Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jirik19 píše:Já myslím, že je to úplně jedno. Každopádně nechápu, proč místo něj nepovolali Big Kužela, ten chlapec by si to zasloužil.
Jako ze by si taky znicil koleno?? Zlaty voci.. :bee:
Hádam nie je Kron úplne hotový. Ale, čo je podstatnejšie! Podľa mňa je škandalózne, že Kronner bol na súpiske a chýbal na nej Hampus Lindholm. :wink2:
Jsme v pytli, začátek sezóny bude bez Jurkyho — jeho góly nám budou náramně chybět ;)
PK píše:Jsme v pytli, začátek sezóny bude bez Jurkyho — jeho góly nám budou náramně chybět ;)
On u nás ještě smrdí :?: :a_von:
Hank má zraněné koleno. A to sezóna ještě ani nezačala. http://redwings.nhl.com/club/news.htm?id=891978" onclick="window.open(this.href);return false;
PK píše:Hank má zraněné koleno. A to sezóna ještě ani nezačala. http://redwings.nhl.com/club/news.htm?id=891978" onclick="window.open(this.href);return false;
Další do řady po Kronerovi. Tak nějak nevím co na to říct. :lol2: :lol: Nad mým dalším oblíbeným hokejistou se vznáší Damoklův meč Babse, který ty dva (Pavse a Hanka) utavil a v jejich věku, kdy by mohli a měli být produktivní, tak jeden z nich "raději" utekl a druhý je na tom tak jak je. Urá Urá Babs / Holy ..... fuck. Abych řekl pravdu tak na novou sezónu se prostě netěším :lol2:
Creeper píše:Abych řekl pravdu tak na novou sezónu se prostě netěším
Naopak — mladé pušky budou řádit (škoda veliká, že Pulkkinen nestihne začátek). Těm mladým klukům fakt věřím. A nezapomínej, že jsme poslední roky pomalu hráli lépe bez „tradičních opor“ :)
Zranění Hanka mě nechává v naprostém klidu.
JKL píše:Zranění Hanka mě nechává v naprostém klidu.
Je pravda, že víc nervózní jsem z věty, že je optimistický co se týká startu sezony.
Koukám na Mrazíka proti Ivanům a zatím chytá náramně. Mám radost. Potřebujeme od něj prvotřídní výkony.
PK píše:Koukám na Mrazíka proti Ivanům a zatím chytá náramně. Mám radost. Potřebujeme od něj prvotřídní výkony.
No u toho 4 gólu byl na můj vkus moc vyjetý. Podobné banány mu sázelo Chicago v minulé sezóně. Kane / Panarin tuším.
Já mám tenhle jeho agresivní styl rád, trochu mě i mrzí, že během sezony od něj hodně ustoupil. A ano, hodně to staví na tom, že obránci pokryjí prostor pod kruhy. Což u nás.. nereálné.
mno, PK hodnotil po prvni tretine, takze ho chapu..ale postupne uz to byl zase nas Mazgyč a jenom jsem ocekaval, kdy dostane ctvrty a pujde stridat. Nevim, no..
Ninety91one píše:PK hodnotil po prvni tretine
Jo, bylo to tak. Ale bylo to přesně Jako Wings 2015/2016 — dopředu dobrý, ale koncovka slabší, obrana hořela a musel to hasit gólman. Neměli jste stejný pocit? :)
Tak jsem mrkl na Ivany s Neuvirthem a musím říct, že na mne působil bohužel daleko lépe než Mrázek.
Přišel mi naprosto v klidu, i když se to nedá srovnávat vzhledem k jiným podmínkám. Za mne Mrázek jako dvojka na SP. :|
Creeper píše:Tak jsem mrkl na Ivany s Neuvirthem a musím říct, že na mne působil bohužel daleko lépe než Mrázek.
Přišel mi naprosto v klidu, i když se to nedá srovnávat vzhledem k jiným podmínkám. Za mne Mrázek jako dvojka na SP. :|
tak my uz mame z Mrazka trosku tiky, ale jinak se ty zapasy nedaly vubec srovnavat. Neuvirth za prvni dve tretiny nemel poradny zakrok, v polovine zapasu na neho bylo pod 10 strel. Takove vylety za obranu jako ve ctvrtek dneska vubec nebyly...ale asi bych Neuvimu taky vic veril..
tak jsem se dneska dival na hokej, ten Tatar, to je hrac! clovek, ktery dokaze takovym zpusobem flinkat zapasy nemuze byt nikdy dobry..FUJ
Pryč s ním, než ho podepíšeme za 5,5aav do příštího století. Trejd potenciál tam je, .. Kene?

Ve středu všichni na Baník!
Tatar bol uz aj v slovenskej repre takmer vzdy nulovy..mozno ked mal 18-20 tak aspon bolo vidiet nejaku snahu..za Europa teda minimalne vcera katastrofa
Ninety91one píše:tak jsem se dneska dival na hokej, ten Tatar, to je hrac! clovek, ktery dokaze takovym zpusobem flinkat zapasy nemuze byt nikdy dobry..FUJ
Hlavně že se pořád chlubí svojim fitkem na fakebooku jak tam maká. A na ledě hraje kulové. :hroza:
Anty píše:Tatar bol uz aj v slovenskej repre takmer vzdy nulovy..mozno ked mal 18-20 tak aspon bolo vidiet nejaku snahu..za Europa teda minimalne vcera katastrofa
Tatar je spickovy hrac a nemusi nikomu nic dokazovat. Uz toho dokazal tolik, ze si proste muze vybirat, jak kde bude hrat. Nicmene repre a Detroitu uz dokazovat nic nemusi. Je to superstar. Tesim se na jeho nove tetovani :good:
Postavme mu sochu :!:
http://www.freep.com/story/sports/nhl/r ... /90311308/" onclick="window.open(this.href);return false;

:eek2:

Tak doprdele.. co čeká, že to bude další sezonu lepší?
Horcoff to u Ducks zabalil a nastoupil jako director of player development, což znamená co s Fischerem?
JKL píše:Horcoff to u Ducks zabalil a nastoupil jako director of player development, což znamená co s Fischerem?
Zpátky do obrany. Byl by top. :yes:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS