Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Finch182 píše:Tu je to marne, ste druhi v divizii ale preserete jeden b2b a uz ste udajne najhorsi v lige :lol2:
Vacsine by tu prospela situacia deadmontonu, tzn total sucks jednu dekadu aby ste si vazili....
Rad sa bavim na vasej frustracii, viete byt solidne vtipni ale je to proste totalne mimo co tu vacsina predvadza
Tak určitěééé, očividně sleduješ naše zápasy a jsi v obraze :good:

A to ještě hrajeme bez nejlepšího křídla(4.) celičké planety, až konečně nastoupí, to bude teprve hukot :guns:
Ano, jsme druzí v divizi, máme ovšem 10 zápasů a na body nás kromě Floridy a Leafs může dohat každý včetně Sabres.

Chceš něco pozitivního? Jo, beru ty body jako úspěch, měli sme těžký začátek (stejně jako Flyers btw), deset zápasů, poslední tři zápasy v podstatě ve třech dnech podle cz času a poslední dva během čtyřiadvaceti hodin) a ano, bohužel první z těch dvou zápasů zrovna proti Bruins, kteří na nás vždy vytasí fyzicky rozbíjecí hokej, který nedáváme.
Finch182 píše:Tu je to....
tak se zas jdete pochvalit do vaseho topicu a pobrecet, jak vas vsichni rozhodci rezou :)
Ninety91one píše:tak se zas jdete pochvalit do vaseho topicu a pobrecet, jak vas vsichni rozhodci rezou
By ma zaujimalo kedy si ma videl mat kecy na rozhodcov, ja sledujem aj slovan v khl, piskanie v nhl ma nechava chladnym, naopak si tam este ulavim od khl :hmm:

Vy sa tu obhajujte jak chcete, faktom je, ze si vsetci ostatni mimo vas topic myslia svoje a dokonca aj par ludi od vas :lol2: proste to prehanate a vidite len neuspechy. Ste vtipní ale inak fandovia na baterky. Mne celkom tych par sucks sezon flyers z ktorych nie sme vonku celkom prospelo
Finch182 píše:ale inak fandovia na baterky
:hroza:

A cílem tohoto morálního exkursu je konkrétně co?

Nasrat nás ještě víc před vzájemným zápasem? :lol2:
Finch182 píše: inak fandovia na baterky.
Bohužel, zatím jsou baterky plné energie. A já osobně jsme moc rád, že jsem se objevil v komunitě lidí s podobným vnímáním hokeje, jako mám já. Mohl jsem fandit Flyers a nechápat, co jste to tam za sestavu :)
Rethon píše:Mohl jsem fandit Flyers a nechápat, co jste to tam za sestavu
Takze predsa nie ste najhorsie muzstvo ligy? :lol2:
Jirik19 píše: A to ještě hrajeme bez nejlepšího křídla(4.) celičké planety, až konečně nastoupí, to bude teprve hukot :guns:
Já měl za to, že on hraje ne ? Nebo se každý bavíme o někom jiném ? :giggle:
Už se to tu probíralo několikrát, long-term nasranost a frustrace leží v několika málo bodech, které nemají v podstatě žádný vývoj a velká část z nich je mimo led. Je pěkné, že jsme podle Finche na baterky, já to vidím spíš tak, že lidi dlouhodobě sledující vývoj Red Wings vidí, těch overall pozitiv ve srovnání s overall negativy spíše ubývá a jen těžko se hledá světlo na konci tunelu. Přitom stačí VELMI málo na komplet změnu náladu, asi víš sám co myslím.

A ano, myslím tím skutečně long-term, podle mě přesně naopak by bylo baterkovité fanouškovství se tady rozplývat nad winning streakem (během kterého i trenér poukázal na to, že hrajem i přes body často kulové a úroveň confidence z naší strany neodpovídá reálnému stavu, viz. naprosto šílený shot differential, totálně tragické advanced stats půlky týmu, v několika zápasech sme se zmohli při zone entries na dump and chase ála 2001 version, těžká závislost na několika red hot hráčích...). Několik sucking seasons by bylo skutečně léčivou vodou - podle mnohých kritiků (nejen tady) by měl podobně fungovat třeba i konec p-o streaku, ale zas si, Finči, uvědom, jen těžko se hledá na posledních sezonách v tomhle long-term scope něco pozitivního a změna celkové nálady bude v něčem jiném, než že budem schopni umlátit pár zápasů, nebo že zase (naprosto nezaslouženě, protože tam nemáme absolutně co dělat - což mimochodem nejsou má slova, ale někoho, kdo je tu pro jeho celkové postoje velmi - a oprávněně - respektovaný) nějak prolezem do pavouka v květnu.

A k situaci na HF - celé léto a několik sezon je tenhle tým kritizovaný téměř na všech frontách (krom prospectů a brankářů, které pozitivně vnímáme taky, s menším nesouladem ohledně pár jmen typu Pulkk) - šílená obrana, tragické přešlapy v akvizicích, waiver, coaching, totálně devastující terms našich vets, neschopnost trejdovat player-player. Když to tu v podstatě kopírujem fly by fly v sezoně, tak jsme najednou baterkoví a šíleně negativní. Tohle nekupuju.
Doufal jsem z toho B2B 2 body, neumíme zahrát na - Boston, Montreal, Florida, Tampu...proto to nechci nikterak dramatizovat. Bohužel právě nejdůležitější zápasy, ale je to s nima jak přes kopírák. Naopak třeba s týmy s Centrálu hrajeme většinou dobrý hokej, ostatně s celým Západem. Možná to je jen můj pocit, ale cítím to tak už delší dobu.
A největší radost z místní diskuze má určitě :vrabec: Ten sem čumí i zabanovaný a pak kudy leze, tam dělá HF špatnou reklamu. :?: :!:
:-D tento topic nesklame nikdy..
Samozrejme su veci, ktore sa maju kritizovat a aj opravnene..ale ta lavina prehanok co tu je po nejakej prehre a nedajboze ich je viac..po prvych kolach sa uz riesil draft, teraz zas tieto omacky..vsak to nepozerajte a cakajte kym budeme dokonale muzstvo bez chybicky ako ostatnych 29 muzstiev Nhl...a ten neustaly vysmech Tatarovi a Zetterbergovi, kde sa len caka na vhodnu prilezitost...
Má to 2 strany mince. Já souhlasím s tou dlouhodobou kritikou a tím kam tým směřuje, jakou má tým perspektivu, pokud to půjde dál tímto stylem. I v té vítězné šňůře se tady zdůrazňovalo, že to ideální není. Ale s těmi reakcemi po 1-2 zápasech nesouhlasím, přestože výkon nebyl vůbec dobrý. Před víkendem jsme vyhráli všechny domácí zápasy po zásluze, byli jsme jednoznačně lepší, žádný luck nebo jiné věci, na které by se to dalo navléct. Venku nás při těch 2 výhrách výrazně podrželi brankáři (no, nejsou snad součástí týmu, capu, atd., atd.?) Kritika Tatara je oprávněná, u Zetteho je to otázka na trenéry, on tomu týmu dává furt hodně, ale určitě souhlasím, že by měl pomalu ustupovat do pozadí (aby hrál 3 na 3 je fakt vtip).
nani92 píše:a ten neustaly vysmech Tatarovi
:roll:

Jezus, to je takový řadový barový humor na ten článek ze sportsnetu.
JKL píše:Už se to tu probíralo několikrát, long-term nasranost a frustrace leží v několika málo bodech, které nemají v podstatě žádný vývoj a velká část z nich je mimo led. Je pěkné, že jsme podle Finche na baterky, já to vidím spíš tak, že lidi dlouhodobě sledující vývoj Red Wings vidí, těch overall pozitiv ve srovnání s overall negativy spíše ubývá a jen těžko se hledá světlo na konci tunelu. Přitom stačí VELMI málo na komplet změnu náladu, asi víš sám co myslím.

A ano, myslím tím skutečně long-term, podle mě přesně naopak by bylo baterkovité fanouškovství se tady rozplývat nad winning streakem (během kterého i trenér poukázal na to, že hrajem i přes body často kulové a úroveň confidence z naší strany neodpovídá reálnému stavu, viz. naprosto šílený shot differential, totálně tragické advanced stats půlky týmu, v několika zápasech sme se zmohli při zone entries na dump and chase ála 2001 version, těžká závislost na několika red hot hráčích...). Několik sucking seasons by bylo skutečně léčivou vodou - podle mnohých kritiků (nejen tady) by měl podobně fungovat třeba i konec p-o streaku, ale zas si, Finči, uvědom, jen těžko se hledá na posledních sezonách v tomhle long-term scope něco pozitivního a změna celkové nálady bude v něčem jiném, než že budem schopni umlátit pár zápasů, nebo že zase (naprosto nezaslouženě, protože tam nemáme absolutně co dělat - což mimochodem nejsou má slova, ale někoho, kdo je tu pro jeho celkové postoje velmi - a oprávněně - respektovaný) nějak prolezem do pavouka v květnu.

A k situaci na HF - celé léto a několik sezon je tenhle tým kritizovaný téměř na všech frontách (krom prospectů a brankářů, které pozitivně vnímáme taky, s menším nesouladem ohledně pár jmen typu Pulkk) - šílená obrana, tragické přešlapy v akvizicích, waiver, coaching, totálně devastující terms našich vets, neschopnost trejdovat player-player. Když to tu v podstatě kopírujem fly by fly v sezoně, tak jsme najednou baterkoví a šíleně negativní. Tohle nekupuju.
zbytecne tady cokoliv vysvetlovat, kdyz ten hokej nevidi a sleduji pouze vyslednou tabulku. Nejsmutnejsi na tom je, ze tuhle tragedii jsme predpovidali uz nekolik lez zpet a v tymu se stejne nic nedeje a porad pada vice dolu. Nekomu to je jedno a proste jenom drzi hubu a krok. Ja za tech xxx let uz vyrostl z nejakeho nadseni, kdyz se podari vyhrat par zapasu, navic ty vykony nebyly top a spis to byla souhra nahod. Vzdy hledam na prvnim miste chyby a az potom muzu chvalit. Presne si pamatuju minuly rok, kdy jsme zacali vyhravat a vsichni zacali chvalit,,v tu chvili sla nase hra doprdele :D
JKL píše:Jezus, to je takový řadový barový humor na ten článek ze sportsnetu.
Jasně, jednou, dvakrát ok (i když stejně moc ten výsměch nechápu), ale opakovat to skoro po každém zápase už je otřepané a dost trapné.
tomasinho píše:
JKL píše:Jezus, to je takový řadový barový humor na ten článek ze sportsnetu.
Jasně, jednou, dvakrát ok (i když stejně moc ten výsměch nechápu), ale opakovat to skoro po každém zápase už je otřepané a dost trapné.
Mně to přijde vtipné pořád. :) 4. nejlepší levé křídlo v lize jen tak někdo nemá.
JKL píše:
nani92 píše:a ten neustaly vysmech Tatarovi
:roll:

Jezus, to je takový řadový barový humor na ten článek ze sportsnetu.

navic tady o nem pismeme, aby se na neho nezapomnelo, protoze na ostatnich forech uz o nem ani nevi. Jenom bychom si asi meli vice nalhavat, jako to tady delaji ostatni. Nesmime byt tak negativisticti (akorat je teda zvlastni, ze se na tehle hruze shodneme skoro vsichni tady :D, pak tady prijde nejaky typek, podiva se pouze na tabulku a hned dela moralku ) ...pry. Vcera luxusni prohra, ten ctvrty gol byla velika radost, neni co vytknout. Tats uz pry trenuje nove finty na plejstejšně :D
Rethon píše: Mně to přijde vtipné pořád. :) 4. nejlepší levé křídlo v lize jen tak někdo nemá.
Mě taky. Navíc když vidím jeho selfie na fakebuku v jeho posilovně jak tvrdě maká, ale ono to nejde, neboť ho něco bolí. Kde se vymluvit tam se vymluvit. :jn:
Jééééééééééé my teď letíme k Letcům na next match. Jupí tam jsme nevyhráli od Kuvajtu napadení :giggle:
tomasinho píše:opakovat to skoro po každém zápase už je otřepané a dost trapné.
Chodíme ti vyčítat ten shitload, který si naházel na vlastního trenéra?

A vůbec, od doby co si přestal sledovat Ducks si nějak vznětlivý.. :lol2:
No ja ako relatívne nezainteresovany musím povedať že po sledovaní včerajšieho zápasu sa okridlenym chlapcom vôbec nečudujem.. Florida ktorá ani nezapotila dresy bez problémov vyhrala.. Červený mali len fajn presilovky inak to bol totálny zmar...Tatár si ide stále svoje.. Vymýšľa blbosti a hra sa na Datsyuka pričom mu niečo vyjde raz za 100 rokov a potom je z toho pekný gol..ale ta efektivita

Ak takto vyzerá ta hra stále tak by som to nebol schopný dopozerať a mať z toho hokeja radosť.. Samozrejme bol to jeden zápas čo je zanedbateľná vzorka ale niečo mi na tom tíme nesedí... O nejakej dlhodobej antikoncepcii ani nehovorím
Ani ja se nedivim. Uz jsem to psal.. Sledovat Zetteho, jak se marne snazi stihat hrace bylo pro me utrpenim a uz jsem vkladal do obalky korunu, abych mu ji poslal..
Anty píše:No ja ako relatívne nezainteresovany musím povedať že po sledovaní včerajšieho zápasu sa okridlenym chlapcom vôbec nečudujem.. Florida ktorá ani nezapotila dresy bez problémov vyhrala.. Červený mali len fajn presilovky inak to bol totálny zmar...Tatár si ide stále svoje.. Vymýšľa blbosti a hra sa na Datsyuka pričom mu niečo vyjde raz za 100 rokov a potom je z toho pekný gol..ale ta efektivita

Ak takto vyzerá ta hra stále tak by som to nebol schopný dopozerať a mať z toho hokeja radosť.. Samozrejme bol to jeden zápas čo je zanedbateľná vzorka ale niečo mi na tom tíme nesedí... O nejakej dlhodobej antikoncepcii ani nehovorím

:) a to my sledujeme defakto vsechny zapasy, at se hraje v jakykoliv cas a je jedno jestli se prohrava nebo vyhrava. A ted si vem, ze tohle sledujes posledni tri roky. NEVERIM, ze by tohle KDOKOLIV ustal s cistou hlavou. To jsou pouze kecy :)
Frk je na waiveru...
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG