa zmenil.

Spätná poznámka v lete, po pol roku?! Prosím, trochu súdnosti. Samozrejme, že je to dávno neaktuálne. :) Na komentár ste narazili neskoro, a zrejme ste si nevšimli dátumy, ku ktorým sa viaže.

Ak sa obzriem späť a zaspomínam na to, čo bolo medzi Hašekom a Josephom, od zlej situácie to má ďaleko - je to normálna výmena pozícií medzi starším a mladším gólmanom, jeho nasledovníkom. Hašek a Joseph to pritom riešili priamo na mieste, pred spoluhráčmi, na tréningoch, v šatni. Red Wings istú dobu dbali na to, aby sa nestretli, a keď sa stalo, Hašek na tréningu uhýbal pukom spoluhráčov, ktorí mu zámerne pálili do prilby. To je naozaj zlá situácia, zlý vzťah brankárov. Howard a Mrázek od toho majú ďaleko. Navyše Mrázek, ktorý prešiel mediálnymi tréningami v NHLPA, to rieši iba cez MF Dnes; pred severoamerickými novinármi o nej nepadlo slovo, a zrejme nikdy nepadne, pochopiteľne. Aj to si treba uvedomiť.

Ale súhlasím s Vami, že ak Howard neodíde, bude sa to zhoršovať. Snáď to nebude také zlé ako medzi H a J. :)
No já tu poznámku tady psal už v době, kdy mi ten článek někdo linkoval, teď sem se k tomu jen tak myšlenkově vrátil, to není jako mířeno osobně, nebo jako výtka. Spíš jako poznámka na okraj k tomu, jak rychle se situace mění. Pro mě, jako pro pasivního pozorovatele, je to ještě cajk (aspoň je o čem psát), ale pro brankáře, co bere za civění několik mega ročně, to musí být trochu šok. Teď ať to nevyzní jako #jajsemtorikal (když si myslím, že jsem to ve skutečnost fakt neříkal), ale že ty vztahy nebudou asi zcela ok, se dalo tak trochu čekat - Mrázek je prostě pro Howieho velkou konkurencí a on měl po odchodu Ozzieho teplé a bezpečné místečko. Asi čekal, že dřív nebo později přijde jeho chvíle, ale asi nečekal, že to bude tak rychle a že ho o tu pozici připraví brankář, co sotva roztrhal elc.

Hašek si s nikým nikdy moc nerozuměl, nebyl to jen CuJo.

Jo, v US to Mrázek nezmiňoval. Jediné zmínky byly právě z CZ rozhovorech. O tom, že by mezi nimi nebyl láskyplný vztah se obecně nevědělo. Když pak skončil Bedard, tak do sebe puzzle zapadlo.
JKL píše:No já tu poznámku tady psal už v době, kdy mi ten článek někdo linkoval, teď sem se k tomu jen tak myšlenkově vrátil, to není jako mířeno osobně, nebo jako výtka. Spíš jako poznámka na okraj k tomu, jak rychle se situace mění. Pro mě, jako pro pasivního pozorovatele, je to ještě cajk (aspoň je o čem psát), ale pro brankáře, co bere za civění několik mega ročně, to musí být trochu šok. Teď ať to nevyzní jako #jajsemtorikal (když si myslím, že jsem to ve skutečnost fakt neříkal), ale že ty vztahy nebudou asi zcela ok, se dalo tak trochu čekat - Mrázek je prostě pro Howieho velkou konkurencí a on měl po odchodu Ozzieho teplé a bezpečné místečko. Asi čekal, že dřív nebo později přijde jeho chvíle, ale asi nečekal, že to bude tak rychle a že ho o tu pozici připraví brankář, co sotva roztrhal elc.

Hašek si s nikým nikdy moc nerozuměl, nebyl to jen CuJo.

Jo, v US to Mrázek nezmiňoval. Jediné zmínky byly právě z CZ rozhovorech. O tom, že by mezi nimi nebyl láskyplný vztah se obecně nevědělo. Když pak skončil Bedard, tak do sebe puzzle zapadlo.

Je mi to jasné, nič sa nestalo. :) Náhodou som na to narazil, preto reagujem.

Určite, ani Red Wings zrejme nečakali, že to Mrázkovi pôjde tak rýchlo a že sa to tak rýchlo zmení, resp. že Howardovi to začne ísť tak zle a nevyrovnane. Bedard a jeho výmena za Salajka, s ktorým si Mrázek podľa svojich slov rozumie viac ako s Jimmym B., je jasný odkaz.

Som zvedavý, čo z toho vznikne a ako to Howard vezme, ak tu bude musieť ostať, aspoň tento rok. Ak budú pokračovať v tom, čo pred US médiami robili doteraz, snáď to bude medzi nimi OK, aspoň v tej "profesionálnej rovine". Neviem si zatiaľ prestaviť, čo by sa dialo, keby to skončilo tak ako kedysi medzi Hašekom a Josephom. Vtedy ešte mali kvalitu a iní ju nemali, dnes by kvôli tomu zrejme nepostúpili do play-off, mám ten pocit.
btw. pozitivní je, že teď ať udělá Ken cokoliv, tak nebudeme za největší dementy post-season :lol2: :lol2:

:lol:
JKL píše:teď ať udělá Ken cokoliv
Počkáme do takového sedmého července, jo? :)
Quincey za 5 mega na 4 sezony ? :) nebo nejakej podobnej vtip ? :)
Tolik by mu nedal resp. ne na 4yrs a vůbec si myslím, že není důvod ho podepisovat, i kdybychom vzdali jakýkoliv improvement. Vepředu můžem už jen maximálně spáchat nějaký ošklivý podpis.

A já říkám, my ho uděláme.
Anger píše:Quincey za 5 mega na 4 sezony ? :) nebo nejakej podobnej vtip ? :)

letos je nahodou velice aktivini. Udrzeni Millera povazuju za totalni majstrstyk a dokonce ho radim i nad vymenu Subbana. Stamkos uz je pryc, takze Kenny prechazi do sleep modu..navic se mu podarilo podepsat Sadowyho, takze druhy utok muze byt klidne Sadowy - Jalowy a Fialowy.
:? :lol2:
JKL píše:Vepředu můžem už jen maximálně spáchat nějaký ošklivý podpis.
Taky by to mohl být Kyle Okposo — ani  ten by ti nešel pod fousy?
Jo, šel, no problem s Okposem.

Ale o to míň by mě teď překvapil ten Radulov, že.
Stamkose škoda, ale z jeho pohledu jediný rozumný řešení, pokud tam nebyl naštvanej.

Škoda, že KH nezkusil jednat s Edmontonem, třeba by dokázal získat Halla taky a mohlo ho to stát třeba Millera nebo v lepším případě Ericssona.
Kdyby se Kenny zbavil Errora a neprodělal na tom kaťata, prohlásil bych ho za nejlepšího GM ve Středozemi. Ale to se dřív probudím :)
PK píše:Kdyby se Kenny zbavil Errora
Našeho Kuželíka :?: top obránce s exkluzivní střelou, perfektním vedením puku, přehledem, který nezná pojem turnover. Obránce na kterém stavíme a kolem kterého se bude točit obrana :slap: :sok: :scare: Dokážeš si představit o jaký klenot bychom přišli :?: :x
JKL píše:btw. pozitivní je, že teď ať udělá Ken cokoliv, tak nebudeme za největší dementy post-season :lol2: :lol2:

:lol:
I predict E. Staal to Detroit for 4+yrs at 6+mil :yes: :petrik:
Doufám, že ne a věřím, že Staal je kompletně mimo radar. To 3x raději toho Radulova, klidně mu navalit na dva roky 7 mega.

Už sem psal, ten trejd by nedával smysl. Staal není ten hráč, co potřebujem. My nepotřebujem ´nahradit Pavla´ dalším zvadajícím veteránem (byť je ještě docela mladý), který celou kariéru jede po kluzavce dolů.
JKL píše:My nepotřebujem ´nahradit Pavla´ dalším zvadajícím veteránem (byť je ještě docela mladý), který celou kariéru jede po kluzavce dolů.
Podle mě jsme ho navíc nahradili > 71 + 72 = 13 na druhou. Prostě dát šanci těmhle klukům plus Nesquika s Trtem polejt kýblem studený vody. Max. pomoci obraně, ke Kronnerovi bych chtěl ofenzivního beka, aby 55 mohl hrát defenzivu, která mu víc sedne.
Helm na pět let — Ken zůstal Kenem. Bože, za cca 4M ročně na 5 let!
Podle všeho máme posledních 3000 pytlíků na zvracení. To nemůže stačit!
To nemůže stačit ani do zítřka.

Fakt idiot.
PK píše:Helm na pět let — Ken zůstal Kenem. Bože, za cca 4M ročně na 5 let!
Porcelánového Helma, hráče do 3 útoku za takové prachy :!: Helm vysmátý jak 5 kačka, že je Holly takový ch*j :hroza: :hroza: :hroza: :hroza:
bože, to je katastrofa...snád mi napraví chuť Radulov a nie nejaký Nielsen
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES