Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

JKL píše:Jen tak mimochodem, Smithovi končí smlouva, v létě je expansion draft, kde můžeme pokrýt tři obránce (DD, Sproul, XO/Green?)...
Sproul, no to nevím teda. Stačí pokrýt dva - 55, 52 :-D
Yeah :good: :lol2:
JKL píše:a pokud benchne Otta a AA šoupne do čtvrté, tak se praštím 2x, protože sám řekl, že AA ve čtvrté je k ničemu. Mimochodem, posunul ho do třetí a AA má najednou 2gp(2+1). zázrak ...
Jen jedna poznámka - dneska dal AA svůj gól, když byl na ledě s Ottem a Glendeningem, kteří mu svým forcheckováním vytvořili pozici. Takže nějaké důvody pro tuhle lajnu jako čtyřku by se najít daly, tak radši opatrně s tím sebemrskačstvím, zvlášť jestli bude vůle toho Abdelkadera do sestavy vrátit :)

Jinak velikým pozitivem vidím to, že dokážeme dávat góly a vyhrávat i jinak než o gól, narozdíl od loňska. To se pak ty obdržené góly mnohem líp přijímají.

Sheahen by asi zasloužil posadit, aspoň na jeden zápas. Nevim, jak obecně hraje, ale to, co vidím ze sestřihů, mě moc neuchvacuje a dneska to zakončení 3:1 bylo vyloženě na přesdržku.
Sheahen je marný. Stejně jako Tatar. Jestli ho něco bolí, ať jde marodit a Antonín up. AA musí zůstat nahoře. Až se vrátí Kroner půjde Sproul dolů :evil: O brankáře nemám strach. Mrázek celkem cajk a Howie zatím :klobuk: Jo vůbec mne nebere Nielsen :thumbsdown:
Konečně se trefil Larkin. Snad mu to pomůže. Teď Blues a pak hustý víkend :cinka:
LGRW
Rethon píše: co vidím ze sestřihů, mě moc neuchvacuje
Ta 3+1 bylo i tak v podstatě to nejlepší, co v zápase předvedl. Že jako vůbec do té šance dobruslil. Sem se vysloveně křižoval, aby to Hank tlačil na druhou stranu (byť tam stál obránce), viděl sem tam #15, tak mi bylo jasné, jak to dopadne. Hraje fakt špatně, kdyby třeba aspoň vyhrával souboje, checkoval účinně, cokoliv, ale on nedělá vůbec nic většinu času. 15 minut toi máme hráče, který nedělá nic.

Místo něho Abdula, který aspoň napadá a štve všechny na ledě, než asexuálního Sheahana.

Jo, AA ten gól dal po Glendově nahrávce, ale neviděl bych tam účinnou souvislost, přednosti hry AA jsou tam, kde mu tihle nemůžou asistovat, jeho tahu na bránu nejsou rovnocení patrneři. Glend s Millerem jsou bohužel schopni jen dvou stavů - buď tlačí za bránou soupeře - kde ano, vytvoří semtam akci a gól, nebo automaticky zabírají pk formaci, z toho se hráčům jako AA fakt blbě hraje. Taky si myslím, jak postupně pojede sezona a okolo tdl se začnou honit body na p-o, tak jejich styl hry ponese stále víc negativ.
Úplně bych to nepřeháněl, ale ideální pozice pro Sheahana to není. Je tam trochu problém: Kam s ním?! 3. lajna je locked, ti hrají fakt brutal a do 4. to taky nemusí být nejlepší nápad. Hádám, že Wings pro něj chystali větší roli pro letošní sezónu, dle přípravy, zahajovací sestavy a ostatně i současné sestavy. Coaching staff předpokládal jeho two-way schopnosti s kombinací jeho primetime. Ale všichni tady víme, že není ani nemá potenciál top 6. Asi se čeká až se vrátí Abby a pak se s tím nějak pohne. Tatar mně takový starosti nedělá, přijde mi, že hraje jeho standard, šance tam jsou, je to jen otázka proměnění, nějaké zázraky tam nečekám. Největší starosti mi dělá vepředu Nielsen, tam jsem fakt čekal o dost víc, ale závěry nedělám, u hráčích jeho typu se celkově výkonnost čte obtížněji. Mně se ta obrana takhle líbí. Pár Sproul-Smith vypadají na papíře jako problém, ale v reálu to zatím klape, Smith dostal evidentně jasný instrukce, aby zjednodušil hru a nesnažil se za každou cenu puky tahat, z čehož pramenilo x chyb v minulých sezónách. K dnešnímu zápasu jen: easygoing, Carolina nás vůbec neprověřila, když jsme chtěli, tak jsme hráli o level výš, tím pádem zápas docela nudný, ale důležité 2 body a jak tady někdo poznamenal, letos to nejsou takový dramata (zatím) do 60. minuty.
Vcerejsi Sproulovo solicko, ktere zapocal za nasi branou a skoncil u brany soupere, to byla lahoda. Tohle neumi ZADNY nas obrance. No a AA je peklo :D
Ninety91one píše: No a AA je peklo :D
On to má ve tváři. Ten oheň vášeň a nadšení :cert:
Creeper píše:
Ninety91one píše: No a AA je peklo :D
On to má ve tváři. Ten oheň vášeň a nadšení :cert:
ale radeji bych se radoval potichu..viz jak jsme se vcera bavili s JKL. Aby nas pristi rok nedrtil utok Caroliny ve slozeni - Nestrasil - AA - Frk a v obrane Sproul. Bo ten nas idiot je schopny dat na waiver :D
Ninety91one píše: Bo ten nas idiot je schopny dat na waiver :D
U něj je možné vše. Raději Abduly, Sheahany a jiné kopyta, než mladé, rychlé a schopné dynamické útočníky. :|
V StL asi bez Abdula, Mrázek v kisně patrně.

Jen menší update z pralesa:
Givani Smith 11gp11(5+6) v tragickém Guelphu, na twitteru najdete jeho super sólo přes celé hřiště, hraje solidní bomby
Hronek 8gp7(1+7) vede bodování v ještě tragičtějším Saginawu
Sambrook 8gp(2+2), teď je tuším zraněný

Vili a JAH stále mimo. :|
Kurňa PK přestal chodit :verysad: a Pasha utekl ke Kojotům :?: :jn: Přeci nemůžeme pořád prohrávat s topicem Flyers :scare:
Taky mě to drásá, ale mám pocit, že je dotahujem postupně. :lol2:
Ott dnes zápas číslo 800 a Abdelkader späť v zostave, benchom si to odnesie Miller.

Hádam budem v chate o 2:00 :jn:
No, řešení.. Otta chtěli proti StL, má motivaci a Miller byl odd man v té řadě poslední dva zápasy..

Vanek out, Abdul ve čtvrté...

Ok, od zápasu čekám bod v tom lepším scénáři, kdysi dávno sme na StL docela uměli, ale to si nepamatuje krom Hanka jediný hráč sestavy a jejich hokej nám moc nesedí.

lgrw. ..!!!
oh!

Sem usl během první přestávky, jdu na reprízu ...
Tak další korálek. 6 výher za sebou. :sok: Nadával jsem na Nielsena a on dneska 2 góly :giggle: Mrázek úžasný a nájezdy rozhodne dědáček :scare: Škoda, že tam Tatar v OT neproměnil tu háčkovanou. :cool: Teď doma tuším Boston. Na ty nám to moc nejde, ale mají trable s golmany. To by mohla být drobná výhoda.
LGRW !..!
Já vím, že ta série jednou skončí, ale zatím teda paráda. Ať se daří nebo nedaří, tak se urvou dva body a zařídí je pokaždé někdo jiný (resp. Vanek, když hraje + k němu pokaždé někdo jiný). Škoda, že Nielsen nedal ten gól v nájezdech, s nadsázkou mohl dát všechny góly v zápase :)

Co jsem koukal na reakce, tak PP bez Vanka se propadla zase zpět do útlumu, snad to bylo jen díky tomu, že se hrálo proti silným Blues.

A Mrázek konečně ke skvělému výkonu přidal i dobrá čísla. I když kdo ví, třeba by se mu chytalo líp, kdyby GAA a Sv% neměl tak super, ale vyhrávalo se a on měl klid od doazů na Vezinu ...
Do půlky zápasu nás docela dávali, podle mě sme i zbytečně s němi místy nechtěli bruslit ve vlastním pásmu a nechávali jim příliš místa, na druhou stranu Blues s pukem velmi rádi a velmi moderně, hodně dobrých soubojů v rozích, hodně vynucených ztrát, velký support od obrany... Na druhou stranu, i oni několikrát solidně propadli směrem dozadu, i oni měli několik hodně miherných rozehrávek s posledním vzadu.

PP sme neměli špatné, ale oni special units mají velmi kvalitní, v pp se nepustili puku a v pk nás nepustili k bráně. Na naší straně dobrý zápas Nielsen, AA (jestli ne nás nejlepší forward vůbec v zápase), Helm, vzadu nic moc DeKe, ale třeba E neměl vysloveně špatný zápas, několikrát dokonce i pěkně posunul, nicméně krom několika takových nevtipných momentů jsme byli poměrně kompaktní na naše poměry, přišlo mi to lepší než NYR a jako zatěžkávací zkouška obrany to asi zafungovalo.. i s tím, že je jasné, že takhle to věčně nepůjde :roll:

Mrázek super zápas, mu tyhle náročné zápasy, kdy jsme hodně přestřílení a hrajem místy hodně staticky, docela vyhovují, může chytat svým typicky agresivním stylem, hodně pohybu, vyjíždění, mám už poněkolikáté pocit, že on tím stylem vysloveně deptá útočníky, kteří se potom uchylují k jednodušším řešením. Jinak na druhé straně ne vůbec špatný Allen, v podstatě jim pár vteřin před koncem dobrým pohybem ramenem zachránil bod,t ak trošku paradoxně proti Marčenkovi..

OT docela jízda, StL to měli 3x na lopatě, my jednou..

SO styl..

2 body a 6-2-0, streak, který sme měli údajně kdesi v devadesátých naposledy, no kritika víceméně zůstává - obrana prostě potřebuje jedno jméno vyměnit něčím na podstatně vyšším levelu.
Aha, tak ne v devadesátkách, ale v lednu 2015. Zajímavé, že i tehdy v tom streaku byli Blues a tehdy sme je dali v prodloužení.
Mrázek steal, ale až k neuvěření, že z toho uděláme 2 body. :%): Mají vysokou cenu. Co ten Vanek, mi to nějak uteklo, nějaký menší zranění? Neposadili jsme ho ne? :lol: To by snad bylo moc i na naši organizaci.
#mnwild has placed Teemu Pulkkinen on waivers. Můžeme si vzít Pulkka zpět, NHL není soutěž pro něj...
Edit: Jo, zapomněl jsem, jak komentátoři říkali, že má middle body injury, což slyší poprvé. :lol2: Asi skóruji i doma.
Ok, podle našeho času nás čekají v neděli dva zápasy, domácí b2b, navíc oba velmi těžké zápasy.

Boston dost možná nasadí zpět Rinneho, absenci Backese a Pastrňáka neřeším, s Rujnama to je vždycky příšerné z naší strany a toho zápasu se snad bojím víc než Floridy..
Tak Rinnemu jsme to tam už nasázeli letos. :-D Snad z toho B2B uděláme 2 body. Jinak Sproul je potvrzený vedením Wings, že zůstane u týmu bez ohledu na dění věcí...
Rask do Detroitu odjel. Uvidíme. Na doporučení JKL (díky za účast, ale moc jsme nepokecali - holt jsem byl organizátor :giggle: ) se dneska dívat opět nebudu (Naspané 3 hodiny :x ) ať nepřeruším sérii. :sarcasm:
Zatímco já spal jak zabitý do devíti do rána..

Vanek furt out, Howard v bráně.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS