Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Rono píše: Znovu říkám, nechci rejpat, ale tohle mi nedalo, takže si kdyžtak odpusťte ten styl komentářů, co mátek k výkonům DRW, což btw chápu.
No naopak, beru to jako pochopení naší frustrace a převládající ironie. Celý ten Hollandův "rebuild on fly" podle mě jasně vede k tomu, že nic jiného než tankování na nejbližších pár let nepřipadá v úvahu. A ty vyjmenované kontrakty nám pomůžou dostat se přes platové dno. To by mohla být i motivace nového GM, protože by se od něj určitě neočekávaly výsledky hned, ale v horizontu několika let (neříkám pohár, jen aby se na to dalo dívat).
Rono píše: Uff, jako máte hezký sny, aby to Ken už konečně zabalil, ale co s tímhle chce dělat i ten další GM? Ten tým Ken totálně dosral,
Krásný přehled :klobuk: Nic. Satanžel nic. Ten ch*j do*ebal co mohl a do nové arény s luxusním názvem :v_hajzli: vstoupíme k novým "světlým" zítřkům jako suterén ligy, pyšnící se komentem
IT´S MORE THAN HOCKEY :bee: :eek2:
Rethon píše:...že nic jiného než tankování na nejbližších pár let nepřipadá v úvahu. A ty vyjmenované kontrakty nám pomůžou dostat se přes platové dno. To by mohla být i motivace nového GM, protože by se od něj určitě neočekávaly výsledky hned, ale v horizontu několika let (neříkám pohár, jen aby se na to dalo dívat).
Tady ovšem může nastat zásadní problém, myslím si. Fanoušci jsou zvyklí na Detroit, který pravidělně dělá play-off, pár let zpátky i byl pravidelně mezi favoritama na Cup a najednou by měli Red Wings jít do totální rebuildu, kterej může zabrat 5-8 let (takový průměrně optimální odhad z minulosti)? Samozřejmě nemožný to není a v dnešní NHL by to byla i správná cesta, protože ti rozumní si nic nenalhávají a vidí, že teď prostě je to v hajzlu. Ovšem, aby to pochopili a brali i místní, bylo by třeba tam dosadit velkou personu, ke které mají respekt (Yzerman, Lidström), jako u nás došel Hextall, který jasně řekl, že naše cesta bude kus trvat a i když se našli nepříznivci, nebylo jich tolik, jako kdybysme tam dosadili 'noname' manažera.

No, a hlavně, aby Ken vůbec skončil někdy a nestihl do za dva, tři další roky ještě víc pos*at. We'll see.
Creeper píše:...
Ten název a to okolo toho je vskutku výsměch hodnotám Red Wings, v tom s váma soucítím. Fakt mě překvapuje, že Ken se nekritizuje denně v místních novinách, na internetu a nevyhánějí ho jen, co to jde. Ale když si pak zase člověk někde přečte, že je to TOP15 GM ligy pořád.. :lol2:
Rono píše: kterej může zabrat 5-8 let (takový průměrně optimální odhad z minulosti)? že je to TOP15 GM ligy pořád.. :lol2:
Pokud tam ten nýmand bude sedět a budeme sledovat takovou holomajznu, tak těch 5 let možná "možná" přežiju. A sledovat to nebudu. :nono:
Ja teda naprosto soucitim,

My jsme se do podobné situace dostali tak 3-4 roky zpátky kdy Holmgreen zacal roztáčet kasu co to slo.Uff když si vzpomenu kolik tech podpisu s nazvem totalní fail bylo.Fakt jsem cekal totalni holomajznu pristi leta.

Nastesti prisel Hextall a zacal delat opravdu racionalni kroky smerem do budoucna a nas rebuilt netrval/netrva zase tak dlouho a uz jsou nejake výsledky.

Bohuzel Detroit ma tech much (spatny konktrakt) docela dost a je zarazejici ze většina z nich jsou dost prumerni hraci.I tomu Holmgrenovi se občas něco povedlo (první konktrakt Vorase , podpis Simmera) ale bohužel Holland fakt nedokaze dobře ocenit hrace podle jeho kvalit.

JA nesleduju Detroit pravidelne ale dat 5 m Abdelkader,Dekeser ,Ericsson, Helm (dobře ten ma 4 m) to je proste totalni preplaceni druhořadých hracu kteří mozna mají svoje plusy ale urcite to není jadro tymu na kterym by se dalo stavet deset let.
Anger píše:Ja teda naprosto soucitim,
ale dat 5 m Abdelkader,.
Prvním jsi začal a dále netřeba ..... :nono: :bee: :eek2:
Rono píše:...
nejsmutnejsi na tom je, ze takova diskuze probihala na LGW foru cirka 6 let zpet a vetsina lidi presne toto ocekavala. Vi to doslova kazdy kreten, ale clovek, ktery za to bere penize, nema ani paru. Cely tym je slozeny z techto silenych smluv a zbytek jsou hraci z draftu kolem 150 mista. S timhle se skutecne neda konkurovat.


poslunickovane quote! to mi dela velikou radost !
Rethon píše:No podle toho, jak to letos zatím vypadá, nám Tampa možná bude děkovat za to, že jsme se přestěhovali do její divize - to PO by mohla dát tak tak a ty lehce získané body od nás můžou být ty rozhodující.
Zatím je to tak, protože ty body s váma přijdou vhod, až by se chtělo říct, že jsou zadarmo. Bohužel nás potom sráží zápasy s Coloradem/Vancouverem, kde by se čekaly a nejsou. Mně to celý přišlo jako jedno velký divadlo, kde jeden tým vystupuje a druhej ho zpovzdálí sledoval. Možná bych se přistihl, že mi vás bylo líto, ale sem-tam mě probrali rozhodčí svejma verdiktama... :sok:

Rono píše:... aby to pochopili a brali i místní, bylo by třeba tam dosadit velkou personu, ke které mají respekt (Yzerman, Lidström)...
Já doufám, že Yzerman je natolik rozumnej, že by se nenechal zlákat (i když je tam doma).
jsem se vcera moc nedival, protoze mam asi mor, ale Shea nejvetsi IT. Ten teda vcera musel predvadet famozni vykony.
Ninety91one píše: protoze mam asi mor, ale Shea nejvetsi IT.
Jen včera ? já ho mám snad od začátku sezóny a nevím jak ty svoje pocity popsat. Mlátit do klávesnice, zuřivě mačkat telefon / tablet. Nocovat a pak chodit do práce s výsledkem, že jsme zase hráli total <I> a ten ch*j starý dementní bere denně tolik co nevyděláme za život a je to k čemu ..... Wiwa La Detroit :cinka:
Rono píše:Ovšem, aby to pochopili a brali i místní, bylo by třeba tam dosadit velkou personu, ke které mají respekt (Yzerman, Lidström)
Yzerman GM Wings dělat chtěl, nicméně Ken to odmítl - zní to dost šíleně, že? Ale tu je nutno dodat, že tu velkou roli hrají vztahy managementu RW a majitelů. Já mám dlouhodobě zato, že skutečně zakopaný pes je v ochotě Illitche držet ty staré čokly u koryta - vždyť jako VP klubu figuruje stále Devellano! Oficiálně sice klub vede mladý, ale to je spíš patrně formální záležitost.

Druhou realitou je, že majitelé klubu preferují baseball, kde podobné poklesky proti výkonnosti netolerují. Hodně často se mluví právě o tom, že udržení série postupů do p-o je pro majitele dostatečnou prioritou.

S tím se poté hodně pracuje.
Wat píše:Já doufám, že Yzerman je natolik rozumnej, že by se nenechal zlákat
Teď by to byl čirý nerozum. Ale nikdo nemá v organizaci a jejím okolí takový respekt jako on, byl by to podobný návrat jako ´99 k Oilers.
Rono píše: Fakt mě překvapuje, že Ken se nekritizuje denně v místních novinách, na internetu a nevyhánějí ho jen, co to jde.
No, tak tohle je kapitola sama o sobě. Neřekl bych, že přežívá bez ztráty kytičky, ale největší místní periodika mu a organizaci lezou do řitě (mlive, detroit free press..) dost nepokrytě, velmi málo je tázán na tělo s podpisy a rozhodnutími, většinou si stačí s obvyklými floskulemi. Myslím, že všichni ostatní vidí realitu nepoměrně jasněji.
Rono píše:že drafty Detroitu byly i poslední roky velmi dobré,
Jmenovaní představují určitou naději, Mantha, AA, Larkin, to jsou prostě určitě do budoucna dobří hráči, ale zatím mezi nimi není žádný nový skutečný top leader a kapitán, možná ještě nepřišel čas. Prospectů zajímavých máme pár, ale to je vždycky na dlouhou trať (Saarijarvi, Hronek, Sambrook, Givani Smith - pro mě asi no.1, Holmstrom - bohužel stále nehraje...). Hodně vysokých picků jsme ztratili, při aktuálním levelu scoutingu je velmi těžké ze spodních pater vytáhnout něco opravdu šokantního a Detroitu se to povedlo naposledy s Zetterbergem, že..

S těmi podpisy je to tak jak to je mizérie no, ale ze všeho se dá vybruslit.
JKL píše:, ale ze všeho se dá vybruslit.
Jak :?: i kdyby tady byla jen adekvátní mezírka kudy vybruslit, není člověk, který by si ty brusle aspoň vytáhl z tašky ....
Nebyl by rok, kdy jsem na ty zápasy hleděl (což už teď nedělám) s takovým odporem, jako teď a ráno jen "zčeknu" výsledek, resp. mrknu na sestřih záznam. To se mi za skoro 20 let s Dead Wings skutečně nestalo .... :verysad:
Něco se dá vykoupit, něco se dá vyměnit, něco se dá udat tankerům, myslím, že minimálně třech až čtyřech podpisů by se šikovný gm dovedl zbavit během dvou tří let, což je čas, který teď máme.

Největší problém ale teď nejsou podpisy, ale skutečnost, že hráči jako Nyquist, Sheahan aspol, tj. hráči, se kterými se počítalo, že dohromady budou schopni nahradit produkci Pavla, Hanka, Franzena atd. hrají totální čočku. V obraně to samé v bleděmodrém.
JKL píše:jako Nyquist, Sheahan aspol, tj.
Nyquist měl hodnotu možná před 2-3 lety ....ten druhý pán v pořadí je netáhlo, podržtaška a křivá hokejka .....
Nemám strach, že by byl problém Tatara nebo Nyquista střelit.. rozhodně prvně jmenovaný imo kroutí poslední měsíce v tomhle dresu a na tdl fičí někam do Chicaga.
Pokud v té době nebudeme vyloženě mimo PO a bez šance se tam dostat, tak Tatar rozhodně nikam nepůjde. Půjde o klasické Kenovo TDL, kdy přitáhně nějakého mrzáka nad hrobem. Nic víc se od něj čekat nedá.
To sem zvědavý jak někoho bude tahat, když nebude mít šušně pod stropem, to by musel trejdovat hráče za hráče a tomu se mi nechce věřit, že něco takového zvládne. Zadarmo mu nikdo nic nedá.

Já nechci malovat Kena na zeď, ale nějak aktuálně nevidím (herně) důvod, proč bychom neměli být před TDL někde 10-15 bodů za p-o pozicemi. Oh, wait, my jsme 10 bodů za p-o pozicemi už teď!!! (ano, tedy pokud vynechám možnost, že smetem Tampu a Floridu a Boston z cesty).

10 bodů nedoženeš při 60% za dvacet zápasů, museli bychom komplet přetlačit leden (raději se na tu schedule ani nedívejte) pro nás TDL končí za týden :good: ...
JKL píše:Nemám strach, že by byl problém Tatara nebo Nyquista střelit.. rozhodně prvně jmenovaný imo kroutí poslední měsíce v tomhle dresu a na tdl fičí někam do Chicaga.
Ten jehož jméno nesmíme vyslovit ho nepodepíše na dalších 15 let ?
Holland bude žít až do konce v přesvědčení, že to PO nějak uděláme. Žádné zbavování se hráčů nebude, tomu prostě nevěřím. Navíc to ani neumí, to by mu musel někdo poradit.
Za další se jedná o hráče vypiplané organizací, takže pěkně smlouvička ve stylu Abdula, Kužela, Helminena, apod. Tohle není jeho styl :nono:
Mi nerikejte ze budete menit jednoho z vasich core playeru! :-D
Jirik19 píše:Holland bude žít až do konce v přesvědčení, že to PO nějak uděláme. Žádné zbavování se hráčů nebude, tomu prostě nevěřím. Navíc to ani neumí, to by mu musel někdo poradit.
Za další se jedná o hráče vypiplané organizací, takže pěkně smlouvička ve stylu Abdula, Kužela, Helminena, apod. Tohle není jeho styl :nono:
a nebo nebude a bude zas jeho tradicni " i ostatni tymy maji problemy". Kdyby se nam podarilo zbavit se Tatara, tak se asi ozeru..a to uz nepiju. Fakt mi je TatOr extremne nesympaticky..
Když se na lgw probírají možnosti draftu 2017, tak jako no1 se pro nás zmiňuje Callan Foote.

Foote...

Foote...

Ježišmarja, jaké neštěstí nás ještě musí potkat :lol2: , ale vážně, jestli bude dobrý jako ´starý dobrý Foote´, tak 10/10.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS